jaki kolor w這s闚 pasuje dziewczynom o niebieskich oczach??? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-09, 10:25   #1
tigiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243
Smile jaki kolor w這s闚 pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Witajcie...chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, wydoby kolor mojej t璚z闚ki, ale nie bardzo wiem jaki kolor do mnie pasuje. Macie jakies pomys造? Mam niebieskie oczy i ciemniejsz karnacj.
tigiii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 11:01   #2
klaudia_yo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: jaki kolor w這s闚 pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

jesli ciemna karnacja i niebieskie oczy to moze jakis kasztan?
klaudia_yo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 11:42   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 247

Cytat:
Napisane przez tigiii Poka wiadomo嗆
Witajcie...chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, wydoby kolor mojej t璚z闚ki, ale nie bardzo wiem jaki kolor do mnie pasuje. Macie jakies pomys造? Mam niebieskie oczy i ciemniejsz karnacj.
jedno z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Kolor w這s闚 nale篡 dobierac do og鏊nego typu urody a nei do koloru t璚z闚ki.
Do niebieskich oczu, zeby je wydoby, mo瞠sz zastosowa odpowiedni makijaz, a na farbowanie, je郵i sama masz problem z dobraniem odcienia, najlepiej wybierz si do dobrego fryziera
Kiedy s dni niespokojne, marzy si o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje si nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzie spokojny przynosi przyzwyczajenie, kt鏎e sprawia, 瞠 walory dni spokojnych nie wydaj si wi璚ej uci捫liwe.

S. Mro瞠k
agata_slomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 18:48   #4
tigiii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Poka wiadomo嗆
jedno z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Kolor w這s闚 nale篡 dobierac do og鏊nego typu urody a nei do koloru t璚z闚ki.
Do niebieskich oczu, zeby je wydoby, mo瞠sz zastosowa odpowiedni makijaz, a na farbowanie, je郵i sama masz problem z dobraniem odcienia, najlepiej wybierz si do dobrego fryziera
moim zdaniem kolor t璚z闚ki jest istotny chc wygl康a dobrze bez makija簑...a w這sy mog jeszcze bardziej pog喚bi czy wydoby kolor oczu
Stary 2011-03-10, 00:43   #5
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
moim zdaniem kolor t璚z闚ki jest istotny chc wygl康a dobrze bez makija簑...a w這sy mog jeszcze bardziej pog喚bi czy wydoby kolor oczu
je郵i masz ciemn opraw oczu, to jak najbardziej. Nie zawsze trzeba mie dos這wie kolorowy makija.

A kolor t璚z闚ki skalda si w豉郾ie na typ kolorystyczny. Nikt tobie nei powie, 瞠 do niebieskookich pasuja tylko i wylacznie platynowe blondy albo gorzka czekolada, bo to bzdura. Np. ja i moja siostra - obie niebieskookie, obie z ch這dnym typem urody, ale jakby nie wiem jak kombinowa, to moja siostra 幢e wygl康a w blondzie a ja fatalnie w ciemnych odcieniach, niezale積ie od intensywno軼i.

Je郵i chcesz porady, to napisz o sobie co wi璚ej, albo wrzu zdj璚ie
Kiedy s dni niespokojne, marzy si o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje si nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzie spokojny przynosi przyzwyczajenie, kt鏎e sprawia, 瞠 walory dni spokojnych nie wydaj si wi璚ej uci捫liwe.

S. Mro瞠k
Stary 2011-03-10, 19:42   #6
tigiii
Raczkowanie

mam prawie czarne, kr璚one w這sy, bardzo ciemn opraw oka i do嗆 ostre rysy twarzy...m鎩 typ to tzw zima po逝dniowa czy cos takiego
Stary 2011-03-10, 20:45   #7
kolciag
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 739
Wpisy w blogu: 6
GG do kolciag

Cytat:
m鎩 typ to tzw zima po逝dniowa czy cos takiego
Tak, jest co takiego Rozumiem, 瞠 masz 郾iad karnacj.

Pasuj Tobie raczej ciemne kolory, ale przede wszystkim zimne
Ale przedm闚czyni ma racj, w這sy raczej za du穎 nie pomog przy 'wydobyciu' koloru t璚z闚ki To makija jest od tego A Ty w zasadzie masz chyba najlepszy z mo磧iwych kolor闚 w這s闚, jaki do Ciebie pasuje Ale jak chcesz zmian, to wybierz si do fryzjera, on doradzi, a nie musisz si przecie godzi na to co on zaproponuje, je瞠li Tobie si to nie spodoba
Stary 2011-03-10, 21:32   #8
Basiulek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 589
GG do Basiulek

Wydoby , nie wydob璠zie , ale my郵, 瞠 ciemny, zimny br您 idealnie wsp馧gra z niebieskimi t璚z闚kami : )
Basiulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-11, 01:23   #9
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
mam prawie czarne, kr璚one w這sy, bardzo ciemn opraw oka i do嗆 ostre rysy twarzy...m鎩 typ to tzw zima po逝dniowa czy cos takiego
no i s konkrety
mia豉m racj - zupe軟ie nie wyobrazam sobie takiej osoby jak ty np w blondzie czy rudym (nie wspominaj帷 o tym, 瞠 dekoloryzacja to koszmar). Je郵i chcesz co zmieni, to mo瞠 jakie pasemka, kt鏎e roz鈍ietl fryzur albo zadanie ch這dnego tonu w這som (np granat)

S. Mro瞠k
Stary 2011-03-11, 07:20   #10
klaudia_yo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

dziewczyny maj racje, ja zaproponowa豉m kasztan, poniewa znam du穎 osob, ktore do ciemniejszej karnacji i niebieskich oczu dobiera造 wlasnie odcienie rudosci, kasztany, i wygladaly pozytywnie, (ja tak samo swego czasu, tyle, 瞠 chodzi豉m troszk na solarium i pasowa這, teraz niestety nie i mam ciemnejsze wlosy) ale na Twoim miejscu NIC bym nie zmieniala, sniada karnacja, niebieskie, oczy i czarne krecone wlosyy.. mmm ile ja bym da豉, 瞠 miec taki typ urody

aaa i jeszcze jednoo... nie rob nic co byloby zwiazane z rozjasnianiem!! szkoda w這s闚, ja "lecze" w這sy juz prawie rok z takich moich "widzi mi sie" i rozjasnie

Edytowane przez klaudia_yo
Czas edycji: 2011-03-12 o 08:38
klaudia_yo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-11, 12:58   #11
tigiii
Raczkowanie

dzieki dziewczyny, generalnie chodzilo mi o zmian odcienia w這s闚 (wiadomo 瞠 blondy odpadaj) to s farby nad kt鏎ymi si zastanawiam: http://img.bazarek.pl/47001/6300/385...8b0ff0c4aa.jpg mrozny kasztan

http://img5.burak.pl/img/7/0/1/b/far...oka-sliwka.jpg g喚boka 郵iwka

http://artkoch.pl/product/image/331/5-52.jpg maho opalizuj帷y

http://img7.burak.pl/img/9/7/c/f/far...-g3-trufla.jpg trufla

aczkolwiek po waszych wypowiedziach to nie wiem czy w og鏊e co zmienie hehe cho przyda這by si bo m鎩 kolor mam ju stooooooooo lat

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2011-03-11 o 12:59
Stary 2011-03-12, 11:56   #12
MrsBinks
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
GG do MrsBinks

Cytat:
dzieki dziewczyny, generalnie chodzilo mi o zmian odcienia w這s闚 (wiadomo 瞠 blondy odpadaj) to s farby nad kt鏎ymi si zastanawiam: http://img.bazarek.pl/47001/6300/385...8b0ff0c4aa.jpg mrozny kasztan

http://img5.burak.pl/img/7/0/1/b/far...oka-sliwka.jpg g喚boka 郵iwka

http://artkoch.pl/product/image/331/5-52.jpg maho opalizuj帷y

http://img7.burak.pl/img/9/7/c/f/far...-g3-trufla.jpg trufla

aczkolwiek po waszych wypowiedziach to nie wiem czy w og鏊e co zmienie hehe cho przyda這by si bo m鎩 kolor mam ju stooooooooo lat
Wiem z do鈍iadczenia 瞠 te kolory wychodz bardzo ciemne. Ale gdybym mia豉 wybra to ten Maho najlepszy. Chocia ja bym posz豉 w rudy (mam taki i mam te niebieskie oczy), ale chyba nie chcesz. Dla mnie sprawa wygl康a tak, poniewa zmienia豉m kolory na ju wszystkie mo磧iwe, 瞠 na wiosn lepsze s kolory jasne bo s這鎍e i tak je rozja郾ia, wi璚 potem te ciemne robi si blade. Przynajmniej ja tak mam, ale du穎 czasu w lato sp璠zam nad wod. Korzystniejsza jest koloryzacja na jasne kolory, bo wygl康a si 鈍ie穎 i m這dziej. Je瞠li mog to proponowa豉bym ci taki kolor: http://i.pinger.pl/pgr292/7fdc5af400...8d_500x640.jpg
MrsBinks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-12, 14:10   #13
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 146

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Poka wiadomo嗆
no i s konkrety
mia豉m racj - zupe軟ie nie wyobrazam sobie takiej osoby jak ty np w blondzie czy rudym (nie wspominaj帷 o tym, 瞠 dekoloryzacja to koszmar). Je郵i chcesz co zmieni, to mo瞠 jakie pasemka, kt鏎e roz鈍ietl fryzur albo zadanie ch這dnego tonu w這som (np granat)
ja te sobie nie wyobra瘸m takiego typu urody w blondzie.

Nawet niebieskie oczy mi tu jako nie psuj, chyba 瞠 ciemne w這sy, blada cera + niebieskie oczy, ale ze 郾iad jako niebardzo. Opalon cer i niebieskie oczy ju bardziej bym widzia豉 w rudym.
Stary 2011-03-12, 21:05   #14
tigiii
Raczkowanie

to dobrze 瞠 wychodz ciemne, bo ja chce miec bardzo ciemne nadal, ale z jakims fajnym refleksem totalnie rude w這sy to mi sie nie podobaj, wi璚 odpada
Stary 2011-11-29, 20:11   #15
wiola8849
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: jaki kolor w這s闚 pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez MrsBinks Poka wiadomo嗆
Wiem z do鈍iadczenia 瞠 te kolory wychodz bardzo ciemne. Ale gdybym mia豉 wybra to ten Maho najlepszy. Chocia ja bym posz豉 w rudy (mam taki i mam te niebieskie oczy), ale chyba nie chcesz. Dla mnie sprawa wygl康a tak, poniewa zmienia豉m kolory na ju wszystkie mo磧iwe, 瞠 na wiosn lepsze s kolory jasne bo s這鎍e i tak je rozja郾ia, wi璚 potem te ciemne robi si blade. Przynajmniej ja tak mam, ale du穎 czasu w lato sp璠zam nad wod. Korzystniejsza jest koloryzacja na jasne kolory, bo wygl康a si 鈍ie穎 i m這dziej. Je瞠li mog to proponowa豉bym ci taki kolor: http://i.pinger.pl/pgr292/7fdc5af400...8d_500x640.jpg
Bardzo mi si podoba kolorek z tej fotki mog豉by mi poda jaka to farba i kolor?
wiola8849 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-27, 20:16   #16
Kingusia664
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez wiola8849 Poka wiadomo嗆
Bardzo mi si podoba kolorek z tej fotki mog豉by mi poda jaka to farba i kolor?
Hej, dziewczyny jak farb uzyskam taki kolor w這s闚 jak na tym zdj璚iu? Mo瞠 nawet ciut ja郾iejszy... jak szampa雟ki albo po prostu ja郾iejszy ton od tego??? ten jest taaaaaaaki 鈍ietny, 瞠 prosz o odpowied i wznowienie tematu co do tego koloru Jestem blondynk, ale rozja郾ia豉m w這sy no i te na blond farbowa豉m a teraz mam odrosty ciemne i my郵 nad zmian koloru a ten opalony na lato fajnie by wygl康a tylko prosz o szybk odpowied co to za kolor mo瞠 by, albo propozycj podobnych farb
Kingusia664 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-27, 20:30   #17
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 915

Cytat:
Ja uwa瘸m, 瞠 przy takim zestawie najlepiej wygl康aj ciemne w這sy.

Trudno powiedzie bez zdj璚ia, ale stawia豉bym na ch這dniejsze kolory - ciemny br您, mo瞠 nawet czarny albo granatowoczarny. Dobrze by by這 poprzymierza na g這w chustki lub kawa趾i materia逝 w podobnym kolorze albo idealnie - peruki lub treski chocia przystawi do twarzy.

Wiola, Kingusia - bursztyny L'Oreala daj takie efekty, oczywi軼ie w zalezno軼i od wyj軼iowego koloru w這s闚.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:33
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-28, 10:56   #18
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 215

Koloru w這s闚 nie dobiera si do koloru oczu, ale do typu kolorystycznego, kt鏎y poza oczami i naturalnym kolorem w這s闚 uzale積iony jest te od tego jaki odcie ma sk鏎a oraz od kilku innych czynnik闚... pisanie, 瞠 niebieskookiej dziewczynie z ciemn karnacj b璠zie pasowa blond miodowy albo popielaty br您 jest bez sensu
Stary 2012-06-29, 16:05   #19
Kingusia664
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Ja uwa瘸m, 瞠 przy takim zestawie najlepiej wygl康aj ciemne w這sy.

Trudno powiedzie bez zdj璚ia, ale stawia豉bym na ch這dniejsze kolory - ciemny br您, mo瞠 nawet czarny albo granatowoczarny. Dobrze by by這 poprzymierza na g這w chustki lub kawa趾i materia逝 w podobnym kolorze albo idealnie - peruki lub treski chocia przystawi do twarzy.

Wiola, Kingusia - bursztyny L'Oreala daj takie efekty, oczywi軼ie w zalezno軼i od wyj軼iowego koloru w這s闚.
No a jeszcze ja郾iejsze ton od bursztynowy L'Oreala ? Bo w豉軼iwie nie chc miec ciemnego koloru br您u ani rudego jasnego, taki opalony, karmelowy, ... nie mam poj璚ia jak wyt逝maczy bo u篡wa豉m farb do w這s闚 blond tylko
Kingusia664 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-29, 19:20   #20
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
to dobrze 瞠 wychodz ciemne, bo ja chce miec bardzo ciemne nadal, ale z jakims fajnym refleksem totalnie rude w這sy to mi sie nie podobaj, wi璚 odpada
Je郵i masz teraz do嗆 ciemne, to mo瞠 kup szamponetki w ciekawym odcieniu np. granatowa czer czy ober篡na i u篡j. Zobaczysz, jak wygl康a u ciebie ciemny kolor z refleksem niebiskim czy fioletowym, a jak si nie spodoba, to nie szkoda bo si zmyje. Jak si spodoba to b璠ziesz ju wiedzia豉 w jakie odcienie trwalszej farby celowa.

W sumie mog豉by te u篡 dw鏂h odcieni i mie mieszane refleksy, efekt by豚y ciekawy.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-03, 08:09   #21
kaguya
Modu-chan

Wiadomo軼i: 16 534

Tak, zale篡 od typu kolorystycznego (cho ja mam p馧 na p馧).
Chocia zgadzam si - niekt鏎e kolory "wydobywaj" b喚kit oczu, ale te zale篡, czy masz jasne, czy ciemniejsze, czyste czy zamglone, szarawe

kaguya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-03, 09:07   #22
Wtycia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

Moim zdaniem najlepiej niebieski kolor wyzwala ciemny br您 tak jak jest np. u Paris Jackson
http://4.bp.blogspot.com/-IgE0x96bW3..._111011_wg.jpg

niebywale podkre郵a jej oczy, a ona ma te ciemn karnacje tak jak ty m闚isz.
Stary 2012-08-11, 16:02   #23
Mother Hedgehog
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 892

Paris ma zielone oczy z chyba niebiesk obw鏚k.
Mother Hedgehog jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-11, 16:53   #24
MadSyndrome
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 359

Trudno powiedzie, jest wiele dziewczyn, kt鏎ym kolor t璚z闚ki nie pasuje do w這s闚 a i tak 豉dnie wygl康aj
na Twoim miejscu jednak unika豉bym czarnego (ciemna cera, jasne oczy, ciemne w這sy - plastik) i czerwonego (czerwony i niebieski 幢e wygl康a)

MadSyndrome jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 15:10   #25
aska445
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

My郵, 瞠 jaki fajny odcie br您u pasowa by do niebieskich oczu no i ciemnej karnacji
aska445 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-16, 15:36   #26
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Poka wiadomo嗆
Trudno powiedzie, jest wiele dziewczyn, kt鏎ym kolor t璚z闚ki nie pasuje do w這s闚 a i tak 豉dnie wygl康aj
na Twoim miejscu jednak unika豉bym czarnego (ciemna cera, jasne oczy, ciemne w這sy - plastik) i czerwonego (czerwony i niebieski 幢e wygl康a)

Pozwol sobie nie zgodzi si z tob. Ludzie z niebieskimi oczyma moga bardzo 豉dnie wygl康a zar闚no z czarnymi, jak i rudymi w這sami, co wi璚ej sporo os鏏 ma naturalnie takie kolory w這s闚 przy niebieskich oczach.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a