Zaczerwienienia na twarzy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 12:11   #1
Maluszeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Exclamation

Zaczerwienienia na twarzy.


Witam! Od jakiegoś czasu pojawiły mi się na policzkach czerwone blizny. Stosowałam przez jakiś czas sztyft pure nature z oriflame, zaczerwienienia zmiejszyły się troszeczkę, ale po jakimś czasie znowu mi powychodziły nowe... Udałam się w końcu do dermatologa, który zapisał mi antybiotyk Davercin - mam go stosowac przez miesiąc, nakładając niewielką warstwę na te zaczerwienienia... Martwi mnie tylko jedno - na ulotce pisze, że jest to żel na TRĄDZIK, a to, co mam na polikach niestety na trądzik nie wygląda :/ Czy zaczerwienienia mają szansę w takim razie zniknąc po kuracji tym antybiotykiem? Proszę o pomoc!
Maluszeek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:42   #2
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Telefon do pana dermatologa, który przepisał jakiś tam antybiotyk. Czy ludzie to już zatracili zdolność myślenia?
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:32   #3
Maluszeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Telefon do pana dermatologa, który przepisał jakiś tam antybiotyk. Czy ludzie to już zatracili zdolność myślenia?
Skoro dermatolog ten lek przepisał, to chyba znaczy, że mam go stosować, prawda? To chyba logiczne, więc nie widzę potrzeb dzwonienia i pytania o to samo, skoro byłam u niego dwa dni temu i widział blizny. Dziwi mnie tylko to, że lek jest na trądzik, dlatego chciałam zapytać dziewcząt, które mają na ten temat jakąś WIEDZĘ, czy (jak już napisałam wcześniej) KURACJA POMOŻE - proste
Dalej czekam na jakąś pomoc ;-)
Maluszeek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:22   #4
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

hmm, nie wiem ale podbijam a ma pytanie- czy te twoje blizny sa po trądziku ? jak ajest ich geneza ? jeżeli są to zmiany potrądzikowe to wydaje mi się, że na pewno ten specyfik nie zaszkodzi
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:35   #5
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Cytat:
Napisane przez Maluszeek Pokaż wiadomość
Skoro dermatolog ten lek przepisał, to chyba znaczy, że mam go stosować, prawda? To chyba logiczne, więc nie widzę potrzeb dzwonienia i pytania o to samo, skoro byłam u niego dwa dni temu i widział blizny. Dziwi mnie tylko to, że lek jest na trądzik, dlatego chciałam zapytać dziewcząt, które mają na ten temat jakąś WIEDZĘ, czy (jak już napisałam wcześniej) KURACJA POMOŻE - proste
Dalej czekam na jakąś pomoc ;-)
Ale możesz zadzwonić i powiedzieć, że masz taką oto wątpliwość, więc czy mogłabyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób działanie leku na TRĄDZIK na pomóc na twoje ZACZERWIENIENIA.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:12   #6
Maluszeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
hmm, nie wiem ale podbijam a ma pytanie- czy te twoje blizny sa po trądziku ? jak ajest ich geneza ? jeżeli są to zmiany potrądzikowe to wydaje mi się, że na pewno ten specyfik nie zaszkodzi
Nie, od dawna nie mam trądziku, po prostu zaczerwienienia powychodziły mi na początku miesiąca i później znowu.. Nie mam pojęcia z jakich powodów to się stało. Ostatnio przyjmowałam dość dużo różnych lekówą, sądziłam, że może to być przyczyna, ale dermatolog stwierdził, że to nie od tego i po prostu zapisał tą maść.
Maluszeek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 02:31   #7
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

hmm, to ja nie wiem u mnie jedyne zaczerwienienia spowodowane sa pękniętymi naczynkami...z trądzikiem nigdy nei walczyłam ...uff..na szczęscie..jak masz jakieś wątpliwości to chyba najlepiej się skonsultować z lekarzem..albo isć do farmaceuty i się spytać- moż eon będzie coś wiedział- jeżeli są kolejki do lekarza- albo głupio ci zadzwonic
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:09   #8
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Sprobowac mozesz. Zapewne nie zaszkodzi . Jak nie pomoze to nie pomoze i tyle.
marychaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:41   #9
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Wiele lekow dziala na rozne sposoby np zyban lek na depresje stosowany w rzucaniu palenia i wiele takich.

tak więc stosuj.
A może to nie blizny tylko np jakis rodzaj tradziku?

Jak mozesz to podaj nazwe tej masci
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:46   #10
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 183
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Kilka lat temu używałam tego antybiotyku, tylko że w płynie, a nie w maści. I też nie miałam trądziku, tylko takie dziwne łuszczące się skupiska brązowawych drobnych plamek. Pomógł mi znakomicie. Jakiś czas temu znów zaczęły mi te plamki wyskakiwać i znów dostałam ten lek. Do dziś mam spokój, a znów minęły lata Poza tym płyn ten zadziałał przy okazji na wszelkiego rodzaju wypryski, jakie w czasie tych kuracji czasem gdzieniegdzie mi wyskoczyły. Wystarczyło je punktowo posmarować kilka razy i nie było po nich śladu. Dlatego uważam, że powinnaś spokojnie używać swojej maści, tak jak Ci zalecił lekarz i czekać na efekty leczenia, bo ten antybiotyk leczy wiele niedoskonałości skóry, nie tylko trądzik.
Regista jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:16   #11
Maluszeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Davercin
Maluszeek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:29   #12
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

Davercin jest super! Moja kolezanka miala cale zycie tradzik i tylko to pomoglo. Ale uwaga wysusza i to mocno
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:53   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 115
Dot.: Zaczerwienienia na twarzy.

nie chcę wchodzić w kompetencje dermatologa ,ale nie raz spotkałam się z tym, że dermatolog rutynowo potraktował pacjentkę i przepisał "to co zwykle" bez wnikania w przyczynę powstania zmian na skórze. Nie napisałaś za wiele o Twoim problemie - najlepiej byłoby gdybyś mogła wkleić zdjęcie. Być może pod wpływem leków, które zażywałaś rozszerzyły się naczynka i nie są to blizny tylko poszerzone, zlewające się ze sobą naczynka, które tworzą czerwone plamy. Jeśli to problem naczynkowy to Davercin nie pomoże. Przesuszy skórę i podrażni i tak już wrażliwą i delikatną skórę. Wydaje mi się, że powinnaś zadzwonić do dermatologa i wyjaśnić swoje wątpliwości - może uda Ci się dowiedzieć jakie zmiany na skórze stwierdził lekarz.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.