Jonoforeza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-09, 18:21   #31
marlene31
BAN stały

Dot.: jonoforeza cera naczynkowa i takie tam

Martka, a jakie kremy stosujesz?
Ja jestem dość negatywnie nastawiona do wszelkich zabiegów kosmetycznych typu jonoforeza, nie mówiąc już o laserach. Chyba nigdy się nie zdecyduję, a przysłowiowego buraka staram się jak najczęściej traktować humorystycznie i z dystansem.
Walczę też z naczynkami stosując różne maseczki u kosmetyczki, szukam też jakiegoś kremu na co dzień.

Koleżanka mówiła, że świetnie działa na nią Angioexpert firmy Dermedic, taki z efektem chłodzenia. Ja jeszcze nie przetestowałam, stosowałyście?
marlene31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:56   #32
Martka72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marlene31 Pokaż wiadomość
Martka, a jakie kremy stosujesz?
Ja jestem dość negatywnie nastawiona do wszelkich zabiegów kosmetycznych typu jonoforeza, nie mówiąc już o laserach. Chyba nigdy się nie zdecyduję, a przysłowiowego buraka staram się jak najczęściej traktować humorystycznie i z dystansem.
Walczę też z naczynkami stosując różne maseczki u kosmetyczki, szukam też jakiegoś kremu na co dzień.

Koleżanka mówiła, że świetnie działa na nią Angioexpert firmy Dermedic, taki z efektem chłodzenia. Ja jeszcze nie przetestowałam, stosowałyście?
marlene ja stosuję od dłuższego czasu Ruboril Isispharmy..bardzo dobry moim zdaniem...oczywiście efekt nie natychmiastowy bo odnośnie cery naczynkowej trzeba byc cierpliwym ale po nieco dłuższym stosowaniu burak jest mniej widoczny..naczynka też....co nieco o kremie na KWC

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6125

i nieco tańsza opcja z Ziaji..kremy z serii Ziaja Med na dzień i na noc..

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=26602&next=1

dodatkowo wzmacniam skórę witaminą C...domowe serum z witaminą c jest naprawdę świetne, link do przepisu...

http://www.biochemiaurody.fora.pl/do...juvit,419.html

..pytałam lekarza o llaseroterapię to mi powiedział, że laser zawsze obciążony może być skutkami ubocznymi typu przebarwienia na skórze....także mam stracha ...

co do buraka...yyy..mmm...cóż.. jak spalę burola i widzę zdziwienie na twarzy rozmówcy tudzież słyszę pytania w stylu " co Ci wyskoczyło ? to spokojnie odpowiadam, że mam ześwirowany układ nerwowy i już...oj naczynka temat rzeka....

a kremiku Angioexpert firmy Dermedic nie znam ale chętnie się czegoś dowiem..

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...

Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com

Edytowane przez Martka72
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:57
Martka72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:42   #33
Mastylla
Raczkowanie

Też należę do grona "rumieńcowych". Też walczę kremami - Seria Iwostin Capillin: krem na dzie, na noc i płyn micelarny.
Lasera się boję właśnie ze względu na przebarwienia. Mam znamię tzw "myszkę" pod kolanem więc tym bardziej boję się ze jesli zacznę zabiegi z laserem to spowoduje to powstawanie znamion itp.
Byłam na konsultacjach u kilku dermatologów, niby mówią ze nie ma powodu do obaw ale jakos nie moge się zdeydowac...
Stary 2012-10-09, 20:01   #34
Martka72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mastylla Pokaż wiadomość
Też należę do grona "rumieńcowych". Też walczę kremami - Seria Iwostin Capillin: krem na dzie, na noc i płyn micelarny.
Lasera się boję właśnie ze względu na przebarwienia. Mam znamię tzw "myszkę" pod kolanem więc tym bardziej boję się ze jesli zacznę zabiegi z laserem to spowoduje to powstawanie znamion itp.
Byłam na konsultacjach u kilku dermatologów, niby mówią ze nie ma powodu do obaw ale jakos nie moge się zdeydowac...
..właśnie dostałam kilka próbek Iwostin Capillin krem na dzień i chcę wypróbować

Stary 2012-10-09, 20:41   #35
Mastylla
Raczkowanie

Dla mnie są idealne. Lekkie, szybko się wchłaniają a przede wszystkim nie szczypią. Większosc kremów potwornie mnie szczypała.
Stary 2012-10-09, 21:16   #36
neciakk
Przyczajenie

Jeżeli macie możliwość iść na jonoforeze to bardzo polecam max 1 raz w tygodniu przez jakiś czas. Mój problem rumienia całkowicie zniknął dlatego szukam do domu tego sprzętu. Sam zabieg jest absolutnie bezbolesny także nie ma się czego obawiać Trwa ok 10 min cena u mnie w Łodzi to 30 zł
neciakk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 13:55   #37
marlene31
BAN stały

no to ja idę do apteki podpytać o kremy i opinie. A nuż dostanę jakąś próbkę....
marlene31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 00:57   #38
murenna10
Przyczajenie

Moje rady
1. Dziewczyny jak boicie się laserów to spróbujcie IPL. To taki zabieg światłem. Pięknie obkurcza rumień i nie ma inwazji.
2. No i zimne algi gumowe w domu oraz dobry krem uszczelniający.
3. Ewentualnie doustnie rutinoskorbin.
4. Pamiętać o makijażu ( podkład, puder sypki), to taka kołderka zabezpieczająca przed czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zimą.
Powodzenia
Stary 2012-10-11, 10:03   #39
Martka72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez murenna10 Pokaż wiadomość
Moje rady
1. Dziewczyny jak boicie się laserów to spróbujcie IPL. To taki zabieg światłem. Pięknie obkurcza rumień i nie ma inwazji.
2. No i zimne algi gumowe w domu oraz dobry krem uszczelniający.
3. Ewentualnie doustnie rutinoskorbin.
4. Pamiętać o makijażu ( podkład, puder sypki), to taka kołderka zabezpieczająca przed czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zimą.
Powodzenia
murrena co to za gumowe algi??

Stary 2012-10-11, 20:21   #40
neciakk
Przyczajenie

to tylko światło? popatrz na przeciwwskazania lepiej ...
neciakk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 00:59   #41
murenna10
Przyczajenie

Przeciwwskazań do zabiegów laserowych jest na pewno więcej niż do IPL. O to mi chodziło. Z poprzednich wątków wynikało że osoby te nie chciały iść na laser, stąd moja rada na zabieg alternatywny.

Algi gumowe są sproszkowane i mikronizowane. Do cery naczynkowej miesza się je z zimną wodą, nakłada grubą warstwę i leży... Po około 15, 20 minutach ściąga się taką zastygłą gumę. Stąd nazwa gumowe. Pod maskę można dać krem lub ampułkę o działaniu uszczelniającym, łagodzącym.

To są moje rady wynikające z doświadczenia, absolutnie nie chcę nikomu nic narzucać!!
Buziaczki
Stary 2012-10-16, 08:47   #42
Martka72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez murenna10 Pokaż wiadomość
Przeciwwskazań do zabiegów laserowych jest na pewno więcej niż do IPL. O to mi chodziło. Z poprzednich wątków wynikało że osoby te nie chciały iść na laser, stąd moja rada na zabieg alternatywny.

Algi gumowe są sproszkowane i mikronizowane. Do cery naczynkowej miesza się je z zimną wodą, nakłada grubą warstwę i leży... Po około 15, 20 minutach ściąga się taką zastygłą gumę. Stąd nazwa gumowe. Pod maskę można dać krem lub ampułkę o działaniu uszczelniającym, łagodzącym.

To są moje rady wynikające z doświadczenia, absolutnie nie chcę nikomu nic narzucać!!
Buziaczki
..o proszę to muszę poszperać i poszukać takowe..dzięki za radę..

Odpowiedz

Tagi
jonoforeza, kawitacja, naczynka, rumień, sonoforeza

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości