kosmetyki Alterra - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-02, 09:08   #1171
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
oddawaj
jak ja zaluje, ze mieszkam przy granicy ze wschodnimi sasiadami -.- same problemy robia a sklepow dobrych nie maja, bo do nas przyjezdzaja
hehe to rzeczywiscie latwo nie masz ja mam dm w czechach ale jeszcze nie bylam. Siostre ostatnio wykorzystalam i przywiozla mi kilka nabytkow z Alverde

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
WOW!
Z Alverde też pewnie masz cudowności
Zakupy na szybciocha zupelnie nie planowane, stad ta wtopa z peelingiem zamiast kremu do rak chcialam jeszcze pomadke z alterry z tej serii co mial byc krem do rak, ale nie bylo. Jakos wyjatkowo ubogi byl ten rossman.
Alverde to chyba nie na ten watek, ale jak chcecie to moge wrzucic zdjecia
effa_j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 10:20   #1172
MariaFrancesca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Alverde to chyba nie na ten watek, ale jak chcecie to moge wrzucic zdjecia
Wrzucaj chętnie obejrzymy, ja często bywam w Czechach turystycznie, ale jakoś nie wiem czemu nie wpadłam, żeby tam pobuszować po drogeriach.
Stary 2012-06-02, 10:45   #1173
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Wrzucaj chętnie obejrzymy, ja często bywam w Czechach turystycznie, ale jakoś nie wiem czemu nie wpadłam, żeby tam pobuszować po drogeriach.
polecam zajrzec do dm mozna oczoplasu dostac
to ostatnie zodobycze z alverde
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg al1.jpg (117,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg al2.jpg (133,4 KB, 60 załadowań)
Stary 2012-06-02, 14:34   #1174
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
no i dlaczego do polnocnej granicy mam blizej niz do poludniowej?

piekne nabytki
czy ktoras z was moze powiedziec mi cos o pomadce z alterry? obecnie uzywam carmexa jednak on zawiera mentol ktory na dluzsza mete wysusza -.-
Stary 2012-06-02, 15:31   #1175
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:

piekne nabytki
czy ktoras z was moze powiedziec mi cos o pomadce z alterry? obecnie uzywam carmexa jednak on zawiera mentol ktory na dluzsza mete wysusza -.-
Polecam używałam jej w zimę - podczas największych mrozów i usta były w bardzo dobrym stanie
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:58   #1176
Savanoja
Rozeznanie

Cytat:

piekne nabytki
też planuję nabyć...
carmex nie nadaje się do dłuższego stosowania a miałam chyba wszystkie warianty (słoiczek, tubka, sztyft) i wszystkie dobre były tylko awaryjnie.
Savanoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:03   #1177
la figa
Wtajemniczenie

w szafie zostanie mi sama alterra, garnier i babydream
Stary 2012-06-02, 22:01   #1178
pannawiosna
Zadomowienie

Cytat:

Zazdroszczę
W wakacje chyba czeski Cieszyn odwiedzę,bo już ta cała Alterra się nudna robi a makijaż Alverde próbowałaś... ciekawią mnie tusze ??
pannawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 23:08   #1179
kuki9
Zakorzenienie

Użyłam własnie pierwszy raz tego masła do ciała-kakao i winogrona.Nastawiłam się, że da mi po nosie coś na kształt kielicha wódki...a ja w nim alkoholu wcale nie czuję
To masło pachnie mi trochę jak ciasto drożdżowe z rodzynkami.O dziwo.

kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 07:36   #1180
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:

piekne nabytki
Miałam ją, jest świetna Ja jakoś Carmexu nigdy nie lubiłam
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Użyłam własnie pierwszy raz tego masła do ciała-kakao i winogrona.Nastawiłam się, że da mi po nosie coś na kształt kielicha wódki...a ja w nim alkoholu wcale nie czuję
To masło pachnie mi trochę jak ciasto drożdżowe z rodzynkami.O dziwo.
A jak z jego wydajnością?
Stary 2012-06-03, 19:27   #1181
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
A jak z jego wydajnością?
Na razie trudno mi to stwierdzić bo użyłam tylko raz
Ale wydaje mi się, że nie zuzyłam ani podejrzanie dużo ani podejrzanie mało.

kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:29   #1182
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:

piekne nabytki
proponuje przeprowadzke dobry pretekst juz masz Ja lubie pomadke z alterry jest taka bardziej wazelinowata tzn dobrze zabezpiecza usta, ale mniej nawilza w porownaniu do innych naturalek.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
W wakacje chyba czeski Cieszyn odwiedzę,bo już ta cała Alterra się nudna robi a makijaż Alverde próbowałaś... ciekawią mnie tusze ??
Mam tusz z Alverde i jestem bardzo zadowolona, co prawda ja za wiele od tuszu nie wymagam ale ten daje efekt, jak moj byly ulubiony nienaturalny Lancome.
Efekt firanek mozna uzyskac juz po 2 pociagnieciach, ma bardzo fajna silikonowa szczoteczke, nie prosta tylko taka wygieta dzieki czemu chyba troche podkreca rzesy. Pewna nie jestem bo i tak zawsze uzywam zalotki. Tak wiec ja chyba znalazlam swoj number one wsrod naturalnych tuszy do rzes
Stary 2012-06-03, 21:59   #1183
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na razie trudno mi to stwierdzić bo użyłam tylko raz
Ale wydaje mi się, że nie zuzyłam ani podejrzanie dużo ani podejrzanie mało.
Czyli mogę się nim zainteresować Ale jakoś ostatnio kuszą mnie masła bielendy wiec Alterrowe sobie troszkę poczeka
Stary 2012-06-04, 01:28   #1184
pannawiosna
Zadomowienie

Cytat:
Mam tusz z Alverde i jestem bardzo zadowolona, co prawda ja za wiele od tuszu nie wymagam ale ten daje efekt, jak moj byly ulubiony nienaturalny Lancome.
Efekt firanek mozna uzyskac juz po 2 pociagnieciach, ma bardzo fajna silikonowa szczoteczke, nie prosta tylko taka wygieta dzieki czemu chyba troche podkreca rzesy. Pewna nie jestem bo i tak zawsze uzywam zalotki. Tak wiec ja chyba znalazlam swoj number one wsrod naturalnych tuszy do rzes

No to stało się - tusz Alverde zamówiony na Allegro
Też miałam swój ulubiony z Lancome - Fatale, potem ze wzg na cenę kupowałam 2000 calorie... teraz czas na wypróbowanie naturalnego - i nie pozostanie już w mojej łazience żaden "zły" kosmetyk
Stary 2012-06-04, 09:40   #1185
Myszka_83
Zakorzenienie

Cytat:
Ja lubie pomadke z alterry jest taka bardziej wazelinowata tzn dobrze zabezpiecza usta, ale mniej nawilza w porownaniu do innych naturalek.
A możesz coś więcej powiedzieć właśnie o konsystencji tej pomadki? Wazelinowata czyli taka trochę tłusta? Bo ja właśnie szukam takiej pomadki tłustej i miękkiej, a nie twardej jak np. Nivee itp. No i jaki ma zapach?

Z Tobą źle, bez Ciebie jeszcze gorzej...
Jak żyć...?
Myszka_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 09:46   #1186
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No to stało się - tusz Alverde zamówiony na Allegro
Też miałam swój ulubiony z Lancome - Fatale, potem ze wzg na cenę kupowałam 2000 calorie... teraz czas na wypróbowanie naturalnego - i nie pozostanie już w mojej łazience żaden "zły" kosmetyk
obys byla zadowolona ja jestem i szukac dalej nie bede

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej powiedzieć właśnie o konsystencji tej pomadki? Wazelinowata czyli taka trochę tłusta? Bo ja właśnie szukam takiej pomadki tłustej i miękkiej, a nie twardej jak np. Nivee itp. No i jaki ma zapach?
Tak wyglada ona jak taka bardziej zolta wazelina, jest tlusta i miekka. Pachnie lekko rumiankiem. Mam ja zawsze w torebce, jest ona raczej dla mniej wymagajacych ust. Ale co wizazanka to opinia co mi pasuje Tobie wcale nie musi, ale mysle ze za 5 zl to warto sprobowac
Stary 2012-06-04, 11:59   #1187
Myszka_83
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wyglada ona jak taka bardziej zolta wazelina, jest tlusta i miekka. Pachnie lekko rumiankiem. Mam ja zawsze w torebce, jest ona raczej dla mniej wymagajacych ust. Ale co wizazanka to opinia co mi pasuje Tobie wcale nie musi, ale mysle ze za 5 zl to warto sprobowac
Dzięki Z opisu mi się podoba, więc chyba zaraz lecę ją kupić

Jak żyć...?
Stary 2012-06-04, 14:36   #1188
la figa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Myszka_83 Pokaż wiadomość
Dzięki Z opisu mi się podoba, więc chyba zaraz lecę ją kupić
ja to samo

szukalam wlasnie czegos takiego
Stary 2012-06-04, 15:00   #1189
pannawiosna
Zadomowienie

Pomadka rumiankowa... fajnie działa, tłusta dosyć, ale jak dla mnie zapach i smak ją dyskwalifikuje - albo mój egzemplarz był jakiś nie tego - śmierdziała zjełczałym tłuszczem po tygodniu męki zamieniłam na inną
Stary 2012-06-04, 15:51   #1190
Myszka_83
Zakorzenienie

Kupiłam właśnie tą pomadkę i faktycznie rumiankiem to ona nie pachnie za bardzo, jak dla mnie to jest bezwonna, ma może taki trochę... papierowy zapach, ale jest spoko, taka tłusta no i za sam skład warto ją kupić

Jak żyć...?

Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2012-06-04 o 15:53
Stary 2012-06-04, 16:06   #1191
Dziumdzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
"Lepsze oleje" tak jak oliwa z oliwek czy inne już są w szklanych butelkach i często zaciemnianych, aby nie toksyczny plastik nie wpływał na ich właściwości, a także promienie słoneczne.
Prawda, że słońce źle wpływa na jakość oleju, ale pod warunkiem, że olej miał styczność z tlenem. Oleje stojące na półce w sklepie pakowane są próżniowo, więc to że butelka jest przeźroczysta o niczym nie świadczy. Trzeba tylko pamiętać, że przechowując olej w domu należy trzymać go w ciemnej szafce lub lodówce.
Dziumdzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:46   #1192
organizm
Zakorzenienie

Cytat:
obys byla zadowolona ja jestem i szukac dalej nie bede

Oj z tym akurat nie mogę się zgodzić Moje usta są ostatnio w strasznym stanie i jest to jedna z nielicznych pomadek, które przynoszą ulgę. Średnio lubię jej zapach, ale działanie jest rewelacyjne. Ja już mam drugą. Naprawdę, warto spróbować!

Uwielbiam Alterrę chusteczki do demakijażu, krem "brązujący", szampony i odżywki do włosów! no i olejki

organizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:52   #1193
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Dla mnie ona jest z tych twardych i mało tłustych. Za miękkie i tłuste uważam takie jak np. Nivea Hydro Care jeśli ktoś ją kojarzy.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 22:03   #1194
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Oj z tym akurat nie mogę się zgodzić Moje usta są ostatnio w strasznym stanie i jest to jedna z nielicznych pomadek, które przynoszą ulgę. Średnio lubię jej zapach, ale działanie jest rewelacyjne. Ja już mam drugą. Naprawdę, warto spróbować!

Uwielbiam Alterrę chusteczki do demakijażu, krem "brązujący", szampony i odżywki do włosów! no i olejki
Ja się akurat zgodzę z effą, jak zimą miałam spierzchnięte usta czy podrażnione, to Alterra nie dała rady. Dla mnie to taka okluzyjna pomadka, wazelinowata, do ochrony, ale nic więcej w niej nie widzę niestety. Nie zauroczyła mnie specjalnie, a szkoda, bo jest tania i łatwo dostępna. Ale i tak ją kupuję i zdarza mi się poużywać, bo mój TŻ jest z niej zadowolony, jemu pomaga Widać co usta, to opinia

Mi przeszła faza na Alterrę, nie mają nic specjalnego dla mnie Używam olejku brzoza&pomarańcza do całego ciała (miał być do włosów, ale ścięłam i nie ma co olejować ), podoba mi się jego zapach. Lubię też krem do rąk, na dzień jest idealny, szybko się wchłania i ma boski zapach, mojemu TŻ-towi się niesamowicie podoba, sam sobie nim chce dłonie smarować Szamponów i żeli pod prysznic nie używam, odżywek czy masek też nie, kremy do twarzy na alkoholu, jednynie bezzapachowy dla mnie się nadaje... Balsamy za mocno pachną, dezodorant uczulił. Mogliby coś dla alergików suchelców wrzucić albo krem do stóp.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Dla mnie ona jest z tych twardych i mało tłustych. Za miękkie i tłuste uważam takie jak np. Nivea Hydro Care jeśli ktoś ją kojarzy.
Za to dla mnie Hydro Care jest twarda i wodnista, nic na ustach nie pozostawiała I przez nią poparzyłam sobie usta latem, najgorsza pomadka na świecie Alterra to tłuścioch wszechczasów, po wazelinie

Myślę czy by sobie nie kupić jakiegoś szamponu, żeby trochę urozmaicić mycie mydłem po takim czasie. Który się najlepiej pieni? Używałam tylko wersji z morelą (krótko i dawno temu) oraz z figą, więc nie mam rozeznania
Stary 2012-06-04, 22:16   #1195
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Za to dla mnie Hydro Care jest twarda i wodnista, nic na ustach nie pozostawiała I przez nią poparzyłam sobie usta latem, najgorsza pomadka na świecie Alterra to tłuścioch wszechczasów, po wazelinie

Myślę czy by sobie nie kupić jakiegoś szamponu, żeby trochę urozmaicić mycie mydłem po takim czasie. Który się najlepiej pieni? Używałam tylko wersji z morelą (krótko i dawno temu) oraz z figą, więc nie mam rozeznania
U mnie Hydro Care sprawiała, że miałam takie "rozciapciane" usta Wszystkie popękane skórki tak dziwnie puchły, bleh. Jeśli chodzi o jej konsystencję, to może zmienił się jej skład i już nie ma co porównywać. Ostatnio używałam jej dość dawno temu. Wtedy była bardzo miękka i taka półprzeźroczysta.

Szampony Alterry pienią się wszystkie tak samo moim zdaniem. Używałam wszystkich oprócz tego najnowszego z kofeiną. Detergent we wszystkich taki sam, jego stężenie pewnie też.
Jak już jesteśmy przy szamponach, to nie przypadły mi one do gustu, wolę jakieś delikatniejsze, albo mycie odżywką. Alterrowe odżywki awansowały u mnie na najlepsze do mycia.
Stary 2012-06-04, 22:21   #1196
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie Hydro Care sprawiała, że miałam takie "rozciapciane" usta Wszystkie popękane skórki tak dziwnie puchły, bleh. Jeśli chodzi o jej konsystencję, to może zmienił się jej skład i już nie ma co porównywać. Ostatnio używałam jej dość dawno temu. Wtedy była bardzo miękka i taka półprzeźroczysta.

Szampony Alterry pienią się wszystkie tak samo moim zdaniem. Używałam wszystkich oprócz tego najnowszego z kofeiną. Detergent we wszystkich taki sam, jego stężenie pewnie też.
Jak już jesteśmy przy szamponach, to nie przypadły mi one do gustu, wolę jakieś delikatniejsze, albo mycie odżywką. Alterrowe odżywki awansowały u mnie na najlepsze do mycia.
Hydro używałam dwa lata temu, jak nowe opakowania weszły (zauroczyło mnie i dlatego kupiłąm ) może faktycznie zmienili skład. Była okropna, tyle mogę o niej powiedzieć

A myślisz, że mycie włosów płynem do kąpieli Babydream Natural to dobry pomysł? Jako właśnie urozmaicenie dla mydła.
Stary 2012-06-04, 22:27   #1197
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:

Nie obciążają włosów ?

Cytat:
Hydro używałam dwa lata temu, jak nowe opakowania weszły (zauroczyło mnie i dlatego kupiłąm ) może faktycznie zmienili skład. Była okropna, tyle mogę o niej powiedzieć

A myślisz, że mycie włosów płynem do kąpieli Babydream Natural to dobry pomysł? Jako właśnie urozmaicenie dla mydła.
Kretko ja przestawiłam się z mydła na żel do higieny intymnej z Rossmanna - moje włosy go uwielbiają
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 22:30   #1198
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:

U mnie nawet się sprawdzała ta Hydro, ale tylko używana od czasu do czasu. Im częściej się nią smarowałam, tym mocniejszy efekt rozciapciania dawała. Z Alterry jestem dużo bardziej zadowolona.

Ten BD ze składu wygląda na dobry do włosów. Osobiście go nie wypróbowałam, ale wiem, że wizażanki używają go z powodzeniem. Jeszcze widziałam dobre opinie o tym z aloesem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...ra-wersja.html
Stary 2012-06-04, 22:40   #1199
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Kretko ja przestawiłam się z mydła na żel do higieny intymnej z Rossmanna - moje włosy go uwielbiają
Ten żel nie ma niestety takiego dobrego składu jak BD. Poza tym kiedyś chciałam go do higieny intymnej właśnie używać, żeby na lepsze składowo się przestawić i bardzo mi śmierdział.

Cytat:
U mnie nawet się sprawdzała ta Hydro, ale tylko używana od czasu do czasu. Im częściej się nią smarowałam, tym mocniejszy efekt rozciapciania dawała. Z Alterry jestem dużo bardziej zadowolona.

Ten BD ze składu wygląda na dobry do włosów. Osobiście go nie wypróbowałam, ale wiem, że wizażanki używają go z powodzeniem. Jeszcze widziałam dobre opinie o tym z aloesem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...ra-wersja.html
Generalnie uwielbiam ten płyn, jest uniwersalny. Używam do kąpieli jako płynu , bo ma cudny zapach i nawilża skórę, do higieny intymnej, do golenia nóg. Jak będzie też do włosów dobry, to już w ogóle ideał Mydła nie zastąpi nic, będę używać i tak, bo je kocham, ale coś czasem innego warto poużywać, taka odmiana dla włosów i skalpu.
Stary 2012-06-04, 22:52   #1200
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Generalnie uwielbiam ten płyn, jest uniwersalny. Używam do kąpieli jako płynu , bo ma cudny zapach i nawilża skórę, do higieny intymnej, do golenia nóg. Jak będzie też do włosów dobry, to już w ogóle ideał Mydła nie zastąpi nic, będę używać i tak, bo je kocham, ale coś czasem innego warto poużywać, taka odmiana dla włosów i skalpu.
Ja też dla kosmetyków znajduję o wiele więcej przenaczeń niż to wskazane przez producenta W tych zastosowaniach, które wymieniłaś (+do włosów), świetnie sprawdza się płyn BD dla mam różowy. Niestety przy BD ogólnie zapach szybko staje się uciążliwy.
Z Alterry też wszystkiego używam na kilka sposobów:
Peeling mi nie podpasował do mycia ciała, to był do twarzy, a nawet kilka razy do włosów.
Krem z orchideą został balsamem do ciała.
Krem tonujący jest czasem podkładem.
Szampony=żele do kąpieli, ale to nie tylko Alterra.
Oleje do masażu są do włosów.
Chusteczki do demakijażu są do wszystkiego.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości