Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-04-13, 11:50   #181
Arwena84
Zadomowienie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ciesze sie, ze wam tez Maciek do gustu przypadl Trzeba przyznac, ze ma dobre rece do wloskow. A co do spotkania Łodzianek, to ja jestem jak najbardziej za
Arwena84 jest offline  
Stary 2006-04-13, 12:03   #182
aga01
Zakorzenienie

Chyba będzie miał Maciek trochę wizażowych stałych klientek
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline  
Stary 2006-04-13, 12:26   #183
Little_Shee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aga01
Chyba będzie miał Maciek trochę wizażowych stałych klientek
oj chyba tak reklamę mu robimy, ale chłopak na serio zasługuje, zreszta sam zakład jest okey. Pierwszy raz w moim życiu poszłam dwa razy pod rząd do tego samego fryzjera, a to już coś oznacza

Arweno to zapraszamy na podforum Spotkania Wizażanek do Naszego, łodzkiego wątku bo coś tam cicho jest '

moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline  
Stary 2006-04-15, 12:26   #184
Qneczka
Przyczajenie

GG do Qneczka

No cóż ... trzeba sie podzielić jakąś opinią a więc od 2 dni mam na swojej głowie nową fryzure której sie nie spodziewałam ... odwiedziłam Lovely Look na Widzewie i naprawde jestem mile zaskoczona ... Trafiłam na niezwykle sympatyczną panią Ule która po odpowiedniej konsultacji ze mną dobrała naprawde świetny kolor i asemetryczną fryzure i tak naprawde za 49 zł uzyskałam coś czego wielu nie mogło mi "zaoferować" mimo że proponowali mi ich ze względu na albo nazwe zakładu albo samo nazwisko fryzjera .. I tak zwykle wychodziłam od nich tylko z podciętymi koncówkami za które płaciłam przeważnie od 60 zł w góre ... Mimo, że czekałam w Lovely Look na moją kolej około 2 godzin to nie żałuje i myśle ze częściej zaczne odwiedzać ten zakład.Pozdrawiam
Qneczka jest offline  
Stary 2006-04-15, 19:11   #185
Kometa
Przyczajenie

HEJ!!
Dziewczyny pisałyscie tutaj dobr opinie o pani Ewie Świtalskiej i chyba udało Wam sie mnie przekonać ale czy trzeba sie umówic u niej na wizytę? jesli tak to czy macie moze numer do nich?? ??

juz sie nie moge doczekac jakiejś małej rewolucji na głowie
Kometa jest offline  
Stary 2006-04-16, 09:12   #186
Sailor Moon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kometa
HEJ!!
Dziewczyny pisałyscie tutaj dobr opinie o pani Ewie Świtalskiej i chyba udało Wam sie mnie przekonać ale czy trzeba sie umówic u niej na wizytę? jesli tak to czy macie moze numer do nich?? ??
Tak, trzeba się do niej zapisać z kilkudniowym wyprzedzeniem jej numer to 632 41 66, trzeba poprosic do telefonu panią Ewę
Stary 2006-04-18, 18:59   #187
beticzek
Raczkowanie

a ja polecam salonik na Inflanckiej 40....

super kadra...kosmetyki goldwella i matrixa...

polecam fryzjera Damiana ;-) super facet ale..ostrzegam-zajety

hihi

wczesniej chodzilam do Hirka ale ceny..no coz..studniówkowa fryzurka za 150zł to troszke sporawo...

a tu cenu umiarkowane -od 27zł za strzyzenie iii mila atmosfera ;-)
beticzek jest offline  
Stary 2006-04-19, 17:07   #188
Kometa
Przyczajenie

dzieki Sailor moon

juz jutro sie wybieram, jeszcze poprzegladam fryzury na forum moze cos jeszcze znajde choc i tak mam wieleee do wyboru.
zobaczymi co mi doradzi fryzjerka

Kometa jest offline  
Stary 2006-04-20, 07:41   #189
renikaa
Raczkowanie

No to Kometa czekamy na relację co pani Ewa wyczaruje Ci na głowie Ja też niebawem wybieram się na strzyżenie.
renikaa jest offline  
Stary 2006-04-20, 11:31   #190
gobaj
Raczkowanie

GG do gobaj

Hej kobietki. Czy możecie podać mi adres gdzie przyjmuje Maciek? Ja mam kręcone włoski, sięgające teraz za uszy bo zapuszczam, ale chyba jednak chce sciąc i zmienic kolorek na ładny blond. Ile kosztuje farbowanie u Maćka z cięciem? Czy któraś z was może zamieścić fotkę jego dzieła?
To moja fotka sprzed roku teraz mam dłuższe i chcę coś zmienić
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1145347274
Pozdrawiam
gobaj jest offline  
Stary 2006-04-20, 19:00   #191
Kometa
Przyczajenie

a wiec wróciałam

cóz miała kilka fryzurek ze soba,ale poddałam sie wizji pani Ewy. opisała jaka bym chciała miec długośc włosów (a chciałam drastycznie) a pani Ewa zacheciał mnie zebym jednak powstrzymała sie i doradziała mi długosc. teraz mam włosy z tyłu do ramion i baaardzo wycienowane z przodu (troche jak fryzura piperz chili str11 z claudi fryzury jak ktos ma to wie ) za całośc zapłaciłam 58zl wczesniej majac włosy do łopatki i jestem zadowolona. moze nadal troche sie dziwnie czuje ale znajomi mowia ze jest lepiej i chyba o to chodzilo

dzieki Wam za te komatarze tutaj bo własnie dzieki nim sie odwazyła a dotychczas mialam przykre spotkania z fryzjerami!!! thanks!!

Kometa jest offline  
Stary 2006-04-20, 19:16   #192
Sailor Moon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kometa
dzieki Wam za te komatarze tutaj bo własnie dzieki nim sie odwazyła a dotychczas mialam przykre spotkania z fryzjerami!!! thanks!!
Cieszę się, że wizyta się udała ja też byłam zadowolona z tej fryzjerki, a wybralam się do niej tylko dzięki opiniom dziewczyn na Wizażu
Stary 2006-04-20, 20:44   #193
gobaj
Raczkowanie

GG do gobaj

Witam. Mam pytanie do tych, które były już u P. Ewy. Jak jest cena farbowania na jeden kolor z cięciem? Chcę coś zmienić i szukam dobrego ale niezbyt drogiego fryzjera.Pozdrawiam
gobaj jest offline  
Stary 2006-04-20, 20:47   #194
Sailor Moon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gobaj
Witam. Mam pytanie do tych, które były już u P. Ewy. Jak jest cena farbowania na jeden kolor z cięciem? Chcę coś zmienić i szukam dobrego ale niezbyt drogiego fryzjera.Pozdrawiam
Bylam u pani Ewy ale nie farbowałam akurat włosów, myslę że spokojnie możesz zadzwonic i spytać się o cenę osobę która odbierze, bo kilka osób się tam kręci zwykle poza tym w salonie wisi duży dokładny cennik, więc możesz zajrzeć do salonu i podejrzeć
Stary 2006-04-25, 16:51   #195
gobaj
Raczkowanie

GG do gobaj

Chciałam zmienić fryzjera, ale.... znów trafiłam jednak do mojego fryzjera Oni są fantastyczni, jednak nie zamienię ich na nikogo innego. Chodzę tam już 3 lata i zawsze jest rewelacja
Salon fryzjerski "LOKERS", ul. Piotrkowska 28!
Polecam tam dwóch fryzjerów: Wieśka (jest właścicielem) i Mariusza. To młodzi mężczyźni, ale potrafią zdziałać cuda.
Podam cennik niektórych usług:
cięcie 30zł, baleyage od 60zł, pasemka od 50zł.
Polecam serdecznie
Ach, zapomniałam o telefonie: 42 630 16 94
gobaj jest offline  
Stary 2006-05-06, 14:23   #196
Sailor Moon
Rozeznanie

A ja wczoraj znwou bylam w Jean Beira u pani Ewy i ponownie polecam, świetne obcięcie i fryzura, potwierdzają to też moje 2 koleżanki i mama, były razem ze mną
Stary 2006-05-08, 07:42   #197
szarlotka_pl
Przyczajenie

Witam! Jak większość z Was szukałam dobrego fryzjera w Łodzi i dzięki temu wątkowi także trafiłam do "Jean Beira" - tak wychwalacie, że trudno się oprzeć Tak jak koleżanka wyżej, również mogę gorąco polecić wizytę u p. Ewy - jestem bardzo zadowolona ze ścięcia i delikatnego baleyage'u
szarlotka_pl jest offline  
Stary 2006-05-13, 10:05   #198
margaa
Rozeznanie

Ja byłam przedwczoraj w Ricci e Capricci na Rzgowskiej 20 tak wychwalałyscie pana Maćka ze sie skusiłam i jestem jak najbardziej za. Zrobił mi fajny fryz na głowie i potrafił mi doradzić wreszczie wyszłam zadowolona od fryziera Zdecydowanie polecam Maćka . A jak mnie spytał skąd sie dowiedziłam o tym zkładzie to powiedziłam że z tego foru i wszystko jasne .Zapłaciłam 40zł za sciecie modelowanie i mycie.

margaa jest offline  
Stary 2006-05-13, 17:56   #199
Opiumalfa
Zakorzenienie

ja tez juz lada dzien ide do Maćka
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-05-21, 15:07   #200
casiopeja
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! => CZESANIE

Nie wiem czy juz ktos wspominal, ale fryzjernia 'Da Vinci' jest niezla. Na rogu Wieckowskiego i Zachodniej. Chodze tam od trzech lat i od tego czasu jestem zawsze bardzo zadowolona i namowilam moje kolezanki i tez sa zachwycone zmiana image'u polecam pania Kasia, nikt inny mnie tam nie strzygl bo zawsze prosilam o nia

A teraz mam maly dylemat bo chcialam sie UCZESAC na weselicho i nie mam kompletnie pojecia gdzie. Chcialam isc do jakiegos profesjonalnego fryzjera ktory sam mi cos wymysli jak to na tych pokazach... no i za w miare niewygorowana cene. Musze wygladac jak ksiezniczka H E L P !!! a moze ktos wie cos o salonie Gabriel na zwirki i wigury? albo o jacku olejniczaku z piotrkowskiej 51? blagam napiszcie cos
casiopeja jest offline  
Stary 2006-05-24, 08:19   #201
Opiumalfa
Zakorzenienie

no włąsnie bylma wczoraj w Ricci u Maćka i powiem ze nie jsetm zadowolona niby pytał co i jak ma być ale to sie odbyo tak szybko ze nawet nie zauważyłam-za bardzo postrzepion ei wycieniowane, miało byc wyrażnie optycznie wiecej wlosow a jest gorzej:/ wczoraj mi si podobało a dzis już nie za bardzo mnie obchlastał a nie chcialam schodzic z długosci (włosy miałam do srodka kregosłupa). a na koniec potraktował mnie prostownica-niefajnie.zapłaciłam 40 zł, a sam Maciek no coż-gej pierwsza klasa i jaki glosik ma fajny Nic nie mam do gejów bo moj poprzedni fryzjer tez jest gejem ale niestety zostawiłam go w Lublinie i dalej szukam dobrego fryzjera.ehhh ciezko bedzie.buziaki
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-05-30, 19:46   #202
Little_Shee
Zadomowienie

Opium szkoda, że nie jestes zadowolona mam nadzieję że w końcu trafisz na swojego fryzjera

Cytat:
Napisane przez casiopeja
Nie wiem czy juz ktos wspominal, ale fryzjernia 'Da Vinci' jest niezla. Na rogu Wieckowskiego i Zachodniej. Chodze tam od trzech lat i od tego czasu jestem zawsze bardzo zadowolona i namowilam moje kolezanki i tez sa zachwycone zmiana image'u polecam pania Kasia, nikt inny mnie tam nie strzygl bo zawsze prosilam o nia
ciekawiłaś mnie tą fryzjernią, ostatnio przechodziłam obok. A jakie tam są ceny za ścięcie??

moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline  
Stary 2006-05-31, 19:38   #203
casiopeja
Przyczajenie

hm, ciecie chyba z 40zl ale z legitymacja studencka placilam 35. dawno sie nie strzyglam wiec nie wiem jak teraz ale mysle, ze podobnie. tylko bylam tam w zeszlym tygodniu i moja pani kasia juz tam nie pracuje, a nie wiem jak strzyze ta pani, ktora teraz tam pracuje. wiec juz teraz nie polecam tak goraco goraco bo sama nie wiem

pozdrawiam
casiopeja jest offline  
Stary 2006-06-01, 13:58   #204
medunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
no włąsnie bylma wczoraj w Ricci u Maćka i powiem ze nie jsetm zadowolona niby pytał co i jak ma być ale to sie odbyo tak szybko ze nawet nie zauważyłam-za bardzo postrzepion ei wycieniowane, miało byc wyrażnie optycznie wiecej wlosow a jest gorzej:/ wczoraj mi si podobało a dzis już nie za bardzo mnie obchlastał a nie chcialam schodzic z długosci (włosy miałam do srodka kregosłupa). a na koniec potraktował mnie prostownica-niefajnie.zapłaciłam 40 zł, a sam Maciek no coż-gej pierwsza klasa i jaki glosik ma fajny Nic nie mam do gejów bo moj poprzedni fryzjer tez jest gejem ale niestety zostawiłam go w Lublinie i dalej szukam dobrego fryzjera.ehhh ciezko bedzie.buziaki

Mam takiej samej długości włosy i marzy mi się taka sama fryzura. Więcej objętości, optycznie więcej włosów uzyskane przez odpowiednie cienowanie, skrócone max do długości za ramiona (może jeszcze + grzywka na bok). Zastanawiałam się nad wizytą w polecanych tu salonach - Ricci lub w Jean Beira u pani Ewy, ale po poście Opiumalfy już sama nie wiem gdzie iść, żeby tak mnie ścięli
medunia jest offline  
Stary 2006-06-01, 22:30   #205
Opiumalfa
Zakorzenienie

te kłaczki ktore ma tak za***iscie wycieniował maciek wygladaja koszmarnie, gdybym ne miala tak długich wlosów to mzoe by to lepiej wygladało, ale niby pocieniowane mam do ramion a potem tylko takie straki, koszmar, chyba bede msuiała to sciac bo wyglada to masakrycznie a tyle zapuszczałam. no i ne spytał mnie czy chce na szczotkę czy na zelazko (wolalabym na szczotke) i mi walną zelazkiem.MA SAK RA! wiecej aserywności!!!ja tego pana nie polecam.wole juz panią Iwonę w geancie na widzewie w Haircoifie-lepsze kosmetyki i rzetelna obsługa.
Opiumalfa jest offline  
Stary 2006-06-02, 18:00   #206
medunia
Raczkowanie

Jak tak się przyjżałam moim włosom, to nawet są prawie do pasa. Wściekłabym się, jakby mi ktoś takie włosy zmarnował. Wyglądają ładnie, ale chciałabym coś zmienić, bo już mi się znudziły i marzę o takich fajnie wycieniowanych, może jakaś grzyweczka na bok i lekki, naturalny balayage w chłodnych odcieniach (mam brązowe), o efekcie takiej sprężystej czupryny, bo teraz są takie obwisłe i oklapnięte. Ale kto mi zagwarantuje, że nie wyjdzie gorzej? Chcę się uoiększyć, a nie pobrzydzić .
Boję się jak licho, że będę żałować.
Opiumalfa, a ty już się tak kiedyś strzygłaś w tym Geancie?
medunia jest offline  
Stary 2006-06-14, 17:22   #207
KASSIIA
Raczkowanie

Prześledziłam dokładnie wątek "dobry fryzjer w Łodzi" i postanowiłam udać się do Pani Ewy Świtalskiej - salon Jean Beira. Muszę potwierdzić to co wcześniej pisałyście, że jest to dobry fachowiec i dodatkowo bardzo przemiła osoba. Z moich mocno zniszczonych włosów zrobiła fajną i o dziwo zdrowo wyglądającą fryzurkę, przy czym zgodnie z moim życzeniem wcale za mocno ich nie skróciła. Bardzo polecam, fachowa obsługa i przemiła atmosfera.
KASSIIA jest offline  
Stary 2006-06-17, 19:25   #208
Justahehe
Przyczajenie

Mam pociągłą twarz jaką grzywkę powinnam wybrac?
Justahehe jest offline  
Stary 2006-06-21, 16:14   #209
Cekina
Przyczajenie

Angry Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja jednak nie jestem zadowolona z pani Ewy Switalskiej.Byłam u niej drugi raz,chciałam podciąć włosy a ona część włosow pod grzywką wygoliła mi maszynką!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!.Niby,żeby się grzywka lepiej trzymała!!!!!!Wyglądam teraz jak łysa i muszę robić zaczeszki.Ludzie na ulicy się ze mnie smieją.Jak moja dawna fryzjerka mnie zobaczyła,to była przerażona.No cóż mogę wyjśc na osobę niewiarygodną bo tutaj każdy o p Ewie wypowiada się w samych superlatywach.Ja też kiedyś myślałam,ze jest dobrym fryzjerem...
NIE POLECAM PANI EWY ŚWITALSKIEJ!!!!!!!
Cekina jest offline  
Stary 2006-06-22, 12:40   #210
KASSIIA
Raczkowanie

Cekina, strasznie ci współczuje, nie ma nic gorszego niż zepsuta fryzura. Jestem zszokowana że Pani Ewa mogła taki numer zrobić. Jak widać nikt nie jest idealny, co jednak nie tłumaczy tego co zaszło. Nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić jak to wygolenie grzywki miałoby wyglądać i w czym pomóc. Powiedz mi czy ona jest wygolona zupełnie przy skórze czy też ma jakąś długość. I co wogóle mówiła na to P. Ewa - czy miała świadomość, że zrobiła coś nie tak?
Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Ewy, albo miałam szczęście albo ty wybitnego pecha.
Życzę ci żeby włoski szybko ci odrosły.

Edytowane przez KASSIIA
Czas edycji: 2006-06-22 o 13:02
KASSIIA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości