Acne-Derm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-23, 21:44   #1
lacostapink
Raczkowanie

Acne-Derm

Hm, nie wiem, może to dziwne, ale posmarowałam się Acne-Dermem dziś po raz pierwszy i już jakby widzę efekty. Miałam również Skinoren, używałam już 2 tubki, ale chyba z czasem przestał działać... Acne-Derm chyba lepiej się rozsmarowuje, ale zaszokowała mnie cena, troszkę nieadekwatna do ilości, bo niby jest 2x tańszy od Skinorenu, ale co z tego, skoro jest go o połowę mniej. Jak myślicie, jeśli będę go codziennie używać? Na noc oczywiście, to po miesiącu będą znaczne efekty? Głównie chodzi mi o wyrównanie kolorytu skóry.
lacostapink jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:08   #2
slave_of_rock
Raczkowanie

Dot.: Acne-Derm

Używałam i Acne-Derm i Skinorenu. Jak dla mnie różnica jest tylko w cenie: oba działają bardzo podobnie. Oba wybielają skórę ale jeśli chodzi o przebarwienia potrądzikowe to w moim przypadku najlepiej poradził sobie z nimi krem Daxa z gruszką. Myślę, że te maści mogą sobie poradzić z łagodnym trądzikiem.
and i'm nothing more than a line in your book"

slave_of_rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 13:52   #3
pryszczus
Raczkowanie

Dot.: Acne-Derm

Hej
Ja AD używam 4 dni a dokładniej noce i powiem,że już widzę rezultaty!
Z trądzikiem męczyłam się ponad 8 lat,gdy zaczął powoli znikać oczywiści po długim leczeniu (kwasami owocowymi oraz antybiotykami,które nie dały jako takich efektów) znikało wszystko powoli zostawiając po sobie plamy na całej twarzy. Jej koloryt by...hmmm....dziwny...sza ro czerwony po prostu straszny,nie dało się nawet tego ukryć pod makijażem.
Szukając jakiegoś dobrego kremu na swoje problemy,natknęłam się na dwa podobne-Sinokrem i Acne Derm,oczywiście wybrałam drugi ponieważ był tańszy i nie żałuję, mimo iż stosuję krótko moja cera nabiera jednolitego koloru,jest gładka,nie wyskakują żadne nowe niespodzianki z czego jestem dumna,bo zazwyczaj zniknęła jedna krostka a pojawiła się druga,wysypy nie dawały spokoju.
Jak wspomniałam chodziłam na zabiegi kosmetyczne kwasami owocowymi,to one zaczęły poprawiać stan mojej cery,ale niestety zabiegi te nie należały do najtańszych więc skończyłam 10 zabiegów i zaczęłam szukać na własną rękę środków do pielęgnacji z kwasami. I znalałam!

Naprawdę gorąco polecam.
Stosuję tylko na noc,na początku twarz trochę piecze,ale to tylko chwilę więc można się do tego przyzwyczaić. Moja skóra ani nie jest sucha,ani podrażniona ani się nie łuszczy,po prostu to jest CUD!! )

Tagi
acne derm

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości