Jaki róż dla wiosenki???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-15, 17:33   #1
Mariti
Wtajemniczenie

Jaki róż dla wiosenki????

Dziewczyny doradźcie mi proszę, jestem wiosenką,mam jasną karnacje, zielone oczęta ciemne-czarne włosy( jeszcze, ale dążę do zmiany kolorku na cos jaśniejszego , może brąz?). Używam teraz różu Loreal Delice nr 5 Candy Pink, chciałabym jednak jakiś inny kolorek , podobają mi sie inne róże loreala delice np Rosewood itp, ale nie wiem tak naprawdę jaki róz pasowałby do zielonookiej bladolicej wiosenki. Prosze o propozycje i wskazówki

ps Róz to kosmetyk bez którego nie umiem sie obyć

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-05-15 o 18:33
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 19:48   #2
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24
Dot.: Jaki róż dla wiosenki????

Hej
popatrz w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=wiosna Tam są zdjęcia rózu dla wiosny i nie tylko
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 19:56   #3
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Smile Dot.: Jaki róż dla wiosenki????

Jeśli chodzi o róże Loreala, to odcień rosewood nie będzie dobry dla wiosny, bo jest chłodny. Sama mam jeszcze resztkę tego koloru(też jestem wiosną) i używam jako cienia do powiek(mieszam jeszcze z innym kolorem), bo zupełnie mi nie pasował jako róż. Teraz czaję się na odcień brzoswkiniowo- złoty z Blush Delice.Sądzę, że dla wiosny idealny.

Ps. Też jestem zielonooka.Odcień skóry- żółtawy, ani ciemny, ani jasny.Teraz tak sobie myślę, że może dlatego mi ten rosewood nie podszedł, bo mam cerę naczynkową i spod żółtawego odcienia mojej skóry prześwitują różowe naczynka, a ten róż je podkreślał i to było bez sensu...Ujednolicałam sobie cerę żółtawym podkładem, kładłam ten róż i wyglądałam tak samo, jak przed makijażem- różowo.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2005-05-15 o 20:01
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 20:04   #4
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Czesc Mariti! Ojojoj loreal to raczej odpada, za to bourjois mmmmmmmm cudeńka te roze. Wszelakie odcienie brzoskwińki morelki a nawet i rozu ale trzeba by dopasowac pasuja do wiosenki, i takie kolorki ma ta firma. Roze wypiekane sa w piecach o temp. 100 stopni dlatego sa takie trwale. Polecam nie tylko sliczne odcienie brzoskiwnki, ale rowniez popatrz na brazy, ktore po roztarciu na rece nie sa az takie ciemne, a na lato w sam raz. Wiosna czasami latem zamiast rozu moze uzywac pudru brazujacego. A tak po prostu to sie zakochalam w tych roazch bourjois. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 20:31   #5
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Smile Dot.: Jaki róż dla wiosenki????

Myślałam o tym odcieniu. Uważam, że jest śliczny i idealnie pasuje dla wiosny, szczególnie na lato , a róże Loreala są niesamowitej jakości.
Stary 2005-05-15, 21:23   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Dziękuje bardzo dziewczynyale Koko czy nie ma jakiegos różowego różu , który pasowałby do wiosny? , z tego wątku , który podała aka (dziękuję)wzięłam taki kolorek :
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 21:33   #7
koko
Zakorzenienie

GG do koko

No, ładny kolor. Myślę, że będzie super.Jak najbardziej się nadaje.Po prostu ja wyeliminowałam wszelkie różowe róże, bo u mnie to nie wygląda najlepiej, ale w ogóle może oczywiście być.
Stary 2005-05-15, 23:42   #8
pysia_modnisa
Raczkowanie

ja tez jestem wiosenka tylkoz niebiekimi oczetami prawie garnatowe zółtymi plamkami niezwykłe ;D a uzywam rózu w kolorze łososiowym albo brzoskwiiowaym teraz aktualnie z miss sporty POZDRAWIAM
pysia_modnisa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości