tropicana :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-21, 18:37   #91
konfitura
Wtajemniczenie

Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez beliczek
kofituro, daj już mi spokój bo nie chce mi sie Ci odpisywać.
dzięki takim osobom jakl Ty poważnie zastanwiam się nad opuszczeniem wizażu na zawsze.
Skoro piszesz do mnie to odpowiadam, a nie moja wina, że moje zdanie doprowadza Cię do skrajnych emocji. mam prawo miec własne zdanie.

konfitura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:40   #92
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Pozwole sobie dorzucic swoje trzy grosze. Mogę?
Pewnie ze tak, w koncu to forum i KAZDY moze wyrazic swoje zdanie.

Nie bardzo rozumiem czemu opinia Beliczka tak was poruszyla...
Nie napisala tego specjalnie aby kogos urazic (gdyby miala to na celu zapewne napisala by swoje zdanie w watku osoby ktorej chcialaby dopiec).
Ja odebralam jej wypowiedz jako luzna uwage odnosnie tego co wedlug niej jest fajne a co nie.
I ok! Ma prawo tak myslec i to napisac!
Jeeejku...
Ja nie wiem dokad ten nasz wizazowy swiatek zmierza...
Nic juz nie mozna powiedziec. Wszystko musi sie podobac, wszystko ma byc piekniusie, sliczniusie i cudowniusie.
A jak cos jest brzydkie to trzeba milczec i bron Boze nie przyznawac sie do tego ze cos nam sie nie podoba.

Nie mowie tu, ze powinnysmy sie obrazac na kazdym kroku... Ale to ciagle slodzenie zrobilo sie nudne

W momecie,kiedy pojawiły się dwa makijaże,o podobnych nazwach to doszło do pewnego rodzaju konfrontacji.Poza tym Beliczek użył słów "nieudanie obrobiony w Photo Shopie" zazwyczaj to Aga obrabia zdjęcia w Photo Shopie.
Chodzi o to,że zazwyczaj większość dziewczyn siedzi cicho i nawet jak im się make-up nie podobają to nic nie piszą i wtedy Aga słyszy prawie wyłącznie jak to nazwałyście słodzenie.Dziś posypała się lawina,reakcja łańcuchowa i wszystkie te,które zazwyczaj się nie oddzywały wyszły z założenia-Nigdy jej nie dokopłam,bo inne mówiły,że fajnie,ale dziś widzę,że wszyscy po niej jadą więc ja też.Jak się wam nie podoba to piszcie to na bierząco,a nie siedzicie jak myszki pod miotłą,a pseudoodwaga w was wstępuje jak inni zaczynają krytykować i mamy do czynienia z kopaniem leżącego.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:43   #93
limonka_89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beliczek
limonko ja miałam na myśli KILKA osób i ich "dzieła". to nie moja wina, że stylistyka przerysowanego makijaży w stylu lat '80 vel radzieckich zespołów pieśni i tanca nie jest w moim guście. Ale błagam o wybaczenie urażonych...
beliczek, jestem jak najbardziej po Twojej stronie,
dobrze, że znalazło się kilka odważnych osób, które powiedziały co naprawdę myślą i teraz CO? okazuje się że coraz więcej osób tak myśli! Aż sie mi niedobrze robiło jak widziałam w niektórych wątkach te "ochy i achy"....niejednokrotnie o wiele wg mnie przesadzone. Już sie zastanawiałam czy to przypadkiem ja jestem nienormalna że wcale "CUDO" nie przypadło mi do gustu....Jak sie okazuje chyba ze mną jak najbardziej wszysko w porządku... I wreszcie koniec słodzenia...Od dawna czekalam na ten moment, żeby móc wyrazić swoją szczerą opinię (niekoniecznie pozytywną) i niezostac przy tym okrzykniętą trollem :/

A co do tych "przerysowanych makijaży vel..." to widzę, że mamy podobny gust. Raczej nie podobją mi się tego typu makijaże. Jak w każdej regule znajdują się oczywiście wyjątki (taaakie któree sie mi podobają)

pozdrawiam
limonka_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:44   #94
beliczek
Zakorzenienie

natii, czy nie widzisz, że ludzie boją sie pisac swoich opinii. nikt nie chce być trollem, nikt nie chce być powodem obrażenia się mooderatora... a w przypadku realcxji łąńcuchowej tworzy się mechanizm rewolucji. Wszyscy nagle przestają się bać i...idą na Bastylię. Szkoda tylko, że rewolucja jak Satunr z obrazu Goyi pożera własne dzieci. jak mnie teraz...
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:44   #95
mskladaczek
Zakorzenienie

beliczku, smigaj do lozka, nie stresuj sie
i niech ci mysli opuszczenia wiazu do glowy juz wiecej nie przychodza
:hello:
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:46   #96
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Dziś posypała się lawina,reakcja łańcuchowa i wszystkie te,które zazwyczaj się nie oddzywały wyszły z założenia-Nigdy jej nie dokopłam,bo inne mówiły,że fajnie,ale dziś widzę,że wszyscy po niej jadą więc ja też.Jak się wam nie podoba to piszcie to na bierząco,a nie siedzicie jak myszki pod miotłą,a pseudoodwaga w was wstępuje jak inni zaczynają krytykować i mamy do czynienia z kopaniem leżącego.
O nie, moim zdaniem teraz to juz przesadzilas...
Bardzo dziwi twoj sposob myslenia. Ja tu nie zauwazylam aby ktokolwiek kogos kopał. A tym bardziej lezacego. I nie widze aby ktos sie do tego "kopania" przylaczal.

Baaaardzo bledne myslenie. Nie rozumiem skad sie wzielo

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:50   #97
beliczek
Zakorzenienie

konfituro, sa inne sposoby zaistnienia na wizażu niż obrażanie mnie i wdawanie się w awantury w roli "rycerza-obrońcy uciśnionych". Ale uwierz mi,tej która nie jedno na wizażu widziała i przeżyła są inne sposoby zwrócenia na siebie uwagi. Może założenie jakiegoś wątku gdzie innym będzie miło? może szczerosć wobec wizażanek? sama nie wiem... ale daję ten problem Twojej uwadze.
pozdrawiam i kończę ten temat
beliczek
p.s.: wracam do łózka bo jestem chora. Przepraszam ewentualnych urażonych. I jeszcze raz powtarzam krytykowałam dzieła a nie twórców. gdybym miała się przejmowac krytyka moich makijaży jakiej dokonuje moja mama to już pewnie byłybyśmy w "separacji". A my nadal za sobą świata nie widzimy. i niech to przesłanie przyświeca mojej "krytyce". pzodrawiam wszystkich jeszce raz, bez względu na kolor makijażu.
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:56   #98
konfitura
Wtajemniczenie

beliczek, przeprosiłam Cię, czego Ty ode mnie jeszcze chcesz??? Czy w ostatnich postach się czepiałam? Czy może wyraziłam swoje zdanie?
A zwracanie na siebie uwagi? Tutaj? To ostatnia rzecz która spędza mi sen z powiek. W końcu jestem tylko 'użytkownikiem'.
Stary 2005-05-21, 18:58   #99
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines1985
O nie, moim zdaniem teraz to juz przesadzilas...
Bardzo dziwi twoj sposob myslenia. Ja tu nie zauwazylam aby ktokolwiek kogos kopał. A tym bardziej lezacego. I nie widze aby ktos sie do tego "kopania" przylaczal.

Baaaardzo bledne myslenie. Nie rozumiem skad sie wzielo
Sama sprawdź.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 19:36   #100
limonka_89
Raczkowanie

Perełko ślicznie pomalowałaś te oczka jestem pod wrażeniem!
Na chwilę obecną jesteś moim numerem "1 " na tym forum jeśli chodzi o tworzenie makijaży.

pozdrawiam i czekam na kolejne cudeńko
limonka_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 19:37   #101
Meariel
调解人

Zresztą z tego co wiem wcale nei było tak, ze zawsze wszyscy zachwycali sie w 100% kazdym makijażem Agi. Pamiętam kilka wypowiedzi z konstruktywna krytyka. Cenie taka krytykę, która ma w sobie ziarno klasy i smaku.
Stary 2005-05-21, 19:41   #102
aleksandra999
Wtajemniczenie

Piękny makijaż.Mam nadzieję,że to koniec podgryzania i wrócimy do nawijanka o makijażach.CMOKAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE.
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 20:03   #103
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez papryczka
co do zdrobnien, to musze sie z toba zgodzic, bo tez ich nie lubie - "makijazyk", "oczka", "puderek" itd. jednak ja na forum o makijazach raczej nie udzielam sie (no ewentualnie czasem pochwale makijaz, ktory mi sie spodoba, a jak ktorys mi nie przypadl do gustu, to nie komentuje, bo specjalistka nie jestem zeby kogos krytykowac), wiec az tak mnie to nie razi, bo do mnie, na szczescie, nikt w ten sposob nie mowi. sa tu tez inne fora, na ktorych tych zdrobnien sie nie spotyka - polecam.
A ja lubie opisujac makijaz uzywac, nazywac go NIE MAKIJAZEM a MAKIJAZYKIEM wlasnie, bo i za MAKIJAZYK go uwazam. Malowanie, pacykowanie uwazam za super zabawe, za radosc z tworzenia, radosna tworczosc. Dla mnie makijaz to zabawa, bawie sie nim jak dziecko i dlatego mowie: "makijazyk", "kolorki" itp.
"Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie. Jesli tylko zechce, wtedy je poprosze - namaluja wszystko to, co chce!"
Moja kolorowka to moje kredki. Nie uwazam sie wcale za dorosla kobiete i nie robie powaznych, doroslych makijazy. Bo makijaz to nie stypa, to wesele. Jak dla mnie. Wedlug mnie.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 20:18   #104
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
A ja lubie opisujac makijaz uzywac, nazywac go NIE MAKIJAZEM a MAKIJAZYKIEM wlasnie, bo i za MAKIJAZYK go uwazam. Malowanie, pacykowanie uwazam za super zabawe, za radosc z tworzenia, radosna tworczosc. Dla mnie makijaz to zabawa, bawie sie nim jak dziecko i dlatego mowie: "makijazyk", "kolorki" itp.
"Kolorowe kredki w pudeleczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubia mnie. Jesli tylko zechce, wtedy je poprosze - namaluja wszystko to, co chce!"
Moja kolorowka to moje kredki. Nie uwazam sie wcale za dorosla kobiete i nie robie powaznych, doroslych makijazy. Bo makijaz to nie stypa, to wesele. Jak dla mnie. Wedlug mnie.
mnie nie chodzi o makijaze, tylko o sam fakt zdrabniania wyrazow - po prostu tego nie lubie! takie "pieszczotliwe" obchodzenie sie z wyrazami toleruje tylko w rozmowach o dzieciach czy pupilach (zwierzatkach) albo w zwrotach na okreslenie ukochanej osoby. a uzywanie ich w zyciu codziennym jest dla mnie infantylne. gdy slysze czasem w sklepie: "chlebek" ("chlebeczek"), "maselko", "pieniazki", "mleczko" itp., to mnie skreca.
i to bylo pierwsze co mnie uderzylo na tym forum po rejestracji na wizazu - tak samo, jak mentora. juz sie troche z tym oswoilam, ale poczatkowe odczucia mialam mieszane... jednak na szczescie, sa tu tez fora, na ktorych tego tak nie widac i wole je od tego.
pozdrawiam!
papryczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 20:32   #105
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez papryczka
mnie nie chodzi o makijaze, tylko o sam fakt zdrabniania wyrazow - po prostu tego nie lubie! takie "pieszczotliwe" obchodzenie sie z wyrazami toleruje tylko w rozmowach o dzieciach czy pupilach (zwierzatkach) albo w zwrotach na okreslenie ukochanej osoby. a uzywanie ich w zyciu codziennym jest dla mnie infantylne. gdy slysze czasem w sklepie: "chlebek" ("chlebeczek"), "maselko", "pieniazki", "mleczko" itp., to mnie skreca.
i to bylo pierwsze co mnie uderzylo na tym forum po rejestracji na wizazu - tak samo, jak mentora. juz sie troche z tym oswoilam, ale poczatkowe odczucia mialam mieszane... jednak na szczescie, sa tu tez fora, na ktorych tego tak nie widac i wole je od tego.
pozdrawiam!
A ja lubie takie "wesole" i optymistyczne podejscie do zycia.
Widocznie w dzisiejszych czasach potrzebujemy, jest taka ogolna tendencja, troche delikatnosci, infantylnosci w codziennym zyciu, moze to dlatego uzywa sie zdrobnien? Zeby sie choc troche odsunac od brutalnosci dzisiejszego swiata. Chociaz wiem, ze kupujac chlebek i placac pieniazkami nie uchronimy sie tak na prawde od tego...
Ale moje podejscie do makijazu jako makijazyku juz wytlumaczylam. Ja tak lubie. Lubie sie bawic w makijazykowanie, hehe.

Stary 2005-05-21, 20:39   #106
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Sama sprawdź.
No wybacz ale naprawde nie moge sie dopatrzec gdzie tu ktoś "kopie leżącego".
I kto jest tym lezącym... Że niby Aga?
Nie rób z niej już takiej ofiary...
Nikt jej przeciez nie atakuje. Jak komus sie nie podobaja jej makijaze to MA DO TEGO PRAWO. I wydaje mi sie ze w tej kwestii Aga nie potrzebuje adwokata. No bo co tu sadzić?? Non sens...

Aguś, odezwij sie... Naprawde az tak Cie cos dotknelo ze uznajesz sie za ofiare w tym bezsensownym sporze?

Stary 2005-05-21, 20:41   #107
MagJa
Zakorzenienie

Wracając do tematu przewodniego, czyli oceny makijażu Perełki, powiem tylko tyle: Ile ja bym dała, żeby choć marną kopię tej tęczy odwzorować swoimi łapkami na własnych oczętach... Świetny dobór kolorów, ładnie roztarte granice, no i do tego ta stylizacja. Naprawdę makijaż jak z reklamy

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-05-21 o 21:03
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 20:48   #108
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wracając do tematu przewodniego, czyli oceny makijażu Perełki, powiem tylko tyle: Ile ja bym dała, żeby choć marną kopię tej tęczy owzdorować swoimi łapkami na własnych oczętach... Świetny dobór kolorów, ładnie roztarte granice, no i do tego ta stylizacja. Naprawdę makijaż jak z reklamy
Taaak .
Masz calkowita racje . Ja sie nie moge napatrzec na ten makijaz .

Stary 2005-05-21, 21:12   #109
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
A ja lubie takie "wesole" i optymistyczne podejscie do zycia.
Widocznie w dzisiejszych czasach potrzebujemy, jest taka ogolna tendencja, troche delikatnosci, infantylnosci w codziennym zyciu, moze to dlatego uzywa sie zdrobnien? Zeby sie choc troche odsunac od brutalnosci dzisiejszego swiata. Chociaz wiem, ze kupujac chlebek i placac pieniazkami nie uchronimy sie tak na prawde od tego...
Ale moje podejscie do makijazu jako makijazyku juz wytlumaczylam. Ja tak lubie. Lubie sie bawic w makijazykowanie, hehe.
ok, ok, to baw sie w makijazykowanie. ale pozwol mi miec wlasne zdanie. chyba moge je miec? i to, ze nie uzywam zdrobnien, nie czyni mnie chyba od razu powazna? nie trzeba mowic "puderek", "lapki" czy "oczka" zeby byc wesola osoba. zapewniam cie, ze jestem bardzo rozesmiana optymistka. i zadnej ogolnej tendencji do takiej infantylnosci nie zauwazylam. no chyba ze oceniasz swiat przez pryzmat wizazu.
papryczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 21:28   #110
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez papryczka
ok, ok, to baw sie w makijazykowanie. ale pozwol mi miec wlasne zdanie. chyba moge je miec? i to, ze nie uzywam zdrobnien, nie czyni mnie chyba od razu powazna? nie trzeba mowic "puderek", "lapki" czy "oczka" zeby byc wesola osoba. zapewniam cie, ze jestem bardzo rozesmiana optymistka. i zadnej ogolnej tendencji do takiej infantylnosci nie zauwazylam. no chyba ze oceniasz swiat przez pryzmat wizazu.
A co to jest "pryzmat WIZAZU"? Pozwalam Ci oczywiscie miec wlasne zdanie. Kazdy ma swoj styl wypowiedzi, ja w innych postach tez nie mowie zdrobnieniami, (ani w zyciu), ale makjazowanie to taki radosny twor i az mnie jezyk swierzbi zeby takie cudaki slowotworcze wymyslac.

Stary 2005-05-21, 21:50   #111
modlisha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Cienie to:
Róż- oczywiście inglot, zestaw trzech odcieni plus estee lauder z paletki kolor crystal rose.
Zieleń- dziś zakupiony na bazarku, cień vollare nr 11. Pierwsze widze tą firme
Niebieski- green cosmetic, równierz z bazarku, niestety bez numerku. Choć są innej firmy oba są w okrągłch pudełeczkach i z wierzchu wyglądają jak rórzyczka Oba kosztowały mnie po całe 3,50
Pod spodem fioletowa kreska cieniem bez nazwy, u góry lekka kreska inglotem w kolorze ciemnego granatu.
Dół dodatkowo podkreśliłam czarną kedką
W usta wklepałam odrobine kremu oliwkowego ziaji i opruszyłam cieniem w kolorze brzoswiniowego pomarańczu w paletce estee lauder to był chyba grape.
Policzki pociągnęłam mieszanką crystal rose i grape plus na kości odrobinke pudru ze złotymi drobinkami Joko.
A! Podkład to naturalny kolor z Erisa.
To chyba wsio

Zaskoczyłaś mnie bardzo użytymi kosmetykami. Makijaż wygląda jak powiew luksusu... a tyczasem okazuje się, że aby stworzyć COŚ takiego wcale nie trzeba drogich paćkideł
Po drugie bardzo podobają mi się kolory, są ślicznie połączone, wspaniale wspógrają ze sobą i tak cudnie się mienią
Po trzecie cała stylizacja wygląda idealnie i profesjonalnie.

Po czwarte, ale to już tak bardziej prywatnie, poza tym forum - bardzo ładna z Ciebie dziewczyna...

pozdrawiam
modlisha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 22:18   #112
kicia144
Raczkowanie

makijaz cudenko dawno takiego niewidzialam
kicia144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 22:48   #113
karmeleiro
Zadomowienie

GG do karmeleiro
Smile Dot.: tropicana :)

juz nie bede oryginalna jak rowniez dolacze sie do glosow wyrazajacych podziw dla Twojego makijazu! Rzadko kiedy wpisuje moje wrazenia, chociaz dzieka Wizazanek ogladam. Twoj urzekl mnie naturalnoscia mimo "zwariowanych" kolorkow, nie jest przesadzony, nie masz maski na twarzy. Swiezo i letnio
karmeleiro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 09:43   #114
aniess
Zadomowienie

GG do aniess

jeden z ładniejszych makijaży jakie widziałam na tym forum
Stary 2005-05-22, 18:13   #115
Baubo
Rozeznanie

Thumbs up Dot.: tropicana :)

Bardzo fajny makijaż! Ekstrawagancja połączona z subtelnością -trudne do uzyskania połączenie. I do tego makijaz nadaje się "do codziennego uzytku" Brawo!
Baubo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:30   #116
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Nie było mnie w domu prawie cały weekend a po powrocie na wizaż włos mi się zjeżył na głowie.Mam mieszane uczucia .Z jednej strony bardzo cieszą mnie pozytywne opinie na temat makijażu zamieszczonego przeze mnie. Z drugiej strony, nie potrafię się nimi w pełni cieszyć. Nie mogę po prostu.
Jak już napisałam w wątku agi czuje się po części winna i jest mi źle, ze padło akurat na mie i mój makijaż.Smutno mi, że jest powodem złego samopoczucia Agi czy każdej innej osoby. Przeciecz pisałam, że jest to inspiracja makijażami innych wizażanek, które na długo przede mną zamieściły tego typu makijaże. Dlaczego nikt mnie nie posądził o kopiowanie?? Głupi zbieg okoliczności, że podobnie nazwałyśmy wątki. Ocenianie, ocenianiem OK. ale nie podoba mi się porównywanie naszych makijaży! Proszę, nie wplątujcie mnie w swoje opinie o twórczości innych!! Sztuka rządzi się swoimi prawami! Każda autorka makijażu tworząc go ma coś innego na myśli. Zresztą to czy coś nam się podoba czy nie to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje. Dziewczyny opamiętajmy się!! Nikt nie zabrania krytyki a forum jest po to, żeby wyrażać własne zdanie, ale na Boga róbmy to tak jak do tej pory, żeby nie zranić uczuć innych. Wizaż to różni od innych for, że panuje tu atmosfera spokoju, nawet przyjaźni, nie pozwólmy komuś takiemu jak mentor mieć satysfakcji z siania zamętu!!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:34   #117
konfitura
Wtajemniczenie

Perełko, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami, ale z zastrzeżeniem: nie wiń siebie za to co się stało, bo nie ma w tym Twojej winy. Ktoś chciał się czegos dopatrzyć i się dopatrzył. Buźka

Stary 2005-05-22, 19:17   #118
neonka28
Zakorzenienie

Perelko ślicznie to ujełaś-to nie maraton kto lepszy kto wygra-to dla Nas ,abyśmy uczyly sie jak sie malować i mogly podziwiać SZTUKE MAKIJAZU.To zabawa w makijaż!!!ZABAWA!
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:42   #119
MARONE
Raczkowanie

Przeglądam dzial "Moje makijaże" codziennie,oglądam Wasze prace ale po raz pierwszy chcę się wypowiedzieć.Perelko gratuluję ci techniki jaką nalożylaś cienie na powieki.Przejścia są perfekcyjne,dają efekt tęczy.Jeśli chodzi o podklad i róż to niestety są istotne niedociągnięcia,ale oczka pomalowalaś przecudnie.
MARONE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:47   #120
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Wiecie co dziewczyny, ta cała sytuacja odbiera ochotę do czegokolwiek. Tak sobie teraz łażę po wizażu ,
Ale nawet mi się już pisać i komentować nie chce. Ta atmosfera zrobiła swoje. Mam nadzieję, że jak jutro wstanę nie będę już pamiętała o złym wrażeniu dnia dzisiejszego. Strasznie mi zależy na dobrej atmosferze wizażu bo czuję się tu naprawdę fajnie i to miejsce pozwala mi się odstresować i wygadać. Mam tylko wielką nadzieję, że Aga szybko się odezwie. Nawet nie chcę myśleć jak ona się teraz czuje. Biedna dziewczyna.
Konfituro, ja wiem, ze to nie moja wina ale w wątku Agi tyle razy pojawiała się wzmianka na mój temat, że trudno mi uciec przed takim wrażeniem
Neonko, miejmy nadzieję, że wszystkie będziemy o tym pamiętać inaczej to forum straci swój sens.
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości