itunia potrzebuje rady wizażystek:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-07, 19:44   #1
julita
Raczkowanie

GG do julita

itunia potrzebuje rady wizażystek:)

mam odwieczny problem z doborem odpowiedniego koloru pomadki lub błyszczyka,dlatego prosze Was kochane [img]icons/1roza.gif[/img] babki o pomoc w tej niebagatelnej dla nas pudernic sprawie [img]icons/icon40.gif[/img] przepraszam za jakość zdjęć,ale moje umiejętności w corelu są po prostu żałosne [img]icons/icon7.gif[/img]
julita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-08, 20:14   #2
Agentka
Wtajemniczenie

Re: itunia potrzebuje rady wizażystek:)

itus [img]icons/icon7.gif[/img] znalazłam co nieco, ale i tak musimy poczekac do jutra, bo Tygrys mówi, ze dziennego światła potrzeba do sciagniecia jeszcze paru makijazy z gazetek [img]icons/icon7.gif[/img] jutro wstawie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] ide spać, bo padam na pysk [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2003-03-08, 22:39   #3
julita
Raczkowanie

GG do julita

cierpliwie poczekam olu [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-09, 10:40   #4
julita
Raczkowanie

GG do julita
Re: itunia potrzebuje rady wizażystek:)/Aga Z look at me:)

Aguś prosze doradz mi jakiś kolorek błyszczyka levress..Chanel .Dla ułatwienia wysyłam jeszcze jedną fotke

[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-03-09, 17:06   #5
Agentka
Wtajemniczenie

Ituniu kochana [img]icons/icon7.gif[/img] Przewaliłam stooosy netu, zeby dokopać się do tego o co mi chodzi [img]icons/icon7.gif[/img] A teraz moja wersja - 100 % Oluniowa [img]icons/icon7.gif[/img] Nie szukałam niczego innego, bo uwielbiam takie ślicznotki jak Ty w takim makijażu jak poniżej [img]icons/icon7.gif[/img] Podkreslone oczy i blade usta [img]icons/icon7.gif[/img] Piekna z Ciebie dziewczynka , a połączenie brązowych oczu z blond włoskami, to dla mnie najwspanialszy duet natury [img]icons/icon7.gif[/img] Nie wiem czy Ci to będzie pasowało, nie wiem czy kiedyś tak próbowałas, załączam zdjęcie i jesli choć raz w ramach testu skusisz sie na taki makijaż, to będzie to dla mnie powód do dumy [img]icons/icon7.gif[/img] Tak Cię widzę i obiecuję już nic więcej w tej kwestii nie napisać [img]icons/icon12.gif[/img]

Looknij sobie, jak sie nie podoba to tylko raz [img]icons/icon7.gif[/img] SZefowa napewno pomoże Ci profesjonalnie [img]icons/icon7.gif[/img] Ja to tylko tak..no z zamiłowania i zboczenia, hiheie.. [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] caluski [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-09, 17:18   #6
julita
Raczkowanie

GG do julita

piękny makijaż Olu [img]icons/1cmok.gif[/img] ta panienka na zdjęciu ma piękne oczka,aż serce ściska jak patrze,bo moje malutkie takie [img]icons/icon9.gif[/img]
Obiecuje że spróbuje się tak malnąć,ale podpowiedz mi jeszcze jaki kolorek ona ma na ustach [img]icons/icon7.gif[/img](ładnie się błyszczy to cośik)

Olu jestem Ci niezmiernie wdzięczna
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img] caluski [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-03-09, 17:27   #7
Agentka
Wtajemniczenie

julita napisał(a):
> piękny makijaż Olu [img]icons/1cmok.gif[/img]
typowo Oluniowy...kurde- uwielbiam taki przy takiej urodzie jak Twoja..dlatego nie jestem obiektywna [img]icons/icon12.gif[/img]

ta panienka na zdjęciu ma piękne oczka,aż serce ściska jak patrze,bo moje malutkie takie [img]icons/icon9.gif[/img]
nie masz malutkich oczu Kochanie..owszem usteczka masz sliczne i mozna by je ładnie podkreslic, ale to juz moze Szefowa..bo jak mówie- moja propozycja skupia sie głownie na oczach..A Twoje oczka po wycieniowaniu i podkresleniu konturówką bedą wyglądały równie ślicznie [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem o tym przekonana.. [img]icons/icon7.gif[/img]

> Obiecuje że spróbuje się tak malnąć,
miód na moje serce poczatkujacej w wizazu [img]icons/icon12.gif[/img]ale na serio- spróbuj kochanie, no- w ramach testu [img]icons/icon7.gif[/img]

ale podpowiedz mi jeszcze jaki kolorek ona ma na ustach [img]icons/icon7.gif[/img](ładnie się błyszczy to cośik) mysle ze to beż..tak mysle..
>
> Olu jestem Ci niezmiernie wdzięczna
> >
> > [img]icons/1cmok.gif[/img] caluski [img]icons/icon7.gif[/img]

eee kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] Zaden kłopot [img]icons/icon7.gif[/img] jesli popróbujesz [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] ide zjesc zupke, heheh.. [img]icons/icon12.gif[/img] Ale poczekajmy na werdykt Szefowej, ok ?
Stary 2003-03-09, 17:57   #8
lejka
Zakorzenienie

Ola napisał(a):
>Piekna z Ciebie dziewczynka , a połączenie brązowych oczu z blond włoskami, to dla mnie najwspanialszy duet natury [img]icons/icon7.gif[/img]

Oj tak, tak, mam takiego kolegę - mmm, ale to dlatego, że jest umięśniony, ale oczy to ma czekoladowe, piękne... I koleżankę, ale cały urok psuje jej wielka blizna na policzku... Szrama jak po nożu...

Zresztą w ogóle lubię oczka czekoladowe.
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 19:18   #9
julita
Raczkowanie

GG do julita

kurcze malnełam się tak [img]icons/icon20.gif[/img] i musze powiedzieć że jest nawet nieżle.ciekawe co na to Amor [img]icons/icon12.gif[/img]zawsze lubił i mówił mi żebym się malowała na calno bo to takie sexi [img]icons/icon29.gif[/img] ,a ja twierdziłam że to do mnie nie pasuje -i to był błąd.
Usta pomalowałam beżową pomadką z loreala i na to położyłam błyszczyk glam shine nr4- fajnie to wygląda.
Dzięki Skarbie [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-10, 10:23   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Droga Julito [img]icons/icon7.gif[/img]
Ola zaproponowała Ci bardzo ładny makijaż i na pewno będzie Ci w nim ładnie i bardoz sexy [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie musisz w nim nawet tak mocno gasic swojego naturalnego koloru ust. Masz bardzo ładne zmysłowe usta i na pewno sam błyszczyk już bardzo je podkreśla. W lecie jak masz opaloną skórę, mozesz się malować swobodnie ciepłym kolorkiem np.: pomarańczowy-róż; Niestety nie mogę Ci teraz podac żadnych numerków, ale na pewno znajdziesz taki kolor bez problemu.

Ten makijaz ust na zdjęciu osiągniesz malując usta metaliczną beżową szminką ( np. Jade ma taki kolor 01 ) i gasząc ją odrobinę ciemnym brazem.

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
I życzę wspaniałego wyjazdu [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 10:59   #11
julita
Raczkowanie

GG do julita

Aguś dziękuje serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img] Zmykam już bo o 12.00 wyjeżdżam [img]icons/icon40.gif[/img]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości