z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-18, 13:47   #1
Gaga78
Raczkowanie

z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!!

mam dość krótkie włosy,tzn odrosły mi już , chciałam się ostrzyc z przodu dłuższa grzywka, tył króciutki, czy myślicie że przy okrągłej twarzy będzie mi dobrze w takiej fryzurze?
Gaga78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:46   #2
ggoraa
Zadomowienie

Cool Dot.: z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!!

jesli nie bedziesz ich :przylizywac: to bedzie wypas. ja mam okragla buzie i rok temu scielam wlasnie tak jak mowisz, stawialam wszystkie i mialam tworczy nielad- super wygladalo bo mi optycznie zminiejszalo "ksiezyc w pelni"-moja buzie.no i czulam sie swietnie, bo fryzurka nie wymagala pracy zycze powodzenia
ggoraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:54   #3
Gaga78
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!!

łał! dzięki za info, jeszcze jedno-jakie masz włosy? tzn. proste czy kręcone? bo jeśli proste to pozazdrościć, ja mam lekko kręcone i właśnie tego się boję, a jak je suszyłaś? suszarką+głowka w dół, czy same wysychały?

fajna czcionka..
Stary 2005-05-20, 12:51   #4
ggoraa
Zadomowienie

Cool Dot.: z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!!

moje wlosy sa proste,ale maja jedna wielka wade- robia mi sie kedziorki przy czole. a fryzure robilam sobie tak:po umyciu wlosow bralam sobie wlosy w garsc, naciagalam do gory i suszylam od spodu.jak troszke podeschly, ale byly jeszcze troche wilgotne, modelowalam je zelem tzn. robilam cos na wzor drapania sie poglowie i znowu podnosilam wlosy i suszylam suszarka. hehe, dosc dziwnie to wszystko brzmi.ale efekt mialam wlasnie tworczego balaganu. fryzurka starczala na 2 dni teraz mam wlosy prawie do ramion i juz tesknie za krotkimi,ale zawzielam sie i zapuszczam. a jaki masz kolor wlosow? fajnie tez wygladaja pasemka na takim balaganie. pozdro
ggoraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:33   #5
Gaga78
Raczkowanie

Dot.: z krótkich na jeszcze krótsze-jutro wybieram się do fryzjera!!

hihi, ja suszę z głową w dół,albo w ogóle nie suszę suszarką, bo to przeszkadza mojemu dziecku, więc same schną, tyle,że jak mi się przypomni to tak jak mówisz-drapię się na wszystkie strony, mam kolorek ciepły brąz i blondzik, to mój pierwszy balejaż,trochę się bałam
ogólnie jestem zadowolona z całej fryzury, może mało romantycznej,ale trudno nie muszę się podobać innym, tylko sobie

całuski!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości