z blondu na...? (zdjęcia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-01, 10:36   #1
siwunia_
Zadomowienie

z blondu na...? (zdjęcia)

Hej
Mam długie rozjaśnanie włosy, nie są one typowo blond, raczej takie żółte, taki ciepły blond moje naturalne to dość ciemny brąz, mało podatny na malowanie farbami. Lubię mój blond ale mi się niestety znudził i potrzebuje zmiany. raczej nie chcę radykalnie zmieniać koloru, chciałabym je lekko przyciemnić na jakiś ciepły kolor ale właśnie nie wiem jaki i potrzebuje Waszej pomocy poza tym zastanawia mnie także co bedzie jak pojawi się odrost, jeżeli moje włosy (naturalne) średnio albo i wcale nie reagują na farbę, jedynie na rozjaśniacz fryzjerski. musialabym odrost najpierw potraktować rozjasniaczem, dopiero wyrównać kolor do reszty wlosów? chyba by to juz była zbyt duza katorga dla włosów...

Pomóżcie, czekam na Wasze opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mimi.jpg (17,3 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (22,0 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blbl.jpg (12,7 KB, 251 załadowań)

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!

POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:55   #2
arbuzowa2
Przyczajenie

Dot.: z blondu na...? (zdjęcia)

Czesc czy jestes w 100 % pewna swojej decyzji?? tez kiedys mialam taki blond bardzo jasny zahcialo mi sie czegos ciemniejszego,, kupilam pamietam sredni blon tylko nie wiem jakiej to juz był firmy.. na opakowaniu prezentowal sie ślicznie.. szkoda ze tylko na opakowaniu.. moje wlosy wyszly prawie brazowe.. do tego farba na wlosach ro9zjasnianych bardzo szybko sie wyplukuje...po 2 tygodniach mialam kolor jak na opakowaniu ale zbyt dlugo sie nim nie cieszylam. potem stal sie okrutnie wyplowialy.. a wlosy jak to rozjasniane bardzo zniszczone ochydnie prezentowaly sie w tym nijakim kolorze..
tak wiec radze Ci sie zastanowic a jesli jestem pewna tej zmiany i konsekwencji to moze lepiej bylo by odwiedzić fryzjera..wiem ze straszne wlosy przeciez odsrosna nic takiego..tylko ze ja juz do tego blodny co mialam 4 lata temu nigdu nie wrociłam.. nie udalo mi sie to... ;(
arbuzowa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:02   #3
vanes
Wtajemniczenie

GG do vanes

siwunia najlepiej wybrać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego w którym wizażystka doradzi Ci w jakim kolorze byłoby Ci najlepiej (konsultacja kosztuje jakieś 10zł tak średnio)
pierwsze farbowanie radziłabym zrobić u fryzjera pod fachową opieką

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 23:41   #4
kaska222
Moderator

Siwunia dobrze zastanow sie nad kolorem wlosow.
Polecam ci bardzo watek do poczytania i zadania tam Twojego pytania na temat koloryzacji.Masz podobne wlosy co nasza wizazanka blond bunny. Mozesz poczytac jej blog ktory ma w podpisie.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506268&page=126

zal; przykladowe symulacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siwunia2.jpg (17,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg siwunia3.jpg (17,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg siwunia4.jpg (17,2 KB, 93 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 00:15   #5
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siwunia_ Pokaż wiadomość
Hej
Mam długie rozjaśnanie włosy, nie są one typowo blond, raczej takie żółte, taki ciepły blond moje naturalne to dość ciemny brąz, mało podatny na malowanie farbami. Lubię mój blond ale mi się niestety znudził i potrzebuje zmiany. raczej nie chcę radykalnie zmieniać koloru, chciałabym je lekko przyciemnić na jakiś ciepły kolor ale właśnie nie wiem jaki i potrzebuje Waszej pomocy poza tym zastanawia mnie także co bedzie jak pojawi się odrost, jeżeli moje włosy (naturalne) średnio albo i wcale nie reagują na farbę, jedynie na rozjaśniacz fryzjerski. musialabym odrost najpierw potraktować rozjasniaczem, dopiero wyrównać kolor do reszty wlosów? chyba by to juz była zbyt duza katorga dla włosów...

Pomóżcie, czekam na Wasze opinie
A to typowy blond musi byc chlodny?

Najpiej, jak bys sie przeszla do jakiegos dobrego fryzjera, niech on Ci doradzi co i jak. Moim zdaniem ciut ciemniejszy kolorek pasowalby Ci, chociaz ten blond, ktory teraz masz, tez jest calkiem fajny
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:58   #6
Klutka
Rozeznanie

Moim zdaniem ciepłe kolory włosów w Twoim przypadku odpadają :/ na drugim zdjęciu widać fajny kolor, mroźny wręcz platynowy blond i przy nim bym została, gdybyś chciała przyciemnić to tylko na chłodne odcienie blondu, z resztą na wizualizacji widać, że ciepłe kolory Ci nie pasują.
jasny lodowy blond albo lodowy blond http://lorealparis.pl/_pl/_pl/minisi...nds/range.aspx
Klutka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości