kosmetyki Alterra - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-02, 18:09   #571
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: kosmetyki Alterra

studiowal ktos niemiecka strone rossa odnosnie alterry ?Widze, ze jest tam sklep online tylko ja nie znam niemieckiego i nie wiem czy wysylaja do polski? moze sie znajdzie jakas dobra dusza i rozezna temat mozna by wtedy kolorowke i inne cuda zamowic
effa_j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:10   #572
Damaris_
Zadomowienie

Jest przezroczysty wazelinowy, ale nie taki tępy, łatwo nabrać. Pachnie czekoladą (dla mnie nie jest sztuczny, ale wiadomo, co człowiek, to opinia). Fajnie czuć go przy używaniu a na ustach już nie bardzo - to mi pasuje,bo nie drażni i go nie zjadam. Ale możliwe, że też nie czuję dobrze,bo jestem trochę przeziębiona.
Noni Care też chcę przetestować A na w7 nie zwróciłam uwagi, hmm.

(sorry za off ale musiałam )
Stary 2012-02-02, 18:11   #573
201608040942
Konto usunięte

Dziewczyny zagladacie na Alterra na FB? Chyba nie bo zadna nic nie napisala jakie zmiany maja nastapic, wiec was uprzedze.

z sortymetu znika olejek granatapfel & aloes, a takze reszta serii wildrose. U mnie zrobili wlasnie przeceny i na FB jest komunikat od firmy, ze wycofuja to z sortymentu.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
studiowal ktos niemiecka strone rossa odnosnie alterry ?Widze, ze jest tam sklep online tylko ja nie znam niemieckiego i nie wiem czy wysylaja do polski? moze sie znajdzie jakas dobra dusza i rozezna temat mozna by wtedy kolorowke i inne cuda zamowic

nie wysylaja poza DE

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2012-02-02 o 19:22
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:21   #574
Sophie24
Zakorzenienie

Mam na razie tylko olejek limonka&oliwki. Zapach jest obłędnie mocny. Ale podoba mi się konsystencja, w porównaniu np. do rycyny to niebo a ziemia - wcieranie we włosy o wiele wygodniejsze. Gorzej z aplikacją, walę butelką o dłoń ale przydałby się aplikator. Nie mam jednak akurat żadnego by oczyścić i przełożyć na czas aplikacji do olejku.
Przymierzam się do szamponu i odżywki/maseczki do włosów.
No i zapas olejków też powiększę. Zdziwiłam się długim terminem przydatności tych olejków. Niby są bio ale np. oliwka Hipp ma bardzo krótki czas przydatności a te olejki jednak dłużej mogą stać. Może to dzięki szklanemu opakowaniu.
Jestem nakręcona na ich kosmetyki, cenowo przystępne i nie powinny robić krzywdy
Sophie24 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:23   #575
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
nie wysylaja po za DE
dzieki za info, mialam jednak cicha nadzieje, ze moze jakims cudem uda sie zrobic tam zakupy szkoda, ze nasi "sasiedzi" nie chca sie dzielic takimi dobrociami. Z ciekawosci zapytam uzywasz alterry?
Stary 2012-02-02, 19:20   #576
201608040942
Konto usunięte

uzywam, ale malo. Wiecej uzywalam jak byly jeszcze stare serie i stare opkowania.

Uzywam szampon Volume, bo ten najlepiej dziala na moja skore glowy, a i na wlosy.
mam juz trzeci raz puder prasowany w kolorze 01 i raz mialam 03 uzywalam jako bronzer. Potem wypuscili typowy brazer, ale sie nie polubilismy, wiec polecial w swiat.

mam teraz krem do rak granataptel & aloe i z nowosci kupilam Hand- & Nagepflege Creme. My byc intensywnie pielegnujacy, ale mam wrazenie ze klasyczny lepszy i oczywiscie staly punkt programu od... chyba 7 lat pomadka, w tej chwili limitowana .
Bym zapomnila, z nowosci kupilam tez lakier nablyszczyjacy do paznokci Glanz Lack. Uzylam raz i poki co stoi. Moje paznokcie bardzo szybko sie wysuszaja, a naturalne kremy do rak ladnie je nablyszczaja, a ze teraz zimno to czesto samruje lapska, po kazdym maciu rak idze krem, wiec narazie poczekam na porzadne testy tego lakieru.

aaaa jak ukazala sie emulsja do mycia bardzo suchej cery z granatapfel & aloe to tez kupilam. troche pouzywalam, ale ze u mnie teraz zima ze wschodu przyszla to przy tych minusowych temperaturach wole umyc sie bez wody i uzywam mleczka. jak zmywam majadla woda, nawet mleczka, to co roku w zimie mialam wysuszona i podrazniona cere. teraz odpukac idzie mi dobrze.Jedyna woda jaka ma kontakt z buzia to woda termalna.

Aaaa mam jeszcze pomadke w kolorze fuksia, ale ona dla mnie za sucha jest abawic sie w pielegnacyjna pomadke pod spod mi sie nie chce.

mialam kilka innych rzeczy, w tym tez z kolorowki, ale poki co to wszystko co posiadam w tej chwili.
Stary 2012-02-02, 19:37   #577
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Jest przezroczysty wazelinowy, ale nie taki tępy, łatwo nabrać. Pachnie czekoladą (dla mnie nie jest sztuczny, ale wiadomo, co człowiek, to opinia). Fajnie czuć go przy używaniu a na ustach już nie bardzo - to mi pasuje,bo nie drażni i go nie zjadam. Ale możliwe, że też nie czuję dobrze,bo jestem trochę przeziębiona.
Noni Care też chcę przetestować A na w7 nie zwróciłam uwagi, hmm.

(sorry za off ale musiałam )
dzięki

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:49   #578
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Noni Care też chcę przetestować
Ja też Jestem ciekawa co to za cudo, może będzie lepsze niż Alterry

Trochę mi się włosy zaczęły robić sianowate, dopiero kilka godzin po myciu Chyba muszę przyzwyczaić moje włosy do szamponu bez SLES, bo zwykle używałam ziołowych (Radical, seria Herbal Care, Fitomed i takie tam) i włosy byly super miękkie cały czas. Dla pięknych włosów jestem w stanie to wytrzymać Posmarowałam je paroma kroplami olejku alterrowwego pomarańczowego, żeby je zmiękczyć. Jak tylko będę miała przypływ gotówki, to robię w końcu zamówienie na ZSK i EcoSPA - psikadło keratynowo-pantenolowe będę robić do użytku przed olejowaniem i Honeyquat'owe serum ochronne przed suszeniem włosków
Stary 2012-02-02, 20:58   #579
Loouisse
Rozeznanie

Cytat:
A co do pomadki ochronnej to uważam, że jest fajna, jedna z lepszych za taką cenę...dzisiaj kupiłam w Ross czekoladową wazelinę Flos-lek i jest ekstra jak na razie (to chyba jakaś nowość i ogólnie off-top)
Nie powinnaś tego pisać A ja nie powinnam czytać. Gdzie te wazeliny leżą? Tam gdzie pomadki? Uwielbiam wszystko co czekoladowe i uwielbiam testować produkty do ust. Nie wiedziałam, że w Rossie są wazeliny Flosleku.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Dziewczyny zagladacie na Alterra na FB?
A czy to po polsku czy po niemiecku? Ja jestem straszny łoś facebookowy. Czy mogłabyś mi napisać, jak znaleźć ich stronę (jeśli jest po polsku), gdzie publikują informacje o swoich produktach?
Loouisse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:26   #580
Damaris_
Zadomowienie

Hehe, no ja też nie powinnam była tam zaglądać, bo mam za dużo balsamów/pomadek.
Leżą tam gdzie pomadki, a raczej wiszą i to na pewno nowość w R., przynajmniej w moim mieście.
Chyba są 4 smaki...wanilia, truskawka i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Mnie jeszcze wanilia kusi.
Stary 2012-02-02, 21:38   #581
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A czy to po polsku czy po niemiecku? Ja jestem straszny łoś facebookowy. Czy mogłabyś mi napisać, jak znaleźć ich stronę (jeśli jest po polsku), gdzie publikują informacje o swoich produktach?

https://www.facebook.com/#!/Alterra.Naturkosmetik
Stary 2012-02-02, 21:54   #582
jofka
Zadomowienie

Cytat:
tez nad tym pracuje wlosy z dolnych partii rosna na potege natomiast te z czubka glowy od kilku mcy minimalnie Ja Jantara wcieram od razu jak wroce do domu po pracy ( wiedzac ze juz nigdzie nie wychodze) a wieczorem przed spaniem olej, takze mysle ze wcierka ma juz wystarczajaco czasu, zeby sie wchlonac. Lykam tez skrzyp ale jakis spektakularnych efektow nie widze, moze sprobuje CP na wielu blogach polecany. A ty stosujesz jakas suplementacje na porost?
Zeby nie bylo off top-u wybieram sie dzis do rossa zrobic zapasy zelu borowkowego, bo zostaly mi juz tylko 3 opakowaniaa jestem od niego uzaleniona
hehe wczoraj też zrobiłam zapas- kupiłam 2 borówkowe- moje uzależnienie Już nie wyobrażam sobie bez niego prysznica. Mam nadzieje, że mimo, iż jest limitowany to będzie jeszcze dłuuugo

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Raczej nie można zamawiać do Polski, tak samo jest z DM, gdzie kupuje obczajam produkty z Alverde i proszę znajomych o dowóz z Niemiec.
Alverde ma fajną kolorówkę
Marzenie to rozszerzenie asortymentu Alterry w naszych Rossach i balsam borówkowy! Dobry postulat!

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Donoszę,że w SP jest promocja na nowe szampony z serii med z Biovaxu
Tylko ciekawe co to za promocja

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:36   #583
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
z sortymetu znika olejek granatapfel & aloes, a takze reszta serii wildrose. U mnie zrobili wlasnie przeceny i na FB jest komunikat od firmy, ze wycofuja to z sortymentu.

W Polsce chyba tych produktów nie było wcale.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak tylko będę miała przypływ gotówki, to robię w końcu zamówienie na ZSK i EcoSPA - psikadło keratynowo-pantenolowe będę robić do użytku przed olejowaniem i Honeyquat'owe serum ochronne przed suszeniem włosków

Co to za cudo?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
hehe wczoraj też zrobiłam zapas- kupiłam 2 borówkowe- moje uzależnienie Już nie wyobrażam sobie bez niego prysznica. Mam nadzieje, że mimo, iż jest limitowany to będzie jeszcze dłuuugo

Jagodowy?Wydawało mi się,że widziałam jagody na opakowaniu.

Cytat:
obczajam produkty z Alverde i proszę znajomych o dowóz z Niemiec.
Alverde ma fajną kolorówkę

Jak mnie się marzy Alverde w Polsce.
Monika,czy wiesz może ile kosztują olejki i masła do ciała w Niemczech?Ciekawa jestem przebitki na allegro.

marryme21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:45   #584
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Co to za cudo?

W Polsce ogólnie mało jest Alterry, ale wchodzi grupkami na szczęście Chciałabym, żeby jeszcze większa różnorodność była w produktach do włosów, bo tego głównie z ich kosmetyków używam. Jakieś inne odżywki czy maski... Bo póki co tylko dużo szamponów jest

Takie cudo - http://www.ecospa.pl/honeyquat-pocho...odu-p-157.html Opisane jest dokładnie, nigdy nie używałam, więc nie wiem jak się będzie sprawdzać. Ale wiążę z nim duże nadzieje

Borówka to odmiana jagody, więc w sumie dobrze widziałaś, że jagody
Stary 2012-02-02, 22:47   #585
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

Seria z dziką różą jest, według mnie bardzo udana, szkoda że ją wycofują..

http://www.rossnet.pl/Produkt/Alterr...i-15-ml,108740

Borówki amerykańskie chyba napisali na nim, że borówkowy stąd takie nazewnictwo w wątku
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 23:10   #586
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
W Polsce ogólnie mało jest Alterry, ale wchodzi grupkami na szczęście Chciałabym, żeby jeszcze większa różnorodność była w produktach do włosów, bo tego głównie z ich kosmetyków używam. Jakieś inne odżywki czy maski... Bo póki co tylko dużo szamponów jest

Szkoda,że nie ma wszystkiego co jest w Niemczech.ale akurat produktów do włosów nie lubię. Szampony są fajne,ładnie pachną,ale jakościowo to to samo co Barwa,a dwa razy droższe.Odzywka morelowa jest dupiasta jak dla mnie.
Żel do mycia miałam pomarańcza-wanilia i bardzo fajny,ale nie z działania,ale zapach miał boski(ja się akurat lubuję w słodkich zapachach).Peeling figowy do niczego,śmierdzi alkoholem na kilometr i szczypie wrażliwą skórę.Najbardziej przypadł mi do gustu balsam naturalny(ale też nie jest to żadne KWC),wersje zapachowe balsamów już mniej fajne.No i mój hit,to olejek pomarańczowo-brzozowy.Mam go jakiś tydzień,ale już go wielbię.Boski do włosów,ciała i twarzy.I pomadka też fajna.

Cytat:
Takie cudo - http://www.ecospa.pl/honeyquat-pocho...odu-p-157.html Opisane jest dokładnie, nigdy nie używałam, więc nie wiem jak się będzie sprawdzać. Ale wiążę z nim duże nadzieje

Dzięki,czuję się skuszona.

Cytat:
Borówka to odmiana jagody, więc w sumie dobrze widziałaś, że jagody

Widziałam tylko opakowanie z daleka i skojarzyło mi się to z jagodami leśnymi.Pachnie słodko?Chyba kupię ten żel,w dodatku teraz jest promocja 1 zł czy 2 zł taniej.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Jestem wzrokowcem,teraz już wiem co to za seria.

marryme21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 23:18   #587
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda,że nie ma wszystkiego co jest w Niemczech.ale akurat produktów do włosów nie lubię. Szampony są fajne,ładnie pachną,ale jakościowo to to samo co Barwa,a dwa razy droższe.Odzywka morelowa jest dupiasta jak dla mnie.
Żel do mycia miałam pomarańcza-wanilia i bardzo fajny,ale nie z działania,ale zapach miał boski(ja się akurat lubuję w słodkich zapachach).Peeling figowy do niczego,śmierdzi alkoholem na kilometr i szczypie wrażliwą skórę.Najbardziej przypadł mi do gustu balsam naturalny(ale też nie jest to żadne KWC),wersje zapachowe balsamów już mniej fajne.No i mój hit,to olejek pomarańczowo-brzozowy.Mam go jakiś tydzień,ale już go wielbię.Boski do włosów,ciała i twarzy.I pomadka też fajna.

Dzięki,czuję się skuszona.

Widziałam tylko opakowanie z daleka i skojarzyło mi się to z jagodami leśnymi.Pachnie słodko?Chyba kupię ten żel,w dodatku teraz jest promocja 1 zł czy 2 zł taniej.

Zgadzam się, że odżywka morelowa do Nie próbowałam tej z granatem, ale alkohol na drugim miejscu w składzie... Nie wiem czy mi z włosów siana nie zrobi.
Ale akurat szampony są całkiem dobre, może i droższe od Barwy, ale zauważ, że nie mają SLES-u. Tylko SCS. A to już lepiej, delikatniej
Olejek pomarańczowy Dobrze, że go tak mało używam, bo tylko na włosy, to mi na długo starczy

Żel pachnie słodko Sama chciała go kupić, ale jakoś mi Original Source malinowo-waniliowy wpadł w ręce i tyle z zakupu Alterry
Stary 2012-02-03, 01:02   #588
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:

Jak to wycofują?

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 08:54   #589
QueenOfDamned
Raczkowanie

Cytat:
Mam taką szczotkę (firma Kajal, naprawdę dobra), ale przy moich krótkich włosach mi nie służy póki co, bo tylko je uklepuje przy skórze i robi mi fryzurę a la Kopernik Także trzymam ją na te "dłuższe czasy"

Tak, to my To jest zdjęcie z wiosny zeszłego roku. Dopiero latem mnie tak wzięło, żeby zapuścić. A zeszłego lata miałam też na głowie prawdziwego irokeza, jak Twój TŻ 3-6 mm po bokach, a na środku długie, stawiane mozolnie przez 15-20 minut, codziennie Mimo, że było mi w irokezie bardzo dobrze, aż się wszyscy dziwili, to nie zrobiłabym po raz drugi - za dużo pieprzenia się z tym jest Też w sumie z tego powodu chcę zapuścić włosy, krótkie muszę myć codziennie, bo rano mam nieład na głowie - nie to, co chcę mieć - i tyle! Choć mogłabym myć co 2-3 dni tak naprawdę...
Powiem Ci, że takie męczenie włosów wcale mi ich nie zniszczyło, o dziwo
Widziałam w rossie płaskie szczotki Elite z niby włosiem naturalnym,ale coś mi się nie wydaje żeby było naturalne Gdzie kupiłaś Kajal i ile dałaś?
Znam niewiele kobiet którym jest ładnie w krótkich/łysych/w irokezie.Mam jedną koleżankę która właśnie zgoliła się na łyso,a miała lokowane w spirale włosy za łopatki,i o dziwo wygląda lepiej Dużo Ci już urosły od wiosny!(co za rym) Ale wierz mi,że z długimi włosami nieład na głowie rano jest również bardzo możliwy

Cytat:

Borówki amerykańskie chyba napisali na nim, że borówkowy stąd takie nazewnictwo w wątku
Właśnie napisałam borówki,bo tak na opakowaniu jest,ale nigdy nie umiałam dostrzec różnicy między jagodami a borówkami Tak samo jak do dziś mam problem z koperkiem i pietruszką..

Jak to wycofują?

Wczoraj wybrałam się na te zakupy i całe szczęście byłam z TŻ więc powstrzymał mnie przed wykupieniem całego asortymentu.Ostatecznie nabyłam krem do rąk z granatem,pomadkę:lo ve:,szampon z granatem,nowe opakowanie maski z granatem i oczywiście żel borówkowy,mam już w domu,ale skoro jest promocja...
QueenOfDamned jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:19   #590
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Widziałam w rossie płaskie szczotki Elite z niby włosiem naturalnym,ale coś mi się nie wydaje żeby było naturalne Gdzie kupiłaś Kajal i ile dałaś?

Wczoraj wybrałam się na te zakupy i całe szczęście byłam z TŻ więc powstrzymał mnie przed wykupieniem całego asortymentu.Ostatecznie nabyłam krem do rąk z granatem,pomadkę:lo ve:,szampon z granatem,nowe opakowanie maski z granatem i oczywiście żel borówkowy,mam już w domu,ale skoro jest promocja...

Kajala kupiłam na ich oficjalnej stronie. Kosztowała coś koło 35 zł, teraz nie pamiętam. I było dużo opcji do wyboru, do różnych włosów i w ogóle

Ale zakupy Ja dziś też idę do Rossmanna, ale poszukać tych chusteczek z dziką różą. Jeśli wycofują serię, to muszę szybko kupić, przetestować, a jak będą dobre, to kupić zapas opakowań Zauważyłam, że micel Biodermy Sensibio mi oczy podrażnia, takie suche i piekące są po zmyciu makijażu oka A zawsze dobrze działał! Więc tylko dokańczam nim demakijaż oka, po mleczku, żeby zmyć to czego mleczko nie domyło, delikatnie.
Pomadka Ci się spodobała?
Stary 2012-02-03, 11:35   #591
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Kajala kupiłam na ich oficjalnej stronie. Kosztowała coś koło 35 zł, teraz nie pamiętam. I było dużo opcji do wyboru, do różnych włosów i w ogóle

Ale zakupy Ja dziś też idę do Rossmanna, ale poszukać tych chusteczek z dziką różą. Jeśli wycofują serię, to muszę szybko kupić, przetestować, a jak będą dobre, to kupić zapas opakowań Zauważyłam, że micel Biodermy Sensibio mi oczy podrażnia, takie suche i piekące są po zmyciu makijażu oka A zawsze dobrze działał! Więc tylko dokańczam nim demakijaż oka, po mleczku, żeby zmyć to czego mleczko nie domyło, delikatnie.
a sa chusteczki z dzika roza? ja takowych nie widzialam tylko krem do twarzy oraz pod oczy oraz mleczko do mycia twarzy
Stary 2012-02-03, 12:29   #592
Literka M
Raczkowanie

GG do Literka M

Cytat:
a sa chusteczki z dzika roza? ja takowych nie widzialam tylko krem do twarzy oraz pod oczy oraz mleczko do mycia twarzy
Ja nawet mleczka nie znalazłam Żałuję, że to wycofują, bo dzika róża to mój ulubiony krem do twarzy na dzień (na zimę).

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream

keep calm and respawn

Literka M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:39   #593
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czy z dziką różą w sumie... Takie - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...ni.html&next=1 - może nie byłby tak agresywne jak aloesowe. I mają ładne opakowanie
Stary 2012-02-03, 12:50   #594
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie wiem czy z dziką różą w sumie... Takie - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...ni.html&next=1 - może nie byłby tak agresywne jak aloesowe. I mają ładne opakowanie
nie wdzialam takich u siebie ale to jakas limitka jest
Stary 2012-02-03, 13:08   #595
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
nie wdzialam takich u siebie ale to jakas limitka jest
Ja mam nadzieję, że znajdę je u siebie
Stary 2012-02-03, 14:45   #596
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jak to wycofują?
No Monika napisała info z niemieckiego Fb Alterry:

Cytat:
Dziewczyny zagladacie na Alterra na FB? Chyba nie bo zadna nic nie napisala jakie zmiany maja nastapic, wiec was uprzedze.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
W Pl nie ma raczej tych chusteczek szkoda, bo ślicznie wyglądają
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:11   #597
QueenOfDamned
Raczkowanie

Cytat:

Dzięki,przy przypływie gotówki ją sobie kliknę

Właśnie masz tak samo jak ja Mi KAŻDY środek do demakijażu podrażnia oczy,tak że nie umiem ich zamknąć jak zasypiam bo tak szczypią A próbowałam już wielu mleczek i płynów micelarnych.Jedynie jak zmywam oczy Babydream fur mama oliwką,to nic mi nie ma,ale znowu oliwka czasem dostaje mi się do środka i mam zamglenie przez jakiś czas

Pomadka jest dobra,chroni przed mrozem,nie ma smaku ani zapachu i jest ekologiczna-jednym słowem ideał
QueenOfDamned jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:21   #598
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
W Pl nie ma raczej tych chusteczek szkoda, bo ślicznie wyglądają
Szkoda, bo ciekawie się zapowiadały. I ślicznie wyglądają, dokładnie

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Dzięki,przy przypływie gotówki ją sobie kliknę

Właśnie masz tak samo jak ja Mi KAŻDY środek do demakijażu podrażnia oczy,tak że nie umiem ich zamknąć jak zasypiam bo tak szczypią A próbowałam już wielu mleczek i płynów micelarnych.Jedynie jak zmywam oczy Babydream fur mama oliwką,to nic mi nie ma,ale znowu oliwka czasem dostaje mi się do środka i mam zamglenie przez jakiś czas

Pomadka jest dobra,chroni przed mrozem,nie ma smaku ani zapachu i jest ekologiczna-jednym słowem ideał
Już myślę nad zakupem płynu LRP Toleriane - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...ectissime.html - ma dobre recenzje, może nie będzie podrażniał... Mi to odwrotnie się dzieje, jak tylko zrobię demakijaż, to muszę iść spać, bo otwarte oczy mnie pieką Cóż mamy poradzić? Dlatego rzadko robię mocniejsze makiaże, żeby nie trzeć oczu za bardzo, za dużo.

Dobrze, że Ci podpasowała pomadka A ja dziś kupiłam sobie jedną też... Z głupiego powodu - opakowanie ma nową szatę graficzną i tak mi się spodobała
Stary 2012-02-03, 18:37   #599
jofka
Zadomowienie

Nowa szata graficzna pomadki? Ot nie widziałam

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:49   #600
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Nowa szata graficzna pomadki? Ot nie widziałam
Teraz tak wygląda - http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...e-kamille.html - a może to ja opóźniona jestem i już wcześniej była?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości