Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-18, 16:22   #1
kiciulka23
BAN stały

Talking dzien wiosny - strój metalowca

Cześć
W poniedziałek z okazji dnia wiosny cała szkoła przebiera się za coś/za kogoś w zamian za dzień bez pytania. Nasza klasa przebiera się za metalowców
Mniej więcej kojarze jak wyglądają metalowcy ale może ktoś pomoże mi w rozwianiu kilku wątpliwości ? Byłabym wdzięczna

1. metalowcy noszą bojówki ? Czarne takie jak np tutaj : http://allegro.pl/arizona-czarne-boj...512511203.html
2.Koszulka. Mam lecieć do lumpa i szukać jakiejś specjalnej czy wystarczy mi normalna czarna dopasowana koszulka taka jak ta : http://www.yesidefashionstore.com/me.../file_3_25.jpg
3. Kurtka skórzana (co by mi zimno w szkole nie było jeśli będzie brzydka pogoda).
Może być skóra taka jak była modna w tamtym roku i 2 lata temu? http://images39.fotosik.pl/700/b865d41a4adaffb3med.jpg
Czy raczej włożyć coś takiego (męska) ? - http://www.fajneciuchy24.pl/data/gfx...0/7/1370_1.jpg
a może nic z tych dwóch rzeczy nie pasuje?
Może lepiej nałożyć taki sweter (nie wiem czy metale takie noszą) http://www.butik.net.pl/product-pol-125796-Sweter.html
4. Makijaż.
Tutaj naprawdę POMOCY!! Zawsze maluje sie błyszczącymi, jasnymi cieniami () a czarnymi nigdy! Nie wiem jak mam sie pomalować. Proszę o jakąś podpowiedź w makijażu dla metalówy

Paznokcie i włoski na czarno biorę, glanów niestety nie posiadam więc będą adidasy

Edytowane przez kiciulka23
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:24
kiciulka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:41   #2
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: dzien wiosny - strój metalowca

Ja pare lat ubieralam sie na metalowo (na szczescie juz mi przeszlo )
Wiec spodnie i koszulka moze byc. Co do kurtki to lepiej wez ta meska
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:43   #3
kiciulka23
BAN stały

Dzięki za podpowiedź
kiciulka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:46   #4
Pantera16
Raczkowanie

1.Tak, ale dziewczyny raczej czarne rurki.
2. Wystarczy zwykła czarna, lecz większość z nas swoją koszulką w pewien sposób pokazuje czego słucha...(dziewczynom raczej nie zależy by koszulka była wąska i dopasowana do ciała)
3. Raczej obojętnie ale byłabym za męską...
4. Wystarczą bardzo mocno wytuszowane i podkreślone(jeszcze mocniej ) oczy czarną kredką.
* Możesz też przy spodniach powiesić sobie takie łańcuchy (jeśli posiadasz)-tylko bez żadnych błyskotek!! * No i mimo wszystko odradzam adidasy.......
Pantera16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:48   #5
oineso
Raczkowanie

Wszystko może być, kurtka pierwsza też może być. Adidasy białe, najlepeij za kostkę( taki klimat lat 80 tych). Co do makijażu: ciemny cień :szary, grafit, nie musi być czarny. Czara kredka do tego i będzie ok. Mogą być czerwone usta i koniecznie blada twarz-bez brązera itd.
oineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:17   #6
greatdee
Wtajemniczenie

Heh, a mnie rozśmieszyło to pytanie

Ale ciekawa jestem efektu.

Ps. Kiedyś obracałam się w tzw metalowych kręgach, a nie jestem blada Bronzer wcale nie jest zabroniony, tak samo jak np złoty cień. Nawet róż (najlepiej wściekły) jest ok, ale ogólny wydźwięk musi być raczej mroczny i tyle. To nie prawda, że musisz sobie obrysować czarną kredką oko i mieć tłuste włosy... Sporo by załatwiły ciemne spodnie i koszulka np. z Metallicą Skoro mówimy o "przebieraniu się".
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:30   #7
cruellaa
Przyczajenie

biale adidasy to raczej punk lat 80' wiec tez nie polecam. poszukaj jakichs ciezkich butow typu glany badz trapery
cruellaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 23:37   #8
dillingerine
Zadomowienie

Z tego wyjdzie mroczny plastik, a nie metal. Wykosztuj się na koszulkę jakiegoś zespołu, do tego reszta czarna i jakiś dodatek podkręcający klimat. Btw... pytanie do wizażystki?
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:33   #9
v-x-n
Zadomowienie

Przecież to ma być na jeden dzień i to jeszcze na dzień wiosny, więc po co ma kupować koszulkę z jakimś zespołem jak to nie jest jej klimat xD

Ja słuchałam metalu w liceum i nigdy nie miałam koszulki z zespołem, nosiłam czarne topy, koszule, jak dla mnie możesz założyć cokolwiek, byleby było czarne. Co do spodni - ja osobiście nosiłam dżinsy, dopasowane sztruksy albo spódnice mini czy maxi. Obie kurtki skórzane są ok, makijaż - zrób sobie czarne smokey albo po prostu kreska na górze i na dole jeżeli nie jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu. Czerwone usta mnie się osobiście kojarzą z gotykiem. Jak Ci się chce, to możesz pokombinować z kolczykami, tzn. zrobić sobie atrapy kilkunastu kolczyków w uszach i np. kółka w nosie

Może na strychu wala Ci się jakaś kostka (taki wojskowy plecak?)? Możesz też pokombinować z biżu: skórzane pieszczochy, wszystko z ćwiekami (ćwieki były modne jakiś czas temu, więc jest szansa, że coś posiadasz ), jakieś łańcuchy na szyję czy na rękę. Jak Ci się chce wysilać, to możesz nawet kupić kawałek łańcucha w Castoramie (groszowe sprawy) i zawiązać sobie na ręce (ja taki nosiłam hehe ) lub przy spodniach.

Co do koszulki - Metallica ma chyba najbardziej rozpoznawalne logo, może się trochę tym pobaw, kup sobie taki naklejany papier i zrób sama jakiś napis związany z Twoją klasą, np "Klasa A" kopiując kształt? Na pewno będzie to fajniejsze i zabawniejsze niż noszenie koszulki z zespołem..
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:57   #10
dillingerine
Zadomowienie

19 złotych to nie majątek, a już za 19 można dobie taką jednorazówkę kupić

I btw - nie musi być czarne, bo i koszule w kratę przejdą, i khaki przejdzie, powiedzmy, że wiem o czym mówię
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dzień wiosny metalówa

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości