odswiezacz fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-16, 21:22   #1
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

odswiezacz fryzury

Kochane wizazanki, czy slyszalyscie o czyms takim jak spray odswiezajacy fryzure? Ja ostatnio zakupilam taki produkt i jestem strasznie rozczarowana. Producent obiecuje odswiezenie wlosow bez mycia, wystarczy spryskac i przeczesac. Tymczasem moje jednodniowe wloski po zastosowaniu tego specyfiku (psiknelam ze 3 razy) wygladaly jak conajmniej 3 dniowe, czyli efekt odwrotny do zamierzonego. Czy to w ogole na kims dziala? Jakie inne firmy oferuja tego typu kosmetyki?
jenn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 23:41   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: odswiezacz fryzury

sorki ...ale jak mozna wierzyc w takie specyfiki??
nie gniewaj sie na mnie, wiem ze to moze ladnie brzmilao "spray odswiezajacy fryzure" nazwa wiele obiecuje, ale jak tak pomyslec, to jak to mozliwe?
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 01:48   #3
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

Dokladnie nazywa sie to "Style refreshing mist". Gaga, to nie jest do konca taki szarlatanski specyfik! Wedlug mnie pomysl nie jest taki zly, bo zadaniem takiego spray'u jest neutralizowanie nieswiezego zapaszku (np. dymu papierosowego) i lekkie wysuszenie wloskow. Teoretycznie brzmi to nawet niezle. Zapaszek rzeczywiscie zneutralizowal, wlosy pachnialy nawet ladnie, ale byly oklapniete, i tutaj jak najbardziej nalezy mi sie bura, ze w ogole myslalam, ze bedzie inaczej!
No coz, bledy w doborze kosmetykow popelnia chyba kazda z nas. Lubie produkty Herbal Essences i mam zaufanie do tego producenta, choc moze powinnam napisac, ze mialam...
Stary 2005-05-17, 09:39   #4
sylwia18
Zakorzenienie

je wiem ze cos takiego w avonie jest ale jak dla mnie to kolejne naciaganie...jesli wloski sa tluste to jak moga wygladac na umyte bez mycia???
Stary 2005-05-17, 14:46   #5
zgagunia
Raczkowanie

ja znam taki specyfik;-) . Nazywa sie to "suchy szampon" . firma to" klorane" dostepny w aptekach .jest naprawde bardzo dobry . tylko trzeba uzywac zgodnie z ulotka . ma formę spreju. pozdrawiam
zgagunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:57   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

suchy szampon... w archiwum znajdziesz na ten temat opis, a ten odswiezacz , nie moze odswiezyc "doslownie " wlosow, tak jakby byly umyte , moze zapach zneutralizuje, ale jak sama widzisz wlosom sie to nie spodobalao, i je obciazyl, ale czasem w ekstremalnych warunkach i takie cudo sie przyda, wlosy mozna wtedy spiac, i pzretrzymac jakis okres bez mycia, bo np nie ma takiej mozliwosci, a sama neutralizacja zapachow jakie wlosy wchlonely juz daje jakis komfort do pzretrwania...
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:24   #7
smerfeta01
Zakorzenienie

na Avon narzekają, nie polecam ja osobiście czułabym się głupio nie myjąc włosów, które do tego by się już nadawały, tylko odświeżać je czymś...bfeee
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 09:55   #8
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

chosc ..... cysle ze ten herbal nie jest takim zlym pomyslem..... mozna sobie wloski spryskac zaraz po myciu by slicznie pachnialy) zawsze baaardzo mo sie podobal zapach tych szamponow moze powinni nadac temu nazwe- " aromaterapeutczna mgiełka do włosów"? powiedz JENN czy pachnie tak samo jak reszta serii i ile kosztuje( bo sie na ten zapaszek napalilam) i jeszcze ile ma to ml

buzka
Stary 2005-05-19, 14:20   #9
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

Pachnie slicznie - podobnie jak cala seria. Dalam za ten spray $1 w promocji, bo inaczej bym sie chyba nie skusila. Ale nie polecam tego specyfiku, naprawde nie warto, nawet ze wzgledu na zapach!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości