samoopalacz na zawsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-09, 11:22   #1
jolkas1paula
Raczkowanie

samoopalacz na zawsze

Dziewczynki poradzcie prosze jakiego samoopalacza mozna uzywac caly rok ,ktory przybrazowi skore ale i bedzie ja pielegnowal....a uzywa ktos z was samoopalacza regularnie???? Prosze o odpowiedzi...dodam ze mam raczej ciemniejsza karnacje, z solarium zrezygnowalam juz dawno...ale opalona lubie byc
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 13:49   #2
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980
Dot.: samoopalacz na zawsze

chyba chodzi Ci o balsam brązujący
wogóle to poczytaj opinie na KWS
dorka1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:11   #3
MARY19
Przyczajenie

Ja polecam samoopalacz garniera, ale ten do jasnej karnacji, bo mimo ze mam ciemną karnacje i jak uzyłam zakupiony przez pomyłke do ciemnej karnacji to były gorsze efekty za ciemne.
Ten do jasnej jest fajny z dnia na dzien ciemniejszy odcien. Uzywałam go przez 3dni ,pożniej tydzien zwykły balsam i znowu...od czasu do czasu peeling..
MARY19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:56   #4
d_z_u_s_t_a
Przyczajenie

Ja tez polecam Garniera. Jedny minus to zapach... no ale tego nie da sie uniknac
d_z_u_s_t_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:19   #5
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
Dziewczynki poradzcie prosze jakiego samoopalacza mozna uzywac caly rok ,ktory przybrazowi skore ale i bedzie ja pielegnowal....a uzywa ktos z was samoopalacza regularnie???? Prosze o odpowiedzi...dodam ze mam raczej ciemniejsza karnacje, z solarium zrezygnowalam juz dawno...ale opalona lubie byc
Ile osób, tyle opinii. Nie ma jednego dobrego dla wszystkich preparatu-musisz sama metodą prób i błędów wybrać taki,który dla Ciebie będzie odpowiedni Skoro masz ciemną karnację to świetny powinien być tonik z Clarinsa-ten w ciemnobrązowej butelce Najlepiej na KWC sprawdzić opinie

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:47   #6
Lola20
Rozeznanie

Ja kiedyś używałam regularnie samoopalacza - mam bardzo jasną karnację i nie mogę się opalać Niestety na dłuższą metę było to bardzo męczące, bo ladny efekt utrzymywał się przez ok 2 dni, a potem samoopalacz zaczynał nierównomiernie schodzić pozostawiając smugi i "zacieki". Kazdy wypróbowany przeze mnie (a było ich sporo - zarówno typowe samoopalacze jak i kremy stopniowo brązujące) miał powyższą wadę, a w dodatku brzydko pachniał i wysuszał skorę. Dodatkowym minusem było brudzenie ubrań. Na jasnych ubraniach pozostawiał ślady, które naprawdę ciężko było usunąć. Najgorzej wspominam chyba balsam brązujący Nivea, Garnier też nie przypadł mi do gustu. W miarę porządny był Dove Summer Glow do jasnej karnacji. A najlepszy ze wszystkich był chyba samoopalacz z Rossmana Sun Ozon. Zarówno wersja w kremie jak i w mleczku była niezła. Schodził jakby bardziej równomiernie, dawał zdecydowanie najbardziej naturalny odcień opalenizny (nie żółty czy pomarańczowy), nie wysuszał mocno skóry, fajnie się rozprowadzał, a na efekty nie trzeba bylo długo czekać jak w przypadku balsamów brązujących. Plusem byla też przystępna cena. Poza tym miał takie same wady jak i inne tego typu kosmetyki (okropny zapach,brudzenie ubrań). Nie mam cierpliwości do kosmetyków brązujących i od paru lat cieszę się swoją naturalną karnacją :-P

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2011-03-09 o 19:48
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:55   #7
Ignisek
Przyczajenie

Tez mam podobny problem podobno warto sie szarpnac na Lancome Flash Bronzer, zreszta tu sobie poczytaj http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,67...zy-w-zelu.html
Stary 2011-03-09, 21:26   #8
jolkas1paula
Raczkowanie

nie chce kremow brazujacych, chodzi mi o samoopalacze-kwc znam juz na pamiec jednak nikt nie pisze ze uzywa tylko samoopalacza-bo ja wlasnie chce tylko samoopalacz-bez fluidow pudrow itd na codzien-bardzo dziekuje za odpowiedzi. a ten clarinis to nie bedzie schodzil przy myciu-bo z tego co pamietam to ma kolor brazowy sam w sobie
Stary 2011-03-09, 23:33   #9
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

ja używam samoopalaczy i balsamów brązujących już od ponad dobrych 4 lat bez przerwy,staram się nie opalać,bo robią mi się przebarwienia niestety przetestowałam różne-te z górnych półek i te najtańsze,swego czasu byłam fanką clarinsa do twarzy-tego barwionego,później testowałam polskie kosmetyki (kolastyna, soraya, eveline) i pozostałam wierną fanką właśnie tych polskich kosmetyków,mam jasną karnację,ale zawsze wybieram wersję dla ciemniej ,samoopalacz na twarz nakładam tak co 3ci wieczór,na noc po nasmarowaniu poprzednio twarzy kremem,nie mam plam/zacieków,buźka wygląda ładnie i świeżo (nie ma śladu pomarańczy )

paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 23:46   #10
jolkas1paula
Raczkowanie

a jakiego uzywasz samoopalacza??? wlasnie o to mi chodzi, zeby stosowac sobie co 3 dni samoopalacza
Stary 2011-03-09, 23:52   #11
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

w tej chwili mam krem samoopalający AVA -mimo że to krem ma "moc" porównywalną do samoopalacza bardzo sobie chwaliłam samoopalacz do twarzy kolastyny, ale odkąd firma upadła musiałam się z nim pożegnać niestety ,czasami można jakieś pojedyncze sztuki spotkać w superpharmie

paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:18   #12
Lola20
Rozeznanie

Aha, chodzi Ci o typowy samoopalacz Tak więc naprawdę polecam ten z Rossmana - z tego co pamiętam, to efekt utrzymywał się spokojnie przez 3 dni i nawet przy mojej suchej skórze nie łuszczył się brzydko i nie pozostawiał takich "zacieków" jak większość innych, z którymi miałam do czynienia. Wypada lepiej od wielu droższych samoopalaczy znanych firm. Wersja do ciemnej karnacji jest chyba nieco lepsza. Zdaje mi się, że kolor opalenizny nią uzyskany był nieco ładniejszy i bardziej naturalny Natomiast radziłabym unikać samoopalacza firmy Pollena Eva (zwłaszcza wersji w sprayu) - wysuszał skórę i dawał bardzo znikomy efekt. Po nałożeniu go, nawet kilkukrotnym różnica w odcieniu skóry była ledwie zauważalna, choć przy mojej karnacji naprawdę niewiele trzeba, żeby uzyskać efekt opalenizny. W dodatku przez swoja konsystencje momentalnie zasychał i trudno było go dokładnie rozprowadzić.
Stary 2011-03-10, 09:35   #13
backie
Zakorzenienie

Tutaj duża baza wiedzy KLIK

backie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości