Babcia - okularki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-02-27, 14:07   #1
Agentka
Wtajemniczenie

Babcia - okularki :)

Wiedzmo Kofana [img]icons/icon7.gif[/img] Nowy wątek rozpoczęłam, bo tamten sie nieco długawy zrobił [img]icons/icon7.gif[/img] Na razie zajęłam sie okularkami, bo wiesz w pracy jestem, a jak mam net otwarty i szef z tekstem " znowuuu wizaz.." to ja " a skad szefcio- okularki zmieniam [img]icons/icon12.gif[/img] " ..i spokój jest [img]icons/icon7.gif[/img]

a zatem w chwili obecnej okularki, oki ? [img]icons/icon7.gif[/img]

Poparz na nie. Jak wczesniej powiedziałam, te które masz aktualnie są odrobinkę za duże..masz drobną bużke i delikatną urodę/a one za bardzo ją przytłaczają..przyznam, ze okulary to było cos co mi sie osobiscie rzuciło w oczy jako pierwsze..ze nie takie, ze inne być powinny..ja jednak jestem troche świrnięta na punkcie okularów [img]icons/icon12.gif[/img] - cały czas bym je zmieniała..bo one, jak moda- nowości, trendy, wariacje, etc.. [img]icons/icon7.gif[/img]

Popatrz proszę na fotki. Grunt to zmniejszyć Twoje obecne okularki, wydłużyć je troche, tak by były to oprawki : prostokątne lub owalne, nawet z tendencją do "kociej" końcówki..czyli leciutko ku górze wygięte [img]icons/icon7.gif[/img] Uwazam (osobicie [img]icons/icon7.gif[/img] ) ze w takich własnie byłoby Ci najlepiej [img]icons/icon7.gif[/img] Ciemniejsze oprawki proponowałabym jesli zdecydujesz sie na włosy brąz - to oczywiscie nie koniecznosc..idac za ciosem-jasniejsze oprawki , a wiec delikatniejsze, gdy zostaniesz blondaskiem - do czego Cie usilnie namawiam i żadam podporządkowania się [img]icons/icon12.gif[/img] !! Tak na serio- JA CIEBIE widze w blondzie, ale jak sie uprzesz..sie trudno mówi.. [img]icons/icon12.gif[/img]

Mam nadzieje, ze dzis mi sie uda sfinalizować dalsze wyżywanie sie na Tobie wizażowo [img]icons/icon12.gif[/img] Śkooooda, ze Szefowa kompka nie ma... [img]icons/icon9.gif[/img] i nie moze ocenic, czy zmierzamy w tej zabawie w dobrym kierunku...Mimo wszystko liczę na słówko P.Dyrektor [img]icons/icon7.gif[/img]

Babciu- oglądaj, skonsultuj z Potworem ( cmokas w rozczochraną glacę [img]icons/icon12.gif[/img] , ja zmykam ciezko pracowac [img]icons/icon12.gif[/img] jak mi sie uda dokoncze wieczorkiem [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] : hello:
Stary 2003-02-27, 15:38   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Re: Babcia - okularki :)

Olusiu kochana, dziękuję. [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]

W zdjęciach moich jest trochę przekłamania, teraz mam trochę mniejsze
oprawki, takie jak na ostatnim zdjęciu, one są zbliżone do tych z Twojego
trzeciego od dołu.

Niestety żadne oprawki typu drugie od góry i drugie od dołu nie wchodzą w
grę, wyglądam tragicznie, chociaż mi się podobają. Tylko o obłych
kształtach, nie za bardzo trójkątnych czy kwadratowych...

Z proponowanych podobają mi się pierwsze od góry, trzecie od dołu i pierwsze
od dołu.

Sama też kilka znalazłam ładnych, w takich mi najlepiej, zwłaszcza te
trzecie bardzo, bardzo... [img]icons/icon10.gif[/img]
Zgadzam się, że powinnam mieć trochę mniejsze, ale mam sporą wadę, noszę je
stale, a drobne oprawki mocno zawężają pole widzenia. O ile nosisz je tylko
do czytania, nie ma problemu, ale obserwacja świata z niewyraźnymi plamami
widzianymi kątem oka... Ale czego się nie robi, zeby być piękną [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziękuję [img]icons/1roza.gif[/img] i czekam na opisy do wczorajszych zdjęć
[img]icons/icon29.gif[/img]

Ps. dostałaś [img]icons/1list.gif[/img] na priva? dziś wysłałam...

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-27, 16:01   #3
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Babcia - okularki :)Makijaz dla blondynki :)

To dobrze Babciu, ze masz mniejsze okularki i jesli sa one podobne do 3 zdjecia od dołu, to Ola [img]icons/aniolek.gif[/img]

[img]icons/icon7.gif[/img]

mailika nie dostałam, jak na razie..a na co Babcia napisała ..na olunie ? czy do pracy ?

udało mi sie znależć kilka fajnych makijazy, pod warunkiem, ze Babcia raczej przy blondzie zostanie [img]icons/icon7.gif[/img] looknie se Babcia i powie czy mam szukac dla brazowych kudełków, tyz ? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

uff..uff..za chwile koniec pracki [img]icons/1jupi.gif[/img]
Stary 2003-02-27, 16:52   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Mhmmmmm... [img]icons/icon29.gif[/img] Śliczne makijażyki, jakbym siebie w lustrze widziała, skąd wiedziałaś, jakie mi się podobają??? [img]icons/1cmok.gif[/img] Tylko szmineczki jak na ostatnim nie używam, bo w zimnych kolorkach mi nieładnie jest. Ale ta na drugim - BOMBA!!! [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Już Cię nie chcę wykorzystywać, bo zajęta jesteś, ale jakby Ci jeszce w brązowych włoskach coś wpadło to chętnie [img]icons/icon12.gif[/img] Też niemocny... [img]icons/icon29.gif[/img] Ale to Olusiu, naprawdę w wolnej chwli, bo inne wizażanki poczują się zaniedbane... [img]icons/icon22.gif[/img]

[img]icons/1list.gif[/img] posłałam dziś dwa na olunię, poszukaj... zwrotu nie było...

Znajdę trochę czasu, to zeskanuję Ci Potwora, a teraz idę faworki smażyć [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2003-02-27, 21:42   #5
sarenka
Zakorzenienie

Re: Babcia - okularki :)Makijaż

<font color=green> a ja znalazłam taki makijaż na stronie l'oreala [dość często tam gmeram ostatnio [img]icons/icon7.gif[/img]]. jest taki baaardzo naturalny. tylko nie wiem co bardziej mi sie podoba makijaż czy Natalia Imbruglia [img]icons/icon7.gif[/img]</font>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz3.JPG (32,2 KB, 2 załadowań)

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-27, 23:55   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Makijażyk bardzo , bardzo... [img]icons/icon10.gif[/img]

A uroda modelki ma niebagatelne znaczenie, wiem jak sama coś ogladam, to też często mi się podoba, mimo, że kompletnie do mnie nie pasuje [img]icons/icon12.gif[/img]

Sarenko, a jak Ci się okularki widzą? Które byś dla mnie wybrała?

[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-02-28, 09:35   #7
sarenka
Zakorzenienie

<font color=green> nad okularkami muszę pomysleć.. znam z autopsji trud doboru [noszę kontakty, ale i okularki czasem trzeba, aby nie eksploatować oczu [img]icons/icon7.gif[/img]] i niby tyle jest ładnych... póki ich na nos nie założę [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] </font>

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-28, 19:37   #8
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Babcia - okularki :)Makijaż/Szefowa :)

Buniu [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Nie było mnei ciutke..ale mam dla Ciebie to co chcemy, tylko bym chciała, zeby najpierw sie Dyrekcja wypowiedziała, czy idziemy tam gdzie dzownią [img]icons/icon12.gif[/img] Pani Agusiu- słóweczko ? [img]icons/icon7.gif[/img]

Fotki, jednak wstawie jutro bo mam tak wolnego kompa, ze chyba go szurne z impetem za okno ! [img]icons/icon12.gif[/img]

Wytrzymasz Babciu ? [img]icons/icon7.gif[/img] Jutro bym sei logneła na kompa Tygrysa i zrobiła to po ludzku [img]icons/icon7.gif[/img] Cio ?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-02-28, 19:50   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Olusiu, jasne, że wytrzymam [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]

Bunia dziś trochę zdechlaczek nie do życia, PMS mi się skończył [img]icons/icon12.gif[/img] Siedzę sobie cichutko i wstawiam ocenki do KW i popis(k)uję troszeczkę. Nawet nie miałabym siły zastanawiać się nad nowymi zdjątkami.

do juterka [img]icons/icon29.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-02-28, 20:00   #10
Agentka
Wtajemniczenie

babciu [img]icons/icon29.gif[/img] oj, mocno sei zle czujesz? moze jakies tablety bys wzieła..jak nie Ty normalnie.. [img]icons/icon9.gif[/img]
Stary 2003-02-28, 20:03   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Nie bój, maleńka [img]icons/icon29.gif[/img], Nurofen Forte rulez [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-02-28, 20:12   #12
Agentka
Wtajemniczenie

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Nie bój, maleńka [img]icons/icon29.gif[/img], Nurofen Forte rulez [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
>no [img]icons/icon7.gif[/img] grzeczna Bunia [img]icons/icon7.gif[/img] TO lecz sie Babciu, ja musze zniknac chwilowo- znajomi [img]icons/icon7.gif[/img] yyy..cholera cios ostatnio nie mam czasu na nic..bozzz..kiedy ja ciacho zrobie, jutro sie rodze po raz 28 ósmy i wypadałoby cios na stole postawic [img]icons/icon12.gif[/img]Albo kupie w cukierni [img]icons/icon12.gif[/img]

PS. [img]icons/1cmok.gif[/img] Babus i sie mi nie przemeczaj za bardzo ..

lecem [img]icons/icon40.gif[/img] do juterka [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-28, 20:28   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Ola napisał(a):
kiedy ja ciacho zrobie, jutro sie rodze po raz 28 ósmy i wypadałoby cios na stole postawic [img]icons/icon12.gif[/img]Albo kupie w cukierni [img]icons/icon12.gif[/img]
>

Olusiu, wszytkiego urodzinkowego!!! [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Zrób Tygryska [img]icons/icon12.gif[/img]

> PS. [img]icons/1cmok.gif[/img] Babus i sie mi nie przemeczaj za bardzo ..
>
Spox, muszę dożyć do Twoich ocen [img]icons/icon12.gif[/img] i powrotu Szefowej [img]icons/icon10.gif[/img]

Leć, leć, ino wróć na dłużej, bo ostanio Cię nie ma i jest to zauważalne [img]icons/icon22.gif[/img] Lejce zwłaszcza smutno [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-02-28, 22:37   #14
lejka
Zakorzenienie

Re: Babcia - okularki :)Ola, nareszcie!!! Babcia!!!

No!!!
Mi też się PMS skończył. Popiskiwać nie popiskuję, ale padłam do łóżka o 18. Teraz się ożywiłam. Przedtem myślałam, że zwymiotuję... Normalnie umierałam. Ale bez szczegółow, wiem...

A mi komputerek właśnie działa, a przedtem co moment się zawieszał!!! Chyba się przestraszył, jutro ma przyjść facet go naprawić...

Oluś!!! Wszystkiego najlepszego... dziś. A jutro...
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-28, 23:21   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Jak się czujesz? Lepiej? Mam taką nadzieję [img]icons/icon7.gif[/img]. Zbieraj siły na jutro, jak Ola przysiądzie na wizazu na dłużej...

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-02-28, 23:26   #16
lejka
Zakorzenienie

Lepiej, przespałam się. Ale coś mi poszkodziło i nie mogłam, myślałam, że umrę, chciałam wymiotować, ale nie mogłam... Wiesz jakie to uczucie?

Buuu... Jutro będę około 12 na parę godzin wyłączona z kompa, bo przychodzi kolega łojca komputerowiec naprawiać naszego, bo ciągle coś, jakieś błędy... Ale dzisiaj buszuję, bo trochę się wyspałam, no i 3 noce się o pierwszej budziłam i albo nie mogłam spać, albo sie budziłam i zasypiałam itak w koło do 5, potem watawałam... A teraz trochę wypoczęłam...
Stary 2003-03-01, 20:07   #17
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Babcia - makijaze :)

na szybciutko- foty z makijazem dla ciemnych włosków [img]icons/icon7.gif[/img]

zmienie zaraz komputer i popisze komentarze- na razie fotki [img]icons/icon7.gif[/img]

Babcia patrzy [img]icons/icon7.gif[/img]

Stary 2003-03-01, 20:11   #18
lejka
Zakorzenienie

OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Jesteś!!!!!!!! Nareszcie!!!!!!!!!!!! BOŻĘ JAK JA TĘSKNIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! Jak urodzinki?
Stary 2003-03-01, 20:15   #19
Agentka
Wtajemniczenie

Re: OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Tapeciątkooo [img]icons/icon7.gif[/img] misku, popatrz napisałam w watku o urodzinkach, poza tym masz niespodziane w @ [img]icons/icon7.gif[/img] poczytaj -kilka rad o pannie K od staruszki Oli [img]icons/icon12.gif[/img] opowiadaj cio seim działo na wizazu , jak mnie nie było [img]icons/icon7.gif[/img]? ja wyprodukuje tylko posta do Babci , ze tak powiem podsumowującego [img]icons/icon7.gif[/img] i juz sie z Wami bawie [img]icons/icon7.gif[/img]

Stary 2003-03-01, 20:23   #20
lejka
Zakorzenienie

[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Odpisuję na @.

A tu... Bez Ciebie gaśnie mi słońce i nic się nie dzieje. Ale serio, nic nie było ciekawego.
Stary 2003-03-01, 20:25   #21
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Re: Babcia - makijaze :)

Dziękuję kochana [img]icons/icon29.gif[/img], ale jutro obejrzę dokładnie, bo dzisiaj goście, goście... Pozdrów dziewczyny na czacie [img]icons/icon12.gif[/img] i polecam moje trzy drinki wpisane dzisiaj [img]icons/icon10.gif[/img].

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-01, 20:31   #22
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Nic ciekawego, buuuu... A ja tak się starałam [img]icons/icon22.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-01, 20:40   #23
Agentka
Wtajemniczenie

Re: Babcia - resime od Agenciora :)

Babus...nooo to na razie wszycho cozem znalazła dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Nie wiem sama, czy sie cieszyc, czy nie- bo spodziewałam sie, ze bedzie tego wiecej [img]icons/icon12.gif[/img]Ale trudno [img]icons/icon7.gif[/img] PEwnie Naczelna Wizazystka jescio dorzuci co nieco i bedziesz miała jasniejszy obraz sytuacji [img]icons/icon7.gif[/img] A ode mnie:

1.Włoski- jak dla mnie blondzik [img]icons/icon7.gif[/img]Ew. kilka brazowych (mleczna czekolada) pasemek [img]icons/icon7.gif[/img] Fryzurka -ta, którą wybrałas (pani w czarnej sukience) jest podobna do Twojej ze zdjęcia sylwestrowego - tylko troszke krótsza [img]icons/icon7.gif[/img]Ale dobrze, ze ją wybrałas- bedzie Ci w niej bosko [img]icons/icon7.gif[/img]

2.Okularki - decyzja "kocie patrzałki" jak najbardziej ok [img]icons/icon7.gif[/img] W zaleznosci od koloru włosów- im ciemniejsze, tym na ciemniejsze i masywniejsze oprawki mozna sobie pozwolic [img]icons/icon7.gif[/img]ale to juz moja teoria [img]icons/icon7.gif[/img]

3.Makijaz [img]icons/icon7.gif[/img] Oczka- raczej subtelnie, bo i tak szkiełka nie sa cieniutkie..podkresliłaby m usteczka, bo masz ładne [img]icons/icon7.gif[/img] Na wieczór- szmineczka wyrazna ( np./ ta pani co Ci sie na focie podobała I na codzien - błyszczyk [img]icons/icon7.gif[/img] Kolorowy- ale tu juz tez- na zdjeciach kolorystyka z fotek powinna Ci sporo podpowiedziec, bo ja ciagle zakładam, ze jednak zostaniesz Ty przy tym blondzie, w którym Ci bardzo ładnie jest [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] dla Potwora w rozczochrany lepek, usciski dla gosci i badz koniecznie jak juz ich wyslesz tam gdzie trzeba [img]icons/icon12.gif[/img] ja juz swoich przepedziłam [img]icons/icon12.gif[/img]

Stary 2003-03-01, 20:42   #24
Agentka
Wtajemniczenie

Re: OLA!!!/urodzinowa kawa na czacie :)

kto sie pisze Laski? [img]icons/icon7.gif[/img]

stawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-01, 20:48   #25
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

[img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] nie mooooogeeeeee... buuuuuuuu

[img]icons/icon9.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-01, 20:54   #26
lejka
Zakorzenienie

Jaaaa!!!!!!!!!!!!
Stary 2003-03-01, 20:54   #27
systematica
Wtajemniczenie

Pierwsza !!! [img]icons/icon25.gif[/img]
mam nosa do imprez - wiem kiedy trzeba zajrzeć na forum [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-01, 20:54   #28
Agentka
Wtajemniczenie

babciu - na ciebie juz nawet nie licze przez tych gosci [img]icons/icon9.gif[/img] jutro postawie specjalnie dla ciebie - wiedzmowatą taką= szatanka znaczy [img]icons/icon7.gif[/img] , dobzie buniu ? [img]icons/icon7.gif[/img]teraz jestem na czacie z jakąs muzełmanką [img]icons/icon41.gif[/img] dobrze, ze mowi po polsku [img]icons/icon7.gif[/img]

baby= kawa stygnie [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2004-07-31, 09:54   #29
raff
Przyczajenie

witam Mam pytanko czy zna pani strone na której moge sie doeiedziec o budowe włosa.
Z góry DZIĘKUJE
raff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 12:35   #30
misioczat
Wtajemniczenie

Rafal, musze zadac Ci to pytanie: dlaczego wygrzebales watek sprzed poltora roku, dotyczacy stylizacji Buni i zadales swoje pytanie wlasnie w nim?
Ja niestety nie znam adresu strony o budowie wlosa. Moze poszukaj przez wyszukiwarke wizazowa, albo jakas inna i cos znajdziesz? Albo zadaj to pytanie na forum fryzjerskim lub plotkowym zakladajac nowy topik.
misioczat jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości