Kosmetyki Bandi z kwasami AHA i PHA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-28, 17:19   #1
Fil_a
Przyczajenie

Kosmetyki Bandi z kwasami AHA i PHA

Czy warto zainwestować w krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami, krem AHA multiwitaminowy Spf 18?
Jakie opinie wśród kosmetyczek panują na temat tych kremów, czy są skuteczne jak obiecuje producent?
Fil_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:41   #2
AAAnka
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Bandi z kwasami AHA i PHA

Cytat:
Napisane przez Fil_a Pokaż wiadomość
Czy warto zainwestować w krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami, krem AHA multiwitaminowy Spf 18?
Jakie opinie wśród kosmetyczek panują na temat tych kremów, czy są skuteczne jak obiecuje producent?
Mnie zaintrygowały bardzo opinie o tym kremie z kwasem migdałowym
Na Wizazu brak chyba wątku o tym kremie-jest za to recenzja-raczej dobra!
Sama jestem ciekawa jego działania-juz bym kupiła-ale nie wiem czy stężania tego kwasu w kremie są bezpieczne dla kobiet w ciąży?Pytanie zadałam na stronie producenta-czekam na odp.
AAAnka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 00:40   #3
fairy21
Przyczajenie

Miałam ten krem i bardzo się zawiodłam. Jako nastolatka miałam problematyczną cerę co niestety odcisnęło się piętnem na mojej twarzy. Ten krem osobiście polecała mi kosmetyczka, był drogi a do tego miał bardzo obiecujący opis działania. Myślałam że pomoże, niestety mi nie pomógł natomiast bardzo wysuszył mi miejscami skórę. Poprawy cery nie zauważyłam żadnej. Z używaniem podczas ciąży bym się wstrzymała i poczekała też podczas okresu karmienia piersią.

Edytowane przez fairy21
Czas edycji: 2015-03-04 o 00:57
fairy21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 12:35   #4
Agi183
Przyczajenie

Ja posiadam krem bandi z 3 kwasami niestety mnie uczula, Chyba salicylowy, wiec nie moge wystawic pozytywnej opini.
Agi183 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:20   #5
AAAnka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fairy21 Pokaż wiadomość
Miałam ten krem i bardzo się zawiodłam. Jako nastolatka miałam problematyczną cerę co niestety odcisnęło się piętnem na mojej twarzy. Ten krem osobiście polecała mi kosmetyczka, był drogi a do tego miał bardzo obiecujący opis działania. Myślałam że pomoże, niestety mi nie pomógł natomiast bardzo wysuszył mi miejscami skórę. Poprawy cery nie zauważyłam żadnej. Z używaniem podczas ciąży bym się wstrzymała i poczekała też podczas okresu karmienia piersią.

Mój post był z 2011W tym czasie już jestem mamusią dwójki dzieci, jakie to dziwne, pisząc to byłam wtedy w swojej pierwszej ciąży
Faktycznie odpisali mi z Bandi że nie były prowadzone badania na temat stosowania kremu w czasie ciąży -więc odradzili jesgo stosowanie.Po skończeniu karmienia miałam pierwsze podejście-uzywałam tylko raz dziennie, na noc-niestety cera po tygodniu nabrała jakiejś szarej barwy i czułam na twarzy "maskę" mimo nawilżania w dzień...Zrezygnowałam. Wróciłam do testu po drugim dziecku (i karmieniu) ,a dokładnie jakieś 2 tyg temu- niestety-pojawiły mi sie jakieś krosty, gulki pod skórą.Wiem że tak może być ale ze strachu przed wiekszym wysypem-na razie zrezygnowałam.Nie mam 100% pewności że to od tego kremu(może faza cyklu, hormony?), powinnam zrobic trzecie podejscie-ale się mocno zastanawiam....Idzie lato, słońce-więc na razie odpada i tak mam jeszcze pare przebarwień po ciąży...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości