Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-14, 16:10   #91
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez asidrun Pokaż wiadomość
witam Was dziewczyny
kupiłam przedwczoraj farbę nr 56 "namiętny ciepły kasztan"
Mam ją na włosach 15 minut a odrosty są ruuuuude!!! no dobra, zobaczymy co z tego wyjdzie po spłukaniu i wysuszeniu włosów... Trzymajcie kciuki za moje śliczne mam nadzieje włoski
I jaki efekt? Na jaki kolor kładłaś
Stary 2011-04-14, 16:57   #92
kaarolinaa
Raczkowanie

a czy któraś z Was używała 'subtelnego zamrożonego kasztanu nr 41'? w reklamach niby Evangeline Lilly 'używa' tego odcienia, co prawda piękny kolor ma na włosach, ale jak w rzeczywistości wychodzi ?

i jeszcze jestem ciekawa koloru 'słoneczny złocisty brąz nr 53'. czy wychodzi na ciemniejszych włosach czy szkoda pieniędzy wywalać na tą farbę ?

i czy chwyci na farbowane włosy ? bo niekażda działa na farbowane. niestety, perfect mousse u mnie nie zadziałał wcale, tyle co na odrost, czyli naturalne włosy!

Edytowane przez kaarolinaa
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:04
kaarolinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:06   #93
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

karolinko - nie sugeruj sie reklama - bo ona ma to do siebie, ze ma zachecic potencjalnego klienta do zakupu.
Ja tez zasugerowalam sie jej kolorem wlosow jak reklamowala mrozna czekolade z gamy lsniacych brazow.
Kolorek wygladal na zdjeciach bajecznie, tylko, ze jak kupilam ten odcien to wogole nie pokrywal sie ze zdjeciami - wyszlo cos pod ciemny braz , wpadajacy w czern z czerwonym refleksem - pod ostrym swiatlem wlosy wpadaly w czerwien!!!!!
Widzialam reklame tych pianek i kolorek byl ladny, ale wydaje mi sie , ze kolor nie bedzie odpowiadal temu na reklamie.
Poniewaz jest z przedzialu 4 - wiec wyjdzie o ton ciemniejsza od mojego subtelnego brazu - czyli wyjdzie prawie czarna a w spotach reklmowych prezentuja piekny brazik.
Wydaje mi sie, ze to bedzie cos pod castingowski : mrozny kasztan.
Bo juz ktoras z dziewczyn pisala tutaj na watku o tym kolorku, ze wychodzi chyba z czerwona poswiata.
Na stronie drugiej Kate25 - wstawiala fotki i opisywala wrazenia po farbowaniu.

Wiec jezeli nie lubisz czerwonych refleksow a potem wlosow spierajacych sie na rudo alla taki kasztan to sie zastanow porzadnie przed farbowaniem.
Nie sugeruj sie opakowaniem a juz tym bardziej reklama hollywodzkiej gwiazdy, bo ona napewno nie uzywa castingow tylko korzysta z uslug profesjonalnych fryzjerow.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:11
uwielbiam_owoce22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:13   #94
kaarolinaa
Raczkowanie

to chyba jednak daruję sobie ten kasztan. nie chcę potem znowu rozjaśniać stopniowo włosów, co dla mnie jest udręką ;p
a co myślisz o tym słonecznym brązie ? wyjdzie na włosach średniociemny brąz z rudym refleksem ?

właśnie widziałam, ile napisałyście przez 3 dni, bo ostatnio wtedy zaglądałam. a teraz nadrobiam Waszą lekturę o tej farbie ! ;p

Edytowane przez kaarolinaa
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:15
Stary 2011-04-14, 17:20   #95
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Sloneczny braz jest z poziomu 5 - czyli tego z ktorego ja korzystalam.
On wychodzi najczesciej po farbowaniu ciemno brazowy a potem szybko splukuje sie do jasnego brazu.
Na drugim miejscu jest cyferka 3 - cos jak pralina ( ze starego castinga, ona miala wlasnie taki zloty polysk ). Napewno wyjdzie jasniejsza od tego zmrozonego kasztanu.
vanilla kate - testowala ten kolorek i wczesniej opisywala swoje wlosy jako ciemno brazowe i kolor jej wyszedl i byla bardzo zadowolona z efektow. Wstawila fotke 2 tygodnie po farbowaniu.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:24
Stary 2011-04-14, 17:36   #96
kaarolinaa
Raczkowanie

oooo to chyba skuszę się jednak na ten słoneczny brąz i potem Wam zdam relację co i jak. do farbowania będę przykładać się najpewniej w poniedziałek ;p

@uwielbiam_owoce22: skąd Ty masz takie pojęcie o tym wszystkich numerach? ja nieraz próbowałam do tego podejść i rozwikłać tą zagadkę dla mnie, ale z marnym skutkiem podziawiam !
Stary 2011-04-14, 18:21   #97
bernadka20
Wtajemniczenie

Dziewczyny.
W carefourze pianka ta jest w cenie 22 zł a dokladnie mowiac 21,89 zł
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 18:53   #98
brownayes
Raczkowanie

Kurcze jak czytam te wypowiedzi, że tak się wypłukuje to jakoś dla mnie to mało prawdopodobne.. myłam już dwa razy i nadal ciemne jak cholera.. dzisiaj będe myć 3 raz mam nadzieje, że jednak trochę się wypłucze bo niby brązowe, a wyglądają jak czarne ;/ już nawet sobie płukanke z rumianku i cytryny zrobiłam, żeby to się jakoś rozjaśniło. A tak poza tym to pianka jest do bani jeśli chodzi o o nadkładanie, jednak wole tradycyjne farby.
brownayes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:19   #99
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te wypowiedzi, że tak się wypłukuje to jakoś dla mnie to mało prawdopodobne.. myłam już dwa razy i nadal ciemne jak cholera.. dzisiaj będe myć 3 raz mam nadzieje, że jednak trochę się wypłucze bo niby brązowe, a wyglądają jak czarne ;/ już nawet sobie płukanke z rumianku i cytryny zrobiłam, żeby to się jakoś rozjaśniło. A tak poza tym to pianka jest do bani jeśli chodzi o o nadkładanie, jednak wole tradycyjne farby.
rumianek nadal mi zlotych refleksow, ja teraz walcze z nimi i boje sie zieleni bo chce polozyc popiel
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:21   #100
kaarolinaa
Raczkowanie

Cytat:
Też kiedyś miałam podobny problem po garnier 100%color.
Spróbuj myć włosy head&shoulders mentolowym z dodatkiem sody oczyszczonej (taka kuchenna). Potrzymaj 5 minut na włosach i powtórz kilka razy. Mnie naprawdę farba trochę zeszła z kruczoczarnych, a miałbyć szatyn. Tylko że po tym to są straszne kołtuny na głowie i ciężko rozczesać, to duuużo odżywki zastosuj. Nie wiem, ile w tym sposobie prawdy jest i skuteczności, ale mi pomogło.
Stary 2011-04-14, 20:11   #101
marta200
Raczkowanie

Bernadka ja chciałabym uzyskać kolor po 62 taki jak po Toscane z Preferance, albo po Bursztynie z Castingów. Jak wyjdzie coś podobnego to lecę po następną, bo farbuję sama włosy i przy castingach mam problem z kapiącą farbą i nałożeniem z tyłu gowy.

Ceny robią się coraz bardziej przystępne-22 zł to zawsze mniej niż 30 zł przy farbowaniu co miesiąc
marta200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:16   #102
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Ja wam powiem tak, z tymi farbami jest roznie, moj subtelny braz (50) juz po tygodniu byl jasniejszy. Kolezanki mi nawet mowily, ze z kazdym tygodniem wlosy sa coraz jasniejsze.
A jezeli chodzi o game casting creme gloss to wlasnie jak malowalam sie ciemnym blondem to szybko sie wyplukal a mrozna czekolada trzymala sie ponad 3 miesiace.
Stary 2011-04-14, 21:44   #103
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marta200 Pokaż wiadomość
Bernadka ja chciałabym uzyskać kolor po 62 taki jak po Toscane z Preferance, albo po Bursztynie z Castingów. Jak wyjdzie coś podobnego to lecę po następną, bo farbuję sama włosy i przy castingach mam problem z kapiącą farbą i nałożeniem z tyłu gowy.

Ceny robią się coraz bardziej przystępne-22 zł to zawsze mniej niż 30 zł przy farbowaniu co miesiąc
No u mnie podobne wrazenie byloby uwierz mi :P Bursztyn ładniejszy od Toscane :P
Bede robic moze w niedzielę ? :P
Dokładnie te ceny juz powoli maleją. Tak jak z ceną cukru...:x
Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja wam powiem tak, z tymi farbami jest roznie, moj subtelny braz (50) juz po tygodniu byl jasniejszy. Kolezanki mi nawet mowily, ze z kazdym tygodniem wlosy sa coraz jasniejsze.
A jezeli chodzi o game casting creme gloss to wlasnie jak malowalam sie ciemnym blondem to szybko sie wyplukal a mrozna czekolada trzymala sie ponad 3 miesiace.
Miodowy karmel u mnie najdluzej się utrzymywał.
A rozjaśniałas w ostatnim czasie swoje włosy ?
Stary 2011-04-15, 11:47   #104
Irreplaceable
Rozeznanie

Bernadka i jak pomalowalas tym smakowitym kasztanem?? wyszły duzo ciemniejsze czy nie? u mnie jasny naturalny brąz wyszedł jak prawie czarny ;/ ale jeszcze nie mylam wlosłów od farbowania wiec mam nadzieje ze sie wypłucze, szczególnie grzywka wyszła mi bardzo ciemna (ciemniejsza od reszty), po kilku myciach wstawie fotki po i przed
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 12:50   #105
bernadka20
Wtajemniczenie

Nie. Jeszcze nie robilam. W niedziele bede robic albo w poniedzialek. Wszystko zalezy od siostry zawsze wolę mieć równo nałożone
Stary 2011-04-15, 18:29   #106
paulaa6

Ja pofarbowałam z dwa tygodnie temu głębokim ciemnym brązem. Nie wyszedł tak czarny jak się obawiałam, jedynie końce grzywki i całych włosów są bardzo ciemne, odrosty już zauważyłam. ;/ Chyba nie kupię go więcej bo tak szybko się spiera , że szkoda gadać. Wolę o sto procent Casting.

💕
paulaa6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:29   #107
marta200
Raczkowanie

uwielbiam_owoce22
mi kiedyś kolor po farbowaniu dłużej się trzymał, ładnie wychodził bursztyn taki zgaszony rudy, coś pomiędzy rudym a brązem . Po zrobieniu pasemek wszystko mi się z nich szybciej zmywa(może oprócz garnier color & shine-orzech laskowy, on wychodził sporo ciemniejszy, ale trzeba ją rozrabiać w miseczce;( ) i nie widzę już różnicy pomiędzy bursztynem a miodowym karmelem i wgóle mam wrażenie że są jakieś takie żółte, ale to zależy od oświetlenia.
Stary 2011-04-15, 22:29   #108
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
uwielbiam_owoce22
mi kiedyś kolor po farbowaniu dłużej się trzymał, ładnie wychodził bursztyn taki zgaszony rudy, coś pomiędzy rudym a brązem . Po zrobieniu pasemek wszystko mi się z nich szybciej zmywa(może oprócz garnier color & shine-orzech laskowy, on wychodził sporo ciemniejszy, ale trzeba ją rozrabiać w miseczce;( ) i nie widzę już różnicy pomiędzy bursztynem a miodowym karmelem i wgóle mam wrażenie że są jakieś takie żółte, ale to zależy od oświetlenia.
Garnier nienawidzę Strasznie miałam zniszczone włosy po nim. Oczywiście niektore dziewczyny sobie go chwalą, ale ja stanowczo im mówię Nie
Miodowy karmel wychodzil mi pod brąz. 2 mycia i widac bylo refleksy karmelu. (byly wakacje to troche promienie słoneczne miały tez wplyw)i tak długo mi sie trzymał karmel. Jednak zawsze tesknilam do Bursztynu. U mnie wychodził normalnie jak z opakowania Wspaniały :P Narazie w kolejce czeka pianka odcień 62 smakowity jasny kasztan
Stary 2011-04-16, 10:51   #109
marta200
Raczkowanie

wklejam zdjęcia po nałozeniu na "sprany" bursztyn odcienia 62
Zdjęcie0325.jpg

Zdjęcie0342.jpg

Zdjęcie0343.jpg
Stary 2011-04-16, 14:22   #110
Marseille
Rozeznanie

Ja też postanowiłam wypróbować tą piankę i mam mieszane uczucia. Włosy są po niej matowe, po poprzednich koloryzacjach były błyszczące. Kolor Słoneczny złocisty brąz wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu.
Stary 2011-04-16, 15:48   #111
brownayes
Raczkowanie

Hym... tak na marginesie jak kupywałam tą pianke to zdawało mi się, że było napisane, że to trwała farba?
Stary 2011-04-16, 16:03   #112
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Hym... tak na marginesie jak kupywałam tą pianke to zdawało mi się, że było napisane, że to trwała farba?
tak tez widzialam ze trwala
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:13   #113
brownayes
Raczkowanie

No pytam dlatego bo dziewczyny piszą, że się tak wypłukuje..
Stary 2011-04-16, 16:43   #114
bernadka20
Wtajemniczenie

marta200
Ile trzymałaś ta farbę ? Bo jak tyle ile zalecano to ja 15 - 20 min ją będę trzymać
Kurcze ciemno wyszla...;x
Stary 2011-04-16, 17:28   #115
marta200
Raczkowanie

Bernadka trzymałam 30 min i mam wrażenie,że wyszedł mi wiśniowy połysk

nie wiem czy tylko mi tak wyszło,ale pianka mi się chyba dobrze nie rozrobiła, bo zamiast bialutkiej była brązowo-biała
Ogólnie jestem w miarę zadowolona,zobaczymy jak się będzie spłukiwać. Tylko następnym razem jak będę robiła odrosty to więcej nałożę na odrost i końcówki, bo zwyszły mi prześwity po tych nieszczęsnych pasemkach.
Stary 2011-04-16, 20:13   #116
Gosiak84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
pisałam na poprzedniej stronie o moich włosach, w końcu miałam czas zrobić fotkę. po 2 tygodniach kolor wygląda nadal ładnie, nie wymył się, odrosty (naturalny b.ciemny brąz) są pokryte. widzę że mi się udało, bo jak czytam wasze opinie to średnio to wygląda :/

mój kolor to 53 Słoneczny Złocisty Brąz.
Załącznik 3874141Załącznik 3874142
Vanilla_kate - ile minut trzymałaś farbę na włosach?

Dziewczyny, mam pytanie. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Obecnie mam średni blond. Kupiłam farbę w odcieniu 53 Słoneczny Złocisty Brąz. Chciałabym przyciemnić włosy, ale z opinii tu zamieszczonych wynika, że włosy mogą mi wyjść prawie czarne. Myślę o dokupieniu odcienia 83 Słoneczny Złocisty Blond i wymieszaniu go z nr 53 pół na pół, żeby włosy nie wyszły czarne. Czy te odcienie można ze sobą łączyć? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż nie chciałabym uzyskać np. zielonego odcienia .
Gosiak84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:33   #117
bernadka20
Wtajemniczenie

Gosiak
Ja bym odpuscila z mieszaniem. Nie boj się farba się wypłukuje Bedziessz najwyzej trzymać 15-20 min i spłuczesz

marta200
Mozliwe, ze Bursztyn sprany przebija...
U mnie kolor troche spłukany jasny złocisty migdałowy brąz z Natural & Easy. Nie wiem co u mnie wyjdzie. Jutro będę robić bądź w poniedziałek. Wszystko zależy od tego czy siostrze się bedzie chciało
Stary 2011-04-17, 10:22   #118
xyz_xyz
Przyczajenie

Cytat:

nie wiem czy tylko mi tak wyszło,ale pianka mi się chyba dobrze nie rozrobiła, bo zamiast bialutkiej była brązowo-biała
pianki mają to do siebie, one nie będę białe, jeśli wybrałaś ciemny kolor to gdzieś ten barwnik musi się podziać, w tym przypadku zostaje w piance, która farbuje włosy.

Edytowane przez xyz_xyz
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:23
xyz_xyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:18   #119
Linea86
Raczkowanie

Cześć
Podczytywałam Was od paru dni bo bardzo ciekawiła mnie ta pianka, ciekawość wygrała; pognałam do sklepu i zakupiłam "smakowity jasny kasztan" (62). Mój poprzedni kolor był w czymś rodzaju "zgaszonego" rudego, farba pokryła mi je w całości...no może pod spodem są lekkie prześwity ale zapewne to wina tego że sama po raz pierwszy nakładałam sobie farbe, a co do kolorku to wyszedł mi taki ciemny jak w przypadku "marta200". Ogólnie jestem zadowolona, choć podobny do tego z opakowania nie jest ani trochę więc bierzcie na to poprawkę Pozdrawiam
Linea86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:10   #120
Rituss
Przyczajenie

Witajcie !!!
Kupiłam w ubiegłym tygodniu piankę nr 50. Nie ukrywam, że mimo świadomości, że kolor na opakowaniu to działanie komputerka, skusiłam się. Wczoraj ją nakładałam, mimo strachu po przeczytaniu opinii z tego forum (no, ale jak już kupiłam to co zrobić... ). Mój poprzedni kolor Loreal Casting Creme Gloss 400 - brąz z odrostami.... he he. Chciałam troszkę kolorek rozjaśnić bo Casting jest dość ciemny. Samo nakładanie pianki ok - proste. Zmywanie też bez zarzutu, włosy się nie splątały, nie były tępe. Efekt końcowy ? Kolor brązowy na pewno, nawet zbliżony do tego z pudełka (szczególnie na odrostach). Niestety pianka nie pokrywa siwych włosów. Pojedynczych, ale jednak.. Włosy są miękkie, ale mniej świecące niż po Casting. Są wręcz matowe. Ogólnie stwierdziłam, że szkoda kasy i wolę Casting. Szkoda tylko, że w Castingu nie ma zimnego jasnego brązu. Odrobinę jaśniejszego niż 400. Pozostałe odcienie są raczej ciepłe a mi w takich raczej kiepsko. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki !!!
Rituss jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości