Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-18, 23:53   #421
lidgad
Raczkowanie

Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Mad3000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czy któraś farbowała włosy naturalny blond 800.Jakie są efekty?Zawsze farbowałam garnierem 111 i troche boję sie że wyjdą po tej piance zbyt ciemneBardzo proszę o poradę bo nie chcę później żałować.....
ja farbowałam NATURALNYM BLONDEM, kolor nie wyszedł mi ciemniejszy niż na opakowaniu, jedynie na odroście ma lekko rudawe refleksy zaś na rozjaśnianych końcach wyszedł trochę taki siny odcień ale po 3 myciach zniknął i teraz jestem zadowolona z efektu

a czy któraś może farbowała złocistym słonecznym blondem? czy wychodzi rudawo?
lidgad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:23   #422
laguna123
Raczkowanie

Mam zamiar kupić piankę loreal, podobają mi się dwa odcienie (w brązach) czy można je zmieszać ? Czy lepiej kupić loreal casting do 28 zmyć i te zmieszać ?
pozdrawiam
Stary 2012-02-26, 13:37   #423
marioolaa
Przyczajenie

pofarbowałam wczoraj włosy farba Garnier Nutrisse Creme 76 miedziana czerwień... może troche zamiast nazwą zasugerowałam się zdjęciem na opakowaniu, bo zamiast miedzianego rudego mam brązowo-czerwono-buraczkowe włosy... nie jest najgorzej ale następnym razem kupię farbę z loreala
marioolaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:32   #424
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marioolaa Pokaż wiadomość
pofarbowałam wczoraj włosy farba Garnier Nutrisse Creme 76 miedziana czerwień... może troche zamiast nazwą zasugerowałam się zdjęciem na opakowaniu, bo zamiast miedzianego rudego mam brązowo-czerwono-buraczkowe włosy... nie jest najgorzej ale następnym razem kupię farbę z loreala

Spokojnie, kolor się jeszcze zmieni na zbliżony do tego na pudełku

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 16:56   #425
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
Hey właśnie zakupiłam tenkolorek 740 ale po fotach to aż boję się zrobic na taki kolor bardzo rudy wychodzi może ktoś wrzuci jeszcze jakieś foty tego koloru jak wyszedł

ufarbowałaś juz? jesli tak poprosiłabym o fotki

ejzii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 11:34   #426
kasiula300
Przyczajenie

cześć jestem nowa.mam pytanie ostatnio malowałam kolorem naturalny ciemny blond nr.70 jest ładny ale ciemny a teraz mam ochotę na słoneczny blond nr.bodajże 83 jak coś wiecie dajcie znać bo jestem ciekawa co mogłoby z tego wyjść chciałabym mieć trochę jaśniejsze a boję się że jak położę ten sam kolor to będą za ciemne.
kasiula300 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:38   #427
nightmara
Przyczajenie

ja wypowiem się na temat koloru PŁOMIENNA MIEDŹ 740,
jak dla mnie super, farbowałam włosy na odrostach i wcześniejszym kolorze Garnier MIEDZIANA CZERWIEŃ 6.45, odrosty miałam ok 3-4cm a farba jak to farba wypłukana.
Piankę nakłada się super nie sądziłam że będzie tak łatwo, mam włosy dość długie, bałam się że może farby zabraknąć ale nic z tych rzeczy. Kolor wyszedł dosyć jasny może trochę jaśniejszy przy odrostach ale wiadomo że najczęściej tak wychodzi.
Po kilku myciach kolor ustabilizował się, trochę ściemniał i mam teraz równomierny kolor. Jak dla mnie kolor jest super dobrze się w nim czuję i na pewno sięgnę po następne opakowanie.

a to moje zdjęcie po miesiącu od farbowania tą farbą:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (17,8 KB, 149 załadowań)
Stary 2012-03-21, 15:27   #428
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nightmara Pokaż wiadomość
ja wypowiem się na temat koloru PŁOMIENNA MIEDŹ 740,
jak dla mnie super, farbowałam włosy na odrostach i wcześniejszym kolorze Garnier MIEDZIANA CZERWIEŃ 6.45, odrosty miałam ok 3-4cm a farba jak to farba wypłukana.
Piankę nakłada się super nie sądziłam że będzie tak łatwo, mam włosy dość długie, bałam się że może farby zabraknąć ale nic z tych rzeczy. Kolor wyszedł dosyć jasny może trochę jaśniejszy przy odrostach ale wiadomo że najczęściej tak wychodzi.
Po kilku myciach kolor ustabilizował się, trochę ściemniał i mam teraz równomierny kolor. Jak dla mnie kolor jest super dobrze się w nim czuję i na pewno sięgnę po następne opakowanie.

a to moje zdjęcie po miesiącu od farbowania tą farbą:
miesiac po farbowaniu to zupelnie inny kolor jest, moglabys dodać fote z tuż po farbowaniu?

Stary 2012-03-21, 20:45   #429
ejzii
Rozeznanie

a czy mozna 'zrobiona' pianke przetrzymac 5 dni ? chodzi mi o to ze teraz bym wyprobowala jak wyjdzie na pasemku a jak coś to za 5 dni bym farbnela cale bo mam wolne, i jakby wyszła mi marchewa to by sie zmyla jako tako, a rekolekcje bede miała i wolne

Stary 2012-03-22, 13:56   #430
kicia069
Zadomowienie

ma może ktoś zdjęcie jak wychodzi ta 50 ?
kicia069 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:01   #431
wroblaczek
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny!

Farbowałam naturalnym blondem 800 dwa miesiace temu. Farba ładnie pokryła mój naturlany mysi brąż oraz moje jasne pasemka. Ujednoliciła to co było na głowie. Wyszedł troche rudawy kolor ale poniewaz uzywam szamponu przeciwłupieżowego to po tygodniu miałam juz ładny kolor. Terazniejszy kolr mi sie podoba ale poniewaz mam włosy to lędźwi chce wrócić do swojego. I tutaj moje pytanie. Kupiłam Ciemny naturlany blon czy w połączeniu z nałozaonym naturlanym blondem nie wyjdzie mi cos rudego albo nie daj Boże zielone?!
wroblaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 14:29   #432
monisia_d_88
Przyczajenie

GG do monisia_d_88

Cytat:
Napisane przez paczkizelek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
wlosy juz pofarbowane farba sloneczny złocisty blond jak pewne sie spodziewacie zlocistego blondu to nie przypomina pierwsze 15 minut trzymania farby na glowie wpedzilo mnie w panike poniewaz przy glowie daly sie we znaki rude refleksy juz mialam ochote to zmyc lecz pomyslalam,ze odczekam kolejne 15 wskazanych minut gdyz prawdopodobnie zlapalo mi narazie pigmenty o cieplym odcieniu i tak jak sie spodziwalam rude to nie bylo lecz blondu a tym bardziej zlocistego nie przypomina zle nie wygladam,wiec jakos z tego wzgledu nie panikuje zmyje sie jak reszta innych farb lecz jezeli jestescie zwolenniczkami blondu i cale zycie z tylko takim odcienie mialysce stycznosc to wydaje mi sie ,ze mozecie byc zawiedzione mi na naturalnym wlasnym blondzie (wczesniej mialam farbowane na ciemny blond i planowalam wrocic do wlasnego koloru ale przy polowie odrstow zdecydowalam,ze nie wytrzymam i siegnelam po ta farbe).
Moze w skrocie co z plusow:
zapach nie jest drazniacy
latwa aplikacja
wydajnosc (chociaz powiem szczerze ,ze wczesniej uzywalam pianki schwarzkopa i tamta wydala mi sie wydajniejsza-bardziej sie pienila przez co mniejsza ilosc dalo sie aplikowac na wiekszym obszarze)
odzywka wydajna a wlosy po niej sa miekkie i mile w dotyku zapach tez dosc przyjemny
cena dla mnie okej lecz na moja dlugosc potrzebuje dwoch opakowan ,wiec na 60 zl byc niezadowolnym to do waszej wlasnej oceny
ponizej dodam zdjecia przed i po.
pozdrawiam.
Mnie Twój kolor się podoba Zajrzałam na forum, bo zastanawiam się nad tym odcieniem i szukam jakichś fotek.. Twoja jest zachęcająca
monisia_d_88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:29   #433
ejzii
Rozeznanie

czy po plomiennej miedzi wychodzi jakis ladny rudy? nie taka zarowa? ja bym chciala taki z opakowania. Kupilam farbe i nie wiem co robic:/ mam sprany rudy.

Stary 2012-03-29, 21:00   #434
playboykaa77
Zadomowienie

ja dzialam w sobote to bedzie moj pierwszy raz z taka pianka ta latwa aplikacja mnie przekonala mam nadzieje ze sie nie rozczaruje
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:43   #435
sweet sunday
Zakorzenienie

Dziewczyny proszę dajcie fotkę po kolorze 50 albo 41
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:13   #436
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę dajcie fotkę po kolorze 50 albo 41
przyłączam się do proźby o nr 50
Stary 2012-03-31, 19:34   #437
Ania101324
Przyczajenie

Ja właśnie będę farbować naturalnym blondem Już kiedyś farbowałam nr 60 byłam bardzo zadowolona ale dzisiaj trochę się boje co mi z tego wyjdzie bo mam jasny brąz/jasny rudy Ale chce wrócić do swojego naturalnego koloru Ale farbe naprawde polecam bo jest świetna a ta 60 to naprawde ładny kolorek
Ania101324 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:39   #438
wega1993
Rozeznanie

Czy ktoś z was robił odcień: "Jasny Beżowy Blond - 913" bądź: "Bardzo Jasny Naturalny Blond - 1000"? Jeśli tak to poproszę o zdjęcia

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:54   #439
kicia069
Zadomowienie

jestem już po koloryzacji tą 50 i wyszło całkiem ciemno dodaję zdjęcie, mam nadzieje ze sie troszkę spierze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03174.jpg (69,3 KB, 189 załadowań)
Stary 2012-04-01, 11:27   #440
kicia069
Zadomowienie

oglądałam kolor dziś w słońcu i jestem podłamana, to co mam na głowie nie ma nic wspólnego z tym jak miał ten kolor wyjść.

To że wyszło u mnie prawie CZARNO to jeszcze przeżyje ale to ze mam w słońcu taki czerwony albo kasztanowy(nie wiem jak to określić) poblask to już nie przeżyje, przecież to miał być jak nazwa mówi NATURALNY BRĄZ!!! raczej sie już nigdy nie skusze na tą farbę
Stary 2012-04-01, 11:31   #441
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
jestem już po koloryzacji tą 50 i wyszło całkiem ciemno dodaję zdjęcie, mam nadzieje ze sie troszkę spierze
Bardzo ciemny wyszedł,a byłaś zadowolona z samej farby(kondycji włosów,aplikacji itd.?)
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:14   #442
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
oglądałam kolor dziś w słońcu i jestem podłamana, to co mam na głowie nie ma nic wspólnego z tym jak miał ten kolor wyjść.

To że wyszło u mnie prawie CZARNO to jeszcze przeżyje ale to ze mam w słońcu taki czerwony albo kasztanowy(nie wiem jak to określić) poblask to już nie przeżyje, przecież to miał być jak nazwa mówi NATURALNY BRĄZ!!! raczej sie już nigdy nie skusze na tą farbę
trzeba było wziąc o poziom lub dwa wyżej czyli 60/70 , to oczywiste, że poziom 5 wychodzi prawie czarny,
Stary 2012-04-01, 12:56   #443
playboykaa77
Zadomowienie

tak sie naczytalam ze balam sie ze mi czarny z 53 wyjdzie a tu nic takiego sie nie stalo nie gadajcie tak ze zawsze 5 wychodzi ciemno bo to jakas glupota
Stary 2012-04-01, 13:00   #444
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was robił odcień: "Jasny Beżowy Blond - 913" bądź: "Bardzo Jasny Naturalny Blond - 1000"? Jeśli tak to poproszę o zdjęcia
podbijam
szczególnie interesuje mnie 913
infatuated jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:20   #445
ejzii
Rozeznanie

ja farbowałam 740. dodam ze farba strasznie mi zniszczyla wlosy, nie chca sie rozczesywac i wypadaja przy czesaniu

Stary 2012-04-01, 21:14   #446
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Bardzo ciemny wyszedł,a byłaś zadowolona z samej farby(kondycji włosów,aplikacji itd.?)
co do aplikacji to na prawde duży plus łatwo, szybko i wyszło mi idealnie równo, farba jest bardzo wydajna ( zazwyczaj kupuje 2 opakowania)

aaa i nic nie pobrudziłam co jest istnym cudem jeśli chodzi o mnie

jeśli o kondycje chodzi to moje włosy są suche ale nie jakieś bardzo zniszczone, inne farby bardziej wysuszają

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tak sie naczytalam ze balam sie ze mi czarny z 53 wyjdzie a tu nic takiego sie nie stalo nie gadajcie tak ze zawsze 5 wychodzi ciemno bo to jakas glupota
myśle też ze to zależy od rodzaju i kondycji włosa, u każdego może wyjść inaczej

najbardziej zależało mi na naturalnym połysku w słoncu i patrząc na numeracje 0 to powinno być neutralnie a nie jest
Stary 2012-04-02, 09:40   #447
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
co do aplikacji to na prawde duży plus łatwo, szybko i wyszło mi idealnie równo, farba jest bardzo wydajna ( zazwyczaj kupuje 2 opakowania)

aaa i nic nie pobrudziłam co jest istnym cudem jeśli chodzi o mnie

jeśli o kondycje chodzi to moje włosy są suche ale nie jakieś bardzo zniszczone, inne farby bardziej wysuszają

myśle też ze to zależy od rodzaju i kondycji włosa, u każdego może wyjść inaczej

najbardziej zależało mi na naturalnym połysku w słoncu i patrząc na numeracje 0 to powinno być neutralnie a nie jest
wiem wiem rozumiem, tobie wyszlo calkiem ciemno
ale denerwuje mnie przekonanie(mowie ogolnie) ze jak ktos wezmie 5 to prawie bedzie mial czern mnie to nie przeszkadza ale chodzi o to ze sporo osob czyta te forum

a musze sie zgodzic aplikacja - super i tez nic nie pobrudzilam i wlosow tez mi tyle nie polecialo co np po castingu
Stary 2012-04-02, 10:00   #448
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
wiem wiem rozumiem, tobie wyszlo calkiem ciemno
ale denerwuje mnie przekonanie(mowie ogolnie) ze jak ktos wezmie 5 to prawie bedzie mial czern mnie to nie przeszkadza ale chodzi o to ze sporo osob czyta te forum

a musze sie zgodzic aplikacja - super i tez nic nie pobrudzilam i wlosow tez mi tyle nie polecialo co np po castingu
mi wyleciał ... uwaga 1 włos wszystko super i ta farba byłaby moim ideałem jakby nie to ze kolor mi wyszedł nie taki jak trzeba

u mnie mogło wyjść ciemno bo mam zniszczone włosiska
Stary 2012-04-02, 10:04   #449
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
mi wyleciał ... uwaga 1 włos wszystko super i ta farba byłaby moim ideałem jakby nie to ze kolor mi wyszedł nie taki jak trzeba

u mnie mogło wyjść ciemno bo mam zniszczone włosiska
bedziesz jeszcze probowac z ta pianka ? jakis jasniejszy odcien ? a kolor Ci sie spiera ?
Stary 2012-04-02, 11:16   #450
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
bedziesz jeszcze probowac z ta pianka ? jakis jasniejszy odcien ? a kolor Ci sie spiera ?
dziś będę myła włosy to zobacze jak sie kolor będzie miał. A z tą farbą już nie będę eksperymentować bo kolor włosów to nie loteria typu może mi sie trafi kolor
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości