Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-28, 21:53   #241
cziki
Zakorzenienie

Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Wklejam swoje zdjęcia przed, w trakcie i po farbowaniu . Niestety zdjęcia kiepskie. Kolor ładny, jednolity, nie za ciemny a trzymałam równo 30 minut.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa 006.jpg (34,7 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa 012.jpg (21,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa 022.jpg (62,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa 024.jpg (38,5 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa 072.jpg (32,2 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa 075.jpg (22,8 KB, 228 załadowań)
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:57   #242
Kredzia_
Zakorzenienie

I ja pokusiłam się o pofarbowanie włosków

Powiem tak. Jestem mile zaskoczona.

Farba nakłada się wyśmienicie, mam włosy do zapinki od biustonosza i pianka mi jeszcze została farbka pokryła wszystkie włosy bez żadnego problemu, nie uczulała.
Farbowałam kolorem 53, złocisty brąz . Co prawda byłam przerażona po przeczytaniu Waszych opinii tutaj na forum :p
Tym bardziej, że nie ważne jakim kolorem farbowałam włosy to zawsze wychodziły mi czarne. I tutaj mile się zaskoczyłam, ponieważ kolor wyszedł taki jak na opakowaniu z początku mi się nie podobał (był wieczór) ale dzisiaj jak rano wstałam spojrzałam jak wyglądają w świetle dziennym i cudo normalnie
włoski wyglądają tak jakby to był mój naturalny kolor

poza tym są mięciutkie, błyszczące

Załączam zdjęcia.

1 zdjęcie to mój naturalny kolor, a kolejne to po farbowaniu bez i z fleszem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkkk.jpg (59,3 KB, 648 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2835.jpg (56,3 KB, 612 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2839.jpg (78,1 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2837.jpg (69,4 KB, 600 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2843.jpg (69,7 KB, 635 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2850.jpg (38,1 KB, 439 załadowań)
Kredzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:31   #243
ASIULKA1975
Przyczajenie

Witam!!!
Nawet nieźle wyszedł kolorek.też zamierzam zrobić nr 60 tylko nie wiem czy mi wyjdą, bo do tej pory dwa razy farbowałam nr 53 czyli słonecznym brązem teraz chciałabym je o jeden dwa tony rozjaśnić... pzdr
ASIULKA1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:10   #244
gold-fish
Zakorzenienie

dobra wiadomosć dla dziewczyn, którym po 70 wyszedł ciemny brąz... zmył się po 3 tygodniach... jest teraz zwykły ciemny blond, ale oczywiscie duuużo brakuje mu do koloru na opakowaniu

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:34   #245
Agatau88
Zakorzenienie

A jakieś jeszcze opinie o 83?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:03   #246
pxv
Raczkowanie

Mogę dorzucić i ja zdjęcie 70. Widzę, że to wychodzi każdemu co innego z tym kolorem. U mnie to ciemne wyszły. Nie spodziewałam się efektu z opakowania ale na 7 poziom to jest stanowczo za ciemne. Dopiszę, że zdjęcie było robione w słońcu więc "na żywo" wygląda to ciemnej.
Ja rozumiem, że różne włosy to różnie farba może łapać ale żeby aż takie różnice były, że jednym wychodzi jak blond nawet jasny a innym brąz to coś jest nie halo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03820.jpg (43,5 KB, 418 załadowań)

Edytowane przez pxv
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:04
pxv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:00   #247
Kredzia_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pxv Pokaż wiadomość
Mogę dorzucić i ja zdjęcie 70. Widzę, że to wychodzi każdemu co innego z tym kolorem. U mnie to ciemne wyszły. Nie spodziewałam się efektu z opakowania ale na 7 poziom to jest stanowczo za ciemne. Dopiszę, że zdjęcie było robione w słońcu więc "na żywo" wygląda to ciemnej.
Ja rozumiem, że różne włosy to różnie farba może łapać ale żeby aż takie różnice były, że jednym wychodzi jak blond nawet jasny a innym brąz to coś jest nie halo.

nie przejmuj się. swego czasu jak farbowałam marionem na czekoladowy brąz to miałam czarne -.- miesiąc, półtora i kolor był taki jaki powinien.
więc u Ciebie po kilku myciach też będzie taki jaki powinien wyjść

ja jestem w szoku że u mnie kolor wyszedł baaaardzo zbliżony do naturalnego. nikt nawet nie poznał że farbowałam
Kredzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:54   #248
ladyAga87
Przyczajenie

No właśnie-ja się najbardziej obawiam tego,że jak pofarbuję włosy jakimś brązem z Loreala (kiedyś strzeliłam sobie odcień karmelu z Castinga tej firmy i strasznie ciemne wyszły) więc teraz się boje troszki
Wczoraj zafundowałam moim włosom coś strasznego-tknięta nagłym impulsem poszłam do fryzjera i skróciłam swoje włosy i zrobiłam sobie grzywkę i fajnie wyszło,więc postanowiłam je jeszcze pomalować na jakiś jaśniejszy kolor niż miałam do tej pory; jakiś czas temu koleżanka namówiła mnie na farbę bardzo tanią (ja za swoją zapłaciłam 10,50zł) a mianowicie chodzi mi o farbę Londa (taka w czerwonym opakowaniu); pierwszy raz pomalowałam włosy nr 38 Beżowy blond i chociaż nie wyszły takie jak na obrazku (były ciemniejsze,ale zaznaczam,że ja swoje własne naturalne miałam prawie czarne a przed Londą włosy farbowałam tylko 2 razy-pierwszy u fryzjera profesjonalnymi farbami-fryzjerka zmieszała 3 różne odcienie-mokka,koniak i coś jeszcze-i rozjaśniły mi się i kolor wyszedł bardzo fajniusi ) a później właśnie wspomnianym wcześniej Castingiem i od razu ściemniały... A później zaczęłam moją przygodę z Londą; po romansie z kolorem 38 postanowiłam moje kłaki jeszcze bardziej rozjaśnić-bo lato,bo cieplej twarz będzie wyglądała itp; wybrałam odcień nr 19 Platynowy blond,bo byłam pewna,że wyjdzie i tak ciemniejszy niż powinien wyjść i...zaczął się dramat-włosy wyszły okropne!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kolor sraczkowy za przeproszeniem jestem załamana-mąż się ze mnie śmiał i wogóle... chciałabym więc wrócić do jakiegoś ciepłego brązu i pomyślałam,że spróbuję właśnie koloryzacji w piance,bo ponoć można ją łatwo wykonać samemu i kolory są bardzo ładne tylko czy można farbować włosy dzień po dniu???? możecie się ze mnie śmiać,ale nie mam doświadczenia w koloryzacji włosów i wielu rzeczy nie wiem ale bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
ladyAga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:02   #249
playboykaa77
Zadomowienie

o masakra ladyAga87 szkoda ze wczesniej na wizaz nie zajrzalas , nigdy bys nie nalozyla platyny na ciemny braz w celu lekkiego rozjasnienia . dziewczyny tu pisza ze pianka wychodzi ciemno moim zadniem kup castinga jakis ciemny blond lub jasny braz wyjdzie ciemniej ale sie spierze .
a i nie jest on ciezki w aplikacji -jesli wysmarujesz twarz latwo zejdzie i nie musisz sie stresowac czasem wykonania bo casting jest delikatny dla wlosow

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:03
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 18:57   #250
ladyAga87
Przyczajenie

Ha! No właśnie Droga Playboykoo77-gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była... Strasznie się czuję ze sobą,męczę się patrząc w lustro heh; Przespałam się z problemem i myślę,że skorzystam z Twojej porady O efekcie końcowym napiszę po weekendzie,bo mąż mi laptopa zabiera buuuu na 3 dni bo jedzie w trasę(
Jeszcze raz dzięki
ladyAga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:29   #251
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ladyAga87 Pokaż wiadomość
Ha! No właśnie Droga Playboykoo77-gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była... Strasznie się czuję ze sobą,męczę się patrząc w lustro heh; Przespałam się z problemem i myślę,że skorzystam z Twojej porady O efekcie końcowym napiszę po weekendzie,bo mąż mi laptopa zabiera buuuu na 3 dni bo jedzie w trasę(
Jeszcze raz dzięki
ok mam nadzieje ze bedzie dobrze, casting malo ingeruje we wlosy i latwo sie spiera wiec nawet jak Ci sie nie spodoba to nie bedzie tak trudno zmienic kolor
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 20:40   #252
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Tydzień temu malowałam ŚREDNIM BLONDEM

wyszedł mocno ciemny blond.
minął tydzień a teraz się sprał i jets RUDO-BRĄZOWO-NIJAKI
ble.
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 17:38   #253
kucius123
Przyczajenie

Dziś farbowałam włosy 60 (naturalny jasny brąz) .
Kolor wyszedł za ciemny...coś jak ciemny brąz.
Mam nadzieje, że po kilku umyciach zrobi się trochę jaśniejszy.
Chociaż.... nawet ładnie to wygląda.
Co do Farby to łatwa w użyciu , delikatna i nie wysusza.
kucius123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:48   #254
paczkizelek
Przyczajenie

załamka pol godziny temu kupilam ta farbe z racji tego,ze moje wlosy sa dlugie potrzebuje 2 opakowan wynioslo mnie to niecale 60 zl...obawiam sie ,ze wyjdzie mi tak ciemny jak Tobie obym sie mylila moja wlosy sa o ton ciemniejsze od twoich przed farbowaniem.zdam relacje wieczorem
paczkizelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 15:24   #255
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Dziewczyny nie ma sie co dziwic jasny braz wychodzi jak ciemny braz wpadajacy w czern. Jednak po 3 myciach spierze sie do jasnego brazu.
Ja jak malowalam wlosy pianka o odcieniu : naturalny braz numerek chyba 50 to wyszedl jak ciemny braz - wpadajacy w czern z taka wisniowa poswiata pod sloncem ,ale bardzo syzbko splukal sie do jasnego brazu. Juz po 1 myciu wlosy byly o ton jasniejsze.

Teraz pomalowalam wlosy starym castingiem : jasnym brazem (50) i jestem najbardziej zadowolona jak do tej pory z koloru.
Kolor wyszedl rownomierny, na poczatku byl bardzo ciemny bo wygladal jak ciemny braz wpadajacy w czern jak to okreslil moj chlopak. Jednak jestem juz po 3 myciach i wlosy sa takie jak na opakowaniu sliczny jasny braz

Ja juz raczej do tych pianek nie wroce bo mysle, ze stary casting jest trwalszy i ma ciekawsze kolory. Jasny braz jest bardzo ladny - typowy braz bez zadnych rudosci, czerwonych poswiat - piekny gleboki kolor.
A jak pomalowalam sie ta pianka na braz to slabo pokryla mi wlosy, bardzo szybko spraly mi sie od nasady i troche dziwnie to wygladalo bo od polowy dlugosci wlosy byly ciemniejsze niz u nasady.

Paczkizelek musisz sie liczyc z tym, ze kolor moze wyjsc o ton ciemniejszy niz na opakowaniu - bo kupne farby maja to do siebie, ze wychodza ciemniej a potem sie szybko spieraja do koloru wyjsciowego na opakowaniu.
Ja pochodzilam z 1,5 tygodnia w ciemnym brazie a juz mam ladny jasny brazik.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-06-11 o 15:26
uwielbiam_owoce22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:03   #256
kenijka_85
Przyczajenie

Hej laski, wpadłam na te forum bo oczywiscie szukałam czegos na temat nowej farby loreala w piance. w dzniu wczorajszym stałam sie posiadaczką dwoch farb naturalny jasny brąz do tej pory farbowałam castingiem jasne brazy i brazy wychodziły jak czarne wiec przez długi czas chodziłam "czarna" potem dekoloryzacja przez pasemka i mam jasniejsze włosy. mam strasznie długie włoscy wiec farbowanie u fryzjera drogo mnie wychodzi po przeczytaniu opinii boje się niemiłosiernie....
Dzis farbowanie wziełam ten kolor bo na probniku był jasniejszy niz od moich obecnie a wiem ze wychodzi zawsze ciemniejszy.
dam znac co mi wyjdzie mam nadzieje ze obejdzie sie bez płaczu
kenijka_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:14   #257
gold-fish
Zakorzenienie

Na wszystkich farbach L'oreala jest info, że jeżeli sie wahasz, który chcesz odcień to wybierz jaśniejszy zależy gdzie kupiłaś te farby, ale np. w Superpharmie można wymienić farbę na inny odcień, a nawet zwrócić do 30 dni

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 17:02   #258
Lady_Gaga
Przyczajenie

Ja zdecydowałam się na 30, naturalny głęboki brąz. Przy aplikowaniu od czasu do czasu piekło w oczy, oprócz tego nie mam większych zastrzeżeń. Po zmyciu farby okazało się, że wyszedł...czarny mam nadzieję, że szybko zmyje się do tego ciemnego brązu.
Lady_Gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 18:39   #259
kenijka_85
Przyczajenie

ja własnie jestem po....
hm.... no coz moje włosy nie sa w zaden sposob podobne do zdjecia i probnika z tymi sztucznymi włosami
kolor..... jestem ciemno bardzo ciemno brazowa wlosy lśnia i generalnie sa ładne ale napewno nie naturalno jasno brazowe.... poczekamy po kilku praniach
rude tez nie sa....
chyba casting była lepsza ale jasne brazy juz wogole wychodzily czarne
pracownicy w lorealu chyba znaja inne nazwy kolorow niz ja no coz....
Stary 2011-06-15, 09:16   #260
kenijka_85
Przyczajenie

Załączam zdjecia po farbowaniu farbą loreal w piance
kolor Uwaga Naturalny jasny brąz "60"
20110615(003).jpg

20110615(002).jpg

20110615(001).jpg

20110615.jpg
Stary 2011-06-15, 09:17   #261
kenijka_85
Przyczajenie

Nawet wyglądam jak czarna na tych zdjeciach..... ech mam nadzieje ze w miare szybko sie spierze
Stary 2011-06-15, 13:57   #262
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kenijka_85 Pokaż wiadomość
Nawet wyglądam jak czarna na tych zdjeciach..... ech mam nadzieje ze w miare szybko sie spierze
Spokojnie, z 2-3 razy wymyjesz wloski w szapmponie przeciwlupiezowym i bedziesz miala fajny jasny brazik - taki jak na opakowaniu.
Stary 2011-06-15, 14:10   #263
kenijka_85
Przyczajenie

Mam nadzieje ze masz racje
Stary 2011-06-15, 14:12   #264
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Wiesz ja ostatnio, jakies 2 tygodnie temu jak juz pisalam wczesniej - farbowalam jasnym brazem Castinga (500) i wlosy na poczatku byly barzi ciemne - takie jak twoje albo nawet ciut ciemniejsze a teraz jest jasny braz jak na opakowaniu, szybko sie to ciemne wyplukalo.
Stary 2011-06-16, 17:00   #265
xmerlinmonroex
Raczkowanie

Ja farbowałam 70 naturalny ciemny blond, i też przeżyłam szok, bo włosy są ciemne a nie tego się spodziewałam, aplikacja farby bardzo fajna mi zapach nie przeszkadzał, włosy są miekkie i lśniące, ale kolor wyszedł zaskakująco inny, zdecydowanie za ciemny ... wklejam zdjęcie włosy są pokryte jednolicie z fajnymi refleksami i na moje grube długie włosy starczyło farby idelanie
xmerlinmonroex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 08:22   #266
justpl
Raczkowanie

na jak kolor kładłas ta farbe ?
Cytat:
Napisane przez xmerlinmonroex Pokaż wiadomość
Ja farbowałam 70 naturalny ciemny blond, i też przeżyłam szok, bo włosy są ciemne a nie tego się spodziewałam, aplikacja farby bardzo fajna mi zapach nie przeszkadzał, włosy są miekkie i lśniące, ale kolor wyszedł zaskakująco inny, zdecydowanie za ciemny ... wklejam zdjęcie włosy są pokryte jednolicie z fajnymi refleksami i na moje grube długie włosy starczyło farby idelanie
a na jaki kolor kładłaś tą farbę ?

Ps: ja mam mysi blond i końcówki jasne włosów, i zależy mi na zimnym jasnym brązie, zastanawiam się czy użyć nr 70 właśnie.
justpl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:25   #267
paczkizelek
Przyczajenie

Hej dziewczyny,
wlosy juz pofarbowane farba sloneczny złocisty blond jak pewne sie spodziewacie zlocistego blondu to nie przypomina pierwsze 15 minut trzymania farby na glowie wpedzilo mnie w panike poniewaz przy glowie daly sie we znaki rude refleksy juz mialam ochote to zmyc lecz pomyslalam,ze odczekam kolejne 15 wskazanych minut gdyz prawdopodobnie zlapalo mi narazie pigmenty o cieplym odcieniu i tak jak sie spodziwalam rude to nie bylo lecz blondu a tym bardziej zlocistego nie przypomina zle nie wygladam,wiec jakos z tego wzgledu nie panikuje zmyje sie jak reszta innych farb lecz jezeli jestescie zwolenniczkami blondu i cale zycie z tylko takim odcienie mialysce stycznosc to wydaje mi sie ,ze mozecie byc zawiedzione mi na naturalnym wlasnym blondzie (wczesniej mialam farbowane na ciemny blond i planowalam wrocic do wlasnego koloru ale przy polowie odrstow zdecydowalam,ze nie wytrzymam i siegnelam po ta farbe).
Moze w skrocie co z plusow:
zapach nie jest drazniacy
latwa aplikacja
wydajnosc (chociaz powiem szczerze ,ze wczesniej uzywalam pianki schwarzkopa i tamta wydala mi sie wydajniejsza-bardziej sie pienila przez co mniejsza ilosc dalo sie aplikowac na wiekszym obszarze)
odzywka wydajna a wlosy po niej sa miekkie i mile w dotyku zapach tez dosc przyjemny
cena dla mnie okej lecz na moja dlugosc potrzebuje dwoch opakowan ,wiec na 60 zl byc niezadowolnym to do waszej wlasnej oceny
ponizej dodam zdjecia przed i po.
pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o 058.jpg (114,3 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OLLLA.jpg (97,1 KB, 484 załadowań)
paczkizelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:13   #268
91_ola
Raczkowanie

Hej, wiadomości z wątku prześledziłam dopiero niestety po nieudanym farbowaniu. Na moje włosy, jaśniejszy blond nałozyłam farbe kolor 83, słoneczny złocisty blond, trzymałam na włosach zgodnie z instrukcją, po umyciu i wysuszeniu okazało się, że włosy są niemalże brązowe. Nie polecam, zdecydowanie
91_ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:24   #269
kenijka_85
Przyczajenie

Ja miałam nadzieje ze farba mi się troche zmyje jak pocieszała mnie jedna z forumowiczek ale niestety narazie niewlelka róznica... prawie żadna jestem ciemna mamba
Stary 2011-06-20, 10:33   #270
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Wiesz kazdy ma inne wlosy, moje sa takie, ze kolor bardzo szybko sie wyplukuje.
Ja jak farbowalam wlosy ta pianka to wogole jeszcze szybciej wyplukala sie niz stary Casting.
Najdluzej trzymala mi sie mrozna czekolada.
Druga sprawa, ze ja minimum 2 razy w tygodniu myje wlosy.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości