Help my hair!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-21, 16:24   #1
Maajka94
Przyczajenie

Help my hair!!

Witam Pani Beatko!
Mam spory broblem z włosami. Są bardzo suche i sztywne, puszyste, w dodatku kręcone a dokładnie to pozwijane we wszystkie strony. Nie chodzę w ogóle w rozpuszczonych włosach, wyglądają tragicznie , jakbym w ogóle o nie nie dbała.
Natomias kiedy umyję głowę i są mokre,to takie mi się podobają widać, że są kręcone no i nie sa tak puszyte, dlatego proszę o poradę, co mogę na nie nakładać tak by wyglądały na mokre, nie były takie puszyte i sztywne.

Z góry jestem bardzo, bardzo wdzięczna i dziękuję! Pozdrawiam
Maajka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:38   #2
_Blacky_
Raczkowanie

Dot.: Help my hair!!

zacznij stosować metody CG (Curly Girl), np mycie prostą odżywką zamiast szamponu (np wygładzająca Isana z Rossmanna z olejkiem z Babassu), poszukaj, poczytaj na forum

http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704

pozdrawiam
_Blacky_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 16:50   #3
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

staraj się nie suszyć włosów póki możesz,szampony odżywki balsamy w sprayu podkreslające skret loków,bardzo rzadkie grzebienie do czesania/podcinaj koncówki po całej długości może wystarczy je lekko ścieniować żeby nabrały lekkości i potem o nie dbać?możesz wkleić zdjęcie np kitki?
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:00   #4
piska129
Raczkowanie

Ja mam bardzo zniszczone końcówki, także lekko kręcone/falowane włosy. Końcówki są rozdwojone, roztrojone. Tak strasznie są zniszczone. Ścięcie planuję w maju a na razie na moje włosy od razu po umyciu wytarciu ręcznikiem, nakładam piankę do loków z Nivea. Co jest ważne to nie czeszę ich w ogóle. Po nałożeniu pianki idę od razu spać. Nie suszę włosów, bo nigdy tego nie robiłam. Rano jak wstaje, spryskuje je lakierem i to jest moja fryzurka Czasami nawet nie czesząc ich u nasady.
Efekt to falowane trochę kręcone włosy, których każdy kosmyk jest oddzielny.
Dodam że mam trochę dużo tych włosów i są puszyste (przynajmniej kiedyś takie były, ale teraz tez nie narzekam).
piska129 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:44   #5
Serena_van_der_Woodsen
Przyczajenie

Ja też jestem posiadaczką kręconych, a raczej falowanych włosów. Zresztą- zależy od pogody
Do podkreślenia skrętu loków polecam krem Styling Effect do podkreślenia loków z Joanny - kapitalny kosmetyk! No i pianka z Nivea - Curly Hair.
Odżywka - ze spłukiwaniem to Timotei do włosów blond, natomiast bez - Pantene Aqua Light.

Rozczesywanie kręconych włosów to niezbyt dobry pomysł. A na zniszczone włoski polecam maskę WAX.

Serena_van_der_Woodsen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości