Mezczyzna przed 30 - kosmetyki do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-03, 11:52   #1
boy in da corner
Przyczajenie

Meska Cera

czesc,

postanowilem troche zadbac o swoja urode po tym jak rzucilem palenie, ale nie za bardzo wiem jakich kosmetykow uzywać. Chodzi mi glownie jakie kremy do twarzy ktore by mi pomogly uzyskac dobry efekt, czy jakies balsamy, peelingi i kremy do rak, ktore mam zniszczone od pracy fizycznej. Oczywiscie bez zadnych wiekszych ''ekstrawagancji''

Pozdrawiam
boy in da corner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:00   #2
boy in da corner
Przyczajenie

Męska Cera

czesc,

postanowilem troche zadbac o swoja urode po tym jak rzucilem palenie, ale nie za bardzo wiem jakich kosmetykow uzywać. Chodzi mi glownie jakie kremy do twarzy ktore by mi pomogly uzyskac dobry efekt, czy jakies balsamy, peelingi i kremy do rak, ktore mam zniszczone od pracy fizycznej. Oczywiscie bez zadnych wiekszych ''ekstrawagancji''

Pozdrawiam
Stary 2011-03-03, 16:41   #3
NattiTt
Wtajemniczenie

Dot.: Meska Cera

Powiedz jeszcze z jakiej półki cenowej

-7kg
NattiTt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:39   #4
434
Przyczajenie

Mezczyzna przed 30 - kosmetyki do twarzy

Witam, dobiegam do 30 i chcialbym zadbac troche o twarz. Jak pojde do drogerii to wcisna mi pewnie jakies drogie kosmetyki, ktorych zapewne nie potrzebuje wiec wole wiedziec po co ide. Czy potrzebuje cos przeciw zmarszczkom? Wyczytalem ze mozna spokojnie stosowac kosmetyki dla kobiet. Czy moze warto wybrac sie co jakis czas do kosmetyczki na jakies oczyszczanie twarzy czy cos? Bede wdzieczny za jakies podpowiedzi, ewentualnie nazwy kosmetykow.
Stary 2011-03-04, 10:33   #5
P0zio0meczka
Przyczajenie

Dot.: Mezczyzna przed 30 - kosmetyki do twarzy

Hej , mój facet ma 28 lat i powaznie sie za niego wzielam ;]
Ale nie ze go torturuje jest mi za to wdzieczny bo tez nie moj sie odnalesc w tych wszytskich specyfikach czy zabiegach,
Przedewszystkim musisz miec swoje kosmetyki dla mezczyzn ktore sa przeznaczone specjalnie dla was ogolnie polecam zestaw CliniCQue nie wiem czy dobrze napisalam , znajdziesz ta firme w kazdej dobrej drogerii , nie sa to male ceny lecz warto jesli chodzi o to jaki zestaw potrzebujesz musisz opowiedziec o swoich potrzebach a ona juz ci cos dobierze ... dalej cos tanszego L'Oreal stwozyl nowa linie kosmetykow która uzywa wlasnie Mój a podstawowe kosmetyki jakie powinny sie znalesc u ciebie to zel do twarzy jakis tonik krem i ewentualnie roll on pod oczy
Jesli chodzi o kosmetyczke jestem jak najbaardziej za zabieg diamentowa mikrodermabrazja napewno ci sie spodoba a jesli bedziesz chodzil regularnie zobaczysz ze rysy twojej twarzy znacznie sie poprawia cera bedzie prtomienna i napieta twoj look napewno bedzie korzystny. Ewentualnie popros kosmetyczki zeby dobrala ci odpowiednie kosmetyki ona najbardziej bedzie znala twoja twarz i twoje potrzeby wiec do dziela ;D
Polecam panom regulacje i henna brwi i rzes to bardzo podkresla wasza urode ;D bo bri musi byc dwie nie jedna hahaha ;D a ciemne rzesy ladnie podkresla oczy polecam moj chlopak to robi i nie ma co sie wstydzic uwazam ze trzeba wstydyzic sie bardziej niechlujstwa hehe
P0zio0meczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 11:36   #6
boy in da corner
Przyczajenie

no z tej tanszej raczej
Stary 2011-03-04, 14:53   #7
Zefiria
Przyczajenie

W Rossmanie jest różowy peeling , nazywa się "Synergen" jest on co prawda do skóry wrażliwiej, ale do każdej tak na prawdę się nadaje. Kosztuje niecało 5 zł (4,67) czy coś około tego...Kupiłam go wczoraj i naprawdę widać efekty. Nie tylko oczyszcza, ale i złuszcza martwy naskórek, co daje gładką cerę Znajdziesz je na dziale z kosmetykami do twarzy (żele, kremy) Jest w różowym opakowaniu, dodatkowo jest tez napisane "soft peeling" . Fakt, że różowy, ale nikt nie będzie wiedział dla kogo go kupujesz (w razie czego napisałam, bo przewiduje, iż możliwe będzie ci niezręcznie kupować coś takiego ;p Ale na prawdę warto go zakupić i używać. Pozdrawiam!
Zefiria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:14   #8
neska951
Zakorzenienie

Robisz peeling cukrowy
na dłonie wsypujesz cukier dodajesz mydło w płynie i pocierasz,
robisz zabieg glicerynowo- parafinowy
kupujesz w aptece glicerynę i parafinę, na wilgotne dłonie dajesz kilka kropel gliceryny czekasz aż się wchłonie, dajesz kilka kropel parafiny, masujesz zakładasz 2 torebki foliowe na ręce, na to skarpetki czekasz 20 min. koszt ok 10 zł starczy na kilka zabiegów.
z kremów krem regeneracyjny garnier czerwony najlepiej na noc bo tłusty koszt ok 10 zł ale można dostać w promocji za 6
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 23:36   #9
boy in da corner
Przyczajenie

i dziala ta gliceryna z parafiną ?
Stary 2011-03-05, 01:46   #10
dawidowskasia
Zakorzenienie

Dot.: Męska Cera

przede wszystkim gratulacje z powodu rzuceniu palenia.

Wszystko zależy od cery i wieku. Nie mozna tak na oko czegos polecic
Moj chlopak tez ma problem z rekoma przez prace. Od dwoch dni smaruje mu je kremem cerkoderm 15, który zawiera świetnie nawilżający mocznik.
Napisz jaka masz cere, itd to postaram się coś doradzić
Pozdrawiam
dawidowskasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:59   #11
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez boy in da corner Pokaż wiadomość
i dziala ta gliceryna z parafiną ?
Na mnie działa
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 23:50   #12
boy in da corner
Przyczajenie

Dot.: Męska Cera

hm, nie wiem jaka mam cere - wrazliwa ? raczej tak
mam 23 lata
Odpowiedz

Tagi
krem cera do rąk męska, krem cera uroda do rąk

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości