Paznkocie u nóg rosnące jakby do góry??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-13, 21:31   #1
nikiii
Zadomowienie

GG do nikiii

Paznkocie u nóg rosnące jakby do góry???

Witam, mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieszczam wątek. Od zawsze chciałam kupić sobie balerinki, ale zawsze coś było nie tak: uwierało, uciskało, zawsze w okolicach paznokcia u dużego palca u stopy. Nie był to ból, taki dyskomfort, który podejrzewam, że przy chodzeniu tylko by się nasilał. Dziś zauważyłam dopiero, że moje paznokcie na paluchach znacznie różnią się od paznokci ludzi mi znajomych- to znaczy, wyglądają normalnie, tylko jak się "przejedzie" palcem od miejsca, z którego wyrastają do "czubka" to czuć jakby wzniesienie (czyli czubek jest nieco wyżej). Mam tak tylko na dużych palcach, reszta jest ok. Szukałam w internecie o tym, ale za nic nie mogłam znaleźć podobnego przypadku. Zastanawiam się czym jest to spowodowane i czy można ten kształt skorygować. Czy może po prostu jestem skazana na buty z dużą przestrzenią nad palcami...
Liczę na pomoc, wskazówki
nikiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:43   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: Paznkocie u nóg rosnące jakby do góry???

Zależy jak daleko i jak wysoko jest uniesiony wolny brzeg- jezeli na niewielkiej przestrzeni, to możesz je poprostu skrócić, jezeli sie nie da- mozna praznokcie utwardzić żelem/akrylem wówczas paznokcie zostaną wyrównane.
Stary 2013-08-21, 21:56   #3
margot003
Raczkowanie

Podbijam wątek!
nikii znalazłaś jakieś rozwiązanie?? ja mam niestety tak samo rosnące paznokcie, za chiny nie mogę kupić żadnych balerinek ani pantofli, bo na paznokcie naciska od góry materiał buta i potem bolą mnie duże palce u stóp. Tragedia, bo bezboleśnie mogę w zasadzie chodzić tylko w sandałach i trampkach.
margot003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:56   #4
innocentx3
Przyczajenie

A jakbyś to wzniesienie troszkę podpiłowała ? Paznokcie u dłoni nie raz się tak piłuje lekko, aby miały równomierną powierzchnię. Myślę, że mogłabyś spróbować, stać się nic nie stanie.
innocentx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 22:24   #5
margot003
Raczkowanie

Próbowalam, ale nic to nie daje, materiał cały czas naciska od góry na paznokieć. Teraz cały czas staram sie mieć paznokcie spiłowane maksymalnie krótko.
margot003 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości