kosmetyki Alterra - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-07, 12:48   #691
Literka M
Raczkowanie

GG do Literka M
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o te - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...ln.html&next=1 ? Jaki one mają skład?

Skład: olej migdałowy, olej jojoba, witamina E, olej z pestek dzikiej róży, kompozycja zapachowa, ekstrakt z wanilii, olej rycynowy

Mnie nic nie uczuliło na szczęście

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream

keep calm and respawn

Literka M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:38   #692
_gatinha_
Zadomowienie

Jestem zła Byłam dziś w 3 Rossmanach i w żadnym nie było olejku Pomarańcza i Brzoza Czyżby Wizażanki go wykupiły w całości?

A próbowałyście może innych olejków z Alterry do olejowania włosów?
Były akurat dostępne olejki Limetka i aloes oraz Migdały i papaja- równie dobre jak ten z pomarańcza?
Stary 2012-02-07, 17:51   #693
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
Skład: olej migdałowy, olej jojoba, witamina E, olej z pestek dzikiej róży, kompozycja zapachowa, ekstrakt z wanilii, olej rycynowy

Mnie nic nie uczuliło na szczęście

Całkiem w porządku skład... A ile one kosztowały? Może się na nie skuszę, jak nie będą drogie... Bo też jestem alergikiem i wolę delikatnie z naturalnymi do twarzy kosmetykami szaleć.

Cytat:
Napisane przez _gatinha_ Pokaż wiadomość
Jestem zła Byłam dziś w 3 Rossmanach i w żadnym nie było olejku Pomarańcza i Brzoza Czyżby Wizażanki go wykupiły w całości?

A próbowałyście może innych olejków z Alterry do olejowania włosów?
Były akurat dostępne olejki Limetka i aloes oraz Migdały i papaja- równie dobre jak ten z pomarańcza?
Jeżeli chodzi o skład, to Limetka i aloes ma najbardziej lichy do włosów ze wszystkich alterrowych według mnie. Więc jak coś, to bierz Migdała i papaję
Stary 2012-02-07, 20:30   #694
Literka M
Raczkowanie

GG do Literka M

Cytat:
Całkiem w porządku skład... A ile one kosztowały? Może się na nie skuszę, jak nie będą drogie... Bo też jestem alergikiem i wolę delikatnie z naturalnymi do twarzy kosmetykami szaleć.
Zapłaciłam tyle, co jest napisane na kwc - 6,99 zł, podobno są jakieś promocje i można dostać od czasu do czasu za 4,99
Mimo wszystko mam skłonności do błyszczenia więc nie będę używała ich zbyt często, tylko zamiast maseczki nawilżającej

Cytat:
Jeżeli chodzi o skład, to Limetka i aloes ma najbardziej lichy do włosów ze wszystkich alterrowych według mnie. Więc jak coś, to bierz Migdała i papaję
Ja olejowałam na razie włosy tylko oliwką Hippa Kupiłam też ten olejek antycellulitowy w promocji, w mojej drogerii był ostatni Obcięłam w piątek włosy i zamierzam zapuścić fajniejsze więc chyba też potestuję nakładanie go na włosy. Mam tylko pytanie: jak nakładacie te oleje na noc, to śpicie w czymś, żeby nie pobrudzić pościeli?

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream

keep calm and respawn

Literka M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:25   #695
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Zapłaciłam tyle, co jest napisane na kwc - 6,99 zł, podobno są jakieś promocje i można dostać od czasu do czasu za 4,99
Mimo wszystko mam skłonności do błyszczenia więc nie będę używała ich zbyt często, tylko zamiast maseczki nawilżającej

Ja olejowałam na razie włosy tylko oliwką Hippa Kupiłam też ten olejek antycellulitowy w promocji, w mojej drogerii był ostatni Obcięłam w piątek włosy i zamierzam zapuścić fajniejsze więc chyba też potestuję nakładanie go na włosy. Mam tylko pytanie: jak nakładacie te oleje na noc, to śpicie w czymś, żeby nie pobrudzić pościeli?
To są taniutkie. Jako kuracja po zimowym przesuszu się przyda

Nakładam na poduszkę ręcznik, tak dla bezpieczeństwa, bo nie związuję włosów - mam za krótkie, muszę w rozpuszczonych spać Ale jak masz dość długie i zapleciesz warkocz, to nie powinno nic Ci zabrudzić W końcu dużo tego się nie nakłada.
Stary 2012-02-08, 08:39   #696
QueenOfDamned
Raczkowanie

Cytat:
A jeszcze inni są różowi, jak mój TŻ

To dobrze, że takie coś Ci radość sprawia i to robisz. Gorzej, jakbyś robiła to, bo "tak jest dobrze i trzeba tak robić". A są tacy ludzie. Ja na przykład nie odczuwam potrzeby pomocy (czasem tylko, jak już widzę jakiś przypadek) i nie angażuję się charytatywnie i tak dalej. Choć nie jest też tak, że jestem całkiem bez serca Podatku nie płacę jeszcze, jak już będę, to prawdopodobnie też na jakąś działalność charytatywną przeznaczę - choć na rzecz ludzi pewniej.

To masz szczęście z tymi rękoma, moje to są tragiczne w pielęgnacji
Ja bardziej kocham naturę i zwierzęta niż ludzi którzy w większości ją niszczą Czasem mam chwile zwątpienia, czuję,że wszelkie działanie na rzecz środowiska nie ma sensu,ponieważ jeśli przyczynię się do posadzenia nowego drzewa załóżmy,to następnego dnia i tak wytną kilometr lasu tropikalnego.Ale nie należy się poddawać,nie mogę i nie potrafiłabym bezczynnie siedzieć i patrzeć na degradację mojej ukochanej Matki Natury-na którą faktycznie patrzę jak na Matkę,z uwagi na moje powiedzmy wyznanie...ale to już dłuższa historia nie na ten wątek
Cytat:

Uwielbiam ten krem! Mam AZS i stałą wysypkę po wewnętrznej stronie dłoni, już od wielu lat. Większość kremów mnie w tym miejscu podrażniała i powodowała jeszcze większe uczulenie Z tym jest zupełnie inaczej, jak używam regularnie to nic mi nie wychodzi i nawet mogę się obywać bez położenia maści sterydowej
Mimo że dłoni praktycznie nie muszę smarować,to jednak wiele kremów mnie uczula i powoduje że stają się suche i pęka mi skóra-czyli to,czemu krem miał zapobiec Czy drogeryjne kremy mają za zadanie w takim razie,uzależniać nas od siebie?Pogarszać skórę byśmy myśleli że krem potem pomoże?Nie wiem o co chodzi.

Ale Alterra mnie też nie uczula i jest cudowna
QueenOfDamned jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:31   #697
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Ja bardziej kocham naturę i zwierzęta niż ludzi którzy w większości ją niszczą Czasem mam chwile zwątpienia, czuję,że wszelkie działanie na rzecz środowiska nie ma sensu,ponieważ jeśli przyczynię się do posadzenia nowego drzewa załóżmy,to następnego dnia i tak wytną kilometr lasu tropikalnego.Ale nie należy się poddawać,nie mogę i nie potrafiłabym bezczynnie siedzieć i patrzeć na degradację mojej ukochanej Matki Natury-na którą faktycznie patrzę jak na Matkę,z uwagi na moje powiedzmy wyznanie...ale to już dłuższa historia nie na ten wątek

Mimo że dłoni praktycznie nie muszę smarować,to jednak wiele kremów mnie uczula i powoduje że stają się suche i pęka mi skóra-czyli to,czemu krem miał zapobiec Czy drogeryjne kremy mają za zadanie w takim razie,uzależniać nas od siebie?Pogarszać skórę byśmy myśleli że krem potem pomoże?Nie wiem o co chodzi.

Ale Alterra mnie też nie uczula i jest cudowna

Mamy inne poglądy, ale to dobrze - jakby byli tylko tacy ludzie jak ja lub jak Ty, to świat byłby strasznie nudny Jakiego jesteś wyznania? Mój kolega z roku ma podobne zdanie o tym jak Ty, a jest krysznowcem. W sumie niejedna religia opiera się na Naturze i powrocie człowieka do niej. Chociażby pogaństwo. Ja jestem ateistą Ale studiuję etnologię i jestem w stanie zrozumieć takie poglądy., do tego interesuję się pogaństwem Ja jednak mimo, że zwierzęta lubię, świat, Naturę też jakby nie było, to ludzie są dla mnie ważniejsi - oni tworzą ten świat, nawet jeśli tym samym go niszczą. Takie niestety jest życie. Tego się już nie zmieni.

Może nie służy Ci parafina z kremów do rąk? Ona w pewnym sensie powoduje "uzależnienie" od kremu, bo nie leczy, a pokrywa skrórę ochronną warstwą. Po jej zmyciu skóra jest tak sucha, jak była. Mi służy, ale wiem, że nie wszystkim tak odpowiada

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-02-08 o 09:35
Kretka666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:09   #698
jofka
Zadomowienie

Dołączę się i powiem, że dla mnie no. 1 są zwierzęta ( nie wliczając bliskich ludzi). Zwierzątka są takie bezbronne i liczą tylko na nas, a ludzie całkiem dobrze sobie sami radzą
Miałam emulsję do ciała z Alterry morela i liczi i zużyłam ją po 2 miesiącach, teraz chyba kupię oliwkę Hipp, bo ta emulsja, chociaż dobra, nawilża, ale śmierdzi mi, teraz czuję sam alkohol

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:20   #699
lucciola
Zakorzenienie

Dołączam do wątku i mam pytanie: czy olejki Alterry nakładacie bezpośrednio na włosy czy np. mieszacie z maską albo odżywką i dopiero na włosy? Kupiłam ten z awokado i granatem. Miałyście może ten? Jak się spisuje? Na KWC ma rewelacyjne recenzje ale tylko część dziewczyn używała go do włosów.
lucciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:49   #700
_gatinha_
Zadomowienie

Cytat:
Aaa, poczekam i tak na pomarańczę Bo najfajniejsza się wydaje.
Ale dziękuję za odpowiedź
Stary 2012-02-08, 15:01   #701
phenomena
Zakorzenienie

czy olejki alterra sa jeszcze w promocji?
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:16   #702
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku i mam pytanie: czy olejki Alterry nakładacie bezpośrednio na włosy czy np. mieszacie z maską albo odżywką i dopiero na włosy? Kupiłam ten z awokado i granatem. Miałyście może ten? Jak się spisuje? Na KWC ma rewelacyjne recenzje ale tylko część dziewczyn używała go do włosów.
Bezpośrednio na włosy ale pewnie można i inaczej, ale wtedy ma lepsze dojście do włosa , ja tak myślę
Ja jestem fanką brzozy i pomarańczy więc o innych się nie wypowiem

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-08, 17:34   #703
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Bezpośrednio na włosy ale pewnie można i inaczej, ale wtedy ma lepsze dojście do włosa , ja tak myślę
Ja jestem fanką brzozy i pomarańczy więc o innych się nie wypowiem
Dzięki. To dziś chrzest bojowy z olejkiem

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
U mnie w Rossie już nie ma (wczoraj kupowałam olejek za niecałe 14 zł) więc chyba już w ogóle się skończyła, niestety...
Stary 2012-02-08, 17:48   #704
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Można bezpośrednio na włosy, a można pomieszać z jakąś odżwyką - wtedy nawet powinno być lepiej, bo odżywka nawilża, a olej zatrzymuje to nawilżenie we włosach Ja będę robiła sobie psikadło z keratyną i nawilżaczami, żeby psikać nim włosy przed nałożeniem oleju, podobno lepsze rezultaty są po tym Odżywki nie nakładam, bo nie związuję włosów, mam za krótkie i mogłabym wszystko dookoła mnie w nocy ubrudzić
Stary 2012-02-08, 18:41   #705
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Można bezpośrednio na włosy, a można pomieszać z jakąś odżwyką - wtedy nawet powinno być lepiej, bo odżywka nawilża, a olej zatrzymuje to nawilżenie we włosach Ja będę robiła sobie psikadło z keratyną i nawilżaczami, żeby psikać nim włosy przed nałożeniem oleju, podobno lepsze rezultaty są po tym Odżywki nie nakładam, bo nie związuję włosów, mam za krótkie i mogłabym wszystko dookoła mnie w nocy ubrudzić
Zastanawiałam się nad pomieszaniem Alterry z olejem kokosowym.

śpisz z olejem na głowie? Podziwiam
Stary 2012-02-08, 19:11   #706
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawiałam się nad pomieszaniem Alterry z olejem kokosowym.

śpisz z olejem na głowie? Podziwiam
Pomieszaj I dobrze jest dać jakiś nawilżacz pod olej

A to jakiś problem jest? Jakbym olej kapał mi z włosów czy coś, to faktycznie - dlatego nie mieszam z odżywką, bo tak mogłoby być, ale przecież się łyżkę oleju na całe włosy nakłada, to one są po prostu tłuste Zdarzało mi się mieć takie np. po operacji kręgosłupa, gdzie włosy umyłam po ponad tygodniu dopiero (i to nie sama, a z pomocą) i kładłam się spać normalnie z tym smalcem na łbie
Choć też na początku miałam obawy, że wszystki ubrudzę, będę cała w oleju czy coś. Ale nic się sprawdziło na szczęście
Stary 2012-02-08, 19:22   #707
_gatinha_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Raczej już nie, ja za Pomarańczowo-Brzozowy zapłaciłam dziś koło 17zł... Mam nadzieję, że okaże się wart swojej ceny

Jutro go wypróbuję, już nie moge się doczekać Tak łaaaadnie pachnie

Wahałam się jeszcze nad zakupem żelu pod prysznic, tego borówkowego. Ale jakoś zapach mnie nie przekonał
Stary 2012-02-08, 19:38   #708
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Pomieszaj I dobrze jest dać jakiś nawilżacz pod olej

A to jakiś problem jest? Jakbym olej kapał mi z włosów czy coś, to faktycznie - dlatego nie mieszam z odżywką, bo tak mogłoby być, ale przecież się łyżkę oleju na całe włosy nakłada, to one są po prostu tłuste Zdarzało mi się mieć takie np. po operacji kręgosłupa, gdzie włosy umyłam po ponad tygodniu dopiero (i to nie sama, a z pomocą) i kładłam się spać normalnie z tym smalcem na łbie
Choć też na początku miałam obawy, że wszystki ubrudzę, będę cała w oleju czy coś. Ale nic się sprawdziło na szczęście
Ja mam włosy do ramion czyli takie ni to krótkie, ni to długie i musiałabym spać w czepku, żeby nie zatłuścić poduszki. O ile bym w nim zasnęła w ogóle Poza tym lubię porządnie natłuścić włosy (tak, żeby prawie z nich kapało ).

co do pogrubinego: jaki nawilżacz masz na myśli? Nakłada się go tuż przed nałożeniem oleju? Ja zielona w temacie jestem

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2012-02-08 o 19:40
Stary 2012-02-08, 21:04   #709
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam włosy do ramion czyli takie ni to krótkie, ni to długie i musiałabym spać w czepku, żeby nie zatłuścić poduszki. O ile bym w nim zasnęła w ogóle Poza tym lubię porządnie natłuścić włosy (tak, żeby prawie z nich kapało ).

co do pogrubinego: jaki nawilżacz masz na myśli? Nakłada się go tuż przed nałożeniem oleju? Ja zielona w temacie jestem
Jak Ci w ten sposób olej służy i nie masz problemu ze zmyciem, to rób po swojemu, każdemu co innego odpowiada Mi w mniejszej ilości olej lepiej odżywia włosy, bo teoretycznie w olejowaniu sprawdza się zasada "im mniej, tym lepiej" Ale jak pisałam, przecież nie każdemu musi to pasować i służyć

Odżywka nawilżająca (z np. glikolem propylenowym czy innymi nawilżającymi składnikami), miód, aloes (sok, żel, cokolwiek), pantenol, gliceryna... Na nic więcej wpaść nie mogę teraz

Jak czytałam co nieco o nawilżaniu, to z tego korzystałam chociażby
Nakładać można przed nałożeniem oleju, po umyciu włosów też jak chcesz. A najlepiej to wpadaj na włosowe forum i tam są takie tematy

Zauważyłam, że przy dłużyszm używaniu olejek pomarańczowy już tak super wow nie działa... Więc odstawiłam teraz i używam raz w tygodniu.
Stary 2012-02-08, 21:37   #710
jofka
Zadomowienie

Ja dzisiaj dla odmiany użyłam oleju kokosowego Chyba właśnie wolę na zmianę, bo wtedy za każdym razem mam WOW
Ja też nie lubię spać z olejami na łbie, mam długie włosy, i tu mi śmierdzi, tu czuję wilgoć, i nie mogę znieść wrażenia, że moja twarz tarza się w tym, a ja mam uraz niedotykania i czystości twarzy więc u mnie to są męczarnie
Ale przed wielkimi wyjściami się przemęczam.
Mam tylko ten problem, że jak wcieram kokosowy we włosy to... on śmierdzi i wtedy tęsknię za Alterrą pomarańczową

Jutro idę do Rossa, ale już chyba wszystko mam z Alterry

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-08, 22:20   #711
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dzisiaj dla odmiany użyłam oleju kokosowego Chyba właśnie wolę na zmianę, bo wtedy za każdym razem mam WOW
Ja też nie lubię spać z olejami na łbie, mam długie włosy, i tu mi śmierdzi, tu czuję wilgoć, i nie mogę znieść wrażenia, że moja twarz tarza się w tym, a ja mam uraz niedotykania i czystości twarzy więc u mnie to są męczarnie
Ale przed wielkimi wyjściami się przemęczam.
Mam tylko ten problem, że jak wcieram kokosowy we włosy to... on śmierdzi i wtedy tęsknię za Alterrą pomarańczową

Jutro idę do Rossa, ale już chyba wszystko mam z Alterry
Też zacznę znów na zmianę, bo to ciągłe Alterry używanie najwyraźniej moim włosom nie służy. Lubią różnorodność, chociażby dwa produkty na zmianę
Ja nigdy się z olejem na twarzy nie budzę, nigdzie go nie mam, tylko we włosach
Olej kokosowy Ci śmierdzi Dla mnie ma piękny zapach, jak kokosanka
Stary 2012-02-08, 23:33   #712
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Jak Ci w ten sposób olej służy i nie masz problemu ze zmyciem, to rób po swojemu, każdemu co innego odpowiada Mi w mniejszej ilości olej lepiej odżywia włosy, bo teoretycznie w olejowaniu sprawdza się zasada "im mniej, tym lepiej" Ale jak pisałam, przecież nie każdemu musi to pasować i służyć
.
Problemu ze zmyciem oleju nie mam, ale tak naprawdę to sama jeszcze nie wiem co mi służy, bo stawiam w temacie pierwsze kroki. Sądziłam, że im więcej oleju tym lepiej, szczególnie, że ile bym nie nałożyła i tak włosy wyglądają jakby były nim tylko lekko maźnięte

Cytat:

Na razie mam doświadczenia tylko z kokosem, ale zauważyłam, że po kilku nałożeniach nie ma już tak spektakularnego efektu, albo się po prostu przyzwyczaiłam do dobrego

Co do twarzy mam to samo Nie lubię nawet jak mi trochę oleju podczas nakładania kapnie na twarz

Nie lubisz zapachu kokosa? Ja za smakiem nie przepadam, ale zapach... mmmmm

Cytat:
mi pachnie takim jeszcze ciepłym ciastem. mniam!
Stary 2012-02-08, 23:49   #713
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Też zacznę znów na zmianę, bo to ciągłe Alterry używanie najwyraźniej moim włosom nie służy. Lubią różnorodność, chociażby dwa produkty na zmianę
Ja nigdy się z olejem na twarzy nie budzę, nigdzie go nie mam, tylko we włosach
Na początku, owszem, pachnie, ale później taki smród sztuczny. A mam naturalny, nierafinowany. Tylko, że ja zostawiam go na końcówkach. Smród jak jakiś rozpuszczalnik może...

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

A zapach kokoska mniam uwielbiam
Mam olej z Parachute

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-09, 00:19   #714
dziolcha86
Zadomowienie

Zakupiłam dziś żel pod prysznic z Altrerry - na półce zostały już tylko 2 w Rossmannie - z limitowanej edycji
Stary 2012-02-09, 01:01   #715
jofka
Zadomowienie

Pewnie borówkowy?

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-09, 08:40   #716
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś żel pod prysznic z Altrerry - na półce zostały już tylko 2 w Rossmannie - z limitowanej edycji

Też ostatnio stałam się jego posiadaczką.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:13   #717
20160901857
Konto usunięte

Jak to się stało, że dopiero teraz znalazłam ten wątek?! Fanką Alterry jestem od dawna, aktualnie w swoich zasobach mam maskę do włosów z granatem, olejek migdały-papaja i czekam kiedy w końcu zacznę używać borówkowego żelu pod prysznic, bo zapach ma nieziemski

A jeśli chodzi o nakładanie olejków na noc, spanie z Alterrą na głowie to sama przyjemność- uwielbiam jak mi poduszka pachnie
20160901857 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:18   #718
effcia82
Zakorzenienie

Kupiłam odzywkę do włosów z granatem i aloesem i ma jakiś dziwny zapach - bardzo słaby i niezbyt ładny. Wiekszość odżywek z jakimi miałam styczność miała intensywny, przyjemny zapach. Czy one są takie z natury czy trafiłam na jakąś lewą partię?
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:44   #719
QueenOfDamned
Raczkowanie

Cytat:
Mamy inne poglądy, ale to dobrze - jakby byli tylko tacy ludzie jak ja lub jak Ty, to świat byłby strasznie nudny Jakiego jesteś wyznania? Mój kolega z roku ma podobne zdanie o tym jak Ty, a jest krysznowcem. W sumie niejedna religia opiera się na Naturze i powrocie człowieka do niej. Chociażby pogaństwo. Ja jestem ateistą Ale studiuję etnologię i jestem w stanie zrozumieć takie poglądy., do tego interesuję się pogaństwem Ja jednak mimo, że zwierzęta lubię, świat, Naturę też jakby nie było, to ludzie są dla mnie ważniejsi - oni tworzą ten świat, nawet jeśli tym samym go niszczą. Takie niestety jest życie. Tego się już nie zmieni.

Może nie służy Ci parafina z kremów do rąk? Ona w pewnym sensie powoduje "uzależnienie" od kremu, bo nie leczy, a pokrywa skrórę ochronną warstwą. Po jej zmyciu skóra jest tak sucha, jak była. Mi służy, ale wiem, że nie wszystkim tak odpowiada
Dobrze pomyślałaś,jestem poganką Nie należę do żadnego ugrupowania,ale obchodzę pogańskie święta.
Nie wiem czy to parafina,ale cośw tych zwykłych kremach ściąga mi skórę i wysusza.Kokosowy krem z Ziaji zrobił mi dodatkowo czerwone swędzące plamy na kostkach palców
Alterra całe szczęście wygładza mi dłonie,nawilża,nie wysusza i nie uczula

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Kupiłam odzywkę do włosów z granatem i aloesem i ma jakiś dziwny zapach - bardzo słaby i niezbyt ładny. Wiekszość odżywek z jakimi miałam styczność miała intensywny, przyjemny zapach. Czy one są takie z natury czy trafiłam na jakąś lewą partię?
Ona ma taki zapach Chociaż to zależy od gustu i nosa.
QueenOfDamned jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:20   #720
la figa
Wtajemniczenie

witajcie Kochane

dawno mnie tu nie bylo. pamietam weszlam tu przez przypadek i wtedy za porada Kretki666 kupilam balsam do ciala no i jestem oczarowana kosmetykami alterry

do takiego stopnia ze ostatnio wydalam spora sumke na kosmetyki. zrobilam przeglad swojej szafy w ktorej trzymam kosmetyki i prawie wszystkie rzeczy polecialy... do kosza

ostatnio kupilam krem na dzien i na noc z wyciagiem z dzikiej rozy (btw na opakowaniu jest przetlumaczone ze kremy sa dla mlodej cery, ale pozniej wspomina sie o zmarszczkach i kw. hialuronowym), krem do rak i zel pod prysznic.

w planach mialam zakup dezodorantu z alterry ale zobaczylam ze wyprobowana kulka z isany jest w promocji za 1,89 (chyba) wiec kupilam az dwie :P

no i podczytujac was znalazlam na polce olejki ale na szczescie w pore opamietalam sie (i tak musze zuzyc OzO)

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości