Każdy mi mówi co innego prosze pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-19, 23:55   #1
zubee
Raczkowanie

Każdy mi mówi co innego prosze pomóżcie

A więc w skrócie mówiąc wpadłam w te wakacje na genialny pomysł zafarbowania włosów. Mój naturalny kolor to ciemny blond wtedy nienawidziłam tego koloru teraz wydaje mi się że był piękny .
Uszereguje to w punktach żeby było przejrzyście
1. Zafarbowłam je farbą garniej naturalny blond w efekcie miałam takie piekny naturalny zbożowy blond
2. Powtórzyłam zabieg inną farbą i miałam istną srake po 2 miesiącach piekne cimne odrosty jedntm słowem bajka
3 . Ten punkt to był gwóźdź do trumny mianowicie u fryzjera za horrendalną sumę zrobiłam sobie jasny blond z pasemkami nie bede komentować swojego wyglądu po tym zabiegu bo nie będę mogła zasnąć.
4. Po 2 miesiącach poszłam po ratunek do znajomej fryzjerki żeby zafarbowąc ten blond i ona powiedziała że musmimy to zrobić etapami bo mi się będą zmywać włosy lbalbabalba i tak zrobiłam w efekcie na mojej głowie było z 6 odcieni blondu brązu bo sie jakoś dziwnie wymywały .
5. Poleciałam do siostry która na mój widok się przeżegnała i powiedziała ze trzeba mi ten bazar na głowie zafarbować kupiłysmy farbe loreal w jakimś profesjonalnym sklepie fryzjerskim i zrobiłyśmy to z tym że kolor dla mnie jest za ciemny i przy twarzy mam prawie czarny i pod spodem a z boku i z tylu całkiem ładny ciemny brąz .
Znów wyglądam jak idiotka , chciałabym mieć jeden kolor na całej głowie jasno brązowy ciepły i jaki mam problem .
W jednym salonie pani powiedziała ze pewnie zafarbuje mi na jaki tylko bede chciała i wszystko będzie pięknie
W kolejnym pani powiedziała ze moge wybierać tylko z odcieni ciemniejszych niż moje włosy bo inne nie wyjdą
W ostatnim już pani powiedziała że w gre wchodzi tylko i wyłącznie dekoloryzacja ( co podobno jest bardzo skzodliwe dla wlosow )
I co ja mam drogie wizazanki zrobic, dodam ze chciałabymm teraz miec kolor dwa tony jasniejszy niz moj obecny
zubee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 00:11   #2
rockandrollqueen
Zadomowienie

Dot.: Każdy mi mówi co innego prosze pomóżcie

Myślę, że panie z drugiego i trzeciego salonu miały rację. Jeśli masz ciemny brąz, miejscami czarny to farba tego nie ruszy. Tylko dekoloryzacja, chyba że farba w jakiś cudowny sposób się wypłucze. O dekoloryzacji jest oddzielny wątek, raczej nie powinno być problemów z przejściem na kolor o dwa tony jaśniejszy.
Stary 2011-03-20, 11:03   #3
playboykaa77
Zadomowienie

Dot.: Każdy mi mówi co innego prosze pomóżcie

tez mysle ze dekoloryzacja jesli chcesz miec jasniejsze
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości