Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-06, 20:05   #181
playboykaa77
Zadomowienie

Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

41 to chlodny odcien nawet w nazwie ma " zmrozony " czworki wychodza ciemno
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:03   #182
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny BARDZO PROSZĘ O POMOC
Jesteście już w tym musie trochę doświadczone więc może coś zaradzicie.
Zakochałam się w kolorze nr 41 Subtelny Zmrożony Kasztan, obecnie mam kolor palona kawa, oczywiście sprany bo farba do trwałych nie należy, i nie chcę znowu przeżywać ściągania koloru który może wyjść bardzo ciemno.
Zależy mi na ciemnym ale ciepłym kolorze więc nie wiem czy wybrać nr 41 czy może nr 50 Naturalny Blond.
Bo jak pokazały dziewczyny na zdjęciach na str nr 3 kolor praktycznie niczym się nie różni, a jednak zależy mi na ciepłym odcieniu...
Czekam na info

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

P.S. pragnę dodać, że zależy mi na ładnym kolorze który nie wygląda sztucznie :P

Bahamadia_25 - kolor 41, SUBTELNY ZMROŻONY KASZTAN - na stronie 2 i 5 zamieściłam zdjęcia po farbowaniu - kolor dość ciekawy, zimny, chociaż w dziennym świetle mieni się na czerwono
jeśli jednak zależy Ci na ciepłym odcieniu to nr 41 nie polecam
Stary 2011-05-06, 22:03   #183
Gosiak84
Zadomowienie

Moje wrażenia z koloryzacji tą farbą .
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Farbę kładłam na sprany średni blond (farbowałam włosy u fryzjera), który stał się jasny. Po kupieniu farby w odcieniu Słoneczny Złocisty Brąz (53) i chęci uniknięcia efektu końcowego w postaci czerni na głowie po przeczytanych tu komentarzach dokupiłam farbę w odcieniu Słoneczny Złocisty Blond (83) i do pianki utleniającej dolałam po połowie jednego i drugiego koncentratu koloru. Z efektu jestem bardzo zadowolona, uzyskałam odcień taki jaki chciałam. Włosy są błyszczące, aplikacja łatwa, jedno opakowanie wystarczyło na moje włosy do łopatek. Jedynym minusem jest to, iż odrosty minimalnie różnią się od pozostałych włosów. Załączam zdjęcia (zdjęcia robione w świetle sztucznym i dziennym, więc włosy wydają się jaśniejsze):
1 i 2 - przed farbowaniem w sztucznym świetle z lampą i w słoneczny dzień przy oknie
3, 4 i 5 - po farbowaniu w sztucznym świetle bez lampy i w słoneczny dzień przy oknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (218,8 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (207,7 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.jpg (123,2 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy4.jpg (108,3 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy5.jpg (213,9 KB, 524 załadowań)
Gosiak84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:24   #184
Bahamadia_25
Zakorzenienie

to jaki radzisz kolor, żeby nie wyglądał sztucznie ani żeby nie był to zimny odcień...?
Bahamadia_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:09   #185
Anulkaa6
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie możesz zamieść zdjęcie jak wyszedł ten kolor?

czy 1 opakowanie starczy na włosy za ramiona, dość gęste...?
Niestety nie zamieszcze, bo aparat mam w domu, a bede dopiero za 2 tygodnie (studiuje). Pianka spokojnie Ci starczy, duzo wydajniejsza niz farba.
Anulkaa6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:55   #186
Irreplaceable
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Moje wrażenia z koloryzacji tą farbą .
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Farbę kładłam na sprany średni blond (farbowałam włosy u fryzjera), który stał się jasny. Po kupieniu farby w odcieniu Słoneczny Złocisty Brąz (53) i chęci uniknięcia efektu końcowego w postaci czerni na głowie po przeczytanych tu komentarzach dokupiłam farbę w odcieniu Słoneczny Złocisty Blond (83) i do pianki utleniającej dolałam po połowie jednego i drugiego koncentratu koloru. Z efektu jestem bardzo zadowolona, uzyskałam odcień taki jaki chciałam. Włosy są błyszczące, aplikacja łatwa, jedno opakowanie wystarczyło na moje włosy do łopatek. Jedynym minusem jest to, iż odrosty minimalnie różnią się od pozostałych włosów. Załączam zdjęcia (zdjęcia robione w świetle sztucznym i dziennym, więc włosy wydają się jaśniejsze):
1 i 2 - przed farbowaniem w sztucznym świetle z lampą i w słoneczny dzień przy oknie
3, 4 i 5 - po farbowaniu w sztucznym świetle bez lampy i w słoneczny dzień przy oknie.
Woow świetny efekt, taki mega sloneczny, na pewno jeszcze lepiej prezentuja się na zywo, ehh tez bym chciala taki kolor, ale po moich ostatnim malowaniu ta farbą moge sobie pomarzyć, bo znow mam ciemny brąz z bardzo jasnego, fakt faktem farba sie wypłukała i już nie jest tak ciemna jak na poczatku, ale to tez jest z drugiej strony minus bo nawet miesiac nie minal a mi juz wszystkie siwuchy widac tak zle i tak niedobrze
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 23:49   #187
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
Już teraz po prawie miesiącu od nałożenia tego ciemnego blondu i po kuracji przeciwłupieżowym szamponem kolorek się zmyl, ale muszę przyznać, ze mus idealnie pokrył moje grube włosy. Dzięki Bernadka20
Nie ma za co :P
Ja dodatkowo jeszcze robilam płukanki rumiankowe i przed myciem namoczylam włosy i do odzywki dodawalam sok z cytryny i tak trzymałam godzinę w czepku (chwilke cieplym strumieniem suszarki podgrzewalam) i na to szybciutko ręcznik, by cieplo zatrzymac
Odrosty mam swojego koloru a na dlugosci mam jeszcze miejscami ciemne.
Ostatni raz kupowalam ta piankę. Będę robic nastepnym razem Casting - Bursztyn ) ewentualnie Natural & Easy jasny migdałowy złocisty brąz
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 09:21   #188
Bahamadia_25
Zakorzenienie

BARDZO DZIĘKUJĘ WAM ZA RADY
Póki co się wstrzymam bo znając moje szczęście wybiorę taki odcień, że znowu wyjdą ciemne lub będzie zimny odcień....chyba że coś znowu mi się zmieni ;p

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

bernadka20
wiem, że to nie ten wątek, ale możesz mi doradzić jakiś odcień z Natural & Easy mogłabym wybrać, żeby był ładnym ciepłym i może być ciemnym lecz nie czarnym kolorem...?
Stary 2011-05-08, 19:05   #189
ASIULKA1975
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
farbowałam dzisiaj, wybrałam 53 Słoneczny Złocisty Brąz i jestem strasznie zadowolona!
mój naturalny kolor to bardzo ciemny brąz, wszystkie odcienie złocistych brązów wychodziły zawsze zbyt ciemne (a testowałam już chyba wszystkie możliwe farby innych firm), wychodziły zupełnie inne niż na opakowaniu. Tym razem udało się, kolor jest idealnie taki jak na pudełku!

Nałożenie farby jest bardzo proste, mozna to zrobić samemu bez niczyjej pomocy. Na początku może się wydawać że pianki jest za mało, ale na włosy do łopatek jest jej w sam raz (przy innych farbach opakowanie ledwo starczało). Włosy zaraz po zmyciu farby przyjemnie pachną (zasługa odżywki) i są przyjemne w dotyku. Zobaczymy jak będą wyglądały za kilka dni, ale na tą chwilę jak najbardziej polecam!
Zapłaciłam prawie 29 zł (w rossmannie) ale było warto
Cześć wszystkim farbowałam farbką o numerze 53 j zgadzam się włoski po tej farbie są super
ASIULKA1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 23:12   #190
ponk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
Czesc wam po nieudanym farbowaniu Loreal Sublime Mousse pianką gdzie wyszły mi włosy prawie czarne a nie brąz jasny poprawiłam po 3 tygodnich odczekania farbą z firmy Clairol perfect 10 ]kolorek 8G nie dość że wyszło jak na opakowaniu to na dodatek ta farba rozjaśnia tak jak chciałam z ciemnych włosków na jasny ładny gold blond jestem strasznie zadowolona niżej podaje opakowanie tej farby oraz pianki która mi nie wyszła tak jak chcialam z loreala zapomniała bym dodać farba kryje idealnie całość polecam nie wiem jak na grubych włosach ja mam delikatne włosy nie należą do grubych
Można wiedzieć gdzie dostałaś farbę z tej firmy CLAIROL piękny masz ten kolorek, ciekawe czy na blondzie wyszedłby podobny efekt
ponk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:24   #191
Bahamadia_25
Zakorzenienie

ASIULKA1975
jak możesz wstaw zdjęcia po farbowaniu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

bo jestem na etapie zmiany koloru i zależy mi na ładnym nie czarnym odcieniu więc może ię skuszę właśnie na ten odcień....
Stary 2011-05-09, 12:42   #192
wroniak
Przyczajenie

zrobiłam włosy tym cudem
sama idea -mieszanie,nakładanie -super, jedynie zapach irytujacy (co jest odczuciem względnym)
jednak paleta ma tyle wspólnego z faktycznym kolorem, co ja z Pudzianem
chciałam zrównać kolor,miałam jasny balejage
czytając opinie,że farba ciemniejsza pokusiłam się o 70 Naturalny Ciemny Blond
nie kombinowałam z długością czasu farbowania
i dostałam .... brąz
sam kolor fajny tyle,że nie taki chciałam
nie pomyślalabym,że coś (w obietnicach) jasnego zostawi mi na głowie coś w podobie smakowitego kasztana -po 3 myciach szamponem p.łupieżowym i cytrynie

jedyny plus za w miarę równe pokrycie włosów w 3 różnych kolorach
(ciemne pasemka wyszły jak gorzka czekolada)

farba raczej dla szatynek i brunetek,bo blondynki mogą dostać zawału
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,2 KB, 690 załadowań)
wroniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 16:21   #193
Bahamadia_25
Zakorzenienie

bardzo ładny kolor
lecz faktycznie blondynki mogą być lekko zdziwione
Stary 2011-05-09, 16:21   #194
bernadka20
Wtajemniczenie

wroniek
U mnie jest podobny kolor teraz po zabawie z cytryną i płukanką rumiankową :P
Nie wierzę, ze po 70 taki kolor wyszedl...Ostatni raz tą pianką się bawiłam. Wrócę sobie na spokojnie do Castinga - Bursztyn jak wspomnialam wyzej ;p
Stary 2011-05-09, 17:53   #195
sysia881
Przyczajenie

Ja tez po farbowaniu 70...
Po pięciu minutach od zakończenia nakladania pianki, już widać było, że włosy stają się bardzo ciemne. Natychmiast zmyłam. Niestety te ok. 5 minut trzymania farby na glowie to juz i tak za dużo w moim przypadku Chciałam mieć ciemny chłodny blond a mam ciemny brąz z ciepłymi refleksami. Mam nadzieję, że szybko się zmyje pytanie tylko jak to będzie wyglądało? Na dzień dzisiejszy wątpie, że jakikolwiek blond z tego będzie...prędzej rudawy brąz
Nie polecam
sysia881 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:57   #196
Gosiak84
Zadomowienie

Bernadka20 - narobiłaś mi chęci na Schwarzkopf Natural&Easy odcień 565 - jasny migdałowy złocisty brąz . Czy masz zdjęcie na którym widać jak ten kolor wychodzi po farbowaniu? Na jaki kolor go nakładałaś, jaki masz naturalny kolor włosów i czy równomiernie pokrywa całe włosy z odrostami? Będę wdzięczna za odpowiedź .
Stary 2011-05-09, 20:55   #197
bernadka20
Wtajemniczenie

sysia
Bez paniki.
Kup sobie Rumian Rzymski (dostepny w zielarskim) i zaparzaj. (po zaparzeniu te paproszki oddziel od płukanki).Na koniec mycia (odsacz tez włosy z wody) wylej ta płukankę na włosy.
Będzie dobrze

Gosiak
Hm...nie wiem czy mam takie zdjęcie w swoim albumie :P
(Przeszukam jutro i napiszę na Priv)
Nakładalam go na wyblakly rudy :P
Moj naturalny to ciemny rudy/kasztan.
Pokrywa równomiernie. )

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:56
Stary 2011-05-10, 10:32   #198
sugah
BAN stały

jak myślicie, ta pianka jest w stanie rozjaśnić włosy o 1-2 tony?
sugah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:01   #199
Anulkaa6
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
jak myślicie, ta pianka jest w stanie rozjaśnić włosy o 1-2 tony?
nie probowalabym po tym co pisza dziewczyny
Anulkaa6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:41   #200
zuzia2037
Przyczajenie

Dziewczęta moje drogie!
Dwa miesiące temu postanowiłam przefarbować swój naturalny (dzis wiem że piękny) mysi blond i zafundowałam sobie wizytę u fryzjerki, która rozjaśniła mi włosy do blondu... który przy skórze głowy wyszedł chamsko wręcz wpadał w biel a od połowy głowy zakrawał o rudy. Dzisiaj mam już ciemne odrosty i chciałabym teraz zafarbować włosy w kolorze ciemnych odrostów. Do fryzjerki nie pójdę, chciałabym zrobić to sama może właśnie farbą z kolekcji L'oreal, tylko nie wiem czy to ma w ogóle sens czy mi ta farba pokryje ten mój przecudowny blond czy nie ryzykuję jakimiś zieleniami czy innymi historiami?
Pomocy
Stary 2011-05-10, 18:16   #201
Gosiak84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Gosiak
Hm...nie wiem czy mam takie zdjęcie w swoim albumie :P
(Przeszukam jutro i napiszę na Priv)
Nakładalam go na wyblakly rudy :P
Moj naturalny to ciemny rudy/kasztan.
Pokrywa równomiernie. )
Dziękuję za odpowiedź. A jaki kolor wychodzi po tej farbie, zbliżony do koloru na opakowaniu/próbniku? Czekam na priv .

Edytowane przez Gosiak84
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:25
Stary 2011-05-10, 19:44   #202
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosiak84 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. A jaki kolor wychodzi po tej farbie, zbliżony do koloru na opakowaniu/próbniku? Czekam na priv .
Nie- wychodzi ciemniejszy
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:53   #203
Irreplaceable
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zuzia2037 Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie!
Dwa miesiące temu postanowiłam przefarbować swój naturalny (dzis wiem że piękny) mysi blond i zafundowałam sobie wizytę u fryzjerki, która rozjaśniła mi włosy do blondu... który przy skórze głowy wyszedł chamsko wręcz wpadał w biel a od połowy głowy zakrawał o rudy. Dzisiaj mam już ciemne odrosty i chciałabym teraz zafarbować włosy w kolorze ciemnych odrostów. Do fryzjerki nie pójdę, chciałabym zrobić to sama może właśnie farbą z kolekcji L'oreal, tylko nie wiem czy to ma w ogóle sens czy mi ta farba pokryje ten mój przecudowny blond czy nie ryzykuję jakimiś zieleniami czy innymi historiami?
Pomocy
Myślę, że jeśli już byś chciala malować tą farbą musisz wybrać, jakiś jasny odcien, naturalny jasny blond lub słoneczny złocisty blond (chociaż nie wiem, czy nie wyjdzie rudawy skoro jest zlocisty), bo wszystkie te farby wychodzą ciemniej, ale blondu nigdy nie mialam więc mogę się mylic
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:04   #204
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wychodzi ciemniejszy. Jednak u mnie po tygodniu u mnie kolor juz byl taki jak na opakowaniu I zaznaczam, ze nie wiele ciemniejszy !
Stary 2011-05-11, 16:53   #205
xyz_xyz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zuzia2037 Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie!
Pomocy
słoneczny złocisty brąz wychodzi z miedzianym odcieniem, więc duże prawdopodobieństwo, że słoneczny złocisty blond (ta sama grupa z 3ką w nr) też wyjdzie z jakimiś refleksami. ja bym proponowała naturalny jasny blond choć pytanie jaki kolor chcesz uzyskać, blond czy brąz?
xyz_xyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:16   #206
Gosiak84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wychodzi ciemniejszy. Jednak u mnie po tygodniu u mnie kolor juz byl taki jak na opakowaniu I zaznaczam, ze nie wiele ciemniejszy !
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, chyba następnym razem się skuszę na ten odcień .
Stary 2011-05-11, 18:19   #207
Domika119
Przyczajenie

dziewczyny przy wyborze farby pamiętajcie czy macie chłodny czy ciepły typ urody i jesli nie wiecie jaki kolor wybrać to zdecydujcie sie na odcien o 1 lub 2 tony jasniejszy wtedy unikniecie bardzo ciemnych włosów wiadomo ze zawsze wyjdą ciemniejsze.ja jakiś czas temu farbowałam sie odcieniem nr 62 smakowity kasztan owszem kolorek ciemniejszy ale fajnie sie prezentował..1 opakowanie starczyło a mam włosy do połowy pleców..niestety szybko sie wypłukuje plus słońce mi rozjasniło...teraz zdecydowałam sie na nr 41 jestem ciekawa efektu pozdrawiam
Domika119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 17:48   #208
daria8805
Raczkowanie

hej dziewczyny, śledziłam ten wątek od początku nosząc się z zamiarem pofarbowania włosów sublime mousse 70 ciemny blond, naczytałam się to bardzo duzo... jestem naturalną bardzo ciemna blondynką nawet pod jasny brąz oczy mam niebiesko szare a brwi i rzęsy ciemne. Od lat rozjaśniam włosy do bardzo jasnego prawie platynowego blondu (eksperymentuje od czasu do czasu ale zawsze wracam do bardzo jasnych) moje włosy zaczęły się w końcu buntować i kruszyć od rozjaśniacza a chce je zapuścić bo za 2-3 lata planuje ślub i wymarzyłam sobie długie włosy (Dodam ze teraz nam boba do polowy szyi) wiem ze można doczepić ale ja chce mieć swoje . Wracając do tematu, wyhodowałam 4 cm odrost i zaczęłam nakłdać piankę na suche nieumyte włosy od skóry przeciągając po pasemku ale nie do końca i tak całą głowę ( pomijając pojedyncze pasma, nakładając to mniej, to więcej) trzymałam 30 min. Z efektu jestem bardzo zadowolona wyszedł mi taki kolor jak ma Maja Sablewska, od skory ciemny, końce jaśniejsze i jasne refleksy od polowy głowy, odrost się zgubił więc zaczynam zapuszczanie (w świetle słonecznym mam taki średni popielaty blond) o to mi chodziło, zaczynam zapuszczanie
Stary 2011-05-12, 20:36   #209
zuzia2037
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xyz_xyz Pokaż wiadomość
słoneczny złocisty brąz wychodzi z miedzianym odcieniem, więc duże prawdopodobieństwo, że słoneczny złocisty blond (ta sama grupa z 3ką w nr) też wyjdzie z jakimiś refleksami. ja bym proponowała naturalny jasny blond choć pytanie jaki kolor chcesz uzyskać, blond czy brąz?
Brąz raczej. Z tego jaki kolor przyjmują moje odrosty wynika, że są ciemne iz blondem nie mają nic a nic wspólnego.
Stary 2011-05-13, 10:06   #210
gold-fish
Zakorzenienie

farbowałam 70 i wyszedł ciemny brąz (zimny odcień) , niestety sugerowałam się zdjęciem (piękny kolor na opakowaniu) i l'oreal ma u mnie duzego minusa za taki przekręt
do tego odżywka (włosy po niej też) śmierdzi kocimi siuśkami lub bukszpanem
tydzień temu farbowałam, myję włosy codziennie- brąz się utrzymuje

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości