Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-13, 14:22   #1
wiktoriaa9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Czy to rozja郾i w這sy?

Cze嗆 wszystkim

Ostatnio pofarbowa豉m w這sy na br您owo. Ale wysz造 kruczo czarne. My郵a豉m ze przez tydzie cho troszeczk si rozja郾ia je郵i b璠 je my豉 dzie na dzie. Niestety nadal pozosta造 czarne. Nie chce u篡wa dekoloryzacji wole jakie naturalne sposoby. Du穎 na ten temat czyta豉m. I mam takie pytanko
Czy je郵i np. b璠 co drugi dzie p逝ka w這sy rumiankiem lub woda z cytryna lub odzywka z proszkiem rozja郾iaj帷ym ( niebieskim) na zmian i co chwila b璠 dawa na prawd bardzo mocne odzywki. To czy do czerwca w這sy si rozja郾i do br您u? Czy musz czeka na swoje naturalne a odrosn? I czy to bardzo zniszczy mi w這sy? W czerwcu wyje盥瘸m i chcia豉bym aby zesz造 do br您u
wiktoriaa9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 17:32   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 920
Dot.: Czy to rozja郾i w這sy?

Cytat:
Napisane przez wiktoriaa9 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim

Ostatnio pofarbowa豉m w這sy na br您owo. Ale wysz造 kruczo czarne. My郵a豉m ze przez tydzie cho troszeczk si rozja郾ia je郵i b璠 je my豉 dzie na dzie. Niestety nadal pozosta造 czarne. Nie chce u篡wa dekoloryzacji wole jakie naturalne sposoby. Du穎 na ten temat czyta豉m. I mam takie pytanko
Czy je郵i np. b璠 co drugi dzie p逝ka w這sy rumiankiem lub woda z cytryna lub odzywka z proszkiem rozja郾iaj帷ym ( niebieskim) na zmian i co chwila b璠 dawa na prawd bardzo mocne odzywki. To czy do czerwca w這sy si rozja郾i do br您u? Czy musz czeka na swoje naturalne a odrosn? I czy to bardzo zniszczy mi w這sy? W czerwcu wyje盥瘸m i chcia豉bym aby zesz造 do br您u
kup szampon przeciwlupiezowy i szoruj.
Troche powinno sie spluka
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 08:57   #3
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 038
Wpisy w blogu: 4

te polecam spr鏏owac z szamponem przeciw逝piezowym, mo瞠sz te spr鏏owac dodawac troszk sody oczyszczonej do szamponu i my tym w這sy. Cytryna raczej nic nie da na czarne w這sy.

b璠 mam w lipcu 2018
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 11:06   #4
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

rozjasniacza bym Ci nie proponowa豉 u篡wa bo b璠ziesz mie brazowo-czerwono-pomara鎍zowe-blond w這sy 豉ciate delikatnie m闚iac o ile sama b璠ziesz sie tego podejmowa ;p;p

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 18:19   #5
wiktoriaa9
Przyczajenie

Czy Nizoral rozja郾i mi w這sy? A szampony dla blondynek?
Stary 2011-03-15, 19:23   #6
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 139

rozja郾iaj, bo te dla blond w這s闚 maj naturalne ekstrakty dodaj帷e jasnych refleks闚
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 08:33   #7
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Nizoral to szampon przeciw逝pie穎wy wiec wyp逝kuje farb.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 11:43   #8
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 980

Tak, Nizoral bardzo wyp逝kuje farby. Sprawdzi豉m na sobie.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 12:06   #9
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Tak, Nizoral bardzo wyp逝kuje farby. Sprawdzi豉m na sobie.
Po ilu u篡ciach Nizorala farba pu軼i豉 kolor ? Bo nie wiem czy jest sens kupowac ca豉 butelk kiedy kilka saszetek mo瞠 dac rad ? (Head&Shoulders ju nic nie daje w moim przypadku, cho musz z逝zy du瘸 butl do ko鎍a)

b璠 mam w lipcu 2018
Stary 2011-03-16, 13:04   #10
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Przy pierwszym u篡ciu z w這s闚 lecia豉 br您owa woda. Odkry豉m to gdy mia豉m w這sy pofarbowane kt鏎ym z ciemnych szampon闚 Palette do 28my. Bardzo si zdziwi豉m, bo kolor po farbowaniu by prawie czarny z czerwonawym po造skiem, a po pr鏏ach zmywania wyp這wia niemal瞠 do poziomu mojego naturalnego blondu. Przy innych szamponach przeciw逝pie穎wych nie by這 a takiego efektu.
Potem zmywa豉m Nizoralem szamponetkobalsamy z ekstraktami z henny, wtedy g堯wnie tym farbowa豉m w這sy.
Moim zdaniem nie warto inwestowa w ca陰 butelk, chyba, 瞠 szampon ma s逝篡 do pozbycia si 逝pie簑 Efekt wyp逝kuj帷y po kilku u篡ciach zwalnia albo zanika. Przynajmniej u mnie tak by這.
Stary 2011-03-16, 13:11   #11
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Przy pierwszym u篡ciu z w這s闚 lecia豉 br您owa woda. Odkry豉m to gdy mia豉m w這sy pofarbowane kt鏎ym z ciemnych szampon闚 Palette do 28my. Bardzo si zdziwi豉m, bo kolor po farbowaniu by prawie czarny z czerwonawym po造skiem, a po pr鏏ach zmywania wyp這wia niemal瞠 do poziomu mojego naturalnego blondu. Przy innych szamponach przeciw逝pie穎wych nie by這 a takiego efektu.
Potem zmywa豉m Nizoralem szamponetkobalsamy z ekstraktami z henny, wtedy g堯wnie tym farbowa豉m w這sy.
Moim zdaniem nie warto inwestowa w ca陰 butelk, chyba, 瞠 szampon ma s逝篡 do pozbycia si 逝pie簑 Efekt wyp逝kuj帷y po kilku u篡ciach zwalnia albo zanika. Przynajmniej u mnie tak by這.
No to nie幢e, ja mam w豉郾ie 逝pie tylkow kilku miejscach na g這wie tak瞠 Nizoral na pewno nie zaszkodzi, tylko, ze ja te mam na wlosach Palette tylko trwa陰 farb farbowana ostatnio w pa寮zierniku tamtego roku. Niby nie widac a tak bardzo odrost闚 ale jednak chcia豉bym si pozby chocia jeszcze troszk tej farby. Head&Shoulders ju nic nie daje no a Nizoral jest jednak mocniejszy.

b璠 mam w lipcu 2018
Stary 2011-03-16, 14:34   #12
Evaniesama
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

S造sza豉m, 瞠 Nizoral pomaga. Mojej kole瘸nce starczy這 kilka saszetek, ale to pewnie kwestia indywidualna, trwa這軼i farby itp.
Evaniesama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 16:39   #13
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Evaniesama Poka wiadomo嗆
S造sza豉m, 瞠 Nizoral pomaga. Mojej kole瘸nce starczy這 kilka saszetek, ale to pewnie kwestia indywidualna, trwa這軼i farby itp.
No w豉snie wszytsko zalezy od farby, c騜 spr鏏uj z Nizoralem a w zale積o軼i od ost瘼nych funduszy kupi butelk lub kilka saszetek.

b璠 mam w lipcu 2018
Stary 2011-03-24, 18:55   #14
wiktoriaa9
Przyczajenie

Myj nizoralem i nic
Zacz窸am my w szamponie pokrzywowym. I jak sp逝kuje w這sy to zacz窸a lecie szaro br您owa woda. Czy on cho troszk zmyje farb? Rozja郾i j?
Stary 2011-03-25, 07:37   #15
crawik15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

Cytat:
A orientujesz si mo瞠,czy jak ok. 2 tyg temu farbowa豉m si w豉郾ie takim balsamem koloryzuj帷ym z ekstraktem z henny (venita) to czy jak za tydzie rozja郾i豉bym w這sy rozja郾iaczem to mi to r闚no z豉pie..? bo s造sza豉m,瞠 henna zostaje d逝go na w這sach i ci篹ko j pokry ale w豉郾ie nie wiem,jak to jest z rozja郾ianiem
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-25, 08:03   #16
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez crawik15 Poka wiadomo嗆
A orientujesz si mo瞠,czy jak ok. 2 tyg temu farbowa豉m si w豉郾ie takim balsamem koloryzuj帷ym z ekstraktem z henny (venita) to czy jak za tydzie rozja郾i豉bym w這sy rozja郾iaczem to mi to r闚no z豉pie..? bo s造sza豉m,瞠 henna zostaje d逝go na w這sach i ci篹ko j pokry ale w豉郾ie nie wiem,jak to jest z rozja郾ianiem
Orientuj si
Venita to produkt chemiczny i nie ma co por闚nywa go z henn. Taka prawdziwa ro郵inna farba dzia豉 w zupe軟ie inny spos鏏. Koloru po hennie nie豉two si pozby, bo barwnik z niej 陰czy si trwale z keratyn.
Venita ma tylko ekstrakt z henny, czyli w豉軼iwie trudno powiedzie co to jest. Efekt barwi帷y tego balsamu opiera si na sztucznych barwnikach - przeczytaj sk豉d, a sama zobaczysz. Te barwniki zmywaj si ca趾owicie, ale nie potrafi powiedzie po jakim czasie zmyj si tobie. Kiedy bardzo cz瘰to farbowa豉m w這sy Venit i przy niekt鏎ych kolorach po 2tyg. nie by這 ju 瘸dnego 郵adu, a po innych by這 co jeszcze wida.
Je郵i u ciebie wypada odst瘼 3 tygodni mi璠zy farbowaniem a rozja郾ianiem, to nie powinno by problemu, chyba, 瞠 widzisz jeszcze na w這sach pozosta這軼i koloru. Wtedy najlepiej zrobi pr鏏 rozja郾iania na pasemku.

A jeszcze odno郾ie zmywania kolor闚. Przypomnia豉m sobie, 瞠 ten efekt wyst瘼owal u mnie przy zmianie szamponu, tzn. je郵i przez jaki czas u篡wa豉m jednego, a potem zmienia豉m go na inny, to przy pierwszych u篡ciach tego nowego kolor troch puszcza.
Stary 2011-03-25, 09:32   #17
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 559

Cytat:
Napisane przez wiktoriaa9 Poka wiadomo嗆
Myj nizoralem i nic
Zacz窸am my w szamponie pokrzywowym. I jak sp逝kuje w這sy to zacz窸a lecie szaro br您owa woda. Czy on cho troszk zmyje farb? Rozja郾i j?
Wszystko zale篡 od Twoich w這s闚.
S takie, z kt鏎ych wszystkie farby szybko si spieraj a s i takie, z kt鏎ych kolor ju bez rozja郾iania nie zejdzie.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.