usta - jak ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-02-19, 14:59   #1
Agentka
Wtajemniczenie

usta - jak ??

umarłam...Szefowo Najdrozsza i Dziewczyny Kochane [img]icons/icon7.gif[/img] - JAK zrobic takie ustka ? Jaka szminka ? czy konturówka ? czy bezzz? i cera- niby mat, ale rozswietlona ? o co chodzi ? jeeeeeeejju- tak mi sie ten makijaz podoba..jak wiecie to podpowiedzcie jak toto wykonac ..[img]icons/icon7.gif[/img] bo umre [img]icons/icon7.gif[/img]

bede wdzieczna, tymczasem - wracam do pracy [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-02-19, 15:15   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: usta - jak ??

To jest dziewczyna ze strony Guerlaina więc może tam znajdziesz tez jakieś informacje co do kosmetyków [img]icons/icon7.gif[/img] ona jest w dziale Divinora [img]icons/icon7.gif[/img]
http://www.guerlain.com/
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 16:11   #3
sarenka
Zakorzenienie

pewnie ma dużo pudru na ustach [img]icons/icon9.gif[/img] i w świetle dziennym wyglądałaby co najmniej dziwnie.. poza tym pewnie mają dobrego grafika komputerowego.. a zdjęć zrobili 300 [img]icons/icon9.gif[/img]

kiedyś byłam zachwycona zdjęciem modelki, której bardzo połyskiwała buzia - a potem się dowiedziałam, że do takiego zdjęcia modelki smaruje się.. wazeliną [img]icons/icon9.gif[/img]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 21:15   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Droga Olu niestety nie wiem co to za szminka [img]icons/icon9.gif[/img] Z tych co znam Guerlaina to żadna nie daje właśnie takiego efektu. Ale moze któraś z Wizażanek będzie lepiej zorientowana? Jak na moje oko to musi to byc jakaś mocno pudrowa szminka w kolorze bardzo delikatnego, szaro - brudnego różu.

POzdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. błagam, nie umieraj [img]icons/icon12.gif[/img]
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 21:44   #5
julita
Raczkowanie

GG do julita

olu [img]icons/icon7.gif[/img] mam podobną,pudrową pomadke z l`oreala z serii invincible nr 800.na moje oko są bardzo zbliżone.pozdrowionka
julita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-20, 18:48   #6
Agentka
Wtajemniczenie

Dobry wieczór [img]icons/icon7.gif[/img]

dzieki Szefowo & Dziewczyny , spróbuje cos pokombinowac [img]icons/icon7.gif[/img] Choc pewnie Jelonek ma troche racji [img]icons/icon7.gif[/img]

buzki [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:01   #7
Dorixx
Zadomowienie

kombinuj, kombinuj [img]icons/icon7.gif[/img]

Miło,że jesteś w końcu [img]icons/icon20.gif[/img]

Twój podnóżek uniżony [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:03   #8
Agentka
Wtajemniczenie

Króloooooooooowwwoooo [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]

wiesz jak mi pomogły Twoje mailiki ? [img]icons/icon7.gif[/img] Gdyby nie Ty..ech..

ps/ Ale fajny ten makijaz , nie Mała ? [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba nigdy nie zrobie sobie takiego z którego byłabym NAPRAWDE zadowolona..

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:09   #9
Dorixx
Zadomowienie

najbardziej to mi się ślepka modelki w tym makijażu podobają [img]icons/icon7.gif[/img]
A Ty masz widziałm duże oczka, więc sztucznie powiększac ich już nie musisz [img]icons/icon7.gif[/img]

no i tyle cierpienia, z tą podobno wazeliną, ehhh szkoda czasu [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:14   #10
Agentka
Wtajemniczenie

Re: usta

fakt, oczka tez ma fajne, takie "misiowe" [img]icons/icon7.gif[/img] lubie kurna takie [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. ale głupia pipka jestem- ciesze sie okrutnie , bo sie okazało, ze w marcu 13-stke, znaczy dodatkową pensję nam dają [img]icons/icon7.gif[/img] miło, jak jasny gwint [img]icons/icon7.gif[/img] tak sie ciesze z tej kasy, ze mam podejrzenia czy nie jestem egoistyczną materialistką czy tez wstrętną wyrachowaną blondyną [img]icons/icon12.gif[/img] ale..ale..tyyyyyle na tyle kosmetyków mam ochote [img]icons/icon7.gif[/img] mmmmm/...juz niedługo [img]icons/icon7.gif[/img] ciesze sei, no [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:22   #11
Dorixx
Zadomowienie

Re: usta

Ja też sie ogromnie cieszę, ale 13-ką mojego męża [img]icons/icon10.gif[/img] ( ma być w przyszłym tygodniu)szkoda tylko że nieboraczek nie wie, na co ją przeznaczę [img]icons/icon10.gif[/img]
no chyba, ze się domyśla, ze jak co roku na siebie [img]icons/icon7.gif[/img]

Nobla temu, kto 13-ki wymyślił [img]icons/icon7.gif[/img] szkoda, że tylko raz w roku [img]icons/icon9.gif[/img]

Stary 2003-02-20, 19:42   #12
Agentka
Wtajemniczenie

Re: usta 13:)))

łeeeeee [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Misiek, to ja widze, ze obie zaszalejemy [img]icons/icon7.gif[/img] bosssssko [img]icons/icon7.gif[/img] pochwalisz sie oczywiscie co kupilas [img]icons/icon7.gif[/img] Olunia Ci napewno powie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:46   #13
Dorixx
Zadomowienie

Re 13:)))

pochwalę, szkoda tylko, że ta 13 taka skromna będzie [img]icons/1nie.gif[/img] bo chętnie bym się z nią do stolicy wybrała [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 19:53   #14
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Re 13:)))

łoj..[img]icons/icon7.gif[/img] nawet mnie nie podniecaj z tym przyjazdem do Wawki [img]icons/icon7.gif[/img]chcialabym, zebys wpadła do mnie..wiesz o tym..ale bysmy zaszlały [img]icons/icon7.gif[/img] mmm...i z Króliczkiem mogłybysmy do jakiegos Zoo, albo czegos w tym stylu poczłapac [img]icons/icon7.gif[/img]

Stary 2003-02-20, 20:04   #15
Dorixx
Zadomowienie

Eh, jak już szaleć to bez króliczka [img]icons/icon7.gif[/img] Aż się boję myśleć co by się działo [img]icons/icon41.gif[/img] ! no chyba, że jak Wy sobie swojego króliczka (czyt. króliczkę [img]icons/icon7.gif[/img] )z Tigerkiem sprawicie to chętnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 20:17   #16
Agentka
Wtajemniczenie

ehheehe [img]icons/icon7.gif[/img] za roczek [img]icons/icon7.gif[/img] obiecuje [img]icons/icon7.gif[/img] i to bedzie dziewczynka [img]icons/icon7.gif[/img]

a na powaznie - moze pomyslimy o tym spotkaniu ? [img]icons/icon7.gif[/img] miałabys gdzie spac [img]icons/icon7.gif[/img] ze mną [img]icons/icon7.gif[/img] Tygrys na wycieraczce- lubi [img]icons/icon12.gif[/img]

Stary 2003-02-20, 20:24   #17
Dorixx
Zadomowienie

Ja bardzo chętnie [img]icons/icon20.gif[/img] może jak będzie ciepło, nawet nie wiesz jak bym się chciała z domu wyrwać [img]icons/icon41.gif[/img] tylko weźmiesz w pracy wolne, bo sama w stolicy bym chyba zginęła [img]icons/icon10.gif[/img]
i nie ma mowy, żeby Tygrys na wycieraczce [img]icons/icon10.gif[/img] spał, oddamy go na noc do ZOO. A serio, nawet gdybym wpadła, to tylko na 1 dzień, żeby mi woda sodowa do głowy nie uderzyła, bo jeszcze by mi się do domciu potem wracac nie chciało [img]icons/icon10.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 20:30   #18
Agentka
Wtajemniczenie

Tygrys do zoo, albo do kina, na dłuuugi seans albo dwa [img]icons/icon12.gif[/img] co bedziemy chłopakowi załowac [img]icons/icon12.gif[/img] my na ploty i zakupy [img]icons/icon7.gif[/img] ale sie podjarałam [img]icons/icon7.gif[/img] Malenka- MUSIMY [img]icons/icon7.gif[/img]

Stary 2003-02-20, 20:33   #19
Dorixx
Zadomowienie

Musimy [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-02-20, 20:43   #20
Agentka
Wtajemniczenie

[img]icons/1list.gif[/img]

miałas racje Dori dzis z tą kuracją wizażową [img]icons/icon7.gif[/img] lepiej mi [img]icons/icon7.gif[/img]

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości