Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-06-22, 16:25   #211
Cekina
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kassia,dziękuję za słowa współczucia.Wyjaśniam:to są włosy wygolone pod grzywką.Podobno ma to na celu podniesienie tejże grzywki.Rozumiem gdyby wygoliła tylko trochę tych włosów,ale to jest trzycentymetrowy pas!!!!!.Więc gdy grzywka pod wpływem wiatru zmieni swoje położenie..............Ro zumiesz Kassia Za bardzo zasugerowałam się opiniami na wizażu,mialam do niej cholerne zaufanie i nie zwróciłam jej uwagi w trakcie tego strzyżenia.No cóż,to już moja wina.A i z tyłu też podgoliła mnie maszynką,pozdrawiam Cię
Cekina jest offline  
Stary 2006-07-14, 17:47   #212
mavika
Zakorzenienie

GG do mavika

Kochane mam dylemat między Ricci a Jean Beira.Ktory fryzjer strzyze w tym stylu?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1150620641
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1150574028

Mam suche i podniszczone włosy z ktorych robi sie siano po deszczu wiec proste wloski odpadaja. Rano załączę moje zdjecie sprzed roku. Teraz wlosy mi odrosly - sa do polowy plecow kiedys tam "pocieniowane") i ukladam je w ten sposob ze po umyciu wgniatam pianke i zostawiam do wyschniecia - kreca sie - a nastepnie zwiazuje kucyk bo juz sie nie ukladaja zbyt dobrze. Chcialabym nieco dluzsza grzywke niz wtedy i ladne wycieniowanie (a nie "postrzępienie") ale zeby nie tracic zbytnio z dlugosci. Oczekuje porady i strzyzenia dopasowanego do mojej twarzy a nie szablonowego. Gdzie spelnia moje oczekiwania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj.jpg (22,5 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez mavika
Czas edycji: 2006-07-15 o 08:13 Powód: dodanie zdjecia
mavika jest offline  
Stary 2006-07-31, 18:22   #213
OrangeJuice
Raczkowanie

Question Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam wszystkich jako nowa Wizazanka Jako rodowita lodzianka odwiedzilam wielu fryzjerów w tym mieście jak do tej pory najbardziej zadowowlona jestem z p. Julity z GABRIELA na Kościuszki-polecam. Stanowczo odradzam wizyty w salonie Pawel KUZA na Sienkieicza.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-07-31, 18:32   #214
OrangeJuice
Raczkowanie

Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Mam pytanko do klientek p. Tomka z Piotrkowskiej 25 czy ktos kiedykolwiek robił u niego balayage? Jak wrażenia??? Zalezy mi na naprawde dobrej robocie kolorystycznej na mojej glowie, moze jakies propozycje?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-01, 07:21   #215
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice
Mam pytanko do klientek p. Tomka z Piotrkowskiej 25 czy ktos kiedykolwiek robił u niego balayage? Jak wrażenia??? Zalezy mi na naprawde dobrej robocie kolorystycznej na mojej glowie, moze jakies propozycje?
Odnośnie Tomka, to nie robiłam u niego koloru, ale byłam się ostrzyc. Mnie on bardzo pasuje lecz pewnie to kwestia gustu. Jedyne, co mogę zapewnić, to, że słucha i robi to, co się od niego oczekuje
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-01, 07:45   #216
OrangeJuice
Raczkowanie

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, wiec chyba zaryzykuję Dzięki za opinię Miodzik
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-01, 08:13   #217
OrangeJuice
Raczkowanie

Czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat salonu "bello",(czy "bella") na narutowicza? czy warto się tam wybrać na balayage i do kogo ewentualnie się zwrócić ? Z gory dziękuję
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-01, 14:59   #218
OrangeJuice
Raczkowanie

Przeczytałam na forum, że salon Bello znajduje sie na Narutowicza 33 i pracuje tam podobno niesamowita p. Jowita, która potrafi zdziałać cuda na główce Czy ktos uprzejmy mógłby potwierdzić tę opinię i skrobnąć coś więcej o tym miejscu?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-01, 19:00   #219
OrangeJuice
Raczkowanie

A moze jest wśród Nas ktoś, kto odwiedził p. Gabrysię Pawlak w Pabianicach ??? Podobno też "złote rączki". Nie wiem gdzie mam się wybrać zależy mi na naprawdę "dobrej robocie"!!!! Bo jak do tej pory nie trafiłam na swojego fryzjera...
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-01, 19:02   #220
OrangeJuice
Raczkowanie

No Wizazanki... Odezwijcie się
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-02, 12:28   #221
OrangeJuice
Raczkowanie

A czy Ktoś wie gdzie otworzył swój salon p. Marcin, który kiedyś pracował w Studiu Fryzjerskim na Kilińskiego120?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-04, 10:15   #222
Miodzik
Przyczajenie

Forum zamarło.... Chciałam się dowiedzieć, czy moze ktos już wypróbował fryzjera w Manufakturze ?
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-07, 20:45   #223
OrangeJuice
Raczkowanie

Oj tak... chyba zamarło (( a szkoda !!! Pozdrawiam Miodzik, niestety nie mogę pomóc nie odwiedziłam fryzjera w Manufakturze, preferuję bardziej kameralne miejsca ))
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-07, 21:53   #224
Kessi100
Przyczajenie

Ja polecam salon Piotr Alexander z ul. Wschodniej - pracują na kosmetykach L'oreal- Profffesionaliści!!!
Kessi100 jest offline  
Stary 2006-08-08, 07:16   #225
Miodzik
Przyczajenie

Wschodnia ile ?
I czy możesz podac kogoś konkretnego,czy to może bez różnicy do kogo się zapiszesz.
No i jak kształtują się ceny?
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-08, 08:25   #226
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Oj tak... chyba zamarło (( a szkoda !!! Pozdrawiam Miodzik, niestety nie mogę pomóc nie odwiedziłam fryzjera w Manufakturze, preferuję bardziej kameralne miejsca ))
No właśnie też stwierdziłam, że czesanie na wystawie to nie dla mnie , więc dalej poszukuję...
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-08, 09:22   #227
OrangeJuice
Raczkowanie

Też słyszałam, że Piotr Alexander to dobry salon Znajduje się na Wschodniej 39a, podobno wszyscy fryzjerzy stamtąd "znają się na rzeczy"|. Może warto zaryzykowac... Mają swoją stronkę www.piotralexander.com
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-08, 09:43   #228
Kessi100
Przyczajenie

Do Piotra Alexandra chodzę od ponad 2 lat i nie zamierzam zmieniać . Pan Piotr zajmuję się tylko strzyżeniem-jest w tym znakomity !!! A jego zona- P. Magda i dwie fryzjerki- Agnieszki farbują włoski-także suuuper !!!
Kessi100 jest offline  
Stary 2006-08-08, 13:08   #229
Miodzik
Przyczajenie

Kessi100, a czy może wiesz, czy jeżeli ktoś zapuszcza włosy, to on to uszanuje.... bo ja byłam już u kilku, którzy uwielbiają mocno ścinać i wcale mi się to nie podobało...
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-08, 15:54   #230
Kessi100
Przyczajenie

Miodzik, ja mam bardzo długie włosy i jeżeli mowie ze chce tylko podciąć końcówki-tak też Pan Piotr robi
Kessi100 jest offline  
Stary 2006-08-08, 19:22   #231
Miodzik
Przyczajenie

No i ostatnie pytanie, bo już jestem coraz bardziej na "tak" .
Czy trzeba się zapisywac z dużym wyprzedzeniem ?
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-08, 19:49   #232
OrangeJuice
Raczkowanie

Miodzik podziel się wrażeniami jak już będziesz po wizycie w salonie Piotr Alexander to może i ja się tam wybiorę...
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-08, 21:11   #233
Kessi100
Przyczajenie

Ja umawiam się zawsze kilka dni wczesniej (2-3) i zawsze byłam przyjeta w tym dniu i o tej godzinie co chciałam . Nie sadze tez. aby problemem było umowienie sie z dnia na dzien
Kessi100 jest offline  
Stary 2006-08-09, 09:11   #234
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Miodzik podziel się wrażeniami jak już będziesz po wizycie w salonie Piotr Alexander to może i ja się tam wybiorę...
Jak tylko się zdecyduję, to dam znać
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:13   #235
kali_jj
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam jestem pierwszy raz na tym forum
obczytałam to co wcześniej zostało napisane i mam pytanie:
poszukuję w Łodzi fryzjera stylistę który doradzi konkretnie co zrobić z włosami, farbować jak sciąć do kształtu twarzy
takiego który na prawdę wie co robi?
czy takim własnie fryzjerem jest piotr aleksander???

z góry thx za odpowiedź
kali_jj jest offline  
Stary 2006-08-15, 17:29   #236
Dlrow
Przyczajenie

Cytat:
Przeczytałam na forum, że salon Bello znajduje sie na Narutowicza 33 i pracuje tam podobno niesamowita p. Jowita, która potrafi zdziałać cuda na główce Czy ktos uprzejmy mógłby potwierdzić tę opinię i skrobnąć coś więcej o tym miejscu?
Osobiście nie mam żadnych doświadczeń jeśli chodzi o ten salon, natomiast moja koleżanka jest tam stałą klientką. Musze perzyznać że oglądając jej zdjęcie z okresu przed wizytą tam, a patrząc na obecną fryzurę byłam pod wrażeniem. Przeszła wspaniałą metamorfozę i wygląda świetnie. Pozdrawiam. Sama chyba też się tam wybiorę.
Dlrow jest offline  
Stary 2006-08-15, 18:07   #237
Dlrow
Przyczajenie

mam problem z włosami. chciałabym jakoś zmienić fryzurę, ale bardzo mi zależy żeby iść do naprawdę dpbrego fryzjera który będzie mi umiał fachowo doradzić i pomóc a nie tylko czekał na instrukcje. mam na oku dwa salony "bello" na ulicy narutowicza i "da vinci" na więckowskiego. ten pierszy po częsci jest juz sprawdzony przez moją kolezankę która bardzo chwali sobie usługi pani Jowity, a na temat drugiego wiem nie wiele, tzn. wiem gdzie jest i że są jakieś zniżki dla uczniów oraz jest możliwość zasięgnięcia darmowej porady stylisty. Pomóżcie bo zależy mi na tym zeby zszokowac pozytywnie oczywiscie moich znajomych. pozdrawiam!
Dlrow jest offline  
Stary 2006-08-15, 18:56   #238
OrangeJuice
Raczkowanie

Dlrow dzięki za odpowiedź, tylko wiesz... dzwoniłam do BELLO i powiedzieli mi, że pani Jowita wyjechała do Irlandii i nie wiem do kogo tam można się jeszcze udać, jakbyś coś wiedziała to daj znać. Pozdrawiam
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-16, 09:41   #239
renikaa
Raczkowanie

ech już nawet fryzjerki wyjeżdzają za granicę. I kto nam będzie czynił cuda na głowach, miłe panie??
Również powoli zbieram się żeby wybrać się na strzyżenie, tylko czekam aż coś ciekawego pojawi się w wątku
renikaa jest offline  
Stary 2006-08-16, 10:03   #240
Dlrow
Przyczajenie

OrangeJuice ooo... to mnie zaskoczyłaś! Sama planowałam się tam udać przed rozpoczęciem roku szkolnego, ale skoro nie ma p. Jowity to chyba sobie odpuszczę. Mam za to na oku inny salon "da vinci"tylko niestety nie znam nikogo kto tam był. Może masz jakieś inf na jego temat? Pozdrawiam! Aha i jeszcze jedno błagam polećcie mi jakiś dobry salon w którym narodzę się na nowo :p
Dlrow jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości