Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-19, 16:27   #1651
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted
ale masz ladne włoski

snowhitee
ale u Ciebie ten odrost złapało jasno, jak to możliwe świetny ten kolor. daj znać jak sie trzyma, oby się nie wyplukiwał.

czekoladowo
ja nie mam blizn, a tak pytam. Ja raczej chcę takie odświeżenie cery na wiosnę, zdarcie tego szarego naskórka
Właśnie wiem że mocniejsze zabiegi to u dermatologa.
Ja się wybieram na Jeet Peel z kwasem pirogronowym

A tego Waxa ja nie mam
no jasno a całę włoski ogólnie są tak o pół tonu ciemniejsze niż po matrixie przez tą chłodną poświatę ale jest ok

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj nowość - LOREAL RECITAL PREFERENCE BLONDES COUTURE odcień M Baikal - bardzo jasny blond popielato-zlocisty zobaczymy co z tego wyjdzie ;D wczesniej farbowałam odcieniem Hollywood.

Widziałam z Majiblond odcien o takiej samej nazwie - próbnik ale nie opieram sie za bardzo na tym bo w koncu to inna seria chociaz firma ta sama :P

Inny nowy kolor to Scandinavian czy jakoś tak, równie ciekawy
no no to prosimy o relacje po

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Mowę mi odjęło, jak zwykle zresztą cudo

Potężne zakupki
A te serum Eveline to te chłodzące?

Dziekuję
tak, prostuję, średnio co 3dni ale chronie włoski serum Mariona i wydaje mi się, że są w dużo lepszym stanie niż kiedyś

dziękuję tak serum to chłodzące w białej tubce opinie ma świetne i po 9,99zł było
no a włoski masz śliczne

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:29   #1652
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ co to znaczy farbowanie na podkładzie?
Farbowanie na wcześniej rozjaśnionym odroście tzn:
Ja mam mocno ciemne naturale - brązowe. I nie mogę tak po prostu położyć farby blond, bo kolor na odroście i na reszcie będzie się bardzo od siebie różnił, także muszę wcześniej rozjaśnić odrost za pomocą farbki z aktywatorem rozjaśniacza (np. Palette 100 skandynawki, Palette deluxe 100 lub Palette e20)
Jak już odrost rozjaśnię do takiego mleczno-żółtego koloru, wtedy mogę położyć farbkę jaka mi się podoba
Można też używać zwykłego rozjaśniacza, ale taka farba mniej niszczy włosy
Zresztą, możesz sobie wejść na bloga blond bunny, tam jest wszystko ładnie, przejrzyście wytłumaczone

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:30   #1653
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ojej nadrobiłam ale mi zafundowałyście stronek
wybaczcie że nie po kolei

a mieszkasz w Lublinie od zawsze?

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

margaryna blee za masłem też nie przypadam ale jak już trzeba posmarować to ekstra albo łaciate

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

jeszcze mnie nie było znam taką dziewczynę niepełnosprawną i mama mi mówiła że nie dość że urodziła się w tym roku to jeszcze miała jej mama różyczkę w ciąży

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

u mnie MD i KFC od święta oj rzadko czasami nawet rzadziej niż raz w mce ale ja za fastfoodami nie przepadam też nie mam tak że muszę wolę sobie chinczyka zjeść albo jakieś pene jak już

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

ja też rzadko choruję ale mam np alergiczny katar i chore zatoki miewam silne bóle głowy, raz na jakiś czas złapie mnie grypa ale rzadko w tym roku nie miałam jak już mnie łapie to moja wina bo lekko się ubieram zimą a jeśli np chodzi o świnkę różyczkę czy ospę to ja w ogóle czegoś takiego nigdy nie miałam masakra jako dziecko prawie wcale nie chorowałam jedynie miałam skazę białkową która teraz też czasami się odzywa pamiętam jak kuzyni przyjechali do nas ze świnką, ospą siedzieliśmy bawiliśmy się razem bo ciocia do mojej mamy że niech załapie teraz i już będzie po a tu nic żadnej świnki, różyczki ani niczego innego, wszyscy byli w szoku wiem że te choroby są niebezpieczne na starość i lepiej je przejść jako dziecko ale lekarz mówi że zdarzają się przypadki że można nie mieć żadnej z tych chorób całe życie
tak ja z lublina od zawsze

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Ja rowiez jeszcze nie widze aby włosy mi wolniej rosły. A jestesmy w tym samym wieku. Ale moje włosy to sa tak zmanierowane ze nawet z dopalaczami rosna swoim tempem.

Bunny
Jak Ci tam dzis? Poszłas na zajecia czy zostałas w domku?
Miejmy nadzieje ze dzis jest lepiej co?

Snow
Mow tu nam szybko jak tak rozmowa przeszła no i czy jestes zadowolona
No i oczywiscie czekamy na foto i relacje z farbowanka
Ale i tak wiem ze jest wspaniale. Choc Twoje wloski mozna ogladać godzinami
Dajcie spokoj jaka zla jestem ta je*ana flądra sie uwziela i mimo zwolnienia musialam zapitalac jestem taka zmeczona i zmarznieta....ryczec mi sie chce...
Stary 2011-03-19, 16:32   #1654
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest, czy po masce mogą włosy ściemnieć tak o pół tonu?
Nie wiem co masz na myśli mówiąc ciemnieją - ale to fakt jak używałam waxa to włoski żółkły i trzeba było ratować się fioletowym szamponikiem

Cytat:
Niestety rudawe były odrosty po londzie 12/8, kładłam ją na mój natualny średni popielaty blond, a poniżej odrostu miałam trochę jasno blond pasemek. Stan moich włosów w rzeczywistości jest lepszy niż na foto, nie wiem czemu takie wychodzą. Załączam zdjęcie robione dziś w świetle dziennym. Właściwe nie widzę żadnej różnicy między 'przed' i 'po' farbowaniu
Co Ty gadasz - jak dla mnie widać różnicę i na tym dziejszym zdj to ja nie bardzo rudy widzę

Cytat:
Asiu, ten wbis aż tak ciemno nie wychodzi.. Na początku jest bardziej popielato, a później się kolorek podmywa troszkę.
Proszę, na dowód pokazuję zdjęcia - 1,5 tygodnie od farbowania
Jak lubisz chłodne kolorki to ta farbka jest w sam raz
Ale musisz też wziąć pod uwagę, że ja ją kładę na podkład, dlatego na odroście wychodzi jaśniej
Tobie ten Wbis wychodzi jaśniej niż ten mój 9 poziom mjirela

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
a powiedz mi czy ta mikroderm.działa na blizny po trądziku?
Bo ostatnio słyszałam opinię że jednak lepszy byłby inny zabieg na blizny, a mikro jest mechaniczna i niekoniecznie pomoże.
Po zwykłym trądziku nie widziałam blizn u ludzi
A takie blizny jak ja miałam okropne schodziły ale to trzeba było 4 zabiegów i dalej żeby zaczęło być widać efekty

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zmyłam olej z głowy, o rany! Tak delikatnych i mięciutkich włosków to ja dawno nie miałam
A mówiłam

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aaa poszłam do SP bo tam teraz świetne promocje z okazji urodzin mają
iii kupiłam: serum do ciała "wyszczuplające" Eveline,
Ja miałam i ujędrniające (chłodzące) i zwalczające cellulit (rozgrzewało tak że nieraz piekło nie do zniesienia ) ale zmiany w wyglądzie nóg i pupy nie zauważyłam niestety

A włoski jak zwykle bjuti
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:35   #1655
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam WAX, on ma miód i cynamon, ale zostało mi go właściwie na 2 użycia. Z tym ze ja tak nie zwracałam uwagi, ciemniec raczej nie ciemnieją, co najwyzej żółkną i rudzieją ale ja stwierdzałam że to u mnie normalne więc nie ma sie co martwic.

Tobie ten Wbis wogóle jasno wychodzi od początku Mi Viking wyszedl ciemniej

Ja nie Yatta ale odpowiem Zależy jakie to są blizny po trądziku, jeśli takie typowe, które nie są zbyt głębokie to jak najbardziej. Z tym, że korundowa lepiej tu zadziała, tak samo dobre są kwasy, Jeśli są to głębokie blizny to na pewno sie spłycą, rozjaśnią, ale całkowicie sie ich nie usunie. Tu juz są potrzebne mocniejsze zabiegi. Dermabrazja, mocne stężenia kwasów już u dermatologa. A w przypadku naprawde dużych blizn, to laser zostaje, ale takie po zwykłym trądziku sie raczej nie zdarzają

Ooo... ups To może ja go też wywale... tzn nie wywale bo go mam na 2 użycia a mi włoski sporo podratował. Ale juz go wtedy nie kupie więcej.

Snow, Agata wy chyba macie ten z Beauty Formulas w tubce też, on wam jakoś zmienia kolor też?
ja go mam i nic z włoskami nie robi a po nim są boskie

Cytat:
Jak nie masz takich ciemnych jak ja to szkoda męczyć włoski podkładami
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym tą c12 właśnie chyba jeszcze nie było przypadku, że by komuś brzydko wyszła
A wody 12 się nie bój. Ja stosuję farbkę z rozjaśniaczem i się nie boję
spróbuje tą c12 przekonałyście ale twój efekt końcowy na włoskach jest wart tych podkładów

Cytat:
Jezusieńku cudowne ! nie mogę przestać się głaskać żadnego problemu z rozczesaniem-cudo. Aaa oliwę z oliwek nałożyłam, bo tylko to w kuchni znalazłam. A wydaję się być lepsze od Kujawskiego
A Ty czego używasz? ^^

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Bo Ty nas w konia robisz To niemożliwe,że można mieć tak ładne włosy! <ciągnie za włosy Snow> ściągaj perukę!
ja używam kokosowego, jaśminowego właśnie kończę i dodaje odrobine oliwy z oliwek

Cytat:
Kupiłam dzisiaj nowość - LOREAL RECITAL PREFERENCE BLONDES COUTURE odcień M Baikal - bardzo jasny blond popielato-zlocisty zobaczymy co z tego wyjdzie ;D wczesniej farbowałam odcieniem Hollywood.

Widziałam z Majiblond odcien o takiej samej nazwie - próbnik ale nie opieram sie za bardzo na tym bo w koncu to inna seria chociaz firma ta sama :P

to koniecznie zdaj nam relacje bo to w końcu nowość dla nas

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:36   #1656
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Po zwykłym trądziku nie widziałam blizn u ludzi
A takie blizny jak ja miałam okropne schodziły ale to trzeba było 4 zabiegów i dalej żeby zaczęło być widać efekty

Bo blizny trądzikowe są mało widoczne przy zwyklym trądziku To są takie małe płytkie dziureczki. Ja mam kilka takich na czole i na brodzie. Albo odwrotnie. Takie są lekko wypukłe.
Ale zazwyczaj najwiecej jest przebarwień.

A efekty zawsze widać po serii zabiegów
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:37   #1657
novelove
Zakorzenienie

YATTAMANKA
Mówiłaś mądralo tylko dlaczego nie wspomniałaś o obrzydliwym żółtku xD
Stary 2011-03-19, 16:38   #1658
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Ja miałam i ujędrniające (chłodzące) i zwalczające cellulit (rozgrzewało tak że nieraz piekło nie do zniesienia ) ale zmiany w wyglądzie nóg i pupy nie zauważyłam niestety

A włoski jak zwykle bjuti
kupiłam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...ycellulit.html no opinie ma super zobaczymy ja wiele nie potrzebuję do szczęścia
i dziękuję

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:39   #1659
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
CZŁOWIEKU, KTÓRY WYMYŚLIŁEŚ FIOLETOWĄ PŁUKANKĘ-dziękujęę Dałam jej trochę więcej niż jest napisane na opakowaniu i efekt jest naprawdę przyzwoity.. hmmm

Enchanted-
SRAJDU BAJDU GADACIEEE
Snowwhite-
Też temu człowiekowi dziękuję
To nie gadanina - to fakty novelove

Cytat:
dziękuję tak serum to chłodzące w białej tubce opinie ma świetne i po 9,99zł było
no a włoski masz śliczne
Ja kiedyś miałam takie, chyba na rozstępy w lecie jak się smarowałam to uczucie było niemożliwie przyjemne

Śliczne to Ty masz moim jeszcze daleko do takich

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dajcie spokoj jaka zla jestem ta je*ana flądra sie uwziela i mimo zwolnienia musialam zapitalac jestem taka zmeczona i zmarznieta....ryczec mi sie chce...
Co za babsztyl
Pod kołderke kochana czym prędzej, wygrzewać się!

Cytat:
Tobie ten Wbis wychodzi jaśniej niż ten mój 9 poziom mjirela
no bez sensu przecież wbis to poziom 8
następnym razem może 7 zrobię?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:40   #1660
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Bo blizny trądzikowe są mało widoczne przy zwyklym trądziku To są takie małe płytkie dziureczki. Ja mam kilka takich na czole i na brodzie. Albo odwrotnie. Takie są lekko wypukłe.
Ale zazwyczaj najwiecej jest przebarwień.

A efekty zawsze widać po serii zabiegów
Oj bo wiesz, człowiek to by chciał od razu bo tak to się zniechęca

Cytat:
YATTAMANKA
Mówiłaś mądralo tylko dlaczego nie wspomniałaś o obrzydliwym żółtku xD
Bo ja sobie nie przypominam by zażółcał
Za to nie polecam Ci używac do tych okładów miodu - bo owszem może i poprawia kondycję włosów - ale jak rozjaśniasz ciemne włosy (czyli tak jak ja) to by Ci wyciagnęło spowrotem czerwony barwnik i by było rudo.. Także pzrestrzegam ..

A to to spoko - no stress Umyjesz fioletowym i będzie cacy
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:40   #1661
reniferrudolf
Zadomowienie

Cytat:
Farbowanie na wcześniej rozjaśnionym odroście tzn:
Ja mam mocno ciemne naturale - brązowe. I nie mogę tak po prostu położyć farby blond, bo kolor na odroście i na reszcie będzie się bardzo od siebie różnił, także muszę wcześniej rozjaśnić odrost za pomocą farbki z aktywatorem rozjaśniacza (np. Palette 100 skandynawki, Palette deluxe 100 lub Palette e20)
Jak już odrost rozjaśnię do takiego mleczno-żółtego koloru, wtedy mogę położyć farbkę jaka mi się podoba
Można też używać zwykłego rozjaśniacza, ale taka farba mniej niszczy włosy
Zresztą, możesz sobie wejść na bloga blond bunny, tam jest wszystko ładnie, przejrzyście wytłumaczone
Dzięki

Cytat:

Co Ty gadasz - jak dla mnie widać różnicę i na tym dziejszym zdj to ja nie bardzo rudy widzę
Jest jest rudawa poświata, szczególnie w sztucznym świetle lub w słońcu Poza tym liczyłam że kolor będzie jaśniejszy, marzy mi się taki jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 145_3.jpg (43,3 KB, 31 załadowań)
reniferrudolf jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:41   #1662
novelove
Zakorzenienie

BUNNY mam jedno szybkie pytanko. Czy wyjdzie mi farba 9.1 bez kąpieli??
Zaraz lecę do Rossmanna i nie wiem ..
Stary 2011-03-19, 16:44   #1663
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
spróbuje tą c12 przekonałyście ale twój efekt końcowy na włoskach jest wart tych podkładów
mamy dar przekonywania

Cytat:
kupiłam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8009,eveline-slim-extreme-3d-spa-serum-intensywnie-wyszczuplajace-ujedrniajace-antycellulit.html no opinie ma super zobaczymy ja wiele nie potrzebuję do szczęścia
i dziękuję
Kruszynko nasza, a po co Ci wyszczuplające?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:46   #1664
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
kupiłam te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...ycellulit.html no opinie ma super zobaczymy ja wiele nie potrzebuję do szczęścia
i dziękuję
No właśnie o tym mówię
A stosowałam regularnie 2 razy dziennie i nie żałowałam sobie (z racji ceny ) przez ponad m-c aż w końcu zaniechałam jak efektów nie widziałam

Teraz mi się schudło i od razu mniej cellulitu mam
Tłumaczę to sobie tym, że mniej tłuszczu rozpycha skóre i tak niedoskonałości nie widać
I wszyscy na mnie krzyczą bym przytyła
Kiedy mnie się podoba jak jest i nie zamierzam (pomijając, że przecież nie robię tego specjalnie - jem jak zawsze )

Cytat:
no bez sensu przecież wbis to poziom 8
następnym razem może 7 zrobię?
Hehe sama nie wiem - ale nalezy się cieszyć - piekny masz ten kolorek i nie waż się farby zmieniać

Oj Bunny współczuję - no ale co poradzić kiedy na świecie prócz ludzie także taborety są..
Wygrzej się porządnie - może soczku malinowego ciepłego i nie daj się choróbsku

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Jest jest rudawa poświata, szczególnie w sztucznym świetle lub w słońcu Poza tym liczyłam że kolor będzie jaśniejszy, marzy mi się taki jak w załączniku
Ja tez tak myślałam, a tez robiłam majirela z 9 poziomu tyle, że z popielem.. ale nie załamuj się bo widzę po sobie, że z mycia na mycie kolor jest jaśniejszy - nawet po ostatnim olejowaniu było jaśniej - cierpliwości i głowa do góry
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:51   #1665
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Czesc dziewczynki!
Ja wlasnie splukalam maske z wlosow i teraz schna sobie same. Uwielbiam ta maseczke Kallos Latte!! za zapach i efekty! no i za cene
Mylam dzisiaj wloski w sumie drugi raz od farbowania, zobaczymy jak wyschna jaki bedzie efekt.. Wiecie co kupilam sobie w Rossmanie szampon z Alterry, nowosc do wlosow suchych i zniszczonych. o ten:http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...ra.html&next=1
opinii na KWC nie ma zachecajacych ale narazie tez malo osob go wyprobowalo. Ja umylam nim pierwszy raz wloski i jak narazie mialam swietne odczucia- wlosy byly nawilzone po samym szamponie, nie poplatane. Drugi raz mylam juz innym szamponem dlatgeo nie wiem jak spisuje sie solo ten z Alterry ale wstepnie mam bardzo mile doswiadczenia
Zdam relacje jak dluzej pouzywam.
A tak na marginesie, zel pod prysznic z wanilia z tej serii Alterry jest przeboooski!! zapach fenomenalny!
Polecam! w dodatku ma naturalny sklad.
a moje wloski schna.. mam nadzieje ze odrost nie bedzie juz tak rudawy jak wczesniej.. mylam szamponem fioletotwym z Loreala, oby cos pomoglo. Dam Wam pozniej fotki jak wyschna mi wlosy.
Ale mysle ze dam szanse jeszcze temu matrixowi 10av.. moze przy drugim uzyciu bedzie lepiej? pamietam ze z 11a tez tak mialam, im dluzej farbowalam tym lepszy efekt. ale na liscie do wyprobowania mam jeszcze N&E 522, robilam nim mojej mamie i wyszlo jej slicznie! i kolor tak sie nie wyplukiwal ani nie rudzial odrost jak po wellatonie 12/1.
Stary 2011-03-19, 16:54   #1666
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
No właśnie o tym mówię
A stosowałam regularnie 2 razy dziennie i nie żałowałam sobie (z racji ceny ) przez ponad m-c aż w końcu zaniechałam jak efektów nie widziałam

Teraz mi się schudło i od razu mniej cellulitu mam
Tłumaczę to sobie tym, że mniej tłuszczu rozpycha skóre i tak niedoskonałości nie widać
I wszyscy na mnie krzyczą bym przytyła
Kiedy mnie się podoba jak jest i nie zamierzam (pomijając, że przecież nie robię tego specjalnie - jem jak zawsze )

Hehe sama nie wiem - ale nalezy się cieszyć - piekny masz ten kolorek i nie waż się farby zmieniać
Ja kiedyś miałam serum z Evelina na rozstępy i mi tez nie pomogło może dlatego, ze tylko 1 opakowanie zużyłam i zaniechałam wcieranie..
Chyba jeszcze kiedyś spróbuje

A Ty się nie przejmuj opiniami innych - ważne, że się dobrze czujesz w figurce jaką masz, to jest najważniejsze

Właśnie myślałam, żeby następnym razem zrobić goldwellem ale jeszcze przemyślę sprawe

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:55   #1667
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ja umylam nim pierwszy raz wloski i jak narazie mialam swietne odczucia- wlosy byly nawilzone po samym szamponie, nie poplatane.
A nie ma przypadkiem silikonu w składzie ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:55   #1668
buahhot
Marcelover ♥♥♥

a ja tak dzisiaj pomyslałam o n&e 522 mam ochotę na nią, ale chyba nie będę kombinować

buahhot jest offline  
Stary 2011-03-19, 16:58   #1669
reniferrudolf
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez tak myślałam, a tez robiłam majirela z 9 poziomu tyle, że z popielem.. ale nie załamuj się bo widzę po sobie, że z mycia na mycie kolor jest jaśniejszy - nawet po ostatnim olejowaniu było jaśniej - cierpliwości i głowa do góry
Dzięki kiedys moje włosy były chyba łatwiejsze w obsłudze.
A nie wiesz moze jakiej farby użyć by uzyskać kolor jak na fotce?
I czy olej lniany do olejowania się nada? Nic o nim nie ma na stronce Bunny. Mam jeszcze oliwę z oliwek
reniferrudolf jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:00   #1670
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kiedyś miałam serum z Evelina na rozstępy i mi tez nie pomogło może dlatego, ze tylko 1 opakowanie zużyłam i zaniechałam wcieranie..
Chyba jeszcze kiedyś spróbuje

A Ty się nie przejmuj opiniami innych - ważne, że się dobrze czujesz w figurce jaką masz, to jest najważniejsze

Właśnie myślałam, żeby następnym razem zrobić goldwellem ale jeszcze przemyślę sprawe
Bo na rozstępy to tak naprawde ciezko cokolwiek poradzić. To są blizny
Sama z tym walcze i ehh, najlepiej balsam ujędrniający, napinający skóre. Wtedy beda mniej widoczne. Na zlikwidowanie to kremami nic sie nie poradzi. Kwasy, mikro, ultradźwięki, mezoterapia. Można próbować.
Stary 2011-03-19, 17:02   #1671
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Czesc dziewczynki!
Ja wlasnie splukalam maske z wlosow i teraz schna sobie same. Uwielbiam ta maseczke Kallos Latte!! za zapach i efekty! no i za cene
Mylam dzisiaj wloski w sumie drugi raz od farbowania, zobaczymy jak wyschna jaki bedzie efekt.. Wiecie co kupilam sobie w Rossmanie szampon z Alterry, nowosc do wlosow suchych i zniszczonych. o ten:http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...ra.html&next=1
opinii na KWC nie ma zachecajacych ale narazie tez malo osob go wyprobowalo. Ja umylam nim pierwszy raz wloski i jak narazie mialam swietne odczucia- wlosy byly nawilzone po samym szamponie, nie poplatane. Drugi raz mylam juz innym szamponem dlatgeo nie wiem jak spisuje sie solo ten z Alterry ale wstepnie mam bardzo mile doswiadczenia
A tak na marginesie, zel pod prysznic z wanilia z tej serii Alterry jest przeboooski!! zapach fenomenalny!
a moje wloski schna.. mam nadzieje ze odrost nie bedzie juz tak rudawy jak wczesniej.. mylam szamponem fioletotwym z Loreala, oby cos pomoglo. Dam Wam pozniej fotki jak wyschna mi wlosy.
Ale mysle ze dam szanse jeszcze temu matrixowi 10av.. moze przy drugim uzyciu bedzie lepiej? pamietam ze z 11a tez tak mialam, im dluzej farbowalam tym lepszy efekt. ale na liscie do wyprobowania mam jeszcze N&E 522, robilam nim mojej mamie i wyszlo jej slicznie! i kolor tak sie nie wyplukiwal ani nie rudzial odrost jak po wellatonie 12/1.
Ja jak następnym razem będę w ross to wezmę ten szampon http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...en.html&next=1

Jak już podeschniesz to pokaż się nam może joanka pomogła pozbyć się tego cieplejszego odcienia

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:04   #1672
asiabb1983
Zakorzenienie

kochana Bunny jak tu będziesz to prosze napisz mi jak powinnam położyć tą farbke c12? chodzi mi o to, że mam te 5cm odrostu odrózniający się od głowy a dalej pozostałości po pasemkach które są prawie białe i boje się że jak mazne niechcący farbką to one mi odlecą od tego miejsca gdzie się zaczynaja po rozjaśniaczu? i ile Ty trzymasz ją na odrostach ,a ile na całości jak zmalaksujesz ? Ja mam takie bardziej słoneczne te włosy i boje się co mi może wyjść doradź mi co robić bo chyba zgłupieje przez te włosy

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:04   #1673
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:

A jaki masz naturalny kolor włosów? Bo widziałam też te kolorki i wyglądały na opakowaniach cudnie, ale myślę, że u mnie by nie złapały... Wstaw koniecznie zdjęcia po farbowanku!

Cytat:
a wiesz, że ja też tak mam. Do tej pory myślałam,że to schiza, ale jak widać nie jestem sama...
no nie jesteś sama

Cytat:
Dziewczynki mam 2 fotki ale niestety robione kom, akumulatorki mi padły podczas cykania fot i teraz się ładują

aaa poszłam do SP bo tam teraz świetne promocje z okazji urodzin mają
iii kupiłam: serum do ciała "wyszczuplające" Eveline, krem do twarzy i płyn miceralny Biodermy, mleczko do ciała kozie mleko, masło do ciała czekoladowo-pistacjowe , lipsmackera, tusz i kilka maseczek do twarzy będę piękna na wiosnę

po waxie do blond włosy żółkną to na pewno
włoski masz po prostu cudowne , jak mi się kiedyś uda osiągnąć podobny efekt, to będę w 7 niebie
dzięki za info o waxie, widzę, że sporo blondasków miało podobne odczucia, cieszę się teraz, że wzięła te próbki, a tak mnie kusiło od razu cały słój tego do blond kupić...
super zakupki daj koniecznie znać, jak się będzie sprawować to mleczko do ciała, bo się na nie czaję

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kati100
Mi tez wax przycinial i rudział bardzo szybko wiec poszed w smietnik. Ale dolce antu age nie mam tego. Na waxa duzo osob sie skatrzy ze wlasnie przyciemnia.
oo a dolce anti-age dobrze nawilża? bo widzę, że ten wax spełnił swoją rolę, ale ten efekt uboczny mi go zdyskwalifikował...:brzyd al: a odżywiać muszę koniecznie

Cytat:
Nie wiem co masz na myśli mówiąc ciemnieją - ale to fakt jak używałam waxa to włoski żółkły i trzeba było ratować się fioletowym szamponikiem
dzięki za odp., mi fioletowy niestety nie za wiele pomaga, więc będę szukać innej maski... (zbyt "balejażowy" w wyglądzie mam mój blond i różne pasma mają po fiolecie różny efekt - jasne szybko robią się burawe w poświacie, ciemniejsze rudzieją, a najciemniejsze zaczynają iść w kierunku ciemnego blondu, także Joanna poszła w kąt )

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o kurcze ale lipa, to koniecznie się dobrze najedz i weź gorący prysznic i pod kołderkę, jak się wygrzejesz od środka i od zewnątrz, to powinno Cię podratować bidulko

Cytat:
Czesc dziewczynki!
Mylam dzisiaj wloski w sumie drugi raz od farbowania, zobaczymy jak wyschna jaki bedzie efekt.. Wiecie co kupilam sobie w Rossmanie szampon z Alterry, nowosc do wlosow suchych i zniszczonych. o ten:http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42769,alterra-feuchtigkeits-shampoo-granatapfel-aloe-vera.html&next=1
no ja też jestem zachwycona tym kremowym żelem Alterry właśnie kończę pierwsze opakowanie i czuję, że robię coś dobrego dla swojej skóry

Dziewczynki, a którą maskę z Waszych doświadczeń bardziej polecacie, żeby odżywiła suche włoski - Kallos Latte czy Dolce Anti-Age??
katie100 jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:05   #1674
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki kiedys moje włosy były chyba łatwiejsze w obsłudze.
A nie wiesz moze jakiej farby użyć by uzyskać kolor jak na fotce?
I czy olej lniany do olejowania się nada? Nic o nim nie ma na stronce Bunny. Mam jeszcze oliwę z oliwek
Nie powiem Ci co użyć do uzyskania koloru jak na fotce - z powodu o którym pisałam Ten majirel jeszcze będzie się wypłukiwał i trzeba poczekać by zobaczyć jak w efekcie końcowym będzie wyglądać i dopiero wtedy myśleć o farbie - teraz jest na to za wcześnie A nie jest powiedziane, że nie wypłucze Ci się do takiego kolorku jaki ma buahhot - ona przecież to co ma w avatakru to właśnie majirel którym robiłaś - musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać troszkę Bo po co niszczyć włoski pochopnie?
A co do olejowania to oba się nadadzą - choć lepszy będzie lniany

Cytat:
Sama z tym walcze i ehh, najlepiej balsam ujędrniający, napinający skóre. Wtedy beda mniej widoczne. Na zlikwidowanie to kremami nic sie nie poradzi. Kwasy, mikro, ultradźwięki, mezoterapia. Można próbować.
A ja chciałam powiedzieć, że bardzo się cieszę z tego naszego forum - mamy tu i profesjonalną fryzjerkę i kosmetyczkę -
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:06   #1675
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
No tak, ale ja czasem lubię się łudzić
W zasadzie to nie mam ich jakiś kosmicznych. Niezbyt dużo, jaśniutkie, na pograniczu pośladków i ud. Także da się przeboleć
Na takie zabiegi to pewnie sporo kasy potrzeba..
jak wygram w totka to wtedy sobie zafunduję

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:08   #1676
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a którą maskę z Waszych doświadczeń bardziej polecacie, żeby odżywiła suche włoski - Kallos Latte czy Dolce Anti-Age??
Ciężko mi wyrokować bo nie mam porównania ale dolce anti age jak najbardziej od serca mogę polecić
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:09   #1677
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
A nie ma przypadkiem silikonu w składzie ?
Nie nie ma, tu jest skład skopiowany z KWC:
Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lauroyl Sarcosine, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extract, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Citral**.
* surowce pochodzące z uprawy kontrolowanej biologicznie.
** naturalne olejki eteryczne.

Właśnie czeka u mnie w szafce aż skończę Babydream i będę go testować tak mi się marzy, żeby myć na przemian raz tym raz tym butelka po butelce, to może włosy się zbytnio nie przyzwyczają i cały czas będzie fajny efekt, bo z Babydreama jestem zadowolona
katie100 jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:10   #1678
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
W zasadzie to nie mam ich jakiś kosmicznych. Niezbyt dużo, jaśniutkie, na pograniczu pośladków i ud. Także da się przeboleć
Ja dziś zauważyłam nad zgięciem kolana - mam kilka wewnątrz ud i parę na pośladkach - ale jak jestem opalona to tak tego nie widać - co w sumie jest dziwne bo chyba powinno się bardziej rzucać w oczy ?
W każdym razie już się chyba przyzwyczaiłam bo mam je od dawna Choć wiadomo fajniej by było gdyby ich nie było
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:11   #1679
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja chciałam powiedzieć, że bardzo się cieszę z tego naszego forum - mamy tu i profesjonalną fryzjerkę i kosmetyczkę -
święte słowa Yatta
amen

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:17   #1680
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Oj, ale ja to gdzie tam profesjonalna, dopiero sie ucze
Ale miło że moge komuś coś doradzic
Cytat:
No ja mam cały tyłek, troche na udach, Są jasne, jak sie opale to niestety bardziej je widać. W stroju kąpielowym troche je widac, ale da sie przezyc
Z rozstępami to tak jest ze trzeba działać jak są świeże.

A zabiegi to hmmm zależy jaki. Kwasy są chyba najtańsze - i po cichu podpowiem że można to sobie zrobic w domku
A tak to trzeba liczyć około 200 zł za zabieg niestety. I i tak sie ich do końca nie zlikwiduje tylko troszke spłyci.
Cytat:
Ja dziś zauważyłam nad zgięciem kolana - mam kilka wewnątrz ud i parę na pośladkach - ale jak jestem opalona to tak tego nie widać - co w sumie jest dziwne bo chyba powinno się bardziej rzucać w oczy ?
W każdym razie już się chyba przyzwyczaiłam bo mam je od dawna Choć wiadomo fajniej by było gdyby ich nie było
A to różnie bywa Też znam takie osoby co mowia ze właśnie jak sa nieopalone to strasznie je widac, a jak sie opalą to prawie nic. U mnie to na odwrót
Ale tak naprawde to rozstępy sie stają tak powszechne, że przy zadbanym ciele nikt juz na to uwagi raczej nie zwraca
A problem dotyczy również mężczyzn hihi
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości