moja radosna twórczość ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-02, 10:09   #1
Agentka
Wtajemniczenie

moja radosna twórczość ;)

Dziewczyny, ja nie wiem , czy ja jestem jakas dziwna, czy jak? [img]icons/icon12.gif[/img] ale pomieszałam dwa podkłady Transulucide i Ideal Balanse Loreal'a w pudełeczku z Sephory i na mojej mieszanej cerze wyglada to bossskko [img]icons/icon7.gif[/img] TAk mówie, nie bede tego patetntowac [img]icons/icon12.gif[/img] , ale w zwiazku z tym, ze sama jestem zdziwiona efektem- pisze o tym, moze komus podpasuje [img]icons/icon7.gif[/img] Nie pamietam tylko jakie były proporcje [img]icons/icon12.gif[/img]Serio- kapnęłam jednym i drugim i wyszło co wyszło [img]icons/icon7.gif[/img]Nigdy tego nie robiłam, wiec tymbardziej mnie to dziwi [img]icons/icon7.gif[/img]

A moze ktos skorzysta ? [img]icons/icon7.gif[/img] z pomysłu durnej 28 latki [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-03-02, 10:14   #2
Dorixx
Zadomowienie

Re: moja radosna twórczość ;)

Ola? A jaką dokładnie masz cere?? napisz, bo to może być pomocne.Masz naczynka, blizny potrądzikowe, poszerzone pory, cerą suchą czy tłustą, i inne potworowatości? i jakie dokładnie odcienie pomieszałaś i naturalnie jaką masz karnację? I czy te odcienie wpadajęą w róż(bo takowych nie trawię za bardzo i źle sie czuję)
No to plizzz o odpowiedź na temat własnej mikstury [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-02, 10:19   #3
Agentka
Wtajemniczenie

Re: moja radosna twórczość ;)

Mysiu wyspowiadam sie DOKŁADNIE po sniadanku, dobzie..? [img]icons/icon7.gif[/img] wtedy na pisze ze szczegolami, przytargam toaletke i wyspowiadam sie od pocztaku do konca [img]icons/icon7.gif[/img]

napisze tylko Malenka, ze sama jestem w szoku..ja, ktora testuje tyyyle podkładów, i ciagle jeczy ze jest niezadowolona..[img]icons/icon7.gif[/img] i nagle 28 lat i takie pomysły [img]icons/icon7.gif[/img] chyba znalazłam IDEALNY podkład [img]icons/icon7.gif[/img] a wlascicie mieszanke [img]icons/icon7.gif[/img]prawie wlasnej roboty [img]icons/icon12.gif[/img]

poczekasz do "po sniadanku kochanie"? wyplusiasz sie w tym czasie, cio ? [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-02, 13:29   #4
Agentka
Wtajemniczenie

Re: moja radosna twórczość ;)dori :)

Dorixx napisał(a): Ola odpowiada [img]icons/icon7.gif[/img] po bólach [img]icons/icon7.gif[/img] sorki [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

> Ola? A jaką dokładnie masz cere?? napisz, bo to może być pomocne.

Kochanie, wiec dokładnie to..hmm..nie wiem sama [img]icons/icon12.gif[/img] Z moich obserwacji i po konsultacji z 2 kosmetyczkami wynika, ze jest ona mieszana z tendencja do przetłuszczania sie, oj bardzo - strefy T ..

Masz naczynka - ani tyci tyci/ nie mam Kochanie.

blizny potrądzikowe, poszerzone pory/ yessss, bardzo poszerzone pory i plamki= przebarwienia potradzikowe [img]icons/icon9.gif[/img] blizn- brak. Dostałam teraz od Magi kremik na przebarwienia Laory - ze wzgledu na kremik i ze wzgledu na autorytet jakim jest Maga, mysle- ze zadziała [img]icons/icon7.gif[/img]

i jakie dokładnie odcienie pomieszałaś : dokładnie Królowo to były : Translucide nr.22 sand beige i Ideal Balance - nr. 30 naturel dore . I tu zaczyna sie problem.. bo o ile Translucide 22- ten odcien jest u nas dostepny, o tyle ten odcien Ideala kumpela kupila mi na strefie bezcłowej..i kurcze szukałam go w Wawie po wszytskich perfumeriach i drogeriach i nie ma [img]icons/icon9.gif[/img] ..co dziwniejsze, nie ma go tez na palecie Loreal'a dostepnej w stolicy..wiec- jakis podkład widmo ? ? o co chodzi ?? ..mysle jednak Kochanie, ze kolorki nie sa az tak istotne..chodzi mi bardziej o sam efekt jaki daje ta mieszanka na buzi [img]icons/icon7.gif[/img]...Ty masz , z tego co pamietam jasny pyszczek i moje podkłady mogłyby byc dla Ciebie za ciemne..ale składniki tych dwóch sie ładnie połaczyły i mieszanka na buzi wygląda bossko [img]icons/icon7.gif[/img]

i naturalnie jaką masz karnację?

taką naturalną z tendencją do ciemniejszej- szybko sie opalam na ciemno mimo ze blondyna jestem [img]icons/icon7.gif[/img] spadek po tatusiu [img]icons/icon7.gif[/img]

I czy te odcienie wpadajęą w róż(bo takowych nie trawię za bardzo i źle sie czuję)

i ja nie trawie [img]icons/icon7.gif[/img] wybieram beze [img]icons/icon7.gif[/img] albo naturalne wpadajace w bez [img]icons/icon7.gif[/img] nie trawie świnek [img]icons/icon12.gif[/img]

> No to plizzz o odpowiedź na temat własnej mikstury [img]icons/icon10.gif[/img]
> [img]icons/1cmok.gif[/img]

i juz Misku [img]icons/icon7.gif[/img] wymieszłam toto patyczkiem kosmetycznym [img]icons/icon7.gif[/img] efekt- nie wlazi w pory, z maskowaniem przebarwien troche gorzej- ale korektor i jest ok [img]icons/icon7.gif[/img] ładnie rozswietla , matuje gdzie trzeba [img]icons/icon7.gif[/img] bardzo mi sie ten efekt podoba [img]icons/icon7.gif[/img] mialam juz dosc podkładów matujacych..marzylam o delikatniutkim rozswietleniu/..wiosna niedlugo i az sie chce wygladac pogodniej..nie tak szaro jak przy matach..[img]icons/icon7.gif[/img]

Misiek- moze zrob w ten sposób- śmigaj do Sephory- wez w pudełeczka jeden i drugi podkładzik- kolorystycznie dla Ciebie , wymieszaj oba- naloz na buzke i ocen [img]icons/icon7.gif[/img] i powiedz mi, czy moj pomysł jest do kitu, czy tez zupelnie odwrotnie [img]icons/icon7.gif[/img]

co ty na to ? [img]icons/icon29.gif[/img]
Stary 2003-03-02, 13:43   #5
Dorixx
Zadomowienie

Kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] Dziękuję za referat [img]icons/icon7.gif[/img]
ja jestem typowa blada twarz [img]icons/icon10.gif[/img] z ta różnica ,że nawet jak się opalam to i tak gdzieś między promieniami leżę [img]icons/icon10.gif[/img] Tak więc z opalaniem dałam sobie spokój już jakiś czas temu [img]icons/icon7.gif[/img]

powiem, ciekawa ta Twoja miksturka, jednak napisz mi jeszcze, (bo napisałaś,że nie włazi w pory-a ja też mam ten problem i też mam mieszaną twarzyczkę)czy ich nie podkreśla? Ja sobie teraz zamówiłam na allegro Loreal-lift, który jak napisałaś nasz autorytet Maga, radzi właśnie przy porach [img]icons/icon7.gif[/img]
jeżeli już bedę w Sephorze to na pewno spróbuję pomieszac obydwa te podkłady (jeśli wcześniej ekspedientki nie wyniosą mnie z tamtąd z hukiem i pojemniczkiem z miksturką [img]icons/icon10.gif[/img] )

[img]icons/1cmok.gif[/img]
lecę obiadek kończyć, zaraz moje kochanie z pracy wraca i będzie wygłodzone [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-02, 13:56   #6
Agentka
Wtajemniczenie

Misku- wlasnie chodzi o to, ze nie wlazi [img]icons/icon7.gif[/img] nie podkresla- wypelnia je- wiadomo, ale z takim wdziekiem to robi,ze nie widac ich bardziej niz przed nalozeniem podkladu [img]icons/icon7.gif[/img] nie spłyca -wiadomo , ale wyrównuje ,wygladza buzie [img]icons/icon7.gif[/img]dla mnie bomba [img]icons/icon7.gif[/img] wczoraj sie tak pomalowalam na urodziny , i kumpela : olka, ale ci sei cera poprawila [img]icons/icon7.gif[/img] nie wspomne ze drugi raz w zyciu takie zdanie usłyszalam [img]icons/icon7.gif[/img] pierwsze od Ciebie, po fotach [img]icons/icon12.gif[/img]

lec kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] ja tez zaraz zmykac musze [img]icons/icon7.gif[/img] Tygrys ciagnie do kina na jakies bitwy ..[img]icons/icon12.gif[/img] Byl ze mną na "Legalnej blondynce", wiec kompromisowo powleke sie z nim na "meski film " [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] i pozdrowionka dla wygłodnialego [img]icons/icon12.gif[/img] Nika [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-03, 10:23   #7
sarenka
Zakorzenienie

Re: moja radosna twórczość/ OLA

nie wiem Olu jakimi prawami rządzi się bezcłówka, ale każdy "kraj" dobiera sobie kolory danego produktu z jakiejśtam firmy. na podstawie badań konsumenckich, pewnie porównując sprzedaż podobnych kolorów z innych linii [własnych i "obcych" [img]icons/icon7.gif[/img]].

ja swego czasu kupiłam we Włoszech lakier do paznokci JetSet - L'OREAL, którego do tej pory nie ma w Polsce [a było to ze lata temu] [img]icons/icon9.gif[/img]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 11:20   #8
Agentka
Wtajemniczenie

Re: moja radosna twórczość/ jelonek :)

..i pewnie masz racje Mały Rogaczu z tą bezcłówką.. a wiesz, szkoda ze tak sei dzieje, bo nie wiem kiedy teraz kumpela bedzie jechac a ten odcien IB 30 jest rewelacyjny kolorsytycznie , jak na moją paszcze

Ale trudno...

Jak Królowej podpasuje mieszanka to opatentujemy ją we dwie i bedziemy an tym zarabiac kuuupe szmalu [img]icons/icon12.gif[/img] wyglupiam sei [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] musiam wracac do pracki ..

Babciuuuuu [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] bo sei guzdrałas w wyrku [img]icons/icon12.gif[/img] i Cie nawet nie powitałam dzis [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-03, 12:21   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Re: moja radosna twórczość/ jelonek :)

[img]icons/1cmok.gif[/img] laseczki

Dori, cerę masz jak Babcia, 3 tyg. urlopiku na jeziorku, na łódeczce przy pięknej pogodzie, potem Bunia wraca, po kilku dniach spotyka koleżadło, które pyta: a ty kiedy na urlop, bo taka blada jesteś?... Wrrrrrr....

Oluś, Babidło sie nie grzebidło w wyrkowidło, ino wstało bladym switem i poleciało załatwiać Bardzo Ważne Sprawy, wróciło już, ale nadrabia zaległości, odwala korespondecję itd. itp. O @ w sprawie czacika plosiem się nie dopytywać, już siem robi...

[img]icons/1cmok.gif[/img] i wracam do skrobania [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości