Regeneracja skóry po zimie - jaki zabieg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-15, 21:22   #1
malfa
Przyczajenie

Regeneracja skóry po zimie - jaki zabieg?

Witam moje drogie Panie i ew. Panów. Mam pytanie dotyczące zabiegu kosmetycznego regenerującego bardzo zniszczoną, po zimie, skórę twarzy. Przez całą zimę - z własnej głupoty - pod makijaż stosowałam kremy głęboko nawilżające, teraz wiem, że zrobiłam błąd. Skóra jest wysuszona i się łuszczy, nawet nie mogę nałożyć fluidu, bo wyglądam tragnicznie zastanawia mnie na jaki zabieg do kosmetyczki się wybrać i nie wydać na to kosmicznej kwoty. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam serdecznie.
malfa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:53   #2
Karolinitka
Zadomowienie

Dot.: Regeneracja skóry po zimie - jaki zabieg?

Oj, niedobrze! Ja po zimie zawsze idę do kosmetyczki na porządne złuszczanie. Robię serię minimum 3 mikrodermabrazji z maską algową. Polecam też piling kawitacyjny z sonoferezą. Moim zdaniem to powinno wystarczyć. Wszystko to jednak trochę kosztuje.

R.Frost

Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 20:49   #3
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: Regeneracja skóry po zimie - jaki zabieg?

Dziewczyny obawiałabym się ze po zimie użycie tylko dobrego kremu może być niewystarczające, a to po prostu z prostego powodu, że nasza skóra raz jest bardzo mocno przesuszona, dwa jest poszarzała, tak naprawdę nic z nią nie robiłyśmy i jeszcze po trzecie może mieć przebarwienia. Ja na poważnie zastananowiłabym się tutaj nad czymś działających dogłębniej i na pewno skutecznie – mam na myśli peeling,ale nie taki wyciskany z tubki, który kupimy w sklepie,ale peeling fotodynamiczny.Nie wiem czy któraś z Was miała robiony taki „zabieg”, ale dla mnie jest numerem jeden wśród wszystkich tego typu zabiegach i rewelacyjnie sprawdza się tutaj właśnie po długiej zimie do no cóż-skóry w fatalnej kondycji
klara01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości