Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-22, 18:31   #2491
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
a w jaki spoób dodać załącznik do wiadomości prywatnej? Bo kurcze nie widzę tam takiej opcji
wstaw fotke do swojego albumu na chwile ja obejrze i napisze a ty usuniesz.
inaczej sie nie da.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny a nie chciałabyś mieć całych takich włosków jak po tym C12 ? bardzo ładny kolorek

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

ciekawy wzorek i w ogóle śliczne pazurki kolejna inspiracja dla mnie chociaż ja teraz stawiam na nude albo czerwień (o którą tak mnie błaga Tż!) spiłowane na kwadratowo jak zrobię wkleje

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

kto by nie chciał
chcialabym miec cale ale trzeba przyciemnic te rozjasniane i moze wyjsc kupa. to wole poczekac w spokoju.
a c12 samo nie przyciemni bo jest superrozjasniajace.

Cytat:
Bunny, pozwoliłam sobie zaprosić Cię do moich kontaktów I zrobiłam na profilu prywatny album z fotką dla Ciebie.
juz ide popatrzec na fotke.
Stary 2011-03-22, 18:31   #2492
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no kitkulka mysle u ciebie ten goldwell wyszedl by pieknie ale zeby nie bylo ze kusze tak glosno mysle se
musiałabym polatać po fryzjerach i popytać gdzie stosują
aaaaa w sumie już wiem! jest u mnie salon Goldwella !!!
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:32   #2493
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
inaczej sie nie da.
Jak wolisz - zrobiłam album publicznym także powinno się wyświetlić na moim profilu. Przepraszam tylko, że fotka jest odwrócona, ale za chiny sie nie chciala przekręcić (tzn. u mnie na kompie jest jak trzeba a jak chce wstawic na wizaż to robi odwrotnie).

hehe edytowalysmy w tym samym czasie. Dziewczyny, Wy tez zaglądnijcie w takim razie, może będziecie miały jakiś pomysł

poszukuję choćby na niucha : Cartier Must, Rochas Absolu, Donna Karan Black Cashmere, Demeter Dirt

Edytowane przez mgielka321
Czas edycji: 2011-03-22 o 18:34
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:34   #2494
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też tak myślę z tv to samo tzn. z wyjątkiem bajek
tylko że niektóre bajki to powinny być +18
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:35   #2495
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Też się boję ale w sumie tak sobie myśle jak się będę źle czuć to zaprzestane spozywki . nie wolno w trakcie kuracji nakładać podkładów ( ja mam mineralne mam nadzieję że nie zaszkodzą) bo inaczej będę musiała chodzić tak:
co do córci masz rację muszę dbać o jej dobro
Kurczaki, że tez się nie boisz A nie ma innych sposobów na tą Twoją przypadłość ?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej piękne

Ja nie nadrobilam jeszcze wszystkiego,bo mam 40 stron
dzis jeszcze rano jechalam z kolezanka po samochod 80 km i pozniej musialam wrocic wiec niedawno wrocilam do domku

Teraz mam malo czasu,bo jedna szkola,druga,praca, TŻ obiadki i te sprawy
Czyli troszkę zalatana widzę, ale wszystko się układa czyli trzeba sie cieszyć

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no kitkulka mysle u ciebie ten goldwell wyszedl by pieknie ale zeby nie bylo ze kusze tak glosno mysle se
No kusisz

Cytat:
a ja dzisiaj dla odmiany w ogóle nie jestem zadowolona z mojego ostatniego farbowania odrostu
zauważyłam zresztą, że jak pofarbuję całe włosy to wolniej się kolor ociepla a jak tylko odrost to szybciej
A próbowałaś traktować je fioletowym szamponem? Nie koniecznie Joanny, ponoć Lorealowy najfajniejszy..

Cytat:
aaaaa w sumie już wiem! jest u mnie salon Goldwella !!!
No i przepadła Następna na Goldwella

Zaraz to i ja zacznę się za nim rozglądać
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:35   #2496
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
inaczej sie nie da.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

chcialabym miec cale ale trzeba przyciemnic te rozjasniane i moze wyjsc kupa. to wole poczekac w spokoju.
a c12 samo nie przyciemni bo jest superrozjasniajace.

juz ide popatrzec na fotke.
fajnie by Ci było
ale racja może kupa wyjść ja też się boję kombinować z przyciemnianiem że mi coś nie wyjdzie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:36   #2497
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Zacznijmy od tego, że bajki to były kiedyś, a teraz jakaś kupa jest..
Ostatnio wieczorynka leciała - kubuś puchatek komputerowy.. Miazga.. nie umywa się w ogóle do tego rysunkowego..
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:37   #2498
blond bunny
Zakorzenienie

Mgielka masz buzie pociagla wiec wiele fryzurek ci pasuje.

grzywka moze byc taka na bok jak masz, a moze byc na rowno scieta i gesta, albo asymetryczna na bok i pocieniowana w pazurki.
w kazdej bedzie ładnie.

wloski mozesz zapuszczac, a mozesz podciac do boba z wydluzonymi bokami i rowna grzywka cos jak kate holmes.
albo porobic pazurki takie niegrzeczne po bokach twarzy...
Stary 2011-03-22, 18:38   #2499
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Jak wolisz - zrobiłam album publicznym także powinno się wyświetlić na moim profilu. Przepraszam tylko, że fotka jest odwrócona, ale za chiny sie nie chciala przekręcić (tzn. u mnie na kompie jest jak trzeba a jak chce wstawic na wizaż to robi odwrotnie).

hehe edytowalysmy w tym samym czasie. Dziewczyny, Wy tez zaglądnijcie w takim razie, może będziecie miały jakiś pomysł
Masz photoshopa? Zrób sobie symulację jakbyś wyglądała w innych fryzurkach.. A jak nie to ja Ci zrobię
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:39   #2500
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
no ale bierzmy pod uwagę te normalne bajki
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A próbowałaś traktować je fioletowym szamponem? Nie koniecznie Joanny, ponoć Lorealowy najfajniejszy..
chyba spróbuję
Cytat:
Ostatnio wieczorynka leciała - kubuś puchatek komputerowy.. Miazga.. nie umywa się w ogóle do tego rysunkowego..
no dokładnie... bez porównania. Kiedyś te Disney'owskie bajki były mega, do tej pory mogę je oglądać i się nimi zachwycam. Piękna i Bestia, Mała syrenka, Kubuś Puchatek, Zakochany Kundel
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:45   #2501
Agatau88
Zakorzenienie

Lady, kropelka, Princeska
dziekuje Wam za opinie
Zobaczę jak jest jutro i zastanowię sie czy bede robiła tym Goldwellem.

kitkulka
zapłacilam 138zł
jestem zadowolona ale jutro zobacze w świetle dziennym jak bedzie slonce

caskada
nie kus

Dziewczyny wstawię jutro zdjęcie do albumu z twarzą, bedzie widać dobrze kolor bo zrobię w dzień i zobaczymy jak on wygląda i jak wlosy wyglądają, w jakim są stanie
Także jutro jak wstawię dam znać
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:50   #2502
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
zapłacilam 138zł
jestem zadowolona ale jutro zobacze w świetle dziennym jak bedzie slonce
no właśnie koszta są znowu spore bo jak ja chodziłam na balejaż rozjaśniaczowy to płaciłam za sam odrost właśnie 170 zł :/ i też głównie dlatego był tak rzadko, raz na 3 miesiące, bo szkoda mi było kasy wcześniej, a teraz jak płac dychę za farbę to sobie mogę farbować nawet i codziennie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 18:54   #2503
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Mgielka masz buzie pociagla wiec wiele fryzurek ci pasuje.

grzywka moze byc taka na bok jak masz, a moze byc na rowno scieta i gesta, albo asymetryczna na bok i pocieniowana w pazurki.
w kazdej bedzie ładnie.

wloski mozesz zapuszczac, a mozesz podciac do boba z wydluzonymi bokami i rowna grzywka cos jak kate holmes.
albo porobic pazurki takie niegrzeczne po bokach twarzy...
Naprawdę?
Cały czas myślałam, że mam okrągłą twarz, jak księżyc w pełni A tu tyle możliwości Mam jednak worki pod oczami, myślisz że taka prosta grzywka nie będzie ich podkreślać? Zauważyłam też, że im dłuższe są tym bardziej robią się przyklapnięte na górze i tworzy się taki kształt gruszki, bo policzki mam jednak pełne mimo wszystko

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Masz photoshopa? Zrób sobie symulację jakbyś wyglądała w innych fryzurkach.. A jak nie to ja Ci zrobię
Mogłabyś?

poszukuję choćby na niucha : Cartier Must, Rochas Absolu, Donna Karan Black Cashmere, Demeter Dirt
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:02   #2504
Agatau88
Zakorzenienie

kitkulka
ja robiłam sam odrost w sumie dlatego zapłacilam 138zł.
I tyle za odrost się placi.
Jutro pokaże Ci jeszcze zdjęcia całości w albumie to sobie pomyslisz, to jest jednak rozjaśniacz, niszczy bardziej niz farba, zreszta blond bunny o tym pisała.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:03   #2505
czekoladowoo
Zakorzenienie

Widze temat retinoidów Julisari jakie dokładnie retinoidy masz brać? Retinoidy nie są wcale takie straszne. Fakt że są przeciwskazania i powikłania, największe z tą ciąża chyba - po niektórych lekach to do paru lat po leczeniu nawet. Ale to głównie tych które sie np przy łuszczycy stosuje.
Po retinoidach są naprawde świetne efekty. A te wszystkie papiery które sie podpisuje. To jest dla bezpieczeństwa i twojego i lekarza. Jeśli coś takiego podpisywałaś to brawo dla lekarza, tzn, że trafiłaś na dobrego. Chodzi o to że w razie powikłań nie możesz lekarza pozwać że to jego wina, że czegoś ci nie powiedział.
Tak samo jest z kosmetyczkami. Dobra kosmetyczka, profesjonalna, ma karte każdej klientki, ma spisane zabiegi. Informuje każdą klientke o ewentualnych powikłaniach, zapoznaje ją z efektami zabiegu, informuje też o wskazaniach po zabiegu. Klientka musi coś takiego podpisać że została poinformowana. Bo zdarzają sie i takie przypadki że pójdzie baba do innej kosmetyczki, ona jej cos spieprzy, a wraca do tej pierwszej że to jej wina Albo i sama coś źle zrobi.
Także lekarz też sam sie zabezpiecza, ciebie o wszystkim poinformował. A co do skutków ubocznych. A co ich nie ma? Spójrzcie na ulotke tabletek anty, na ulotke nawet głupich tabletek przeciwbólowych
Co do tych podkładów to myśle że z mineralnymi nie bedzie problemu. Ale przygotuj sie na to że bedzie ci ciężko tak naprawde rozprowadzic podkład, zrobić dobry make up. Skóra na pewno bedzie sie łuszczyć, bedzie przesuszona. Nawet na ustach. Także przygotuj sie na to

Yatta Ale jakie to są blizny? Wypukłe, wklęsłe, płaskie? Te czerwone od jakiego czasu masz? Pamiętaj że świeżych blizn - poniżej 1 roku się nie tyka. Można stosować maści które przyspieszają proces gojenia i to wszystko. A czy czerwone znikają... hmm one bledną z czasem. Ale bez kremów czy bez zabiegów same raczej nie znikną. Czerwone płaskie ślady na twarzy to są typowe potrądzikowe blizny przy których mikrodermabrazja daje bardzo dobre efekty.
A one samoistnie staja sie mniej widocznie ale do końca nie znikną. A co sama u siebie zauważyłam. Jeśli skóra jest spokojna, np po wstaniu rano itd. Mało co widać, ale jakiekolwiek podrażnienie - czerwien od razu sie wybija
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:10   #2506
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitkulka
ja robiłam sam odrost w sumie dlatego zapłacilam 138zł.
I tyle za odrost się placi.
Jutro pokaże Ci jeszcze zdjęcia całości w albumie to sobie pomyslisz, to jest jednak rozjaśniacz, niszczy bardziej niz farba, zreszta blond bunny o tym pisała.
oki, super
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:14   #2507
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

weszłam zobaczyć Twoją buzię i jedno co mogę Ci zaproponować to grzywka i to nawet bym obstawiała prostą, bo masz troche wysokie czoło .Twarz raczej owalna, więc większość fryzurek będzie Ci pasować tu masz stronke z fryzurkami gwiazd o podobnej do twojwj buzi http://www.idealnefryzury.pl/fryzury...warzy-owalnej/

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:17   #2508
snowhitee
Zakorzenienie

Hej ale Was nadrabiałam ale mam swoją skórkę jest taka mięciutka i pachnącą i idealnie skrojona
Oprócz tego mam tydzień wolnego niestety przeprowadzka w toku i nie ma warunków do pracy

Cytat:
Hej

Wpadłam tylko na chwilkę w okienku
Jestem już po farbowaniu, nałożyła mi rozjaśniacz Goldwell Oxycur Platin z wodą 3% i robiła na folię pasemka przy głowie.
Efekt wklejam na zdjęciach, kiepskie strasznie wyszły bo słońca nie ma, ale jutro wkleję lepsze.
Nie wiem jak jest bo nawet nie miałam czasu w lustrze się obejrzeć bo zaraz lecę, napiszę potem czy jestem zadowolona

3 zdjęcie bez lampy
ślicznie no ale 130zł poszło a odrost dalej jest a żółty pas zniknął?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej witam moje kochaniutkie

och Snow przecież ja nie złośliwie to napisałam takie poprostu moje skojarzenie ale ten obecny avek jest beauty

wiem wiem kochana ale zmiana się przydała

Cytat:
To pokaze wam moje pofarbowane wloski skoro taka piekna pogoda
kolor wyszedl idealnie wiernie! tylko nie malaksowalam calosci wiec lekko sie odcina to co rozjasniane... ale co tam...

Nie patrzcie ze sie nie czesalam... ani nie lokowalam, a co!

Załącznik 3839444Załącznik 3839445
ten kolor po C12 jest śliczny tylko kurcze odcina się dość mocno z tymi Twoimi białawymi długościami

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jaby wyszły takie jak na opakowaniu byloby cudnie

a właśnie zapomniałam sie pochwalić nowym wzorkiem na pazurkach robiłam tydzień temu
piękny ja tylko cyrkonie dałabym wybiórczo tzn nie na każdy palec a na dwa na przemian

Cytat:

noo jest najlepszy włosy po nim są mięciuchne a sam szampon nie brudzi paluchów jak ten z Joanny i tak fajnie schładza kolor bez żadnych poświat

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:19   #2509
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Mogłabyś?

Gdzie mam to wrzucić ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:21   #2510
kitkulka
Zakorzenienie

Snow pokazuj kurtałkę!
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:24   #2511
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Gdzie mam to wrzucić ?
Mogłabyś mi wysłać na maila? Podam Ci na PRIV. Żeby nie zaśmiecać wątku.

Asia, dziękuję Jak ja bym chiała mieć takie policzki jak pani od cieniowanej grzywki http://www.idealnefryzury.pl/rodzaje-i-dobor-grzywek/

Edytowane przez mgielka321
Czas edycji: 2011-03-22 o 19:28
mgielka321 jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:25   #2512
czekoladowoo
Zakorzenienie

Agatko bardzo ładnie kolor wyszedł
Bunny tobie też po tym c12 ładnie wychodzi. Stopniowo dojdziesz do takiego kolorku Mniej razi ciemniejsza góra niż jasniejsza

Kurde, a to ja nie wiedziałam, że Stockholm jest rozjasniajacy Myślałam że tylko te kolorki 01 itd.
Stary 2011-03-22, 19:29   #2513
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
a ja oglądałam ostatnio coś i tylko krew się lała

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej ale Was nadrabiałam ale mam swoją skórkę jest taka mięciutka i pachnącą i idealnie skrojona
Oprócz tego mam tydzień wolnego niestety przeprowadzka w toku i nie ma warunków do pracy

ślicznie no ale 130zł poszło a odrost dalej jest a żółty pas zniknął?

wiem wiem kochana ale zmiana się przydała

ten kolor po C12 jest śliczny tylko kurcze odcina się dość mocno z tymi Twoimi białawymi długościami

piękny ja tylko cyrkonie dałabym wybiórczo tzn nie na każdy palec a na dwa na przemian

noo jest najlepszy włosy po nim są mięciuchne a sam szampon nie brudzi paluchów jak ten z Joanny i tak fajnie schładza kolor bez żadnych poświat

pokazuj skórkę
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:30   #2514
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
a ja oglądałam ostatnio coś i tylko krew się lała
ja swoim dzieciom to nawet Dragon Balla nie pokażę!
kitkulka jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:32   #2515
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
no ale bierzmy pod uwagę te normalne bajki

chyba spróbuję

no dokładnie... bez porównania. Kiedyś te Disney'owskie bajki były mega, do tej pory mogę je oglądać i się nimi zachwycam. Piękna i Bestia, Mała syrenka, Kubuś Puchatek, Zakochany Kundel
tak te bajki Disneya są piękne Kopciuszek itp. masz rację ale ja się wychowałam na Muminkach Smerfach Gumisiach Troskliwych Misiach i też uważam że były fajne
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:32   #2516
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta Ale jakie to są blizny? Wypukłe, wklęsłe, płaskie? Te czerwone od jakiego czasu masz? Pamiętaj że świeżych blizn - poniżej 1 roku się nie tyka. Można stosować maści które przyspieszają proces gojenia i to wszystko. A czy czerwone znikają... hmm one bledną z czasem. Ale bez kremów czy bez zabiegów same raczej nie znikną. Czerwone płaskie ślady na twarzy to są typowe potrądzikowe blizny przy których mikrodermabrazja daje bardzo dobre efekty.
A one samoistnie staja sie mniej widocznie ale do końca nie znikną. A co sama u siebie zauważyłam. Jeśli skóra jest spokojna, np po wstaniu rano itd. Mało co widać, ale jakiekolwiek podrażnienie - czerwien od razu sie wybija
Czyli jak powiedzmy dopiero co jakaś kulka brzydka mi się zagoiła i mam czerwone to nie mogę z tym na mikrodermabrazję ?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Poka poka

EDIT:

Mgiełka wysłałam.
Zrobiłam tak na szybko więc się nie śmiej Zawsze będzie jakaś różnica to modelki ze zdjęć z netu to mają inny odcień skóry - ale mam nadzieję, że coś Ci to pomogło

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-22 o 19:35
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:33   #2517
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja swoim dzieciom to nawet Dragon Balla nie pokażę!
Dragon Ball Z pamiętam tam bez przerwy jakieś walki i krew
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:37   #2518
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli jak powiedzmy dopiero co jakaś kulka brzydka mi się zagoiła i mam czerwone to nie mogę z tym na mikrodermabrazję ?

Poka poka
Możesz Ja mówie o typowych bliznach, wyraźnych, wypukłych. A takie po wypryskach płaskie czerwone to w większosci są przebarwienia a nie blizny Blizna jest wtedy kiedy jej struktura różni sie od normalnej skóry. I nie rusza jej sie z tego względu że są szanse że sama zniknie a takie podrażnianie pogarsza sytuacje. Ale z takimi zwykłymi zaczerwieniami po trądziku to nie ma problemu. To jest raczej nieuniknione u osob ktore maja problemy ze skórą i ciągle im coś wyskakuje
Ja sama w przyszłym tygodniu ide

A z tymi bliznami to tak ogólnie jest. Czy na ciele, czy na twarzy. Po roku dopiero można działać z nimi. Ale po trądziku naprawde rzadko kiedy powstają takie blizny mocne. To juz przy poważnych postaciach. Takie tam czerwone ślady to spokojnie

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-22 o 19:39
Stary 2011-03-22, 19:37   #2519
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie koszta są znowu spore bo jak ja chodziłam na balejaż rozjaśniaczowy to płaciłam za sam odrost właśnie 170 zł :/ i też głównie dlatego był tak rzadko, raz na 3 miesiące, bo szkoda mi było kasy wcześniej, a teraz jak płac dychę za farbę to sobie mogę farbować nawet i codziennie
codziennie farbować ciekawe co to by było ale fakt że wydatek bez porównania ja chodziłam co jakieś 6 max.8 tygodni robić balejaż bo nie znosiłam odrostu ale to dawno dawno temu a pamiętacie ten program o fryzjerach co jeden się wypowiadał że jak kogoś nie stać na comiesięczne farbowanie odrostu to niech nie farbuję włosów wcale i ja się akurat z tym zgadzam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:37   #2520
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
tak te bajki Disneya są piękne Kopciuszek itp. masz rację ale ja się wychowałam na Muminkach Smerfach Gumisiach Troskliwych Misiach i też uważam że były fajne
nooo właśnie jeszcze Kopciuszek, Królewna Śnieżka i Śpiąca Królewna to były baje przed Bożym Narodzeniem chyba na Disney Chanel oglądałam Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków ORYGINALNĄ wersję z 1937 roku! Oglądałam z tatą i mamą i normalnie się podniecałam ja nie wiem
Smerfy, Gumisie, Troskliwe Misie, Myszka Miki, Pluto i ta cała zgraja no kurde, ale bym sobie pooglądała a Muminki to już w ogóle, niech mi ktoś znajdzie osobę, która nie bała się Buki
Cytat:
Dragon Ball Z pamiętam tam bez przerwy jakieś walki i krew
no właśnie :/ pokemony fajne były, ale też się tłukły
kitkulka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości