kosmetyki Alterra - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-27, 21:17   #271
jofka
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki Alterra

snowhitee
Jaki zapach olejku wybrałaś? ten z migdałowy? Ja, jak pisałam wyżej, dzisiaj go szukałam w celach właśnie pielęgnacyjno-włosowych mój Tż za bardzo by się rozpuścił
Swoją drogą rozpieszczasz, rozpieszczasz Pewnie w taki sposób też wypróbuję, zwłaszcza jeśli to taki piękny zapach.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
U mnie w tej roli świetnie się spisał
W takim razie na pewno wypróbuję w lato 2012 tylko dodam mój filtr

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:23   #272
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
snowhitee
Jaki zapach olejku wybrałaś? ten z migdałowy? Ja, jak pisałam wyżej, dzisiaj go szukałam w celach właśnie pielęgnacyjno-włosowych mój Tż za bardzo by się rozpuścił
Swoją drogą rozpieszczasz, rozpieszczasz Pewnie w taki sposób też wypróbuję, zwłaszcza jeśli to taki piękny zapach.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

W takim razie na pewno wypróbuję w lato 2012 tylko dodam mój filtr
nie kochana, wzięłam ten z pomarańczą i brzozą 2 pozostałe niestety na 2-gim miejscu w składzie mają olejek rycynowy a ja mam jasne blond włosy i unikam wszystkiego co mogłoby przyciemnić kolor czy ocieplać np miód i tylko ten jeden olejek nie ma rycyny

a co do Tż heheh no taaak musiałam go trochę przekupić

w każdym razie olejek jak na razie do ciała bardzo polecam a co do włosów to dopiero wypróbuję w weekend i dam znać oczywiście

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:23   #273
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jasne jak na razie krem na noc użyłam 2x dziś będzie 3 nic nie wyskoczyło, skóra jest taka hmm promienna rano i na pewno dobrze nawilżona
a olejek na włosy nałożę dopiero w weekend ale do tej pory udało mi się przetestować go do masażu Tż i zapach ma obłędny całe mieszkanie pachniało aż do rana
Stwierdzenie, że skóra jest promienna i nawilżona baaaaardzo na mnie działa. Właśnie tego mi potrzeba, chociaż w zasadzie krem aloesowy też się spisuje bardzo dobrze.

Coś czuję, że skuszę się na ten olejek zaraz po tym jak zużyję swój. Co pewnie dość szybko nastąpi, bo albo ten olejek jest niewydajny, albo ja go tyle zużywam - codziennie do masażu ciała i na włosy.
Cytat:
Co do kremu na noc z dziką różą, użyłam go dzisiaj na noc i wczoraj, nic się na razie nie dzieje, a skóra jest taka promienna. Mam nadzieję, że nic mi po nim nie wyskoczy,bo jako krem bardzo mi odpowiada. Warto przetestować, bo jest teraz promocja na dziką różę w Rossmannie za 9,99 produkty, wszystkie z tej serii oprócz chyba ampułek?
I znowu kolejna wizażanka kusi opcją promiennej skóry
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja również lubię również tę emulsję do mycia z dziką różą Jest u mnie zaraz za mydełkami do twarzy Krem pod oczy mam i jeszcze testuję, kremy mam dwa- aloesowy i do wrażliwej, do wrażliwej jest chyba lepszy.. Nie używam ich jakoś super często bo zakochałam się w zielonym babydream
Gayenko używałaś mydełek Alterry?

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2011-10-27 o 22:07
fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:46   #274
jofka
Zadomowienie

Od jutra w Rossmannie promocja na krem do mycia z dziką różą. O 1 zł taniej, ale zawsze

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-27, 22:08   #275
fuksjaa
Zakorzenienie

Chyba zrobię zapas, bo wyjątkowo pasuje mi ta emulsja.

Który z kremów Alterry nalepiej nada się na sezon grzewczo-zimowy? Bo te zmiany temperatury już dają mi się we znaki..

Stary 2011-10-27, 22:10   #276
jofka
Zadomowienie

Cytat:
nie kochana, wzięłam ten z pomarańczą i brzozą 2 pozostałe niestety na 2-gim miejscu w składzie mają olejek rycynowy a ja mam jasne blond włosy i unikam wszystkiego co mogłoby przyciemnić kolor czy ocieplać np miód i tylko ten jeden olejek nie ma rycyny

a co do Tż heheh no taaak musiałam go trochę przekupić

w każdym razie olejek jak na razie do ciała bardzo polecam a co do włosów to dopiero wypróbuję w weekend i dam znać oczywiście
Hmmm to jestem w kropce Słyszałam właśnie o świetnych właściwościach olejku rycynowego i dlatego byłam zadowolona,że jest w składzie. A teraz sama nie wiem,bo też mam włosy blond i nie chciałabym ich przyciemniać A ten olejek z pomarańczą i brzoskwinią ma jakieś składniki zbawienne dla włosów? Jak to dobrze czasem posłuchać mądrego Nie wiedziałam,że rycynowy ściemnia włosy
Czekam na opis wrażeń po weekendzie...tych związanych z pielęgnacją oczywiście, a nie tych po masażach, bo może znowu się skusicie

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-27, 22:15   #277
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm to jestem w kropce Słyszałam właśnie o świetnych właściwościach olejku rycynowego i dlatego byłam zadowolona,że jest w składzie. A teraz sama nie wiem,bo też mam włosy blond i nie chciałabym ich przyciemniać A ten olejek z pomarańczą i brzoskwinią ma jakieś składniki zbawienne dla włosów? Jak to dobrze czasem posłuchać mądrego Nie wiedziałam,że rycynowy ściemnia włosy
Czekam na opis wrażeń po weekendzie...tych związanych z pielęgnacją oczywiście, a nie tych po masażach, bo może znowu się skusicie
okej tym razem dam znać jak wrażenia tylko po użyciu na włosy

wklejam skład tego olejku z opisu jeszcze dodam, ze zawiera olejek limetkowy, z pestek moreli, z awokado, oliwa z oliwek, olej z jojoby, z orzechów makadamia, z pestek winogron, miąższu owoców rokitnika zwyczajnego znajoma wizażanka zerknęła na jego skład i powiedziała, że super

niestety rycyna przyciemnia ja używam jedynie na rzęsy i brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA250327.jpg (61,9 KB, 26 załadowań)

Dbam o siebie

Stary 2011-10-27, 22:32   #278
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Chyba zrobię zapas, bo wyjątkowo pasuje mi ta emulsja.

Który z kremów Alterry nalepiej nada się na sezon grzewczo-zimowy? Bo te zmiany temperatury już dają mi się we znaki..
hmm myślę....ale niestety nie wszystkie wypróbowałam. Dla mnie wszystkie kremy Alterry są treściwe i na pewno nie light. Ja to żadnego z nich bym nie używała na dzień w okresie letnim, bo mam cerę tłustą. Pewnie najlepszy będzie ten z aloesem. Aloes jest bardzo "na tak" na ten okres.
Albo osławiony krem babydream ten na wiatr, ale to już chyba na trzaskającą zimę i na wycieczki po mrozie. Na teraz to ten z aloesem albo bezzapachowe dla skóry bardzo wrażliwej.
Może jeszcze ktoś doradzi

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

snowhitee dziękuję za fatygę- wklejenie zdjęcia
Widzę po składzie,że faktycznie są tu cenne olejki dla włosów, jojoba,avokado, z orzechów makadamia i chociażby oliwa z oliwek. Nie jestem ekspertem,ale skoro Twój ekspert mój też tak to na pewno ją kupię.
Dobrze,że dzięki Tobie nie kupiłam tej z rycynowym. Ja to się staram wręcz rozjaśnić lekko więc przyciemnienie dla mnie nie wskazane
Dziękuję A może masz jakiś sprawdzony sposób na właśnie utrzymanie blondu i lekkie rozjaśnienie? Rumianek na mnie działał, ale wolę szampony naturalne Alterry,a nie ma takich w ofercie. Zresztą moja mama zauważyła, że rumianek to tak trochę "rudzi" włosy.

Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2011-10-27 o 22:33
Stary 2011-10-28, 11:34   #279
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

Balsam z pomarańczą na pewno był w moim Rossie, ale reszty nie widziałam. Dużo jest kosmetyków ALterry,które nie są dostępne w Polsce, a w Niemczech są już dłuższy czas, np. kosmetyki do makijażu. Sama chętnie bym skorzystała z oferty dla cery tłustej i ich naturalnych make upów. Będę czekać!!
No niestety, nie tylko w DE ale w innych krajach też jest więcej Alterry Musimy mieć nadzieję, że u nas też będą Dlatego tak się ucieszyłam, jak zobaczyłam nowe rzeczy na KWC
Cytat:

Gayenko używałaś mydełek Alterry?
Tak używałam Miałam lawendowe, pięknie pachniało, miało świetny kolor, myło bardzo dobrze, ale lekko wysuszało skórę. Do rąk nadawało się świetnie, ale do ciała nie bardzo.. W sumie może mnie tak rozpieściły mydełka z mydlarni Tuli i LF, że teraz wymagam od mydełka cudów Ale jak za te cenę było super!
Od koleżanki wiem, że ponoć to z maślanką i chyba miodowe lepiej działają na suchą skórę ciała, więc na pewno wypróbuję
Cytat:
Ja używałam na jasny blond samego olejku rycynowego lub wymieszanego z olejami i nie zauważyłam przyciemniania koloru włosów. Ale co włosy to inna reakcja, więc jeśli masz tendencję do ciemnienia to lepiej dmuchać na zimne

Widziałam w Skarbie szampony Alterry +25% gratis jak się pojawią to zrobię zapasy...
Tak piszecie o kremie z dziką różą, że chyba wygrzebię moją odlewkę od Kretki i się wysmaruję na noc choć efekty mogą być mizerne bo od tygodnia jestem chora..
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 15:07   #280
jofka
Zadomowienie

W takim razie będzie się trzeba zaopatrzyć w szampony te 25 % gratis. Zwłaszcza,że u mnie szybko schodzą, pewnie nie tylko u mnie,bo ta konsystencja taka galaretka
Mimo to są moim no.1 Właśnie jestem po szybkim myciu kłaczków i nie mogę wyjść z zachwytu jakie są miękkie i dobrze się układają - szampon zwiększający objętość+odżywka z granatem+ serum biovaxu A+E . Tylko tyle,a jaki efekt!!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Niecierpliwie czekam na nowości z Alterry !!!

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 17:16   #281
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
hmm myślę....ale niestety nie wszystkie wypróbowałam. Dla mnie wszystkie kremy Alterry są treściwe i na pewno nie light. Ja to żadnego z nich bym nie używała na dzień w okresie letnim, bo mam cerę tłustą. Pewnie najlepszy będzie ten z aloesem. Aloes jest bardzo "na tak" na ten okres.
Albo osławiony krem babydream ten na wiatr, ale to już chyba na trzaskającą zimę i na wycieczki po mrozie. Na teraz to ten z aloesem albo bezzapachowe dla skóry bardzo wrażliwej.
Może jeszcze ktoś doradzi

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

snowhitee dziękuję za fatygę- wklejenie zdjęcia
Widzę po składzie,że faktycznie są tu cenne olejki dla włosów, jojoba,avokado, z orzechów makadamia i chociażby oliwa z oliwek. Nie jestem ekspertem,ale skoro Twój ekspert mój też tak to na pewno ją kupię.
Dobrze,że dzięki Tobie nie kupiłam tej z rycynowym. Ja to się staram wręcz rozjaśnić lekko więc przyciemnienie dla mnie nie wskazane
Dziękuję A może masz jakiś sprawdzony sposób na właśnie utrzymanie blondu i lekkie rozjaśnienie? Rumianek na mnie działał, ale wolę szampony naturalne Alterry,a nie ma takich w ofercie. Zresztą moja mama zauważyła, że rumianek to tak trochę "rudzi" włosy.
ale farbujesz włoski czy po prostu pielęgnujesz naturalny blond? ja farbuję, do odświeżenia koloru używam raz na miesiąc szamponu shine blonde loreala, niestety silikony aaale efekt jest super bo włoski jaśniejsze, bez żółtych tonów ale też nie ma mowy o niebieskich poświatach co np miało miejsce u mnie po joannie do rozjaśnianych rumianek pojaśnia też ale też ociepla niestety tak samo miód... niestety naturalne metody są tylko dla osób które lubią słoneczne, ciepłe blondy

Dbam o siebie

Stary 2011-10-28, 20:43   #282
jofka
Zadomowienie

Cytat:
ale farbujesz włoski czy po prostu pielęgnujesz naturalny blond? ja farbuję, do odświeżenia koloru używam raz na miesiąc szamponu shine blonde loreala, niestety silikony aaale efekt jest super bo włoski jaśniejsze, bez żółtych tonów ale też nie ma mowy o niebieskich poświatach co np miało miejsce u mnie po joannie do rozjaśnianych rumianek pojaśnia też ale też ociepla niestety tak samo miód... niestety naturalne metody są tylko dla osób które lubią słoneczne, ciepłe blondy
Mam naturalny ciemny blond, bardzo ciemny blond i rozjaśniam go castingiem l'oreala. Efekt jest zadawalający, niby bez amoniaku i koloryzacja mniej inwazyjna,ale też mniej trwała i się wypłukuje. Wystarczą mi za to metody naturalne, ciepłe blondy też mi odpowiadają, Muszę tylko znaleźć szampon rumiankowy bez slsów i innych świństw. Szkoda,że nie ma takiego w ofercie Alterry. Może babydream ma w ofercie taki? W końcu rumiankowy szampon dla dzieci jest najbardziej popularny.
Chyba sobie zcastinguję włosy na początku listopada

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 20:51   #283
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Mam naturalny ciemny blond, bardzo ciemny blond i rozjaśniam go castingiem l'oreala. Efekt jest zadawalający, niby bez amoniaku i koloryzacja mniej inwazyjna,ale też mniej trwała i się wypłukuje. Wystarczą mi za to metody naturalne, ciepłe blondy też mi odpowiadają, Muszę tylko znaleźć szampon rumiankowy bez slsów i innych świństw. Szkoda,że nie ma takiego w ofercie Alterry. Może babydream ma w ofercie taki? W końcu rumiankowy szampon dla dzieci jest najbardziej popularny.
W składzie Babydream'owego szamponu jest rumianek, więc mogłabyś spróbować nim faktycznie myć Ja z tego powodu go nie używam - boję się, że mi rozjaśni włosy. A ja nie farbuję, mam naturalny bardzo ciemny brąz (też dlatego nie muszę farbować, bo ładny jest i mi się najbardziej podoba) i nie chcę go tracić, bo bym musiała farbować
Stary 2011-10-28, 21:20   #284
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety, nie tylko w DE ale w innych krajach też jest więcej Alterry Musimy mieć nadzieję, że u nas też będą Dlatego tak się ucieszyłam, jak zobaczyłam nowe rzeczy na KWC

Tak używałam Miałam lawendowe, pięknie pachniało, miało świetny kolor, myło bardzo dobrze, ale lekko wysuszało skórę. Do rąk nadawało się świetnie, ale do ciała nie bardzo.. W sumie może mnie tak rozpieściły mydełka z mydlarni Tuli i LF, że teraz wymagam od mydełka cudów Ale jak za te cenę było super!
Od koleżanki wiem, że ponoć to z maślanką i chyba miodowe lepiej działają na suchą skórę ciała, więc na pewno wypróbuję

Ja używałam na jasny blond samego olejku rycynowego lub wymieszanego z olejami i nie zauważyłam przyciemniania koloru włosów. Ale co włosy to inna reakcja, więc jeśli masz tendencję do ciemnienia to lepiej dmuchać na zimne

Widziałam w Skarbie szampony Alterry +25% gratis jak się pojawią to zrobię zapasy...
Tak piszecie o kremie z dziką różą, że chyba wygrzebię moją odlewkę od Kretki i się wysmaruję na noc choć efekty mogą być mizerne bo od tygodnia jestem chora..
Ja również jestem rozpieszczona naturalnymi mydełkami z LF i tylko ich teraz uzywam do mycia ciała i twarzy A co mydeł Alterry maślankowego to miałam go i był bardzo fajny, lekk natłuszczał skórę
Cytat:
Babydream ma szampon bez SLS, używam go regularnie-jest świetny i tani
Chyba że spróbujesz mydeł do mycia włosów? Tylko nie wiem czy one wszystkie nie mają w składzie oleju rycynowego
Stary 2011-10-28, 21:49   #285
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Chyba że spróbujesz mydeł do mycia włosów? Tylko nie wiem czy one wszystkie nie mają w składzie oleju rycynowego
Mają rycynowy
Stary 2011-10-28, 21:53   #286
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
z rumiankowych dla dzieci to jeszcze bambi na pewno (kiedyś podkradałam siostrze jak wyszedł mi szary mop na głowie po nieudanym farbowaniu ) ale on ma chyba sls

Dbam o siebie

Stary 2011-10-28, 22:16   #287
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mają rycynowy
Właśnie sprawdziłam
Stary 2011-10-28, 23:15   #288
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Ja również jestem rozpieszczona naturalnymi mydełkami z LF i tylko ich teraz uzywam do mycia ciała i twarzy A co mydeł Alterry maślankowego to miałam go i był bardzo fajny, lekk natłuszczał skórę

Nigdy nie myłam włosów mydłem To chyba nie dla mnie
Coś wymyślę. Kupię babydream, ale szkoda mi będzie się rozstać z zapachem Alterry brzoskwiniowej Będę myć na zmianę. Albo ewentualnie płukanki z rumianku.

Dziękuję Dziewczyny za porady..

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Muszę się zaopatrzyć w maślankowe lub miodowe, bo one natłuszczają, nawilżają. Jednak te lawendowe tak lekko ściąga skórę. Za to zapach ma obłędny i kolor. Pewnie konwaliowe zachowa się podobnie. Dla mnie to ważne,bo mydła używam do mycia całego ciała.
A nie zawsze mam ochotę na balsamowanie się. A propos zauważyłam,że emulsja z liczi do ciała pozostaje na nim cały dzień. Nie lepi się,wchłania się całkowicie, ale zostawia taką ochronną powłoczkę. Nie wiem jak to wyjaśnić. Inne balsamy to wklepywałam i zapomniane, a ten "się czuje"
Dla mnie to dobrze. Czuję ulgę na moich suchych nogach.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
z rumiankowych dla dzieci to jeszcze bambi na pewno (kiedyś podkradałam siostrze jak wyszedł mi szary mop na głowie po nieudanym farbowaniu ) ale on ma chyba sls
Ja podkradałam kuzynce johnsona. Taki zapach z dzieciństwa

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 23:15   #289
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Nigdy nie myłam włosów mydłem To chyba nie dla mnie
Coś wymyślę. Kupię babydream, ale szkoda mi będzie się rozstać z zapachem Alterry brzoskwiniowej Będę myć na zmianę. Albo ewentualnie płukanki z rumianku.

Dziękuję Dziewczyny za porady..

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Muszę się zaopatrzyć w maślankowe lub miodowe, bo one natłuszczają, nawilżają. Jednak te lawendowe tak lekko ściąga skórę. Za to zapach ma obłędny i kolor. Pewnie konwaliowe zachowa się podobnie. Dla mnie to ważne,bo mydła używam do mycia całego ciała.
A nie zawsze mam ochotę na balsamowanie się. A propos zauważyłam,że emulsja z liczi do ciała pozostaje na nim cały dzień. Nie lepi się,wchłania się całkowicie, ale zostawia taką ochronną powłoczkę. Nie wiem jak to wyjaśnić. Inne balsamy to wklepywałam i zapomniane, a ten "się czuje"
Ja też nie myłam, ale spróbowała i zauwazyłam że moje włosy dzieki myciu mydłem sa w duzo lepszej kondycji

A szampon Babydream całkiem przyjemnie pachnie

Maślankowe jest bardzo fajne Chyba najlepsze z drogeryjnych mydeł

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2011-10-28 o 23:17
ewwwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 23:26   #290
jofka
Zadomowienie

Koniecznie kupię maślankowe. Skutecznie mnie przekonałaś.
Mycie głowy mydłem sobie odpuszczę, wole tradycyjnie. Jakoś tak chyba to mało wygodne? Sama nie wiem, nigdy o tym nie słyszałam. Tylko jedna znajoma myje włosy szarym mydłem.

Teraz, w ramach przejścia na zieloną/naturalną stronę mocny, poszukuję antyperspirantu (raczej dezodorantu) bez aluminium i świństw. Nie miałam jeszcze tego z Alterry, ale mam pure natural nivea jaśminowy. Zapach cudny!!! Mogłabym mieć takie perfumy, ale odkryłam w składzie glikol . Nie ma aluminium oczywiście i jest to dezodorant.
Przerzucę się na Alterrę. A Wy czego używacie? Pewnie ta Alterra już tak nie będzie pachniała.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 23:33   #291
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź dot. mydełek.
Widziałam u siebie odżywkę z morelą +25% więc te powiększone opakowania istnieją.
Cytat:

Niecierpliwie czekam na nowości z Alterry !!!
A jakie nowości mają wejść?
Cytat:
Dzięki Tobie maślankowe znalazło się na mojej liście.
Cytat:
Teraz, w ramach przejścia na zieloną/naturalną stronę mocny, poszukuję antyperspirantu (raczej dezodorantu) bez aluminium i świństw. Nie miałam jeszcze tego z Alterry, ale mam pure natural nivea jaśminowy. Zapach cudny!!! Mogłabym mieć takie perfumy, ale odkryłam w składzie glikol . Nie ma aluminium oczywiście i jest to dezodorant.
Przerzucę się na Alterrę. A Wy czego używacie? Pewnie ta Alterra już tak nie będzie pachniała.
Tutaj nie jestem taka zielona bo nadal używam blokera Ziai - raz w tygodniu ale jednak.. A codziennie kulki Alterra i jestem zadowolona. Jednak nie potrafiłabym chyba zrezygnować z blokera.

Stary 2011-10-28, 23:38   #292
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Koniecznie kupię maślankowe. Skutecznie mnie przekonałaś.
Mycie głowy mydłem sobie odpuszczę, wole tradycyjnie. Jakoś tak chyba to mało wygodne? Sama nie wiem, nigdy o tym nie słyszałam. Tylko jedna znajoma myje włosy szarym mydłem.

Najbardziej polecałabym Ci jednak mydełka z Lawendowej Farmy Wyciągnęły moją bardzo suchą skórę z "dołka"
Lawendowa Farma ma tez mydła do włosów, ja aktualnie uzywam Krzepkiej Pokrzywy Skład ma wymarzony Myslałam że nie dam sobie rady z myciem włosów mydłem a teraz dziwię się sobie że miałam takie obawy
Też szukam jakiegoś naturalnego antyperspirantu Zapach jaśminu uwielbiam! Zastawiam się nad tym antyperspirantem Crystal

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Widziałam u siebie odżywkę z morelą +25% więc te powiększone opakowania istnieją.

Tutaj nie jestem taka zielona bo nadal używam blokera Ziai - raz w tygodniu ale jednak.. A codziennie kulki Alterra i jestem zadowolona. Jednak nie potrafiłabym chyba zrezygnować z blokera.
Heheh Pretenduje chyba na wątkowa kusicielke miesiąca
Stary 2011-10-28, 23:39   #293
jofka
Zadomowienie

Cytat:

Już nigdy w życiu nie użyję antyperspirantu, Nawet zabronione przez lekarza. Da się przeżyć.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 23:43   #294
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dobrze, że wypłata niedługo.
Cytat:
Już nigdy w życiu nie użyję antyperspirantu, Nawet zabronione przez lekarza. Da się przeżyć.
No to co innego, ja póki co staram się zmniejszać częstotliwość i po kolei testować te bardziej naturalne.

Stary 2011-10-28, 23:48   #295
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Najbardziej polecałabym Ci jednak mydełka z Lawendowej Farmy Wyciągnęły moją bardzo suchą skórę z "dołka"
Lawendowa Farma ma tez mydła do włosów, ja aktualnie uzywam Krzepkiej Pokrzywy Skład ma wymarzony Myslałam że nie dam sobie rady z myciem włosów mydłem a teraz dziwię się sobie że miałam takie obawy
Też szukam jakiegoś naturalnego antyperspirantu Zapach jaśminu uwielbiam! Zastawiam się nad tym antyperspirantem Crystal

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Również jestem fanką jaśminu! Skoro tak go lubisz koniecznie wypróbuj ten nivea pure& natural. Nawet dziewczyny na KWC się zachwycają zapachem. Warto kupić nawet dla samej woni
Widziałam właśnie te mydełko z pokrzywą na Twoim blogu....hmm wygląda....apetycznie!!! Te mydełka naturalne są takie "do zjedzenia". Nawet świetnie się na nie patrzy.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Dobrze, że wypłata niedługo.

No to co innego, ja póki co staram się zmniejszać częstotliwość i po kolei testować te bardziej naturalne.
Strasznie zabrzmiało to z lekarzem. Jestem zdrowa,ale po prostu to jest bardzo niezdrowe. Niestety naprawdę rakotwórcze. Nie chcę tego wklepywać w siebie. Jestem strasznie strachliwa o takie rzeczy .

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Co do nowości z Alterry miałam na myśli oczekiwanie na rozszerzenie oferty polskich Rossmannów i zrównanie asortymentu względem np. Niemiec.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-28, 23:51   #296
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Również jestem fanką jaśminu! Skoro tak go lubisz koniecznie wypróbuj ten nivea pure& natural. Nawet dziewczyny na KWC się zachwycają zapachem. Warto kupić nawet dla samej woni
Widziałam właśnie te mydełko z pokrzywą na Twoim blogu....hmm wygląda....apetycznie!!! Te mydełka naturalne są takie "do zjedzenia". Nawet świetnie się na nie patrzy.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Strasznie zabrzmiało to z lekarzem. Jestem zdrowa,ale po prostu to jest bardzo niezdrowe. Niestety naprawdę rakotwórcze. Nie chcę tego wklepywać w siebie. Jestem strasznie strachliwa o takie rzeczy .
Chętnie wyprobuje ten jasminowy, ale pisałaś że ma glikol Ale tak czy siak przyjrzę się mu

LF rządzi Pokrzywowe jest świetne, włosy aż skrzypią po umyciu
A jeżeli chodzi o ciało to Plaster Miodu jest moim numerem jedne

Obecnie testuję kosmetyki z Zrób Sobie Krem i chyba zrobie tam ponowne zakupy
Stary 2011-10-29, 09:56   #297
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Maślankowe muszę umieścić na liście
Cytat:

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ---------
o dobrze wiedzieć, bo kocham wszystko co z liczi i na te mleczko mam ochotę od dawna
Cytat:
Ja też nie myłam, ale spróbowała i zauwazyłam że moje włosy dzieki myciu mydłem sa w duzo lepszej kondycji
O tak, po mydłach do włosów włosy są super! Ja mam teraz kokosowo-jedwabne z tuli, miałam szałwiowe z LF i byłam zachwycona
Cytat:
Zastawiam się nad tym antyperspirantem Crystal

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ---------
Też nad nim myślę i kupię go na pewno, jak skończę moją kulkę z rexony
Cytat:
LF rządzi Pokrzywowe jest świetne, włosy aż skrzypią po umyciu
A jeżeli chodzi o ciało to Plaster Miodu jest moim numerem jedne

Obecnie testuję kosmetyki z Zrób Sobie Krem i chyba zrobie tam ponowne zakupy
Właśnie wczoraj zrobiłam zakupy na LF i wzięłam plaster miodu widziałam go na Twoim blogu i musiałam kupić na zimę moim ulubionym jest póki co Mydło Kleopatry, jest cudowne!

A co polecasz z ZSK nasza wątkowa kusicielko? Jeśli nie chcesz offtopować, może być na PW
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 11:30   #298
Damaris_
Zadomowienie

A te mydła do włosów z LF na długo wystarczają?
Stary 2011-10-29, 13:25   #299
jofka
Zadomowienie

Jeszcze co do offa to nietanie są te mydełka z LF. Znaczy dodać jeszcze przesyłkę. Drobi gips, normalnie jak szampon i to taki droższy.
Pamiętam,że gdzieś u siebie w mieście widziałam taki sklep z mydłami robionymi ręcznie Teraz mam zagwozdkę, gdzie on był?
Wracając do Alterry!!!! to polecam tę emulsję z liczi, chociaż dla mnie czasami ma tak dziwny zapach,że mnie drażni innym razem urzeka.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-29, 13:31   #300
ewwwa
Zakorzenienie

Musze powiedzieć że szampon z granatem jest dużo lepszy od tego z papaja Włosy są bardzo ładnie nawilżone i błyszczące No i zawiera aloes który moim zdaniem jest niesowitą roślinka pielęgnacyjną
Cytat:
Maślankowe muszę umieścić na liście

o dobrze wiedzieć, bo kocham wszystko co z liczi i na te mleczko mam ochotę od dawna

O tak, po mydłach do włosów włosy są super! Ja mam teraz kokosowo-jedwabne z tuli, miałam szałwiowe z LF i byłam zachwycona

Też nad nim myślę i kupię go na pewno, jak skończę moją kulkę z rexony

Właśnie wczoraj zrobiłam zakupy na LF i wzięłam plaster miodu widziałam go na Twoim blogu i musiałam kupić na zimę moim ulubionym jest póki co Mydło Kleopatry, jest cudowne!

A co polecasz z ZSK nasza wątkowa kusicielko? Jeśli nie chcesz offtopować, może być na PW
Ja używam Krzepka Pokrzywę do mycia włosów i jestem ogromnie zadowolona Planuje kupić na próbę połówki Rozmarynowego twista, Szałwiowego bluesa i Skrzypiącego (ziołowa nowość)

Plaster miodu to mój pielęgnacyjny nr jeden! Także dobry wybór Na zimę niezastąpione
W kolejce z LF czeka Miodowy rumianek, Mydło Kleopatry, Lawendowa farma i chyba ze 3 Plastry miodu Ale czaję się na któreś z nowości ziołowych Tylko że sa one głownie do skóry tłustej i normalnej a ja potrzebuje coś dla sucharka

Hehe to już napisze tu: zamówiłam hydrolat ze słodkich migdałów i masło mango rafinowane. Rewelacja dla przesuszonej, delikatnej i wrażliwej skóry

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A te mydła do włosów z LF na długo wystarczają?
Hmm myje mydłem na zmianę z szamponem Alterra/Babydream i po po miesiącu mam jeszcze jakieś 40% mydełka. A mam bardzo długie włosy i myję je niemal codziennie

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Jeszcze co do offa to nietanie są te mydełka z LF. Znaczy dodać jeszcze przesyłkę. Drobi gips, normalnie jak szampon i to taki droższy.
Pamiętam,że gdzieś u siebie w mieście widziałam taki sklep z mydłami robionymi ręcznie Teraz mam zagwozdkę, gdzie on był?
Wracając do Alterry!!!! to polecam tę emulsję z liczi, chociaż dla mnie czasami ma tak dziwny zapach,że mnie drażni innym razem urzeka.
Szczerze mówiąc nie powiedziałabym Kostka ma teraz 115g, jest w 100% naturalna i kosztuje 8-9zł. A koszty przesyłki są chyba takie jak wszędzie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości