Goldwell Colorance - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Znajdź produkty
w najniższych cenach

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-25, 10:23   #1
lara252
Raczkowanie

GG do lara252
Goldwell Colorance

Dziewczyny co powiecie na temat tej koloryzacji ? Na Kwc nie ma żadnej opini a ja szukam informacji na tej temat. Kolory na palecie są piękne, zwłaszcza blondy 10N I 10BN mnie interesują. Jeśli któraś z was farbuje włosy Colorance to proszę odezwijcie się. Jestem ciekawa jaki wpływ ma na stan włosów czy wysusza i czy szybko się wypłukuje ? Wklejam link gdzie bardzo dobrze widać palete z odcieniami. Może komuś się przyda.
http://szalonenozyczki.com.pl/index....oldwell+paleta
lara252 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:16   #2
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Goldwell Colorance

Ja tez myslalam nad tymi farbkami piekne są
Ale ostatecznie zdecydowałam się na rozjasniacz Goldwella i jestem bardzo zadowolona. Chętnie poczytam inne opinie o farbach i rozjasniaczu.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:35   #3
elmilinden
Raczkowanie

Colorance to nie farba, ale szampon koloryzujący. Ja nią ok. 2 lata temu wyrównywałam odrosty. Lotion utleniający do niej ma moc ok. 3%, a kolor wychodzi raczej ciemniejszy niż naturalne włosy, jak w szamponach koloryzujących, on nie rozjaśnia włosów. No a kolor się szybko wymywa. Ja użyłam tego szamponu tylko raz, bo u mnie farba się wypłukuje szybko, a Colorance w zasadzie po 2 tygodniach pozostawiło po prostu lekko rozjaśnione ale takie podniszczone włosy.

Moim zdaniem tym się nie da rozjaśnić włosów. To jest szampon koloryzujący, nie farba. Mam naturalne włosy w kolorze goldwellowym 8GB i mimo wszystko farba szybko się wymyła i kolor wyszedł dużo ciemniejszy niż na próbnikach. ja wolę farbę topchic.
elmilinden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:14   #4
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Farbuje od lat na rudo, ponieważ mam ciemny odrost przy odroście konieczne jest zastosowanie farby, a już po długości używam Colorance. Kolor wychodzi pięknie i równo - używam 8K, aby uzyskać kolor identyczny z tym na palecie trzeba umyć włosy ok 2 razy. Jestem bardzo zadowolona z tej alternatywy ponieważ używanie permanentnej farby co 4 tygodnie to za dużo dla moich włosów, tym bardziej że zapuszczam. Farba jest delikatna, nie zauważyłam zniszczeń, kolor piękny stonowany rudy. Ogólnie szczerze polecam - do tego bardzo szybkie rozprowadzenie produktu na umytych, osuszonych ręcznikiem włosach. Tips ode mnie na rozrobienie farby to wymieszać ją w butelce zastępczej po szamponie - ponieważ farba ciężko się rozrabia pędzelkiem.
Oczywiście konieczny jest oryginalny lotion.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-09 o 15:15
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:53   #5
uleq
Przyczajenie

cześć Dziewczyny Chciałabym wypróbować tę farbę na swoich już pofarbowanych włosach na rudo - zwalczam błędy mojej koleżanki - fryzjerki, której nie udało się tym razem zrobić takiego koloru jaki sobie wymarzyłam. Bardzo podoba mi się kolor z palety 8OR, ale boję się, że na moich farbowanych może wyjść jakaś przykra niespodzianka. Poza tym jaką wodę utlenioną muszę kupić? 3 czy 6%? I w jakich proporcjach to wszystko wymieszać? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
Pozdrawiam
uleq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:31   #6
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez uleq Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny Chciałabym wypróbować tę farbę na swoich już pofarbowanych włosach na rudo - zwalczam błędy mojej koleżanki - fryzjerki, której nie udało się tym razem zrobić takiego koloru jaki sobie wymarzyłam. Bardzo podoba mi się kolor z palety 8OR, ale boję się, że na moich farbowanych może wyjść jakaś przykra niespodzianka. Poza tym jaką wodę utlenioną muszę kupić? 3 czy 6%? I w jakich proporcjach to wszystko wymieszać? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
Pozdrawiam
Do Colorance musi być koniecznie Developer lotion firmowy stosowna do tej farby Goldwella, ja używam 8K i lotion C.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:50   #7
AniaAga
Zadomowienie

Kathy, masz fotkę po 8K?
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:11   #8
uleq
Przyczajenie

Dzięk Kathy, ładny masz ten kolorek Czy 8 K nie jest ciutke jaśniejszy od 80R, który sama chce wyprobowac? Szukając utleniaczy, widziałam że wiele jest dopasowanych do konkretnych kolorów. Czy ten lotion c jest do farb rudych? I używasz 6-procentowej?
Stary 2012-01-18, 09:14   #9
uleq
Przyczajenie

Dzięki Kathy za info Ładny masz ten kolorek A czy on nie jest troszkę jaśniejszy od 80R? Trochę poczytałam w necie o tych kosmetykach i zauważyłam że wiele utleniaczy jest do konkretnych kolorów. Czy ten lotion C jest do rudych? I powiedz mi, czy używasz 6-procentowej?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości