Zmiana na wiosnę. ! Potrzebuję rady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-10, 13:25   #1
pankaa
Przyczajenie

Zmiana na wiosnę. ! Potrzebuję rady :)

Witam Chciałam Was prosić o to abyście pomogły ocenić czy mam wrócić do mojego starego koloru i w ogóle co mam zrobić ze swoimi włosami. Nie farbowałam ich nigdy, przyciemniałam szamponem ale w końcu stały się one bardzo ciemne. Jaki kolor proponujecie? Z natury mam ciemny blond kręcone włosy.. Jednak teraz stały się one jakby bardzo ciemno brązowe wpadające w czerń. Długość 54 cm. ;] Z góry dziekuję za rady.
Ogólnie patrząc na mój naturalny kolor strasznie szkoda mi tych włosów.. czasami chciałabym do nich wrócić.. ale czy rozjaśnianie obecnego koloru coś mi da? zamieszczam tutaj również bardzo stare zdjęcia (w blond)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg .. ^ xd 004.jpg (20,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000377.jpg (17,9 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020991.jpg (23,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żużel..~!cz.2 002.jpg (153,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hah xD ^ 013.jpg (26,8 KB, 112 załadowań)
pankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:13   #2
agatusza
Przyczajenie

Dot.: Zmiana na wiosnę. ! Potrzebuję rady :)

Cytat:
Napisane przez pankaa Pokaż wiadomość
Witam Chciałam Was prosić o to abyście pomogły ocenić czy mam wrócić do mojego starego koloru i w ogóle co mam zrobić ze swoimi włosami. Nie farbowałam ich nigdy, przyciemniałam szamponem ale w końcu stały się one bardzo ciemne. Jaki kolor proponujecie? Z natury mam ciemny blond kręcone włosy.. Jednak teraz stały się one jakby bardzo ciemno brązowe wpadające w czerń. Długość 54 cm. ;] Z góry dziekuję za rady.
Ogólnie patrząc na mój naturalny kolor strasznie szkoda mi tych włosów.. czasami chciałabym do nich wrócić.. ale czy rozjaśnianie obecnego koloru coś mi da? zamieszczam tutaj również bardzo stare zdjęcia (w blond)
Jak dla mnie to bardzo ładnie ci w tych ciemniejszych włosach, ale wiadomo - to kwestia gustu. Ja na twoim miejscu zostałabym przy tym kolorze, ewentualnie ożywiła go nie tyle farbą, co jakimś szamponem (ja farbuję sobie tzw. Color Wear z Alfaparfu). Kolor się fajnie, równomiernie wtedy zmywa, odrosty nie są tak widoczne. No a jeśli jednak chciałabyś coś zmienić i zabrać się za rozjaśnianie to chyba najlepiej wygrać się do fryzjera, który by coś z tym na pewno zrobił. A co do tego czy szkoda jakiegoś koloru to nie żałuj, trzeba się zmieniać co jakiś czas, gdybyś nie przyciemniła włosów nie wiedziałabyś jak się w nich czujesz.
agatusza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:07   #3
mbamboo
Wtajemniczenie

Ładnie Ci w ciemnych (zresztą raz na jakiś czas trzeba coś zmienić, jak napisała Wizażanka powyżej ), ale może jakaś delikatniejsza grzywka? No i ja osobiście bardzo lubię kręcone włosy, więc bym ich nie prostowała.
Stary 2011-03-19, 18:48   #4
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

a dla mnie najlepiej we włosach jasnych,ciemny przytłacza Cie i starzej wygladasz zresztą trzeba zawsze o tym pamiętac: ciemny kolor włosów zawsze uwydatni cienie pod oczami,zmęczenie,wypryski oraz niestety trądzik,sama wiem bo 9 lat miałam czarne włosy
jasny kolor rozświetli Ci buzię,ja proponuję ściąc je do ramion bo na ciemnych wygladaja na mocno zniszczone i stopniowo je rozjaśnić,jeżeli farbowałaś szamponami to chyba będzie łatwiej,ja proponuje iśc do fryzjera i zapytac po prostu czy da radę zejść z tego koloru bez dekoloryzacji i wiem z doświadczenia,że nawet dośc jasny brąz wychodzi niestety czasem jak czarnyzainwestuj w farbę z rozjaśniaczami i próbuj najpierw od czekoladek jasnych może stopniowo dasz rade zejśc z tego ciemnego koloru?,a jak będziesz juz miała czekoladkę to pomysl czy dobrze się czujesz w jasniejszych włosach i wtedy mozesz spróbowac jasnych,ale długa droga ja myslę bo włosy będe troszke zmęczone farbami,ale to już Twoja decyzja,ja jestem bezapelacyjnie za blondem
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:43   #5
Naandzia
Raczkowanie

Moim zdaniem w ciemnych włoskach wyglądasz dużo lepiej, podkreślają Twoją urodę i dodają lekkiego "pazura". W tym blondzie tak jakoś mdło..

Pozdrawiam !
Naandzia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości