Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-21, 16:08   #481
Anitast
Wtajemniczenie

Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez lidgad Pokaż wiadomość
wrzucam fotkę koloru 800, mi wcale taki ciemny nie wyszedł
Super kolor Ci wyszedl , ja szukam wlasnie takiego odcienia blond , dzieki wielkie za zdjecie
Stary 2012-05-21, 21:05   #482
wega1993
Rozeznanie

Ja myślę o nr 913 - Jasny Beżowy Blond [załącznik]. Ehh, na pudełku wygląda tak ładnie.., ale nie wiem czego się po nim spodziewać. Boję się, że niczego nie zmieni ten odcień w moim kolorze - załącznik [chcę rozjaśnić włoski, ale aby nie było sztucznego efektu]. A może 90 - Naturalny Jasny Blond? Sama nie wiem, w końcu to farba z tego samego poziomu - "9".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hco19_16.jpg (16,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled - 2.jpg (18,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gj.jpg (10,2 KB, 137 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:29   #483
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Ja myślę o nr 913 - Jasny Beżowy Blond [załącznik]. Ehh, na pudełku wygląda tak ładnie.., ale nie wiem czego się po nim spodziewać. Boję się, że niczego nie zmieni ten odcień w moim kolorze - załącznik [chcę rozjaśnić włoski, ale aby nie było sztucznego efektu]. A może 90 - Naturalny Jasny Blond? Sama nie wiem, w końcu to farba z tego samego poziomu - "9".
Ja myśle ze naturalny jasny bedzie lepszy niż bezowy blond , bo po bezu może zostać ten połysk ni to złoto ni to bez , ja farbowalam kiedyś bezowym blondem z poziomu 8 ale farba profesjonalna i został mi taki właśnie odcień sztuczny nie podobał mi sie , ja zdecydowalabym sie na naturalny jasny blond , chociaż kolor na pewno nie wyjdzie taki jak na pudełku ale decyzja należy do Ciebie może ktoś wrzuci zdjęcie po tych piankach
Stary 2012-05-22, 23:46   #484
Alejandra92
Przyczajenie

.

Edytowane przez Alejandra92
Czas edycji: 2012-09-02 o 21:50
Alejandra92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 19:05   #485
Slodkaa
Zakorzenienie

Nigdy nie farbowałam włosów ale chcialabym jakąś odmianę wiec powoli sie na to decyduje wlosy sa koloru ciemnego brazu z naturalnymi pasemkami jasnego brazu, niektore pasemka sa wrecz zlote.
Chcialabym nieco odswiezyc kolor, zastanawia mnie jaki efekt uzyskalabym farba o odcieniu 70 (zdj ) mozecie mi jakos doradzic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hco19_10.jpg (17,4 KB, 70 załadowań)
Slodkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:25   #486
martattt
Przyczajenie

Exclamation Pomocy! Moje włosy są czarne!

Witam,

Chciałbym uzyskać porady w sprawie moich włosów. Wczoraj zakupiłam farbę L`oreala moulin mousse nr 70 naturalny ciemny blond. Nałożyłam ją na moje naturalne, jasne blondy i efekt jest odrażający!!! Z przodu, na grzywce i w okolicach skroni włosy są niemalże czarne, mieniące się na czerwono w słońcu a cała reszta jest chyba najgorsza - kolor zbliżony do zgniłej zieleni!!! Dodam tylko że farbę trzymałam co do minuty zgodnie z instrukcją...

Myślicie że mogę złożyć skargę do firmy, czy coś innego mogło wpłynąć na tak beznadziejny efekt?

Edytowane przez martattt
Czas edycji: 2012-05-29 o 22:31
martattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 23:12   #487
takaja13
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy! Moje włosy są czarne!

Niestety ale mial prawo taki wyjsc
po 1 wzielas nature po 2 ciemny blond a ciemny blond i do tego naturalny w kazdej palecie kolorow jest naprawde ciemny :/
wlosy mogly byc przesuszone od suszarki,prostownicy,slon ca czy tez zle dobranych kosmetykow i efekt wyszedl mocniejszy czyli ciemniejszy niz normalnie.

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 23:35   #488
Vaniliaa_
Rozeznanie

Niestety natura położona na jakikolwiek blond może nam dać odcień zielony.
Nie dziwiłam bym się tym, że wyszły ciemne ponieważ ciemne blondy w rzeczywistości na włoskach dają nam dość ciemny kolor.

klik
Vaniliaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 00:05   #489
fryz5
Zakorzenienie

czekać aż sie wypłucze porób maseczki z cytryny i żółtka, myj szamponem przeciwłupieżowym zamiennie z szamponem do blond włosów, to szybciej kolor zejdzie. jeśli chcesz od razu pozbyć sie koloru to dekoloryzacja, ale jak mówię, kolor i tak zejdziesz wystarczy dac mu czas i lekko pomagać.

potwierdzam zdanie koleżanek wyżej, ta farba miała prawo tak wyjść i należy sie z tym liczyć biorąc poziom 7, swoją droga jesli masz w 100% naturalny kolor, to juz nieco daje do myślenia, jest jeszcze opcja ze podmienił ktoś buteleczkę z farbą na inny odcień
Stary 2012-05-30, 06:05   #490
szyszolki
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
odcień soczysty kasztan 62 mnie sie spodobał W tym tygodniu od czwartku w drogeriach Natura ta pianka ma byc w cenie 25 zł
Ja od jakiegoś czasu stopniowo schodziłam z ciemnego brązu do takiego ni miodowy blond ni jasny złocisty brąz.... jedni mówili na ten kolor miodzik Schodziłam z koloru dość długo ale bez farb i dekoloryzacji w salonie. Do miseczki nalewałam w wodę utlenioną w kremie 9% do tego dosypywałam niebieskiego rozjaśniacza w połowę objętości utleniacza i do tego szamponu też połowę objętości utleniacza...może ciut mniej... nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie czego bo zawsze robiłam to na oko taką dokładnie wymieszaną mieszankę nakładałam na włosy i je myłam jak utworzyło się dużo piany zostawiałam ją na włosach na 5 minut i spłukiwałam potem koniecznie odżywka i jedwab żeby włosy dostały trochę życia i tak po 5-6 zabiegach w przeciągu 2,5 m-ca uzyskałam odcień jaki chciałam. Nie róbcie tego częściej niż co 2 tygodnie bo zniszczycie włosy. Moim włosom nic się nie działo bo ja zawsze używam masy odżywek do włosów.... odżywka do spłukiwania... potem jedwab średnio dwa razy w tygodniu robie sobie maseczkę termiczną wax-a ku odbudowie są zdrowe , piękne i lśniące

Więc jeśli jakiś kolorek wam wyjdzie za ciemny to polecam ten sposób

Każdy włos inaczej reaguje.... jednym wystarczy 2-3 zabiegi a drugiemu z 10 więc kontrola i jeszcze raz kontrola podczas oczekiwania z pianą na głowie
szyszolki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:59   #491
Fencze
Rozeznanie

poziom 7 i do tego natura, to na prawdę średni blond, ale zależy od marki i różne firmy różnie je nazywają.

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-19 o 12:24
Fencze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:54   #492
macdalena
Przyczajenie

zrobiłam nr 70 na włosach jasny mysi brąz , pianke trzymałam 10min i wyszedł ciemny chłodny brąz, nie za bardzo fajny
macdalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:23   #493
kathreeniusia12
Przyczajenie

hej kochane otoz wczoraj mialam dekoloryzacje ( z czarnego ) na taki sredni rudy- jasny blond. polozylam na to farbe loreala 600 - jasny braz... no niestety kolor prawie nie chwycil ;/ zawsze chwytaja mi kolory bardzo ciemno a ten... ma taki rudawy odcien.. wysylam zdjecie tego co wyszedl i mojego naturalnego koloru... chce wrocic do naturalnego, kupilam farbe 53 zlocisty braz... mam nadzieje ze on zalapie.. ale z drugiej strony nei chcialabym zeby wyszedl za ciemno... bbo juz na pewno nie chce robic drugiej dekoloryzacji..... co o tym wszytskim sadzicie ?
w zalaczniku (ja w bialej sukience) moj naturalny kolor bez flesza , z fleszem (w swiatle dziennym w okularach), oraz ten jaki mam teraz... w zalaczniku ten chce kupic ---> http://www.nokaut.pl/szampony-kolory...isty-braz.html

pozdrooo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2089.jpg (32,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (4,2 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotofokus.pl 0207.jpg (58,5 KB, 229 załadowań)
kathreeniusia12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 20:14   #494
GoddessSiwa
Przyczajenie

700 NATURALNY CIEMNY BLOND

Powiem wam tam... naturalne mam brązowe włosy, mialam pasemka blond (raczej juz mega odrosty). w sklepie nie mogłam sie zdecydować na kolor, czy ten czy jasniejszy(wiedziałam ze według zalecen powinno sie wybrac jaśniejszy, ale ja myslałam w czym bede sie czuć gorzej, czy w za jasnych czy w za ciemnych i dlatego wybrałam ta farbe). koncówki moich włosów nie za dużo się różniły od tego co na opakowaniu, wiec i to przesądziło sprawe.

No coż.. Aplikacja prosta (sama farbowałam włosy pierwszy raz), po spłukaniu włosów SZOK! Miłe w dotyku, a jeszcze nie nałożyłam balsamu
Kolor... Wyszedł ciemniejszy, dużo.. Ale póki co podoba mi sie nawet bardziej niz to co na pudełku! Zdecydowanie! (A moim wymarzonym kolorem jest ten co ma Ala Bachleda na reklamie Pantene (tak mniej wiecej)) Kolor mi sie podoba, ale nastepnym razem sprobuje jasniejszy. Ogólnie polecam.. Włosy zawsze można przefarbowac na inny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alicja_Bachleda_Curus_dla_Pantene.jpg (23,1 KB, 155 załadowań)
GoddessSiwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:35   #495
wega1993
Rozeznanie

Robił ktoś ,,Naturalny Jasny Blond 90" ?????: prosi:

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

Stary 2012-06-18, 16:28   #496
_Blackfly_
Raczkowanie

Dzisiaj kupiłam właśnie Jasny beżowy blond (numerek 913), ale mam lekką obawę czy nie wyjdzie zbyt sztucznie.. . Naturalnie mam bardzo ciemny blond, a chciałabym go rozjaśnić do naturalnego blondu . Jeżeli zdecyduje się nią zafarbować to na pewno dam znać .

Edytowane przez _Blackfly_
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:30
_Blackfly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:04   #497
dropulka86
Przyczajenie

Dzien dobry forumowiczki
Długo zastanawiałam się z jakiej firmy zafarbować swoje pukle na rudo i jakis czas sledzilam ten wątek.W koncu padło na sublime mousse.Odcien 740-płomienna miedz.Otóż nakładanie super, nie plącze i nie skleja włosów, ale pianka tak smierdzi amoniakiem ze łzy przy nakładaniu same leciłały.Warto jednak było się męczyć.efekt niesamowity.moje trzy kolory na głowie pokryło idealnie w jedną całość, odrosty nie różnią sie od koncówek, ktore byly wczesniej rozjaśnione.włosy nie były szorstkie przy zmywaniu farby, ani po wysuszeniu.sb nie pogorszyła stanu moich włosów. Zobaczymy tylko jak długo kolor bedzie sie utrzymywał i czy bedzie schodzil równomiernie, zważywszy na fakt, ze wczesniej miałam rozjsnione i szybko schodziła z nich farba.
Tak więc na dzień dzisiejszy polecam i wklejam zdjęcia, 1-wsze przed farbowaniem, dwa nastepne po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wło1.jpg (28,6 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wło2.jpg (48,0 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł3.jpg (31,3 KB, 126 załadowań)

Edytowane przez dropulka86
Czas edycji: 2012-06-22 o 13:05
dropulka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:32   #498
natalkaa7522
Zakorzenienie

Baaardzo ładny kolor. Mi rudości nie pasują, bo tak to bym sobie fundnęła taki kolor.
Stary 2012-06-26, 20:30   #499
lidgad
Raczkowanie

Właśnie farbowałam 913 - Jasny beżowy blond - wrzucam fotkę
końcówki wyszły mi bardzo jasne, wręcz białe ale to dlatego że mam tam resztki rozjaśniacza, poza tym chyba jeszcze tak najgorzej nie wyszedł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fociak.jpg (13,6 KB, 264 załadowań)
lidgad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 21:14   #500
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lidgad Pokaż wiadomość
Właśnie farbowałam 913 - Jasny beżowy blond - wrzucam fotkę
końcówki wyszły mi bardzo jasne, wręcz białe ale to dlatego że mam tam resztki rozjaśniacza, poza tym chyba jeszcze tak najgorzej nie wyszedł
Wow wyszedł nieźle. Jasno, ale jak mówisz.. to przez resztki rozjaśniacza. Ehh, a chciałabym mieć jaśniejszy blond. Naturalny mam na poziomie 9, zrobiłam teraz Castingiem - poziom 10. I nie zmieniło mi to koloruwręcz ściemniał

,,

Stary 2012-06-28, 13:02   #501
Fencze
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Wow wyszedł nieźle. Jasno, ale jak mówisz.. to przez resztki rozjaśniacza. Ehh, a chciałabym mieć jaśniejszy blond. Naturalny mam na poziomie 9, zrobiłam teraz Castingiem - poziom 10. I nie zmieniło mi to koloruwręcz ściemniał
Wega, nadal nie rozjaśnił się casting?
Stary 2012-06-28, 18:04   #502
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Wega, nadal nie rozjaśnił się casting?

może o pół tonu

,,

Stary 2012-07-19, 11:52   #503
Agatau88
Zakorzenienie

Mam w planach zafarbowac wlosy tym wlasnie musem.
Bedac u fryzjerki 11.07 zrobila mi taki kolor:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=594

Bylam zadowolona, wcale nie byl jakos mocno rudy.
No ale co z tego jak minelo kilka dni, kilka myc i po kolorze malo zostalo:/
Niestety po 4 myciach sprał sie bardzo mocno.
Teraz jest to zlotawy dość jasny blond.
Odrost mam na poziomie 7/8.
Wybrałam 913.
Cisza na watku, ale jesli ktoras z Was farbowala prosze o zdjecia. Watek caly oczywiscie przeczytałam.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-07-19 o 11:54
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 17:05   #504
lidgad
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam w planach zafarbowac wlosy tym wlasnie musem.
...
Teraz jest to zlotawy dość jasny blond.
Odrost mam na poziomie 7/8.
Wybrałam 913.
Cisza na watku, ale jesli ktoras z Was farbowala prosze o zdjecia. Watek caly oczywiscie przeczytałam.
4 posty wyżej wrzuciłam fotkę 913
Stary 2012-08-05, 14:10   #505
aaagiii
Przyczajenie

do Lidgad:

patrzylam na zdjecie po farbowaniu odcieniem 913, powiedz, czy odrost wyszedl rudawy czy nie? farbowalam 2 razy odcieniem 1000, kolor wychodzil fajny, ale zawsze odrosty na rudo-zolto:/
aaagiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 18:05   #506
lidgad
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaagiii Pokaż wiadomość
do Lidgad:

patrzylam na zdjecie po farbowaniu odcieniem 913, powiedz, czy odrost wyszedl rudawy czy nie? farbowalam 2 razy odcieniem 1000, kolor wychodzil fajny, ale zawsze odrosty na rudo-zolto:/
odrost wyszedł nieco rudawy, przy czym nie przeszkadzało mi to bo naprawdę był, że tak powiem mało rudy , jednak z każdym myciem rudział coraz bardziej niestety
Stary 2012-08-09, 22:50   #507
okihh
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez dagabana Pokaż wiadomość
sublime mousse 1000 to jest to! jeśli któraś z Was ma tak jak ja baaardzo ciemne włosy ( ciemny blond po jasny brąz) i chce być jasną blondynką, a nie kurczakiem to polecam. Przed chwilą zafarbowałam 1,5cm bardzo ciemny odrost i resztę włosów, które wcześniej były traktowane wellatonem 12/0, a efekty na załączonym zdjęciu.
już miałam odpuścić sobie tą farbą, aż zobaczyłam Twoje zdjęcie! pięknie Ci to wyszło czy mogłabyś zamieścić więcej zdjęć włosów? tak, żeby było widać całość?
okihh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:41   #508
jaskotka
Przyczajenie

Ja jestem średnio zadowolona z tej farby. Praktycznie nie widzę różnicy przed farbowaniem i po. Od kilku miesięcy farbowałam Wellatonem 12/0 ale zamarzyło mi się przyciemnić trochę włoski , chciałabym wrócić do naturalnego mysiego brązu. Po przeczytaniu opinii iż farba ta zazwyczaj wychodzi ciemniej niż na pudełku ,zdecydowałam się na kolor 800 naturalny blond. Poniżej efekty farbowania. Odrost rudawy Pierwsze zdjęcie efekt z lampą , drugie bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4337.jpg (133,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4326.jpg (85,4 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4327.jpg (92,0 KB, 149 załadowań)
jaskotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:55   #509
ladyabc
Przyczajenie

witam czy pianka koloryzująca Perfect Mousse Schwarzkopf 1000 perłowy blond to dobry produkt? zawsze rozjaśniam włosy farbą, a teraz nie wiem czy pianka chwyci włosy średni blond na całkiem jasne? co radzicie

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

wow!!!!!

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
już miałam odpuścić sobie tą farbą, aż zobaczyłam Twoje zdjęcie! pięknie Ci to wyszło czy mogłabyś zamieścić więcej zdjęć włosów? tak, żeby było widać całość?

Tez czekam na twoje fotki
ladyabc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:14   #510
bachud
Rozeznanie

Witam po latach
Ale jestem na tyle zaskoczona efektem pianki, że aż się odezwę

W dużym skrócie.
Włosy naturalne – dość ciemny mysi blond, od lat farbowane, od ponad roku rozjaśniane na bardzo jasny (nie platyna ale pewnie ok. poziomu 10), przez to w niezbyt dobrym stanie. Ok. miesiąc temu robiłam wyjątkowo sama odrosty którymś excellence 01 albo 03 – w każdym razie „superrozjasniającym ”. Mój ciemny odrost wyszedł lekko pomarańczowy i nawet mnie to nie dziwiło.
Za to wczoraj naszło mnie żeby je lekko przyciemnić. Ale po komentarzach bałam się kupić jakiś „naturalny” odcień więc zaczęłam od 913 jasny beżowy blond. I o dziwo – mój ciemny ok. 2 cm odrost wyszedł tylko minimalnie ciemniejszy od reszty ale absolutnie nie jest w pomarańczach. W życiu bym nie myślała że rozjaśni lepiej niż farba "superrozjaśniająca". Reszta włosów bardzo ładnie się wyrównała – nie ma śladu po „starym odroście”. Fakt, że włosy nie są absolutnie przyciemnione ale za to mają naprawdę bardzo ładny odcień, chłodnawy, delikatny i nie tandetny I na dodatek nie mam siana na głowie choć to może jeszcze efekt działania ich odżywki.
Następnym razem przetestuję chyba 800 naturalny blond
bachud jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości