Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-21, 17:45   #1291
ZawszeTakaSama
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Moje Drogie Wizazanki!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Bardzo prosze was o pomoc.... poszukuje p Sylwii! nie znam niestety nazwiska.... pracowala w salonie w dawnej billi - elea na Pilsudskiego rog Kilinskiego... po remoncie marketu ich salon sie przeniosl,a ja nie mam pojecia - dokad!!!! bardzo mi zalezy.. moze jakies namiary? cokolwiek!
to byla jedyna fryzjerka,ktorej moje wlosy sie po prostu sluchaly....

chcę pokonać swoje słabości!

http://www.suwaczek.pl/cache/cf2230081b.png
ZawszeTakaSama jest offline  
Stary 2009-02-22, 09:09   #1292
doradzacz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mermaid1910 Pokaż wiadomość
Też poszukuje jakiegoś fryzjera, który zrobi mi fryzurkę w stylu EmO. Ktoś może zna namiary na takiego fryzjera??

każdy dobry fryzjer zrobi Ci fryzure emo..
nie jest to skomplikowana fryzura. Jeżeli chcesz mieć pewność to wybierz raczej młodszego jak starszego fryzjera.. ogólnie jest tak że z wiekiem fryzjera zmienia sie przedział wiekowy klientek. im starszy fryzjer tym starsze klientki ale nie znaczy to że np do 50 letniego fryzjera bedą przychodziły tylko 50 bo np 16 też tylko zdecydowanie mniej. dążę do tego że fryzjer w przedziale 23-30 lat na pewno obciął więcej fryzur emo niż fryzjer 30-50.
pozdr

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ulla10 Pokaż wiadomość
Robiłam. Fryzjer dobiera farbę na podstawie odrostu i farbuje. Żadna to w sumie filozofia.
Farbowanie należy powtórzyć za jakiś czas, bo jednak farba z włosów rozjaśnianych szybciej się wypłukuje.
Problemem może być sytuacja, kiedy włos naturalny jest jaśniejszy od balejażu, ale to raczej nieczęsta sytuacja.
Pozdrawiam.

teoretycznie tak to jest ale nie do końca. Od strony technicznej jeżeli mamy duży procent włosów rozjaśnianych to po pierwsze nie możemy położyć zimnego ani naturalnego odcienia na rozjaśniane gdyż te odcienie w głównej mierze składają sie z pigmentu zielonego i niebieskiego a takie kolory bardzo mocno wybijają sie na przetrawianych (rozjaśnianych) włosach i w efekcie wyjdzie kolor starej szmaty od podłogi
Po drugie na długości należy położyć ciemniejszy kolor (mniej więcej o ton) jak na odrost ponieważ na rozjaśnianych włosach i tak słabiej przyjmie kolor i w efekcie wyjdzie jaśniejszy jak na palecie.
Po trzecie jeżeli wracasz do naturalnego koloru to kolor jaki bedziesz miała na głowie musi być ciepłym kolorem (nie zimnym) gdyż mocno złote kolory mają ciepły pigment taki jak zółty czerwony i pomarańczowy a to są przeciwbarwy niebieskiego i zielonego.
po czwarte bardzo ważne są potem kosmetyki do pielęgnacji włosów czyli szampon i maska. Szampon musi być do farbowanych włosów gdyż zawiera różne antyutleniacze lub podobne temu gadżety które wspomagają kolor i zapobiegają jego wypłukiwaniu.. Maska regenerująca , odbudowyjąca struktóre włosa najlepiej na przemian z odżywką wzmacniającą kolor.. Są ogólnie dostępne odżywki do włosów brąz i ciemne blond i pigmentem które po nałożeniu na włosy odświerzają kolor i efekt farbowania dłużej się utrzymuje na włosie...
doradzacz jest offline  
Stary 2009-02-22, 16:37   #1293
ola007
Przyczajenie

czy mozecie polecic kogos w salonie Le grand na piotrkowskiej?chodzi o sciecie wloso
pozdrawiam
ola007 jest offline  
Stary 2009-02-22, 17:49   #1294
presto
Przyczajenie

Cytat:
teoretycznie tak to jest ale nie do końca. Od strony technicznej jeżeli mamy duży procent włosów rozjaśnianych to po pierwsze nie możemy położyć zimnego ani naturalnego odcienia na rozjaśniane gdyż te odcienie w głównej mierze składają sie z pigmentu zielonego i niebieskiego a takie kolory bardzo mocno wybijają sie na przetrawianych (rozjaśnianych) włosach i w efekcie wyjdzie kolor starej szmaty od podłogi
Fakt przy ciepłych odcieniach nie ponosimy ryzyka zielonego refleksu ,ale chłodne kolory można śmiało
wykonać także bez ryzyka jak tu kolega nazwał "starej szmaty" tylko wystarczy zrobić odpowiednią mieszankę farb ,którą każdy fryzjer powinien wiedzieć jak dorobić .
presto jest offline  
Stary 2009-02-23, 06:35   #1295
ZawszeTakaSama
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ZawszeTakaSama Pokaż wiadomość
Moje Drogie Wizazanki!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Bardzo prosze was o pomoc.... poszukuje p Sylwii! nie znam niestety nazwiska.... pracowala w salonie w dawnej billi - elea na Pilsudskiego rog Kilinskiego... po remoncie marketu ich salon sie przeniosl,a ja nie mam pojecia - dokad!!!! bardzo mi zalezy.. moze jakies namiary? cokolwiek!
to byla jedyna fryzjerka,ktorej moje wlosy sie po prostu sluchaly....

a ja podbijam swoja wypowiedz...
wiosna sie zbliza,a ja nie moge odnalezc mojej fryzjerki...

chcę pokonać swoje słabości!

http://www.suwaczek.pl/cache/cf2230081b.png
ZawszeTakaSama jest offline  
Stary 2009-02-23, 12:07   #1296
edka3
Przyczajenie

Cześć wszystkim. Dla mnie istnieje tylko 1 dobry salon w Łodzi ("Camille Albane"). Mieści się w Manufakturze na I piętrze. Znalazłam go przypadkowo bo wcale się nie reklamowali no ale najlepszą reklama to poczta pantoflowa. Właśnie tak się dowiedziałam o tym salonie od mojej przyjaciółki. Atmosfera, czystość i higiena podczas wykonywania usług NAJLEPSZA W ŁODZI!!! Pracują na Loreal i Kerastase. Pani Asia to absolutna czołówka. Potrafi wyczarować niesamowity kolor włosów. Jest niesamowicie dokładna i traktuję każdego klienta jak gwiazdę. Fajny kontakt z klientem ma też Pani Ania no i ten nowy, zawsze uśmiechnięty chłopak. Uruchomili niedawno solarium (chyba najlepsze w Łodzi) i pazurki. Właśnie jutro wybieram się na manicure więc podzielę się z Wami wrażeniami
edka3 jest offline  
Stary 2009-02-23, 13:10   #1297
doradzacz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez presto Pokaż wiadomość
Fakt przy ciepłych odcieniach nie ponosimy ryzyka zielonego refleksu ,ale chłodne kolory można śmiało
wykonać także bez ryzyka jak tu kolega nazwał "starej szmaty" tylko wystarczy zrobić odpowiednią mieszankę farb ,którą każdy fryzjer powinien wiedzieć jak dorobić .
powodzenia PRESTO.
jeżeli zrobisz na włosach rozjaśnianych jednolity kolor np 6.1 lub 7.1 (ciemny i średni popielaty blond) w ostateczności ułatwie ci i zrób chociarz 6.0 to z miłą chęcią zapłace za tą dziewczyne a Tobie za zdradę sekretu jak to zrobić dam 1000zł... Bóg mi świadkiem................ ............

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ola007 Pokaż wiadomość
czy mozecie polecic kogos w salonie Le grand na piotrkowskiej?chodzi o sciecie wloso
pozdrawiam
Olu w le grandzie wiem że jest chłopak o imieniu Jarek,, młody (24 lata) bardzo kreatywny i zdolny.
doradzacz jest offline  
Stary 2009-02-23, 13:39   #1298
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doradzacz Pokaż wiadomość
powodzenia PRESTO.
jeżeli zrobisz na włosach rozjaśnianych jednolity kolor np 6.1 lub 7.1 (ciemny i średni popielaty blond) w ostateczności ułatwie ci i zrób chociarz 6.0 to z miłą chęcią zapłace za tą dziewczyne a Tobie za zdradę sekretu jak to zrobić dam 1000zł... Bóg mi świadkiem................ ............

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Olu w le grandzie wiem że jest chłopak o imieniu Jarek,, młody (24 lata) bardzo kreatywny i zdolny.
fajnie
agusiajnw jest offline  
Stary 2009-02-24, 08:32   #1299
presto
Przyczajenie

Cytat:
powodzenia PRESTO.

słuchaj doradzaczu ,żeby doradzać komukolwiek na tym forum powinieneś chyba iść na szkolenia ...najpierw pisałeś o wyższości degażówek nad efilażem nożyczkami,a teraz
piszesz o tym ,że nie da się chłodnego koloru zrobić na rozjaśnionych włosach ...
a więc tak zdradzę Ci gratis jak to się robi...

-pierwsza czynność na włosy rozjaśniane robimy (nie zawsze) prepigmentacje (każda firma robi to trochę inaczej więc nie będe wchodził w szczegóły)
*prepigmentacja już w w niektórych firmach daje oprócz zwiększonego trwałości koloru -zachamowanie efektu wydobywania się zielonego refleksu.
-kiedy nie mamy na to czasu (albo nie wiemy jak to się robi) w pomocy służy nam pewne koło nazywane też "kolorymetria" ( uczą o tym na podstawach koloryzacji)
* koło to ma na celu uchronić nas przed mieszankami refleksów ,które
nie maja prawa bytu . na kole tym jest pokazane dokładnie ,który kolor neutralizuje drugi.

ułatwia nam to zadanie zrobienia mieszanki ,powtarzam -MIESZANKI (bo jeśli robisz w tych czasach jednolite kolory idąc na łatwizne to powodzenia Ci życzę) mieszanki farby ,która może mieć odcień chłodny nie ponosząc ryzyka wydobycia zielonego refleksu....

....czyli na włosy (wcześniejszo)rozjaśniane nakładamy kolor podstawowy (aby nam się szybko nie wypłukiwał ) możemy dodać nawet popiel ( jak wyżej pisałeś 7.1 ) ,ale należy też pamiętać ,aby dodać koloru neutralizacyjnego ( w tym przypadku opalizującego) ....
*a jeżeli chcesz wiedzieć ile części czego mieszamy w miseczce to już na PW
to zdradzę ci za darmo (ten wcale nie sekret)

jeżeli masz jakieś problemy to zaproś mnie do salonu to Ci pokaże na Twojej klientce ...bo swoją drogą na pewno są trochę poszkodowane
że ich fryzjer nie robi im chłodnego odcienia na włosach

PS . te koło z neutralizatorami powinno się znajdować na każdej palecie
więc poszukaj
presto jest offline  
Stary 2009-02-24, 09:18   #1300
doradzacz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez presto Pokaż wiadomość
słuchaj doradzaczu ,żeby doradzać komukolwiek na tym forum powinieneś chyba iść na szkolenia ...najpierw pisałeś o wyższości degażówek nad efilażem nożyczkami,a teraz
piszesz o tym ,że nie da się chłodnego koloru zrobić na rozjaśnionych włosach ...
a więc tak zdradzę Ci gratis jak to się robi...

-pierwsza czynność na włosy rozjaśniane robimy (nie zawsze) prepigmentacje (każda firma robi to trochę inaczej więc nie będe wchodził w szczegóły)
*prepigmentacja już w w niektórych firmach daje oprócz zwiększonego trwałości koloru -zachamowanie efektu wydobywania się zielonego refleksu.
-kiedy nie mamy na to czasu (albo nie wiemy jak to się robi) w pomocy służy nam pewne koło nazywane też "kolorymetria" ( uczą o tym na podstawach koloryzacji)
* koło to ma na celu uchronić nas przed mieszankami refleksów ,które
nie maja prawa bytu . na kole tym jest pokazane dokładnie ,który kolor neutralizuje drugi.

....czyli na włosy (wcześniejszo)rozjaśniane nakładamy kolor podstawowy (aby nam się szybko nie wypłukiwał ) możemy dodać nawet popiel ( jak wyżej pisałeś 7.1 ) ,ale należy też pamiętać ,aby dodać koloru neutralizacyjnego ( w tym przypadku opalizującego) ....
*a jeżeli chcesz wiedzieć ile części czego mieszamy w miseczce to już na PW
to zdradzę ci za darmo (ten wcale nie sekret)

jeżeli masz jakieś problemy to zaproś mnie do salonu to Ci pokaże na Twojej klientce ...bo swoją drogą na pewno są trochę poszkodowane
że ich fryzjer nie robi im chłodnego odcienia na włosach

PS . te koło z neutralizatorami powinno się znajdować na każdej palecie
więc poszukaj
widze pesto że jesteś bardzo dobrze przygotowany teoretycznie.. bardzo mnie to cieszy bo po takich teoretykach jak ty trafiaja do mnie klientki na poprawki bo jak wszyscy (prócz ciebie) wiedzą że teoria ni jak ma sie do praktyki w salonie fryzjerskim
bo wiesz jak to jest z teoretyką?? jak ze statystyką.. Statystycznie jak pan wyjdzie z psem na spacer to statystycznie każdy ma po trzy nogi...............
oczywiście wracając do tematu jeżeli klientka ma włosy na poziomie 7 może 8 i ma lekko pojaśnione włosy rozjaśniaczem to możesz zaszaleć i postarać sie zrobić popielate włosy ale mowa tu o mocnym balejażu na rozjaśniaczu minimum 9% z nierównym stopniu uwrażliwienia.. i nie wygaduj bzdur bo mam pojęcie o farbowaniu duże. właśnie otwieram salon expert loreal na wszystkich warunkach jakie daje , łącznie ze szkoleniami na daniszewskiej na których uczą jak to jest w teorii a jak w praktyce.. powodzenia
doradzacz jest offline  
Stary 2009-02-24, 09:55   #1301
presto
Przyczajenie

Cytat:
widze pesto że jesteś bardzo dobrze przygotowany teoretycznie.. bardzo mnie to cieszy bo po takich teoretykach jak ty trafiaja do mnie klientki na poprawki bo jak wszyscy (prócz ciebie) wiedzą że teoria ni jak ma sie do praktyki w salonie fryzjerskim
bo wiesz jak to jest z teoretyką?? jak ze statystyką.. Statystycznie jak pan wyjdzie z psem na spacer to statystycznie każdy ma po trzy nogi...............
oczywiście wracając do tematu jeżeli klientka ma włosy na poziomie 7 może 8 i ma lekko pojaśnione włosy rozjaśniaczem to możesz zaszaleć i postarać sie zrobić popielate włosy ale mowa tu o mocnym balejażu na rozjaśniaczu minimum 9% z nierównym stopniu uwrażliwienia.. i nie wygaduj bzdur bo mam pojęcie o farbowaniu duże. właśnie otwieram salon expert loreal na wszystkich warunkach jakie daje , łącznie ze szkoleniami na daniszewskiej na których uczą jak to jest w teorii a jak w praktyce.. powodzenia

Chłopcze drogi widzę ,że emocje biorą górę

-nie pasuje Ci ani argument teoretyczny
-nie pasuje Ci ,że robię to już dużo lat i żadnej reklamacji nie miałem z tego powodu
(czyli argument praktyczny)

A teraz posłuchaj tego co powiem,bo świat jest mały ,a Ty nie przyjmujesz krytyki
-Na Lorealu to ja się wychowałem kilka grubych lat pracowałem na tej firmie
-powiem więcej Wszystkie szkolenia Loreala odbyłem w Warszawie na Daniszewskiej
...pracuje tam jeszcze Julita? - to ją pozdrów ...

Mam dużo naklejek z tych szkoleń Loreala -żadnego nie omijałem jak pracowałem na tej firmie (zapewne wiesz o jakie naklejki mi chodzi jeśli się też tam szkoliłeś..)

Zajmij się szkoleniem ...ale swojej osoby
bo jeśli otworzysz salon z tą wiedzą ,którą posiadasz to nie będziesz konkurencją dla nikogo...
presto jest offline  
Stary 2009-02-24, 11:03   #1302
doradzacz
Przyczajenie

tak tak laleczko nie przychodza z reklamacją bo przychodzą do mnie na poprawkę
stary nawet jak Ci wyjdzie szary popielaty naturalny (bo biore piod uwagę że czasem można nagiąć w praktyce ) to nie ma BATA ŻEBY KOLOR nie wypłukał sie do NIEŁADENEGO koloru.
biedne te twoje klientki

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

a tak na marginesie nie przekręcaj tego co pisze.. nie pisałem o wyższości degażowania nad efilacją..
pisałem że nie ważne jest jaką techniką.. ważny jest efekt...a ja wolę degażowanie bo to fakt.. jest szybciej ( nie znaczy gożej)
doradzacz jest offline  
Stary 2009-02-24, 12:12   #1303
presto
Przyczajenie

Cytat:
tak tak laleczko nie przychodza z reklamacją bo przychodzą do mnie na poprawkę
stary nawet jak Ci wyjdzie szary popielaty naturalny (bo biore piod uwagę że czasem można nagiąć w praktyce ) to nie ma BATA ŻEBY KOLOR nie wypłukał sie do NIEŁADENEGO koloru.
biedne te twoje klientki

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

a tak na marginesie nie przekręcaj tego co pisze.. nie pisałem o wyższości degażowania nad efilacją..
pisałem że nie ważne jest jaką techniką.. ważny jest efekt...a ja wolę degażowanie bo to fakt.. jest szybciej ( nie znaczy gożej)

słuchaj jakoś nie wydaje mi się ,że jestem laleczką...
widzę,że jeżeli brak Ci argumentów,doświadczenia i to sprowadzasz rozmowę na bardzo niski poziom...
nie wydaję mi się też aby moje stałe klientki przychodziły do Ciebie na reklamacji(poprawki) nie pochlebiaj sobie ,bo zapewne nawet by do Ciebie nie usiadły ...

doswiadczenie masz marne widzę , a na wszystkie moje argumenty odpowiadasz jak dziecko...

ps .jeśli włosy Ci się wypłukują do brzydkiego koloru to zrób sobie tą prepigmentację o której Ci wcześniej pisałem ( zależy od techniki danej firmy) ale ogólnie można to zrobić kolorem ciepłym (nawet coś w odcieniu miedzi .np do podstawy np. 7 ) który nie wpływa na końcowy efekt docelowego koloru ,którym w tym przypadku jest np.7
czyli prepigmentacja daje nam

a) kolor długotrwały
b)uzupełnia pigment (neutralizuje refleks niepożądany)

a jak się to dokładnie robi mogę Ci wysłać na Pw bo jak mówiłem zależy do od firmy kosmetyków na której pracujesz...każda ma troszkę inne metody ...

co do teorii ,a praktyki to uwierz mi ,że nie daje porad czegoś czego w salonie sam nie robię...a swoje doświadczenie zdobywałem między innymi od znanych fryzjerów w kraju jak i również ,francuzów czy Holendrów więc nie obrażaj mnie swoją arogancją w tym temacie-wszystko wiedzącego
presto jest offline  
Stary 2009-02-24, 12:34   #1304
agusiajnw
Zakorzenienie

To ja już nie łape czy się da czy nie
Ale chyba i tak zaryzykuje bo mimo wszytsko wierzę że zawsze lepiej wyjdzie u fryzjera niż domową farbą...
agusiajnw jest offline  
Stary 2009-02-24, 12:53   #1305
presto
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
To ja już nie łape czy się da czy nie
Ale chyba i tak zaryzykuje bo mimo wszytsko wierzę że zawsze lepiej wyjdzie u fryzjera niż domową farbą...

u mnie się da u niego wychodzi na to ,że nie...
oczywiście taki zabieg tylko u fryzjera i to który ma pojęcie o tym co robi
bo w domu może Ci wyjść efekt delikatnie to ujmując "niewyjściowy"
Pamiętaj ,że siedząc na fotelu musisz wytłumaczyć fryzjerowi dokładnie jakie masz oczekiwania i pokazać w palecie o jaki kolor Ci mniej więcej chodzi ,a fryzjer powinien Ci odpowiednio doradzić jak i co i czy da radę...

ja osobiście bardzo lubię jeśli klientka przechodzi z bardzo jasnego blond (szczególnie z balejaży ) na naturalne kolory
presto jest offline  
Stary 2009-02-25, 18:41   #1306
pulcino84
BAN stały

Jeśli chodzi o przedłużanie włosów, to znam dziewczynę, która naprawdę zna się na rzeczy! moja koleżanka była zachwycona. efekt-szok

Edytowane przez pulcino84
Czas edycji: 2009-02-25 o 18:50
pulcino84 jest offline  
Stary 2009-02-27, 09:07   #1307
brazil133
Rozeznanie

Presto i Doradzacz może założycie osobny wątek i tam rozstrzygniecie który ma większe doświadczenie
brazil133 jest offline  
Stary 2009-02-28, 10:20   #1308
presto
Przyczajenie

Tu nie chodzi o doświadczenie tylko o to co można klientką zaproponować w salonie ,a co nie ...
Moim zdaniem można i ja to robię (oczywiście jak wcześniej pisałem specjalną techniką ) i tyle.
Męczy ,mnie ta dyskusja ponieważ rozmowa jest bezproduktywna kiedy nie wyciąga się z niej nic
związanego z fryzjerstwem.
Doradzacz -doradzaj dalej
presto jest offline  
Stary 2009-02-28, 19:43   #1309
pakosta
Wtajemniczenie

Zapisałam się na poniedziałek do Star Studio (kiedyś mocno reklamowane na tym wątku) na cięcie i farbę do Eweliny. Wiem o niej tylko tyle, że ma ciemne włosy

Trochę się jeszcze waham, bo za 200 zł (tyle ma usługa kosztować) to w Le Grand robią to samo, a marka jednak bardziej znana w Łodzi.

Ktoś wie coś o ciemnowłosej Ewelinie?

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline  
Stary 2009-02-28, 21:48   #1310
16Bella16
Raczkowanie

Łódź-gdzie się udać na ładne ścieniowanie włosów?

cześć wszystkim
chciałabym sobie niebawem ścieniować włoski i nie wiem do jakiego fryzjera się udać Właśnie w związku z tym mam do was pytanie czy wiecie może gdzie jest w Łodzi jakiś fryzjer co robi to naprawdę dobrze?
16Bella16 jest offline  
Stary 2009-02-28, 23:01   #1311
juliaszymaska
Przyczajenie

Cześć. Szukam dobrego fryzjera od 'emo fryzur'. Chodzi mi o ścieniowanie włosów w sposób charakterystyczny dla tego stylu.
Miej wiecej tak : http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura37447.htm#
Może ktoś wie gdzie można się tak w Łodzi obciąć?
proszę o pomoc i namiary

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cześć. Szukam dobrego fryzjera od 'emo fryzur'. Chodzi mi o ścieniowanie włosów w sposób charakterystyczny dla tego stylu.
Miej wiecej tak : http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura37447.htm#
Może ktoś wie gdzie można się tak w Łodzi obciąć?
proszę o pomoc i namiary

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

CZy mogłabyś mi podać namiary na tego fryzjera?
juliaszymaska jest offline  
Stary 2009-03-01, 17:03   #1312
kamasutra0020
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Białystok- przedłuzanie i zagęszczanie włosów. Jaki fryzjer? Dobry!

Cytat:
Napisane przez JoOshTyYnQqa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, niedawno zdecydowałam się na przedłużanie, zagęszczanie włosków... no i mam problem, bo nie wiem zupełnie do jakiego dobrego fryzjera isc?? W Białymstoku szukam!!
No i od razu ile by to kosztowało?
Czekam na odpowiedzi!! Dzieki )
Hejka Jak jesteś zainteresowana to podam Ci namiar do mojej fryzjerki, dziewczyna jest naprawdę świetna w tym co robi i nie bierze dużo , dojeżdż w całej Polsce więc nie byłoby problemu z dojazdem do Ciebie .jak coś to pisz na priv pozdrawiam
kamasutra0020 jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:16   #1313
OrangeJuice
Raczkowanie

Chodziłam kiedyś do STUDIO STAR do p. Ani, wychodziłam zadowolona, ale z cenami ostro przesadzali więc przestałam. Widzailam jak pracuje p. Ewelina i mysle ze ok. Klientki wychodzily od niej zadowolone. Daj znac po wizycie, zdaj relacje.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2009-03-02, 08:30   #1314
Katelicious
Zadomowienie

Dot.: Łódź-gdzie się udać na ładne ścieniowanie włosów?

Też mam z tym problem mały . Chodzę do fryzjera obok mojego domu i ostatnio ścięłam sobie włosy jakieś 2-3 cm 'pod brodę' ;P. Prawa strona wywija mi się na zewnątrz - jest to sprawka nie właściwego cieniowania . Dobrze wycieniowane włosy powinny układać się do wewnątrz, prawda ? Dlatego też mam nadzieję, że ktoś tutaj napisze gdzie udać się na ładne cieniowanie włosów

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!

walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline  
Stary 2009-03-02, 11:49   #1315
pulcino84
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zuuz Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko, czy ktoras z Was byla moze w beauty plane (manufaktura)? wlasnie planuje sie tam wybrac, ale chcialas zasiegnac jakis opinii
pozdrawiam
Salon nazywa się beauty planet nie plane. generalnie nie warto. wysokie ceny a fryzjerzy przeciętni. jedyne co było fajne to mega grzywka mojej koleżanki, ale to tylko to. najgorsze jednak są zabiegi kosmetyczne. po prostu pieniądze w błoto . dziwię się, że jeszcze nie splajtowali.
Podobnie jest z salonem grażyny pełki w manufakturze. kiedyś był fajny fryzjer, łukasz, ale wyjechał. pozostały dziwne indywidua, okularnik nie potrafi nawet końcówek podciąć, a do tego wygląda tak, że wstręt bierze na samą myśl, że będzie dotykał moich włosów.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
a to ja i moja nowa fryzura
a jutro dojdzie koloryzacja to tez sie pochwale
Dziewczyno to jest fajne twoim zdaniem??
jej, ręce mi opadły. masakryczna fryzura. Niech ten twój chłopak lepiej znajdzie sobie inne zajęcie. a ty zastanów się, czy warto się ośmieszać na forum publicznym

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martha.lodz Pokaż wiadomość
Witam,
od jakiegoś już czasu poszukuje miejsca, w którym pracuje pan Łukasz z salonu Grace!
Jeśli któraś z Was wie może, gdzie teraz pracuje BAARDZO PROSZĘ o informacje! To fantastyczny fryzjer, który potrafi czynić cuda. Wyszłam od niego odmieniona wizualnie i fantastycznym samopoczuciem.
Łukaszek jest cudowny! i milutki! niestety wyjechał za granicę, bo w grace prawie go wykończyli. wszystkie klientki zapisywały się do niego, a inni fryzjerzy nie mieli nic do robotyu, chyba, że ktoś nieświadomie zasiadł na ich fotelu. Jeśli chodzi o Łukaszka, to dobrze zrobił, bo w ostatnim okresie pracy był mjuż po prostu wykończony. Moja info pochodzi sprzed roku, także może przypadkiem wrócił...? Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać!!!!!
pulcino84 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:47   #1316
16Bella16
Raczkowanie

no tak tez mam nadzieje, że kto napisze ale na razie nikogo nie widać ja jeszcze nie cieniowałam nigdy włosów i nawet nie obcinałam :P, wiec nie chce ryzykować, chce iść do dobrego tylko nie wiem do jakiego :P
16Bella16 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:51   #1317
moria44
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milenka155 Pokaż wiadomość
Cześć czy ktoś orientuje się ile kosztuje strzyżenie w salonie Jacka Olejniczaka przy Piotrkowskiej 51 ? Mam włosy do łopatek..Liczę na odp
Około 80zł za tej długości włosy. Za farbę + ścinka + modelowanie około 180-200zł

Co do wychodzenia z balejażu do popielatego blondu, presto - jesteś fryzjerem z Łodzi? Chcę właśnie coś takiego na swojej głowie zmajstrować

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline  
Stary 2009-03-02, 15:20   #1318
Katelicious
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 16Bella16 Pokaż wiadomość
no tak tja jeszcze nie cieniowałam nigdy włosów i nawet nie obcinałam :P tylko nie wiem do jakiego :P
Nigdy nie obcinałaś włosów ?! Czy ja jakoś źle czytam ;P?

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!

walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline  
Stary 2009-03-02, 15:35   #1319
16Bella16
Raczkowanie

oj nie tak dosłownie nie zmieniałam fryzury od jakiś paru lat przynajmniej 4 tylko mama mi końcówki obcinała z 3 razy do roku Teraz chciałam wycieniować, ale nie wiem gdzie dobrze to robią
16Bella16 jest offline  
Stary 2009-03-03, 10:26   #1320
presto
Przyczajenie

Cytat:
Co do wychodzenia z balejażu do popielatego blondu, presto - jesteś fryzjerem z Łodzi? Chcę właśnie coś takiego na swojej głowie zmajstrować
Nie przesadzajcie to nie jest jakaś virtuozja koloryzacji każdy fryzjer powinien umieć mieszać kolory
tak ,aby nie powstało za przeproszeniem g...no .
Może jest to jakieś ryzyko ,którego nie chcą podejmować fryzjerzy nakładając chłodne kolory na rozjaśniane włosy ,ale nie wyobrażam sobie nałożyć ciepły kolor klientce ,której ten kolor nie pasuje do cery i do oprawy...to by było świństwo dopiero.
Tak pracuje obecnie w Łodzi ,ale nie umawiam na wizyty nie piszcie PW
jeśli macie problem z fryzjerem to pamiętajcie ,że jego obowiązkiem jest poprawka w własnym zakresie finansowym .
pozdrawiam

Edytowane przez presto
Czas edycji: 2009-03-03 o 10:28
presto jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości