Jak zlikwidować uparty przedziałek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-19, 18:47   #1
soulsweeper
Zadomowienie

Angry

Jak zlikwidować uparty przedziałek?

Niedawno obcięłam trochę włosy i dorobiłam się grzywki Fryzurka wygląda teraz tak, że od pewnego miejsca na głowie włosy rozchodzą się promieniście, nie powinien pojawiać się przedziałek, ale... No właśnie, przez chyba 2 lata nosiłam równiutki przedziałek na środku głowy i teraz wystarczy parę podmuchów wiatru, by włosy znowu tak się ułożyły
Nie wiem co z nimi robić, od wizyty u fryzjera myłam je 3 razy i zawsze starałam się je jak najbardziej rozczochrać, również przy suszeniu, niestety efekt wciąż łatwo ulega zburzeniu. Macie jakieś pomysły?
soulsweeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 13:44   #2
ggoraa
Zadomowienie

Cool Dot.: Jak zlikwidować uparty przedziałek?

proponuje na poczatek troszke tapirowania i moze mocny lakier?sprobuje tez zelem usztywnic wlos przy samej skorze, moze zadziala?powodzenia
ggoraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 15:18   #3
gaga87
Zakorzenienie

Dot.: Jak zlikwidować uparty przedziałek?

ja niestety tez mam ten problem. Jak mialam dluzsze wlosy to moglam przedzialek ukladac jak chce choc pierwotnie byl na boku... teraz mam troche krotsze i one sie tak "ulezaly" ze polozenia nie zmienia...
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 20:37   #4
sieweczka
Rozeznanie

Siemeczka
Zacznę od tego, że jakies pół roku temu miałam IDENTYCZNY problem z tym, że mój przedziałek był z orawej strony i za nic w świecie nie chciał sie zrobić na środku :P
Jednak jak kolezanka, która wspomniała wyżej zaraz po umysiu włosów, wysuszyłam je z głowa w dół i zrobiłam małe tapirowanie Później żel itp Pomagały też mi dwie wsówki, które zakładałam na noc I przedziałek teraz działa jak trzeba. Jak chce go na prawej stronie mam go na prawej jak chce na środku mam na środku Żel Lakier tapirowanie <lekkie!!> i wsówki na noc Napewno się uda Pozdrawiam

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg

Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1287584942
sieweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 18:28   #5
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sieweczka
Siemeczka
Zacznę od tego, że jakies pół roku temu miałam IDENTYCZNY problem z tym, że mój przedziałek był z orawej strony i za nic w świecie nie chciał sie zrobić na środku :P
Jednak jak kolezanka, która wspomniała wyżej zaraz po umysiu włosów, wysuszyłam je z głowa w dół i zrobiłam małe tapirowanie Później żel itp Pomagały też mi dwie wsówki, które zakładałam na noc I przedziałek teraz działa jak trzeba. Jak chce go na prawej stronie mam go na prawej jak chce na środku mam na środku Żel Lakier tapirowanie <lekkie!!> i wsówki na noc Napewno się uda Pozdrawiam
sprobujemy, sprobujemy ale moze w wakacje, zeby sie w razie czego z domu dalo wyjsc hehe :P
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:12   #6
kot_bury
Raczkowanie

Slyszłam, że pomaga natłuszcenie skóry w tym miejscu- zmiękczenie jej. przejechanie po starym przedziłku i nowym przedziałku kremem nawilżającym na noc. Że nieby skóra ma być bardziej miekką przez co włosy od samych cebulek beda sie mogły łatwiej ułożyć.
Ale nie wiem czy to prawda bo sama nie wypróbowałam.
kot_bury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:17   #7
Kamil17
Raczkowanie

Siema, mam też problem z przedziałkiem. Przez dłuższy czas miałem dosyć długie włosy, z przedziałkiem. Z 3 miesiące temu, obciąłem, są takiej ,,śrendiej długości'' z grzywką, czesane do przodu. I niby zaczesuje do przodu, wysuszę suszarką i normalnie nie ma przedziałka, ale jak np. zawieje wiatr czy coś od przodu, to znowu się przedziałem tworzy :| nie wiem jak zrobić żeby na stałe włosy były bez przedziałka....
Kamil17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 14:29   #8
LaLaRe87
Rozeznanie

również mam podobny problem, z tyłu, na górze czasem robi mi się mały przedziałek, co mnie denerwuje dlatego zawsze lekko podtapiruje, od dołu polakieruje i ułoże. nic się wtedy nie dzieje, polecam

Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości