DeGaŻoWaniE WłoSów ... !? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-14, 15:37   #1
kokosek
Przyczajenie

Red face DeGaŻoWaniE WłoSów ... !?

czesc umuwilam sie do fryzjera na degazowanie(przeżedzanie) włosów bo mam strasznie geste wlosy co jest moim utrapieniem od dawna po prostowaniu od razu sie wlosu puszaja i mam nadzieje ze po tym przezedzaniu nie bedzie tak zle jak teraz .. moze ktos robil sobie to przezedzanie wlosow i opisze jak to sie robi i jaki daje efekt .. bo sie troche boje z gory dzieki
kokosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 15:42   #2
diaphragma
Raczkowanie

Dot.: DeGaŻoWaniE WłoSów ... !?

Hmm nie wiem czy dobrze kojarzę... Czy to jest takie ścinanie włosów 'w locie'? Fryzjer je unosi i jak spadają to tnie?? Sama jestem ciekawa efektu1
diaphragma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 16:05   #3
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

To jest chyba po prostu cięcie brzytwą. Ja tak miałam, bo tez nie mogłam sobie poradzić z włosami no i przy krótkich fryzurkach jest to wygodniejsze, bo włosy łatwiej się układają. Tylko uważaj, żeby fryzjerka za bardzo nie szalała, bo one jak zaczną to skończyć nie umieją :/

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 16:09   #4
Natalyyya
Zakorzenienie

GG do Natalyyya

degażówki to takie nożyczki z "grzebieniem" o różnej szerokoci roztawienia tych ząbków .. myśle że przeżedzenie włosów własnie degażówkami jest Ok no i przedewszystkim traci sie na objętości włosów a chyba o to tu chodzi ...pozatym ja swoje włosy tez przeżedzam degażówkami i wtedy one sa takie fajniutko lekkie:P i "płynne"
Natalyyya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 16:11   #5
kokosek
Przyczajenie