Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-16, 18:18   #241
OrangeJuice
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Fryzjernia " Da Vinci" fajnie wygląda z zewnątrz, ale niestety nic więcej powiedzieć na jej temat nie mogę, bo ani ja ani nikt z moich znajomych nie korzystaliśmy z jej usług. Wizazanki bardzo chwalą Piotra Alexandra i p. Ewę z Piotrkowskiej ale nie wiem... Ja chyba pozostanę wierna p. Julicie z Gabriela na Kościuszki, zetnie mnie zawsze tak jak ja chcę, więc nie jest źle. Jeśli chcesz zdecydowanej zmiany i porady stylisty to możesz udać się też do "Jarka" na Sienkiewicza tam dziewczyny tną dość odważnie i raczej według swojej wizji, mi nie zawsze to odpowiada.
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-16, 19:02   #242
OrangeJuice
Raczkowanie

Znajoma chwali sobie salon Agnes na Narutowicza 25, muszę przyznać że fryzurkę ma ok, czy ktoś może jeszcze zna ten salon? Proszę o opinie
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-19, 19:48   #243
gosławka
Przyczajenie

Witam! Przyjaciolka polecila mi wasze forum (mam nadzieje, ze niedlugo stanie sie i moje ) i jestem oczarowana! Nigdzie nie spotkalam sie z takim ciepelkiem i taka kondensacja rzeczowych porad jak tu! Chyle czola!

Ale do rzeczy. Jako, ze jestem dumna mieszkanka miasta Lodz i juz od pewnego czasu nosze sie z przeprowadzeniem malej rewolucji na glowie, ten watek od razu zwrocil moja uwage. Mysle o jakiejs dynamicznej, awangardowej, dosc odwaznej fryzurce (choc nie przesadzalabym, zadne golenie nie wchodzi w gre) i szukam odpowiedniego fryzjera - ostatnio dostalam sie w rece takich troche bojazliwych i z efektu nie bylam zadowolona :/

Po lekturze tego watku waham sie pomiedzy 3:
- p. Ewa z Piotrkowskiej
- p. Mackiem z Ricci
- i salonem Jarek z Sienkiewicza

Ktory z nich byscie mi doradzily? Nie chce po raz kolejny wrocic do domu z klasycznym paziem na glowie ;/
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam G.
PS Napisalam swojego pierwszego posta jejejejeje!!!
gosławka jest offline  
Stary 2006-08-19, 19:58   #244
gosławka
Przyczajenie

Acha! Zapomnialabym! Ze swojej strony moge polecic Salon Pani Ewy na Teofilowie(rog Rojnej i Kaczencowej) Naprawde dobrze scina (zarowno awangardowe jak i klasyczne fryzurki), pracuje na kosmetykach KEUNE i bylam jej wierna kientka przez ostatnie 4 lata. Cennik ma jak mysle standardowy - 40 zl strzyzenie z modelowaniem wlosow krotkich i 45-50 poldlugich. Niestety, ostatnio chyba sie do mnie przyzwyczaila i nie przyklada sie tak jak kiedys, wiec zaczelam szukac innego lepszego fryzjera. Jak na razie bez skutku.
gosławka jest offline  
Stary 2006-08-20, 11:39   #245
OrangeJuice
Raczkowanie

gosławka, byłam raz w salonie "Jarek", tylko nie u samego Jarka, a u jednej z dziewczyn tam pracujących. Muszę przyznać, że wyglądałam ok. Dwie moje znajome chodzą tam regularnie i są zawsze zadowolone.
Nie miałam okazji wypróbować pozostałych dwóch salonów z Twoich propozycji... ale dziewczyny na forum chwalą
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-20, 11:48   #246
Miodzik
Przyczajenie

No a ja mogę się pochwalic wizytą u Alexandra. Jestem baaaardzo zadowolona . Nie robiłam żadnej radykalnej zmiany, ponieważ zapuszczam włosy, ale podoba mi się to, że p. Piotr mnie posłuchał i nie straciłam połowy swoich włosów.
Jedynie mogę się wypowiedzie na temat grzywki, którą mi zrobił rewelacyjną .
Do tego miły klimacik, czułam, że zależy im na mnie, jako na klientce.
Jeszcze do niego wybiera się moja teściowa, wtedy też wam napiszę, jak wygląda .
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-20, 13:09   #247
OrangeJuice
Raczkowanie

Brzmi zachęcająco... Fajnie Miodzik, że jesteś zadowolona Pozdrawiam
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-20, 18:54   #248
gosławka
Przyczajenie

OrangeJuice - dziekuje za odpowiedz Jak juz sie zdecyduje to na pewno opisze moje wrazenia.
gosławka jest offline  
Stary 2006-08-21, 20:25   #249
paulamyszeczka
Raczkowanie

GG do paulamyszeczka

Dziewczyny! do kogo pójść ??

1. Pani Ewa Świtalska z Jean Beir (piotrkowska 44)
2. Pan Piotr Alexander (wschodnia)

błagam doradzcie, mam mętlik w głowie...
paulamyszeczka jest offline  
Stary 2006-08-22, 08:53   #250
Miodzik
Przyczajenie

paulamyszeczka, chyba niestety musisz sama podjąć tę decyzję, bo często jest tak, że jednej osobie fryzjer pasuje, a drugiej nie.
Ja poszłam do Piotra Alexandra i obciął mnie rewelacyjnie (nie jest to tylko moja opinia), ale w sumie ja zawsze mam tak, że za pierwszym razem fryzjerzy mnie dobrze obcinają. Zobaczę co będzie za drugim
Dzisiaj idzie do niego moja teściowa, to ci napisze jak wygląda..

Edytowane przez Miodzik
Czas edycji: 2006-08-22 o 14:36
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-23, 07:07   #251
Miodzik
Przyczajenie

No i moja teściówka była wczoraj u Piotra Alexandra. No i .... mam mieszane uczucia.... Ogólnie jest ścięta dobrze, ale włosy ma mocno wycieniowane. Biorąc pod uwagę, że chciała mieć dłuższe, to przeżyła lekki szok. Więc do końca nie wiem...
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-28, 19:16   #252
OrangeJuice
Raczkowanie

Wizazanki!!! Jestem po wizycie w salonie Agnes Ploszaj na ul. Nartutowicza 25. REWELACJA!!! Jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona po wizycie u fryzjera. Przemila p. Agnieszka wyczarowała mi piękne pasemka na moich włoskach i scięłą je tak jak zawsze chciałam . Przyjazny klimacik i co najważniejsze ceny też. Polecam
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-08-28, 20:57   #253
biedronka30
Przyczajenie

Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hej dziewczyny ja bylam u pani Ewy Switalskiej i moge powiedziec ze bylam srednio zadowolona. Nie to ze mi sie nie podobalo ale zachwycona tez nie bylam. Wyczarowala mi na glowie klasycznego pazia. Wymodelowala na grubej szczotce. Ja mam wlosy lekko krecone z tedecja do puszystosci wiec na drugi dzien wygladalam nieciekawie. Zalezy mi przedewszystkim na dobrym scieciu. podjelam decyzje ze pojde do Piotra Alexandra. Dam znac jak wroce!
biedronka30 jest offline  
Stary 2006-08-29, 07:00   #254
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice
Wizazanki!!! Jestem po wizycie w salonie Agnes Ploszaj na ul. Nartutowicza 25. REWELACJA!!! Jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona po wizycie u fryzjera. Przemila p. Agnieszka wyczarowała mi piękne pasemka na moich włoskach i scięłą je tak jak zawsze chciałam . Przyjazny klimacik i co najważniejsze ceny też. Polecam
OrangeJuice, a powiedz, jakie są ceny i czy p. Agnieszka bardzo ścięła Ci włosy, bo ja muszę powiedzieć, że po wizycie u Piotra Alexandra byłam bardzo zadowolona, ale to jeszcze nie to i szukam dalej .
No i podaj namiary .
Miodzik jest offline  
Stary 2006-08-29, 09:44   #255
OrangeJuice
Raczkowanie

Za balayage 1 kolor+ ścięcie+ czesanie zapłaciłam 130zł. p. Agnieszka jest osobą bardzo dostępną i napewno zrobi to o co ją poprosisz, do tego sluży fachową poradą. Mnie podcięła zniszczone końcówki i nadała fajny kształt fryzurce,( bez zbędnego cieniowania, co robili poprzednicy)Wyszłam od niej z tym co chciałam. Salon mieści się na Narutowicza 25( w podwórku po lewej str.) tel. 604-444-760. "Dla mnie BOMBA".
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-09-02, 13:48   #256
agatkahut
Przyczajenie

ja po swoich przezyciach boje sie chodzic do fryzjera.probuje zapuscic,wlosy- niestety fryzjerzy nie potrafia tego chyba zrozumiec, bo za kazdym razem mi scinaja ich polowe.to jest naprawde denerwujace.miesiac temu bylam u fryzjerki i znowu to samo-a raczej gorzej, bo mi jeszcze pocieniowala i wygladam jak straszydlo, wlosy sie nie ukladaja.teraz czekam az odrosna
agatkahut jest offline  
Stary 2006-09-02, 13:53   #257
agatkahut
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez medunia
Dziewuszki, a może znacie jakiegoś fryzjera, który robi dobrze trwałą? Mam włosy do łopatek (ale nie wykluczam lekkiego podcięcia). Szukam kogoś sprawdzonego, kto robi to naprawdę dobrze, nie niszcząc włosów (za bardzo, bo zdaję sobie sprawę, że trwała jednak trochę szkodzi - liczę jednak, że teraz są lepsze techniki, jak i preparaty ). No i liczę na niezły, w miarę naturalny efekt ("baran" i "mokra Włoszka" nie wchodzą w grę). Polećcie kogoś, błagam, bo mam już moich prostych włosów dosyć !

medunia
odradzam trwala, robilam ja 2 razy a pozniej mialam straszne klopoty z wlosami- wypadaly garsciami.wole miec teraz proste i zdrowe wlosy.
agatkahut jest offline  
Stary 2006-09-02, 18:16   #258
gosławka
Przyczajenie

Czesc! W koncu sie zdecydowalam i poszlam do Jarka na Sienkiewicza. Juz dawno nikt nie poswiecil moim wlosom tyle uwagi! Ciecie jest super i jestem zadowolona, ale rzeczywiscie fryzjerki niekoniecznie stosuja sie do prosb klienta i raczej realizuja wlasna wizje. Jak juz wspomnialam mi sie moja nowa fryzurka podoba i znajomi rowniez podzielaja moj zachwyt jezeli jednak macie juz jakis pomysl na fryz to moze nie tam, bo efekt moze znacznie roznic sie od waszego zamyslu. Natomiast jezeli macie ochote na odmiane, ale nic konkretnego nie chodzi wam po glowie to goraco polecam!!!
gosławka jest offline  
Stary 2006-09-03, 09:55   #259
kaledonia
Zakorzenienie

Ja mogę polecić 2 salony fryzjerskie:
"Róża" ul kusocińskiego(zwłaszcza panią Dorotkę)
"twoja uroda" ul armii krajowej(chyba 44)
oba na retkini Ten pierwszy nieco droższy-strzyżenie z modelowaniem 35zł długie włosy,a w tym drugim uwaga! 25zł
Kolezanka robila sobie balejaz i zaplacila 70zł
Takze nie wiem dlaczego u was tak drogo...
Stary 2006-09-07, 09:59   #260
norrtalje_girl
Rozeznanie

Ja byłam w Ricci wczoraj i wiecie co się okazało? Że ja z Maćkiem do szkoły chodziłam Fryzurke mi zrobił ładną, taką, jaką chciłam i jestem zadowolona, pomimo, że nie była to jakaś rewolucja Polecam

Powrót córki marnotrawnej
norrtalje_girl jest offline  
Stary 2006-09-07, 12:51   #261
Marka1977
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kochane mam namiary na świetnego fryzjera. Bierze naprawdę mało,a jest rewelacyjny. Oto jego numer 0502042537 - Robert. Z całego serca polecam, bo wszystkie moje koleżanki chodzą tylko do niego. Zaznaczam, że facet nie tylko ścina i robi wszelakiego rodzaju koloryzację, lecz również robi niesamowite upięcia na różne okazje (śluby, studniówki, komunie).
Marka1977 jest offline  
Stary 2006-09-07, 13:41   #262
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Marka1977 Pokaż wiadomość
Kochane mam namiary na świetnego fryzjera. Bierze naprawdę mało,a jest rewelacyjny. Oto jego numer 0502042537 - Robert. Z całego serca polecam, bo wszystkie moje koleżanki chodzą tylko do niego. Zaznaczam, że facet nie tylko ścina i robi wszelakiego rodzaju koloryzację, lecz również robi niesamowite upięcia na różne okazje (śluby, studniówki, komunie).
A gdzie on przyjmuje ??
Miodzik jest offline  
Stary 2006-09-08, 14:22   #263
SIN
Przyczajenie

Ile kosztuje obcięcie i farbowanie u Alexandra?
SIN jest offline  
Stary 2006-09-08, 14:46   #264
Miodzik
Przyczajenie

Obcięcie u Alexandra - 40 PLN, a farbowanie niestety nie wiem...
Miodzik jest offline  
Stary 2006-09-09, 17:44   #265
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SIN Pokaż wiadomość
Ile kosztuje obcięcie i farbowanie u Alexandra?
Zajrzyj sobie na stronkę www.piotralexander.com jest tam cennik usług
OrangeJuice jest offline  
Stary 2006-09-11, 08:08   #266
Marka1977
Przyczajenie

Robert przyjmuje w zakładzie na ul. Julianowskiej (wolno stojący budynek, w którym mieści się szkoła języków obcych, apteka i "Zabka"), lub możesz umówić się z nim w domu. Najlepiej zadzwon i dogadaj się z nim sama, tak będzie chyba najlepiej. Moja dobra rada - powiedz, że dostałaś jego numer na forum internetowym. Pozdrawiam
Marka1977 jest offline  
Stary 2006-09-11, 08:15   #267
Marka1977
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Miodzik Pokaż wiadomość
A gdzie on przyjmuje ??
Robert przyjmuje w zakładzie na ul. Julianowskiej (wolno stojący budynek, w którym mieści się szkoła języków obcych, apteka i "Zabka"), lub możesz umówić się z nim w domu. Najlepiej zadzwon i dogadaj się z nim sama, tak będzie chyba najlepiej. Moja dobra rada - powiedz, że dostałaś jego numer na forum internetowym. Pozdrawiam
Marka1977 jest offline  
Stary 2006-09-11, 14:38   #268
Miodzik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Marka1977 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację
Miodzik jest offline  
Stary 2006-10-01, 19:54   #269
elizabeta
Przyczajenie

Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

a ja znalazłam magika. Krystian z piotrkowskiej 51.nr 6337383. jest za***isty. nie dość że zrobił mi kolor przy którym nie widać odrostow to obciął mi włoski tak że tylko je susze i już... klimat w salonie undergrundowy, fajna muza i dobra kawa.
elizabeta jest offline  
Stary 2006-10-22, 03:13   #270
ziabcia81
Przyczajenie

GG do ziabcia81 Send a message via Skype™ to ziabcia81

cześć wam wszystkim . niedziela 4:00 rano a ja zaczytałam się w tym forum hihi. mam problemik z fryzjerem. mam naturalnie kręcone włosy, długości prawie do pasa ale wycieniowane (pozostałośc z przed roku ). szukam fryzjera, który obciął by mi troszkę włosy tak by nie wyglądały na zniszczone, rozdwojone itd. wiecie o co chodzi. do tego chciałabym sobie zrobic pasemka. niestety jesli chodzi o fryzjera to jestem zielona, wiec doradźcie mi takiego, który potrafiłby podkreślic skręt moich loków przy jednozczesnym ich nie wyprostowaniu bo tak tez się zdarza. no i widomo, ze cennik niezbyt wygórowany bo musze kase zboierac na koncert .

prosze doradźcie coś
ziabcia81 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości