Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-22, 11:49   #2371
katie100
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ciii... i leczylam sie... i bylam leczona
skutecznie!, dzis jestem jak nowa z tasmy produkcyjnej
noo następnym razem zacznij od leczenia a potem ewentualnie lekarz hihi

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hm czyli garnier 111, wellaton 12/1 mają 9% ?
Wellaton 12/1 na pewno ma 9%, ale garnier nie wiem?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Stockholm ma 6 %, rozjasniajace tylko mają 9 %.

Hmm przy każdym badaniu u ginekologa mam normalnie badane i zawsze wszystko ok. Ostatni raz miesiąc temu bylam. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Jedynie bóle przy owulacji, czy przed okresem to taka norma.

Nie no chodzić to ja moge chodzić. Ale usiąść czy leżeć Jak wstane to boli tylko sam jajnik. Zreszta pozniej jak leżałam wczoraj to też już tylko sam jajnik bolał
Do gina sie zapisałam na przyszły tydzień. A z kregoslupem troche gorzej bo mam wizyte u orto na maj proponowali mi u neuro na koniec kwietnia to tez sie zapisałam wrazie co
A narazie do ogólnego pójde jak nie przejdzie...
no to tak jak Dziewczynki radzą warto iść do gina, a jak nic nie powie na to, to iść i do ortopedy i do neurologa. Generalnie mi neurolog powiedziała, że żeby porządnie coś zdiagnozować z kręgosłupem to jest potrzebny tandem neurolog i ortopeda, żeby były dwie opinie i nic nie umknęło, a potem ewentualnie lekarz rehabilitacji już do leczenia po ich diagnozie, także bardzo dobrze, że jesteś poumawiana

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Wpadłam tylko na chwilkę w okienku
Jestem już po farbowaniu, nałożyła mi rozjaśniacz Goldwell Oxycur Platin z wodą 3% i robiła na folię pasemka przy głowie.
Efekt wklejam na zdjęciach, kiepskie strasznie wyszły bo słońca nie ma, ale jutro wkleję lepsze.
Nie wiem jak jest bo nawet nie miałam czasu w lustrze się obejrzeć bo zaraz lecę, napiszę potem czy jestem zadowolona

3 zdjęcie bez lampy
moim zdaniem fantastycznie:lo ve:, najbardziej mi się podoba fotka nr 3, ale na 1 też supcio. kurczę ja po pasemkach Goldwellem lata temu też takie miałam, jednak dobre mają te rozjaśniacze... normalnie gdyby nie to, że u mnie szybko widać odrost bo jest dość ciemny, a za pasemka z reguły mnie "łoją" sporo za "większe niż przeciętnie zużycie materiału", to już bym siedziała na fotelu w salonie Goldwella.
Agatau - jest bosko

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-22 o 11:52
katie100 jest offline  
Stary 2011-03-22, 11:56   #2372
caskada
Zakorzenienie

tak ten rozjasniacz jest wyjatkowy tyle lat nim robie i wlos z glowy nie wypadl nie wspominajac juz o tym ze kolor staly zobaczymy jak u agatki na dluzsza mete sie on sprawdzi

lece na powietrze taka piekna pogoda...
Stary 2011-03-22, 11:59   #2373
Yattamanka
Zakorzenienie

Ja równiez witam was kochane w ten piekny dzionek

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
albo jak tak sprtalała, że jej fotoradar zdjęcie zrobił
O no no

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Stockholm ma 6 %, rozjasniajace tylko mają 9 %.
Z jednym się zgodzę - rozjaśniające maja 9% - ale stockholm właśnie jest taką farbką więc też ma 9

Cytat:
dzien dobry blondasy!
Eeee... taka promocja Yatta bo wez....
ja poczekam na rossa albo lelka tam sa wtedy po 9,99 a nawet! 8,99
ale zescie nadziargaly... nadrabiam z kawusia
wczoraj wieczor znow sie leczylam
Pff Adzi chce kupować w ilościach hurtowych to myślałam, że was zainteresuje

A to miły wieczór był

Cytat:
Ja też bardzo żałuje że nie dane jest nam sie spiknac w realu...
ja jedynie z sis w pewnych okresach zycia moglam pogledzic o kosmetykach, ciuchach itp. teraz to czasem z mama ale to nie to co z psiapsiolka...a wczoraj to mialyscie boskie tematy nie ma co
ja mialam erotyczne sny mrr... dobrze ze was nie czytalam bo zaraz jakis pajak zaburzylby moje senne fantazje
Aż sobie to wyobraziłam
Scena erotyczna a tu nietoperz wlatuje do pokoju bo ucieka przed kątnikiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a mnie zawsze boli podbrzusze jak mam dni płodne i nawet czasem troszkę krwawię i jak pierwszy raz mi się tak zdarzyło to byłam taka przestraszona, że od razu pobiegłam do gienka, ale zbadał i powiedział, że wszystko jest ok i taka moja natura. Zawsze tak mam, co dni płodne to takie coś
Ja to naprawdę nie raz i nie dwa, mam w rażenie że Ci lekarze na niczym się nie znają
Ja tak jak mówię, tez z tym jajnikiem mam takie dni gdzie boli tak że wytrzymać nie idzie - ale mówiłam o tym ginekologom (różnym) i każdy twierdził, że nic się nie dzieje - a przecież taki ból nie bierze się znikąd jeśli człowiek jest zdrowy

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
zaczęło się od trądziku różowatego tzn.na to mnie leczyli ale okazało się że to jednak łojotokowe zapalenie skóry, jestem po terapii antybiotykowej (kolejnej zresztą) ale bez efektu, i dermatolog na ostatniej wizycie widząc mój stan psych. i fiz. zaproponowała retinoidy. Warunek brak ciąży, i dobre wyniki krwi plus ochrona p/słoneczna.
Ja rok temu jak byłam u dermatologa to chciał mi dać jakiś lek na te moje brzydactwa (jeszcze zanim z tą szczepionką zaczęłam wojować) to mi właśnie chciał dać jakiś lek - nie pamiętam nazwy - ale warunek był taki, że teraz nie jestem w ciąży i przez najbliższe 2 lata nie będę.. to się na niego spojrzałam i wyśmiałam bo myślałam, że on żartuje
Nie żartował

Nie byłam w ciąży ale i tak nie chciałam bo co by było gdyby mi się zaszło ?
Poza tym aż boję się pomyśleć co ten lek robi w organizmie skoro takie przeciwwskazania są

Cytat:
Hej

Jestem już po farbowaniu, nałożyła mi rozjaśniacz Goldwell Oxycur Platin z wodą 3% i robiła na folię pasemka przy głowie.
Efekt wklejam na zdjęciach, kiepskie strasznie wyszły bo słońca nie ma, ale jutro wkleję lepsze.
Nie wiem jak jest bo nawet nie miałam czasu w lustrze się obejrzeć bo zaraz lecę, napiszę potem czy jestem zadowolona

3 zdjęcie bez lampy
Widzę trochę odrościku Ale jak to przy pasemkach
I te 1 dwa zdjęcia tak popielato Chociaż trzecie też mi się podoba..
W ogóle bardzo ładnie i piękne masz te włoski
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:06   #2374
blond bunny
Zakorzenienie

Agatko ładne te pasemeczka, takie delikatne...
i bardzo dobrze że na wodzie 3%.
a robilas tylko pasemka na koronie czy na calych wlosach- balejaz jednokolorowy?
duzo zaplacilas?

yatta jak mozesz tak sie ze mnie nabijac pajaki, nietopery...
ale mam taki nastroj ze czekam na tz az z pracy wroci z upragnieniem... chyba poczekam sobie na niego nago, ciekawe co zrobi?
Stary 2011-03-22, 12:09   #2375
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
yatta jak mozesz tak sie ze mnie nabijac pajaki, nietopery...
ale mam taki nastroj ze czekam na tz az z pracy wroci z upragnieniem... chyba poczekam sobie na niego nago, ciekawe co zrobi?
Zapomniałam dodać, że jeszcze pszczoła ich goni

A TŻ co zrobi ? będzie wniebowzięty - tylko weź jeszcze obwiąż się czerwoną szeroką wstążką jak na prezent
Mur beton rzuci się na Ciebie (sprawdzone )
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:16   #2376
julisari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ja rok temu jak byłam u dermatologa to chciał mi dać jakiś lek na te moje brzydactwa (jeszcze zanim z tą szczepionką zaczęłam wojować) to mi właśnie chciał dać jakiś lek - nie pamiętam nazwy - ale warunek był taki, że teraz nie jestem w ciąży i przez najbliższe 2 lata nie będę.. to się na niego spojrzałam i wyśmiałam bo myślałam, że on żartuje
Nie żartował

Nie byłam w ciąży ale i tak nie chciałam bo co by było gdyby mi się zaszło ?
Poza tym aż boję się pomyśleć co ten lek robi w organizmie skoro takie przeciwwskazania są

mi żadna terapia nie pomaga a tonący brzytwy się chwyta. a jaka szczepionka o której piszesz?
julisari jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:22   #2377
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że jeszcze pszczoła ich goni

A TŻ co zrobi ? będzie wniebowzięty - tylko weź jeszcze obwiąż się czerwoną szeroką wstążką jak na prezent
Mur beton rzuci się na Ciebie (sprawdzone )
chyba dzis sprobuje co mi szkodzi...
wyglada na to ze bunny jak kroliczek poczula wiosne! ^^
Stary 2011-03-22, 12:27   #2378
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
mi żadna terapia nie pomaga a tonący brzytwy się chwyta. a jaka szczepionka o której piszesz?
Miałam kiedyś okropne ropne brzydactwa na buzi..zresztą nie tylko na buzi.. nie dość, że wyglądałam jak potwór to to jeszcze okropnie bolało
Jak brałam antykoncepty to było wszystko ok.. ale jak przestałam znów mi wywaliło

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...96&postcount=9
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=13

Cytat:
chyba dzis sprobuje co mi szkodzi...
wyglada na to ze bunny jak kroliczek poczula wiosne! ^^
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:31   #2379
julisari
Raczkowanie

poszłabym z młoda na spacer ale jej choroba nam to uniemożliwia :-(
zrobiłam jej naleśniki z tartymi jabłkami i czekoladą, niestety zlizuje samą czekoladę ale z racji chorego gardła wybaczam jej to:-D
bunny ile ty masz energii ;-) widać ze już zdrowa ;-)
julisari jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:33   #2380
asiabb1983
Zakorzenienie

hej witam moje kochaniutkie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Asiu specjalnie dla Ciebie zmieniłam av żebyś się już nie naśmiewała
och Snow przecież ja nie złośliwie to napisałam takie poprostu moje skojarzenie ale ten obecny avek jest beauty

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

ja juz wrocilam,komputer naprawiony
ale nadrobie was rano,bo dzisiaj juz nie mam mocy
milych snow
hej no gdzie ty się podziewasz kochana

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

A z Wami to mi wczoraj było tak wesoło!!!
Jak tak ma wygladac cała wiosna to juz nie moge sie doczekac
Jestescie nie samowite.
Dzis poprosze o kolejny tak wspaniały dzień. [COLOR="Silver"]
no widzisz jak tu wesoło z nami? im nas więcej tym weselej

Cytat:
Hej

3 zdjęcie bez lampy
ale pięknie aż jestem zazdrosna ciekawe jak będą teraz się włoski zachowywać a ile zapłaciłaś?

Bunny jak dobrze że już jesteś zdrowiutka i pomysleć że to dzięki Tż-towi ...ma chłopak zdolności lecznicze

dziewczynki ja chyba ogłupieje umyłam dziś włoski po oleju jaśminowym i znów mi się wydaje że są jaśniejsze i mi się podobają do czasu kiedy będę miała zafarbować odrosty pewnie jeszcze będę 1000 razy zmieniać zdanie ,ale muszę przyznać że boję się że ta C12 mi wyjdzie za bardzo jasno i jeszcze gorzej się będą odcinać te włoski od góry w porównaniu do reszty. no i ta mocna woda też mnie troszkę przeraża no cóż poczekam i zobaczę... farbki już mam więc pozostaje podjąc decyzje i działać tylko którą? ale mam dylematy?

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:39   #2381
Adzi07
Zakorzenienie

Yatta oj wspolczuje. To takie dołujace musiało byc. Ale juz lepiej prawda?Dlaego teraz szukasz czegos na zlikwidowanie blizn?Moja rada jesli swierze do odrazu zasowaj na zabiegi. Zaoszczedzisz czas i pieniadze a skora szybciej dojdzie do siebie.

Jejku dziewczyny mogla bym sie teraz tak drzec na cały r..j
Jak ja kocham wiosne i to slonce. Ale mnie naładowalo nieziemsko. Juz dostałam pałera na mycie okien i wiosenne porzadki. A o sadzeniu kwiatkow na tarasie juz nie wspomne.musze sie wybrać do ikei. Jutro serwuje sniadanko na balkonie nie ma co.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:43   #2382
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta oj wspolczuje. To takie dołujace musiało byc. Ale juz lepiej prawda?Dlaego teraz szukasz czegos na zlikwidowanie blizn?Moja rada jesli swierze do odrazu zasowaj na zabiegi. Zaoszczedzisz czas i pieniadze a skora szybciej dojdzie do siebie.

Jak ja kocham wiosne i to slonce. Ale mnie naładowalo nieziemsko. Juz dostałam pałera na mycie okien i wiosenne porzadki. A o sadzeniu kwiatkow na tarasie juz nie wspomne.musze sie wybrać do ikei. Jutro serwuje sniadanko na balkonie nie ma co.
No tak :/ to było okropne.. Nie powinnam była tego w żaden sposób zakrywać, ale jak się wygląda jak quasimodo no to pudrem zakrywałam i jeszcze bardziej drażniłam.. ludzie się za mną oglądali.. coś strasznego .. bleh :/

Dokładnie dlatego teraz myślę o tej mikrodermabrazji

Kiedyś gdzieś mi się obiło o uszy - że póki blizny czerwone są to łatwo zejdą, a jak już białe to nie
To prawda??
Czekoladowo ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:45   #2383
julisari
Raczkowanie

Cytat:

Dziewczyny prześlijcie wirtualnie te fale radości i energii...bo źle ze mną, nic mi się nie chce
julisari jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:48   #2384
Adzi07
Zakorzenienie

No witamy i Asie
A czyli norma u ciebie. Tu prawie kazda ma takie jazdy raz pieknie a na drugi dzień do d...y.
No ale kochana co Cie tak niby przeraża w tej c12. Mnie nawet glowa nie swedzi i nawet przez pierwsze dwa farbowa ia myslalm o zwiekszeniu wody. Ale teraz juz c12 radzi sobie idealnie. A ta woda 12% duzo sie nie różni od 10,5% pomyślałaś o tym.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:52   #2385
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
poszłabym z młoda na spacer ale jej choroba nam to uniemożliwia :-(
zrobiłam jej naleśniki z tartymi jabłkami i czekoladą, niestety zlizuje samą czekoladę ale z racji chorego gardła wybaczam jej to:-D
bunny ile ty masz energii ;-) widać ze już zdrowa ;-)
bo bunny juz jest soba! maly kroliczy wariat
ale i tak zadna z nas nie przebije novelove- to dopiero szajbuska
zjadlabym twojego nalesnika... wczorajsze szpinakowe zrobily u mnie taka furrore ze jutro powtorka na zyczenie tz i bilismy sie o ostatnie 2 ale przegralam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej witam moje kochaniutkie

och Snow przecież ja nie złośliwie to napisałam takie poprostu moje skojarzenie ale ten obecny avek jest beauty

hej no gdzie ty się podziewasz kochana

no widzisz jak tu wesoło z nami? im nas więcej tym weselej

ale pięknie aż jestem zazdrosna ciekawe jak będą teraz się włoski zachowywać a ile zapłaciłaś?

Bunny jak dobrze że już jesteś zdrowiutka i pomysleć że to dzięki Tż-towi ...ma chłopak zdolności lecznicze

dziewczynki ja chyba ogłupieje umyłam dziś włoski po oleju jaśminowym i znów mi się wydaje że są jaśniejsze i mi się podobają do czasu kiedy będę miała zafarbować odrosty pewnie jeszcze będę 1000 razy zmieniać zdanie ,ale muszę przyznać że boję się że ta C12 mi wyjdzie za bardzo jasno i jeszcze gorzej się będą odcinać te włoski od góry w porównaniu do reszty. no i ta mocna woda też mnie troszkę przeraża no cóż poczekam i zobaczę... farbki już mam więc pozostaje podjąc decyzje i działać tylko którą? ale mam dylematy?
oj nie gadaj glupot, rob to c12
wcale takie jasne nie jest, mowie poziom 9 ci wyjdzie.
bedzie pieknie!a jaki blysk!
zapytaj adzi ona ci powie...
Stary 2011-03-22, 12:57   #2386
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
No witamy i Asie
A czyli norma u ciebie. Tu prawie kazda ma takie jazdy raz pieknie a na drugi dzień do d...y.
No ale kochana co Cie tak niby przeraża w tej c12. Mnie nawet glowa nie swedzi i nawet przez pierwsze dwa farbowa ia myslalm o zwiekszeniu wody. Ale teraz juz c12 radzi sobie idealnie. A ta woda 12% duzo sie nie różni od 10,5% pomyślałaś o tym.
właśnie sobie to tłumacze ale boję się o włoski bo od pewnego momentu zaczynaja mi się takie białe pasemka od rozjaśniacza i jak mazne nie chcący farbą to mi jeszcze odlecą i zostaną tylko te zdrowe na dł.5cm ale chce spróbować tylko mam obawy i to mi nie daje takiej 100% pewności

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
bo bunny juz jest soba! maly kroliczy wariat
ale i tak zadna z nas nie przebije novelove- to dopiero szajbuska
zjadlabym twojego nalesnika... wczorajsze szpinakowe zrobily u mnie taka furrore ze jutro powtorka na zyczenie tz i bilismy sie o ostatnie 2 ale przegralam

oj nie gadaj glupot, rob to c12
wcale takie jasne nie jest, mowie poziom 9 ci wyjdzie.
bedzie pieknie!a jaki blysk!
zapytaj adzi ona ci powie...
wczoraj to już mało brakowało i bym zrobiła ,ale pomyslałam że szkoda mi włosków bo dopiero robiłam 4 dni temu... poczekam na odrost i za 3 tygodnie machnę tym C12 no a co z tymi końcami bardziej rudymi ? nie chce ich pokrywać farbą a malaksowanie może nie poradzić sobie z nimi. nie mam tego dużo w słońcu to prawie nie widać ale w domku i widać te rudziki

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 12:57   #2387
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny prześlijcie wirtualnie te fale radości i energii...bo źle ze mną, nic mi się nie chce
To zdradze ci sekret...
stan przed lustrem.
spojrz sobie gleboko w oczy...
teraz pomysl o czym co zrobilas najglupszego i smiesznego w zyciu...
teraz pomysl o najlepszej chwili w zyciu...
a potem co najwiekszego osiagnelas...
patrzysz sobie w oczy i czujesz ze mozesz wszystko!
ze jestes jedyna, niepowtarzalna a zycie jest piekne!
dziala?
na mnie zawsze...
Stary 2011-03-22, 12:58   #2388
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
:aniole k::bene tton::roll ::cwa niak-okulary: prosze

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:00   #2389
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie sobie to tłumacze ale boję się o włoski bo od pewnego momentu zaczynaja mi się takie białe pasemka od rozjaśniacza i jak mazne nie chcący farbą to mi jeszcze odlecą i zostaną tylko te zdrowe na dł.5cm ale chce spróbować tylko mam obawy i to mi nie daje takiej 100% pewności

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

wczoraj to już mało brakowało i bym zrobiła ,ale pomyslałam że szkoda mi włosków bo dopiero robiłam 4 dni temu... poczekam na odrost i za 3 tygodnie machnę tym C12 no a co z tymi końcami bardziej rudymi ? nie chce ich pokrywać farbą a malaksowanie może nie poradzić sobie z nimi. nie mam tego dużo w słońcu to prawie nie widać ale w domku i widać te rudziki
wyjasnijmy sobie pewna kwestie...
oddychamy gleboko...
c12 to tylko farba i nic ci po niej nie odleci! co najwyzej beda blekitne pierwsze 2 mycia.
jak malaksowanie sobie nie poradzi to albo sie z nimi pomeczysz jeszcze troszke i moze sie rusza za ktoras farba a jak nie to ciach, ciach dla zdrowia!
Stary 2011-03-22, 13:08   #2390
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
wyjasnijmy sobie pewna kwestie...
oddychamy gleboko...
c12 to tylko farba i nic ci po niej nie odleci! co najwyzej beda blekitne pierwsze 2 mycia.
jak malaksowanie sobie nie poradzi to albo sie z nimi pomeczysz jeszcze troszke i moze sie rusza za ktoras farba a jak nie to ciach, ciach dla zdrowia!
dobra dziewczyny koniec gadania wsio rozumiem dziękuje za wytłumaczenie i juz więcej nie będę poruszać tego tematu (tak myślę) chyba, że będę mieć jakieś nurtujące pytania

a tak apropo Bunny czy Ty czasem nie usunęłaś 1 zdjątka z bloga? bo ostatnio oglądałam recenzje po tym C12 i zdjatka dziewczyn i patrze a tu nie widze Twojej pięknej buziuni

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:09   #2391
julisari
Raczkowanie

Bunny i Adzio7 jesteście niesamowite, no kurde uśmiecham się do monitora hehe ale jakby co to mała obok więc to nie wygląda tak głupio hihih
zaraz złażę do piwnicy po doniczki , na ogród po ziemię i posadzę bratki.taki mam plan:0
julisari jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:10   #2392
Adzi07
Zakorzenienie

Asia ja rozumiem ze bys chciala miec piekne wloski na wczoraj ale jesli masz obawy a ja to dopiero miałam marakre z wlosow i mi nie odpadly
To odczekaj te dwa trzy tyg. Poodzywiaj. Zakup maske dolce anti age. Ona mi wlosy uratowala i biorac pod uwage ze to maska ja nakladam ja co mycie - poodżywiaj wloski a potem farbuj c12. I po ptokach.
A w praktyce- to zeby dało sie tak te trzy tyg przeskoczyc co?
Wiem cos o tym. Bedzie dobrze.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:11   #2393
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dobra dziewczyny koniec gadania wsio rozumiem dziękuje za wytłumaczenie i juz więcej nie będę poruszać tego tematu (tak myślę) chyba, że będę mieć jakieś nurtujące pytania

a tak apropo Bunny czy Ty czasem nie usunęłaś 1 zdjątka z bloga? bo ostatnio oglądałam recenzje po tym C12 i zdjatka dziewczyn i patrze a tu nie widze Twojej pięknej buziuni
Nie nic nie usuwalam...
moje jest 3 fotki, w tym jedna z buzia, jedna zakryta i jedna wycieta- bo mialam glupia mine...
wszystko jest jak bylo...
Stary 2011-03-22, 13:14   #2394
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Asia ja rozumiem ze bys chciala miec piekne wloski na wczoraj ale jesli masz obawy a ja to dopiero miałam marakre z wlosow i mi nie odpadly
To odczekaj te dwa trzy tyg. Poodzywiaj. Zakup maske dolce anti age. Ona mi wlosy uratowala i biorac pod uwage ze to maska ja nakladam ja co mycie - poodżywiaj wloski a potem farbuj c12. I po ptokach.
A w praktyce- to zeby dało sie tak te trzy tyg przeskoczyc co?
Wiem cos o tym. Bedzie dobrze.
mam mam tą dolce ogólnie włoski mam w dobrej kondycji bo dbam o nie jak tylko potrafie tylko te białawe są na pewno przesuszone i nie wiem jak zareagują na farbę
no 3 tygodnie trochę długo ,ale postaram się jak najdłużej wytrzymać żeby ich tak nie katować tymi farbami

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:15   #2395
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny i Adzio7 jesteście niesamowite, no kurde uśmiecham się do monitora hehe ale jakby co to mała obok więc to nie wygląda tak głupio hihih
zaraz złażę do piwnicy po doniczki , na ogród po ziemię i posadzę bratki.taki mam plan:0
Oooo ale Ci fajnie bedziesz sadzic kwiatuszki. A tez chce. Jak ja to uwielbiam. W tym roku beda u mnie tez rosły pomidorki mi i i truskawki na tarasie. A co tam.
Idz idz sadz to tak odpreza.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:17   #2396
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Nie nic nie usuwalam...
moje jest 3 fotki, w tym jedna z buzia, jedna zakryta i jedna wycieta- bo mialam glupia mine...
wszystko jest jak bylo...
a no faktycznie coś mi chyba wczoraj komp szwankował bo jednej fotki nie było ,ale teraz już widze

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:19   #2397
julisari
Raczkowanie

Cytat:
Oooo ale Ci fajnie bedziesz sadzic kwiatuszki. A tez chce. Jak ja to uwielbiam. W tym roku beda u mnie tez rosły pomidorki mi i i truskawki na tarasie. A co tam.
Idz idz sadz to tak odpreza.
na wysiew czeka jeszcze pietruszka, lubczyk i rzodkiew, dymkę wsadziłam już do ziemi. Mam nadzieję że nie zmarzła przez ostatnie dni
pomidorki super a truskawki jeszcze superowej
dziewczyny Wy tak piszecie C12 C coś tam a jaka marka tej farby?
julisari jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:22   #2398
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No witamy i Asie

Ja mam taki codziennie

Cytat:
dziewczyny Wy tak piszecie C12 C coś tam a jaka marka tej farby?
Palette
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 13:25   #2399
blond bunny
Zakorzenienie

To pokaze wam moje pofarbowane wloski skoro taka piekna pogoda
kolor wyszedl idealnie wiernie! tylko nie malaksowalam calosci wiec lekko sie odcina to co rozjasniane... ale co tam...

Nie patrzcie ze sie nie czesalam... ani nie lokowalam, a co!

c12 wagarowicz 006.jpgc12 wagarowicz 007.jpg
Stary 2011-03-22, 13:27   #2400
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
To pokaze wam moje pofarbowane wloski skoro taka piekna pogoda
kolor wyszedl idealnie wiernie! tylko nie malaksowalam calosci wiec lekko sie odcina to co rozjasniane... ale co tam...

Nie patrzcie ze sie nie czesalam... ani nie lokowalam, a co!

Załącznik 3839444Załącznik 3839445
a kiedy robiłaś?
pięknie Ci wyszło i ten błysk i odcień jaśniutki chłodny blondzik nie kus mnie już bo nie wytrzymam te 3 tygodnie

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości