kosmetyki Alterra - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-29, 13:39   #301
Ania09121983
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki Alterra

oj kusicie dziewczyny tymi produktami z dziką różą promienna, nieprzesuszona ...hmm trzeba kupic. no i ten olejek ze niby mega pachnacy mniam

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:46   #302
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Szczerze mówiąc nie powiedziałabym Kostka ma teraz 115g, jest w 100% naturalna i kosztuje 8-9zł. A koszty przesyłki są chyba takie jak wszędzie
Jak czytam mydełko jest bardzo wydajne, tylko chodzi mi o to,że nie lubię płacić za wysyłki, wolę poszukać jakiegoś sklepu stacjonarnego. Ciekawe jakbym umyła moje mega nie pieniące się włosy,bardzo długie Hihi jestem ciekawa. Muszę kiedyś spróbować.

Co do aloesu zgadzam się. Moja przyjaciółka hoduje żywą roślinę i robi z niej pożytek na różne sposoby
Muszę koniecznie następnym razem kupić ten szampon. Mam teraz odżywkę i jest no.1 tylko trzeba troszkę dłużej potrzymać na włosach wtedy efekt lepszy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
oj kusicie dziewczyny tymi produktami z dziką różą promienna, nieprzesuszona ...hmm trzeba kupic. no i ten olejek ze niby mega pachnacy mniam
Też się czaję na olejek. Zauważyłam jednak,że olejki są dostępne w tych większych Rossach w małym nie dostałam

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:48   #303
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Jak czytam mydełko jest bardzo wydajne, tylko chodzi mi o to,że nie lubię płacić za wysyłki, wolę poszukać jakiegoś sklepu stacjonarnego. Ciekawe jakbym umyła moje mega nie pieniące się włosy,bardzo długie Hihi jestem ciekawa. Muszę kiedyś spróbować.

Co do aloesu zgadzam się. Moja przyjaciółka hoduje żywą roślinę i robi z niej pożytek na różne sposoby
Muszę koniecznie następnym razem kupić ten szampon. Mam teraz odżywkę i jest no.1 tylko trzeba troszkę dłużej potrzymać na włosach wtedy efekt lepszy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Też się czaję na olejek. Zauważyłam jednak,że olejki są dostępne w tych większych Rossach w małym nie dostałam
Też nie znosze płacić za przesyłkę To jest najgorsze w zamawianiu czegokolwiek rzez internet

A aloes w doniczce tez mam i jest niesamowity!
Też mam bardzo długie włosy i mycie mydłem nie jest problemem

A odzywka z granatem jest świetna-mam i ją sobie chwalę
Stary 2011-10-29, 14:56   #304
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Testowałam dziś krem na noc Całkiem fajny jest na mokrą skórę nałożyłam kropelkę olejku lierac a na to krem i efekt rano jest super
Cytat:

Wiesz, te mydełka są troszkę droższe od tych sklepowych, ale są 100% naturalne, ja używam ich do mycia ciała, higieny intymnej, myję nimi buzię pod prysznicem, niektórymi też włosy.
Dzięki nim poradziłam sobie z przesuszem, na który stosowałam sporo produktów, niejednokrotnie dużo droższych. NIe używam juz 2-3 razy dziennie balsamu do ciała ale raz, często nawet nie używam (np. po kokosowym tuli czy mleczno-miodowym nie muszę się koniecznie smarować)Więc jak dla mnie się opłaca Odkąd je kupiłam zużyłam jakieś końcowki olejków/balsamów ale nie kupiłam ani jednego. Zużywam powolutku i cieszę się zdrowszą skórą

A u mnie nie ma olejku z limonką z alterry, a bardzo chce go kupic..
Cytat:
Też nie znosze płacić za przesyłkę To jest najgorsze w zamawianiu czegokolwiek rzez internet

A aloes w doniczce tez mam i jest niesamowity!
Też mam bardzo długie włosy i mycie mydłem nie jest problemem

A odzywka z granatem jest świetna-mam i ją sobie chwalę
Taaak płacenie za wysyłkę jest kłopotliwe, dlatego zamawiam często mydełka z kimś na spółkę i wychodzi taniej Zawsze można namówić koleżanki
A i również mam długie włosy- aktualnie do pasa i też myję bez problemów, tylko trzeba pamiętać, żeby spłukać płukanką octową
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:16   #305
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
A i również mam długie włosy- aktualnie do pasa i też myję bez problemów, tylko trzeba pamiętać, żeby spłukać płukanką octową
A to widzę,że za dużo zachodu. Zostaję przy Alterra i Biovaxie
Chociaż one z wyglądu takie apetyczne te mydełka. Do ciala na pewno się skuszę.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-29, 15:36   #306
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Testowałam dziś krem na noc Całkiem fajny jest na mokrą skórę nałożyłam kropelkę olejku lierac a na to krem i efekt rano jest super

Wiesz, te mydełka są troszkę droższe od tych sklepowych, ale są 100% naturalne, ja używam ich do mycia ciała, higieny intymnej, myję nimi buzię pod prysznicem, niektórymi też włosy.
Dzięki nim poradziłam sobie z przesuszem, na który stosowałam sporo produktów, niejednokrotnie dużo droższych. NIe używam juz 2-3 razy dziennie balsamu do ciała ale raz, często nawet nie używam (np. po kokosowym tuli czy mleczno-miodowym nie muszę się koniecznie smarować)Więc jak dla mnie się opłaca Odkąd je kupiłam zużyłam jakieś końcowki olejków/balsamów ale nie kupiłam ani jednego. Zużywam powolutku i cieszę się zdrowszą skórą

A u mnie nie ma olejku z limonką z alterry, a bardzo chce go kupic..

Taaak płacenie za wysyłkę jest kłopotliwe, dlatego zamawiam często mydełka z kimś na spółkę i wychodzi taniej Zawsze można namówić koleżanki
Ja też dzięki naturalnym mydełkom pozbyłam się przesuszenia i wiem że robię coś dobrego dla swojej skóry i ona mi się odpłaca ładnym wyglądem Na tą chwilę nie wyobrażam sobie powrotu do SLS-owych i innych żeli pod prysznic

Ja mimo że jestem brunetka włosy płukam woda z sokiem z cytryny Myślałam o occie malinowym z YR ale ma nie tylko ocet w składzie

Cytat:
A to widzę,że za dużo zachodu. Zostaję przy Alterra i Biovaxie
Chociaż one z wyglądu takie apetyczne te mydełka. Do ciala na pewno się skuszę.
Nie żebym Cie namawiała Ale: Dlaczego dużo zachodu? Wyciskasz polówkę cytryny, dolewasz wodę i potem podczas płukania włosów z mydła polewasz włosy ta płukanką i tyle. A moim zdaniem warto

O mydełkach (m. in. LF) watek jest tu: KLIK
Stary 2011-10-29, 16:28   #307
jofka
Zadomowienie

Oj kusicie,kusicie
Pewnie się i skuszę,ale to nie teraz za duże wydatki miałam i postanowiłam nie wydawać na kosmetyki jakiś czas. Niestety podkład,którego używam sporadycznie,ale jednak,skończył się. A to wydatek dla mnie niemały
Myślałam,że ta płukanka octowa to jest bardziej coś wymyślnego. Zrób to sam lubię najbardziej

Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2011-10-29 o 16:30
Stary 2011-10-29, 21:34   #308
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też dzięki naturalnym mydełkom pozbyłam się przesuszenia i wiem że robię coś dobrego dla swojej skóry i ona mi się odpłaca ładnym wyglądem Na tą chwilę nie wyobrażam sobie powrotu do SLS-owych i innych żeli pod prysznic

Ja mimo że jestem brunetka włosy płukam woda z sokiem z cytryny Myślałam o occie malinowym z YR ale ma nie tylko ocet w składzie

Nie żebym Cie namawiała Ale: Dlaczego dużo zachodu? Wyciskasz polówkę cytryny, dolewasz wodę i potem podczas płukania włosów z mydła polewasz włosy ta płukanką i tyle. A moim zdaniem warto

O mydełkach (m. in. LF) watek jest tu: KLIK
Aż się boję wchodzić na ten wątek
Cytat:
Oj kusicie,kusicie
Pewnie się i skuszę,ale to nie teraz za duże wydatki miałam i postanowiłam nie wydawać na kosmetyki jakiś czas. Niestety podkład,którego używam sporadycznie,ale jednak,skończył się. A to wydatek dla mnie niemały
Myślałam,że ta płukanka octowa to jest bardziej coś wymyślnego. Zrób to sam lubię najbardziej
Można też do wody dodać troszkę octu jabłkowego ja tak robię i działa poza tym zawsze można z niego zrobić całkiem fajny tonik mieszając np. z wodą oczyszczoną
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:20   #309
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Aż się boję wchodzić na ten wątek

Można też do wody dodać troszkę octu jabłkowego ja tak robię i działa poza tym zawsze można z niego zrobić całkiem fajny tonik mieszając np. z wodą oczyszczoną
Tez tam jestem hehe

Nie znoszę zapachu octu więc pozostaje na razie przy cytrynie
Stary 2011-10-30, 11:42   #310
kobietasukcesu
zawsze mam racje

Cytat:

Co do nowości z Alterry miałam na myśli oczekiwanie na rozszerzenie oferty polskich Rossmannów i zrównanie asortymentu względem np. Niemiec.
Nawet w czechach mają większy wybór

Ja to bym jeszcze chciała, żeby dm wszedł do Polski

“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 12:56   #311
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nawet w czechach mają większy wybór

Ja to bym jeszcze chciała, żeby dm wszedł do Polski
Dodam jeszcze Muller, ale to chyba niemożliwe,bo to typowy niemiecki.
Świetna drogeria, a jakie perfumy tanie Pamiętam, rok temu tresor in love kupiłam za 19,00 euro 50 ml w promocji świątecznej,a przecież wtedy to była nowość...ach
Czekam na szerszą ofertę Alterry!

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-30, 16:49   #312
jofka
Zadomowienie

Dziewczyny mam do Was prośbę/zapytanie.
Mam okazję zakupić trochę kolorówki Alterry z zagranicy. Jestem zainteresowana pudrem sypkim, w kompakcie, fluidem i różem. Jednak wszystkie mają na pierwszym miejscu w składzie talk. W związku z tym warto? Czy on nie zapycha? Mam cerę tłustą, skłonną do jakiś niespodzianek. Używam pudru mineralnego z Jadwigi tylko i nie wiem jak to z tym talkiem u mnie będzie. Jestem w kropce,bo taka okazja, a z drugiej strony nie chcę narobić sobie biedy na twarzy dlatego pytam Was, bardziej doświadczone.

Loving & be loved by U
Stary 2011-10-31, 21:44   #313
ana172
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny mam do Was prośbę/zapytanie.
Mam okazję zakupić trochę kolorówki Alterry z zagranicy. Jestem zainteresowana pudrem sypkim, w kompakcie, fluidem i różem. Jednak wszystkie mają na pierwszym miejscu w składzie talk. W związku z tym warto? Czy on nie zapycha? Mam cerę tłustą, skłonną do jakiś niespodzianek. Używam pudru mineralnego z Jadwigi tylko i nie wiem jak to z tym talkiem u mnie będzie. Jestem w kropce,bo taka okazja, a z drugiej strony nie chcę narobić sobie biedy na twarzy dlatego pytam Was, bardziej doświadczone.
A masz dostęp do DM? Jak tak to oni maja Alverde, czyli taka seria jak rossmannowska Alterra. I z Alverde jest sypki puder mineralny. Fajny, ja go mam i nie ma talcu w składzie

[Kaolin, Mica. Zink Stearate, Silica, Parfum (Essential Oils)++, Isoamyl Laurate, Tocopherol, Tourmaline, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder+, Prunus Armeniaca Kernel Oil+, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil+, Magnesium Silicate, Ascorbyl Palmitate [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491, CI 77163]]

W ogóle Alverde ma fajne produkty. Nie maja takich ostrych i specyficznych zapachów jak Alterra.
ana172 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 10:09   #314
SamSzef
BAN stały

ostatnio w rossmannie zauważyłam kapsułki Alterra, przeciwzmarszczkowe - cenowo i z wyglądu trochę przypominają kapsułki Rival de Loop, które zbierają całkiem dobre opinie na kwc. Czy któraś z Was miała okazję przetestować te kapsułki?

dodam, że te kapsułki są w liczbie siedmiu bo wiem, że Alterra także wypuściła kapsułki 5 x 1ml, ale mi chodzi o te kapsułki "rybki"

Edytowane przez SamSzef
Czas edycji: 2011-11-01 o 10:15
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:29   #315
ewwwa
Zakorzenienie

Melduję że pomadką ochronna Alterra jest rewelacyjna!
Kupiłam ją kilka dni temu i jestem nią zachwycona. Pięknie odzywia usta, niweluje suche skórki, nawilżenie utrzymuje sie nawet jak zniknie z ust i co dla mnie najważniejsze-wspaniale współpracuję z kolorowymi pomadkami. Małe cudeńko za 5,5zł
Stary 2011-11-12, 22:36   #316
jofka
Zadomowienie

Ta opinia jeszcze bardziej utwierdziła mnie w podjęciu decyzji o jej zakupie,zaraz po tym jak mi się skończy truskawkowy carmex

Loving & be loved by U
Stary 2011-11-12, 22:39   #317
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Melduję że pomadką ochronna Alterra jest rewelacyjna!
Kupiłam ją kilka dni temu i jestem nią zachwycona. Pięknie odzywia usta, niweluje suche skórki, nawilżenie utrzymuje sie nawet jak zniknie z ust i co dla mnie najważniejsze-wspaniale współpracuję z kolorowymi pomadkami. Małe cudeńko za 5,5zł
Czyli już wiem na co zmienię moją pomadkę Nivea.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 22:47   #318
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Ta opinia jeszcze bardziej utwierdziła mnie w podjęciu decyzji o jej zakupie,zaraz po tym jak mi się skończy truskawkowy carmex
Ale ja Ci powiem za to, że według mnie ta pomadka jest kiepska. Taka wazelina w sztyfcie, błyszczy się cholernie i na mróz się nie nadaje, bo praktycznie nie chroni. Natłuszcza i nawilża w stopniu umiarkowanym / średnim, a ja nie jestem wcale wymagająca.
Dla mnie lepsza jest zwykła pomadka Nivea Classic czy Tisane (ale słoiczkowe).
Stary 2011-11-12, 22:52   #319
jofka
Zadomowienie

Hm
Nivea to w ogóle nie przemówiła do moich ust, tak samo bebe. W ogóle nie pomagała,zawsze miałam czerwone,popękane usta. Jedyna ulga to carmex. Może nie ma co zmieniać ideału? Po prostu byłam ciekawa,bo same świetne recenzje na KWC.

Ciekawe kiedy nowe produkty się pojawią z Alterry w Rossie...

Loving & be loved by U
Stary 2011-11-13, 01:21   #320
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Hm
Nivea to w ogóle nie przemówiła do moich ust, tak samo bebe. W ogóle nie pomagała,zawsze miałam czerwone,popękane usta. Jedyna ulga to carmex. Może nie ma co zmieniać ideału? Po prostu byłam ciekawa,bo same świetne recenzje na KWC.

I tak wypróbuj Alterrę, nie kosztuje tak wiele, a Tobie może się spodobać. Uprzedzam tylko, bo sama się nakręciłam przez te super dobre komentarze, a po użyciu... Łeee, to tylko tyle? Gdzie ta cudowność? Ja problemu z ustami nie mam, bardziej chodzi mi o nawilżanie i w pomadce szukam uczucia komfortu. Alterra w ogóle mi go nie dała. Carmexa również używam i uważam go za bardzo dobry balsam do ust, choć na co dzień dla mnie za mocny. Używam w gorsze dni dla moich ust
Stary 2011-11-13, 07:19   #321
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czyli już wiem na co zmienię moją pomadkę Nivea.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale ja Ci powiem za to, że według mnie ta pomadka jest kiepska. Taka wazelina w sztyfcie, błyszczy się cholernie i na mróz się nie nadaje, bo praktycznie nie chroni. Natłuszcza i nawilża w stopniu umiarkowanym / średnim, a ja nie jestem wcale wymagająca.
Dla mnie lepsza jest zwykła pomadka Nivea Classic czy Tisane (ale słoiczkowe).
Tiasne dla mnie jest najlepszy ale jest zaraz za nim jak na razie
Cytat:
Hm

Nivea jest ok, ale to nie to co Tisane i właśnie Alterra

Zobaczymy jak sie spisze na mrozie, w każdym razie pod kolorowe pomadki ideał
Stary 2011-11-13, 14:15   #322
201605020943
Konto usunięte

Czy któraś z was miała może styczność z tym kremem?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...me.html&next=1

Szukam jakiegoś cięższego kremu na noc, tak żeby dobrze nawilżył skórę, bo ostatnio mój zwykły krem nie daje sobie z tym rady
201605020943 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:19   #323
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość

Szukam jakiegoś cięższego kremu na noc, tak żeby dobrze nawilżył skórę, bo ostatnio mój zwykły krem nie daje sobie z tym rady
ja używam kremu na noc z dziką różą i mogę śmiało polecić nie zapycha, jest treściwszy, bardzo ładnie nawilża moją skórę, tylko zapachem nie urzeka niestety

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:36   #324
SamSzef
BAN stały

Cytat:

nie wiem jak krem ale maseczka z tej linii Aloe jest bardzo kiepska. strasznie piecze po niej twarz: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...ra.html&next=1
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:09   #325
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:

Ja używam go od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że sprosta Twoim oczekiwaniom.

Byłam dziś w R. i kupiłam kolejne opakowanie emulsji do mycia twarzy z dziką różą, kapsułki z orchideą i mydło z miodem. Chciała jeszcze maślankowe ale było w CND za 0,89zł i nie została ani jedna sztuka..

Stary 2011-11-13, 21:40   #326
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja używam go od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że sprosta Twoim oczekiwaniom.

Byłam dziś w R. i kupiłam kolejne opakowanie emulsji do mycia twarzy z dziką różą, kapsułki z orchideą i mydło z miodem. Chciała jeszcze maślankowe ale było w CND za 0,89zł i nie została ani jedna sztuka..
Napisz,proszę jak te mydełko z miodem się będzie sprawowało,bo chcę je nabyć po moim konwaliowym

Loving & be loved by U
Stary 2011-11-13, 21:49   #327
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisz,proszę jak te mydełko z miodem się będzie sprawowało,bo chcę je nabyć po moim konwaliowym
Oczywiście dam znać. Tylko pewnie dopiero za jakiś czas, bo zużywam jeszcze waniliowe mydełko Yves Rocher.

Pójdę jutro do innych R. może znajdę jeszcze maślankowe.

Stary 2011-11-14, 20:40   #328
VampIrzyca
Zadomowienie

Wtrącę się z pytaniem: używałyście moze kremu pod oczy Alterry z dziką różą? Jesli tak, to mogłybyście napisac, czy warto go kupić? Taniocha, ale wolałabym wiedzieć. Kocham szampony Alterry, szczególnie ten Volume!
VampIrzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:33   #329
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Wtrącę się z pytaniem: używałyście moze kremu pod oczy Alterry z dziką różą? Jesli tak, to mogłybyście napisac, czy warto go kupić? Taniocha, ale wolałabym wiedzieć. Kocham szampony Alterry, szczególnie ten Volume!
Używam Warto zdecydowanie! Rewelacyjnie nawilża.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 15:57   #330
basior
Rozeznanie

moje hity to krem aloesowy (chociaż bezzapachowy też fajny), szampon i odżywka z morelą oraz maseczka z granatem
widzę, że polecacie te serię z dziką różą, chyba się temu przyjrzę

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości