Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-06, 09:37   #3901
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ooo jeździsz? pokaż chociaż na zdjęciu! Mój brat też jeździ A jak ja z nim, to trzymam go tak mocno, mocno żeby nie spaść, mało wygodne jest miejsce pasażera:P
Jeżdżę, jeżdżę Na moim byłoby Ci wygodnie bo to taki raczej szosowy a nie ścigacz. Może kiedyś się pochwale. Na razie i tak pogody nie ma więc z jeżdżeniem lipa
Przybyły kolejne minerałki z Silk Naturals To teraz jeszcze mydlarnia Tuli (po 10) i koniec zakupów w tym miesiącu
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:51   #3902
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Obawiam się,że takiego nie ma

Ja jestem słodyczożercą i jem je codziennie.Tż wytresowany już i wie,że do domu trzeba wrócić już z czymś co lubię.Mam szafkę wielką na dwie półki pełną słodyczy,którą trzeba co tydzień od nowa zapełniać.Lidlowskie słodycze uwielbiam,a szczególnie te ich wafeleczki ala knopersPryszcze mi nie wyskakują i jestem chuda jak patyk.Waże 49-50 kgTak,więc obżeram się bez wyrzutów sumienia i to moja życiowa przyjemność

Ja jezdzę...ale na skuterze
Och jak się cieszę Zobacz ile mamy wspólnego ze sobą Słodyczozerca, kocha lidlowskie słodycze, nawet waga się zgadza, masz pewnie tez niedowagę i nie możesz znaleźć na siebie małych ubrań, bo wszystko robią za duże, do tego wizażanka i uwielbia kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Jeżdżę, jeżdżę Na moim byłoby Ci wygodnie bo to taki raczej szosowy a nie ścigacz. Może kiedyś się pochwale. Na razie i tak pogody nie ma więc z jeżdżeniem lipa
Przybyły kolejne minerałki z Silk Naturals To teraz jeszcze mydlarnia Tuli (po 10) i koniec zakupów w tym miesiącu
No właśnie ta pogoda... dzisiaj znowu ma lać... i znowu nie pójdę z dzieciakami do piaskownicy 10 mydełek?! Szalona Gratulacje

jp91 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:58   #3903
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
O matko no to jakiś absurd!zrób tak jak Biała czekolada radzi-nie daj im się,bo są bezczelniJa też miałam z nimi niemiłą przygodę i w słowach nie przebierałam tak Pani z Bio była bezczelnaPisałam aż do skutku.Walcz o swoje i napisz im,żeby sobie wsadzili ten rabat w dupe,bo i tak tam zakupów nie zamierzasz zrobić(ale to jak już nic nie wskórasz)I wez im jeszcze napisz,że opisałaś tą niedopuszczalną sytuację na forum gdzie dużo osób robi u nich zakupy,a co!

Popieram!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Jeszcze jakieś życzenia macie dziewczynki? Inteligentny, dowcipny i lubiący kupowac sowjej kobiecie kosmetyki - oczywiście tylko te naturalne ?

śliczne
Ja mam - zeby znosil zapachy naturalnych kosmetykow

A tak przy okazji, mala anegdota. Ostatnio naczytalam sie o wspanialych wlasciwosciach uquisu (dla niezorientowanych to sproszkowana kupa slowika, ktora naklada sie na buzie jako maske ), wiec pytam TZ co on na to, zebym zastosowala ja w moim domowym SPA Po krotkim wywiadzie 'co, jak, dlaczego, gdzie, za ile' TZ pyta - a nie lepiej kupic slowika?
Cytat:
Anula, ze słodyczy nigdy w życiu nie zrezygnuje. Staram się trochę ograniczać, bo po czekoladzie i czipsach wyskakuja mi pryszcze Wam też?
A facet o którym piszecie jest mój Kupuje kosmetyki, naturalne też zaczął - sprezentował mi piękny zestaw z kolorówki na urodziny Za mało tych okazji do świętowania w roku!!! Tylko nie jeździ na motorze i brakuje mu jeszcze sporo do 30:P
Mnie tez po czekoladzie wyskakuja (ale jak przesadze z iloscia)
Gratuluje TZ!

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:01   #3904
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Och jak się cieszę Zobacz ile mamy wspólnego ze sobą Słodyczozerca, kocha lidlowskie słodycze, nawet waga się zgadza, masz pewnie tez niedowagę i nie możesz znaleźć na siebie małych ubrań, bo wszystko robią za duże, do tego wizażanka i uwielbia kosmetyki naturalne

No właśnie ta pogoda... dzisiaj znowu ma lać... i znowu nie pójdę z dzieciakami do piaskownicy 10 mydełek?! Szalona Gratulacje

No nie mogę,cieszę się,że coraz więcej firm myśli o nas i wypuszcza xs,bo i często s za duże,za szerokieTeraz to i tak już luzik,bo po ciąży ważyłam 45kg,tyłek i biust zaginął i strasznie zle się czułam wyglądając jak wieszak.I dobre 8 miechów zajęło mi,żebym powróciła do stałych 50 kg

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, mala anegdota. Ostatnio naczytalam sie o wspanialych wlasciwosciach uquisu (dla niezorientowanych to sproszkowana kupa slowika, ktora naklada sie na buzie jako maske ), wiec pytam TZ co on na to, zebym zastosowala ja w moim domowym SPA Po krotkim wywiadzie 'co, jak, dlaczego, gdzie, za ile' TZ pyta - a nie lepiej kupic slowika?

Gratuluje TZ!

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:10   #3905
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Zakupy po 10 lipca dopiero. Mydełek będzie trochę mniej. Na pewno kokosowe dla męża, marchewkowe, dla alergików, miodowe, węglowe, mydło z jedwabiem i mleczne
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:13   #3906
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Popieram!

Gratuluje TZ!
widzisz jaki mądry człowiek? Sam Ci maskę zrobi hahaha
Dzięki

Cytat:

No nie mogę,cieszę się,że coraz więcej firm myśli o nas i wypuszcza xs,bo i często s za duże,za szerokieTeraz to i tak już luzik,bo po ciąży ważyłam 45kg,tyłek i biust zaginął i strasznie zle się czułam wyglądając jak wieszak.I dobre 8 miechów zajęło mi,żebym powróciła do stałych 50 kg
Mam zawsze problem ze spodniami. Noszę rozmiar 32-34. W połowie sklepów w ogóle nie ma tego rozmiaru, a w drugiej połowie są jakoś głupio szyte, że w nogach są dobre a w pasie mogę wsadzić jeszcze pół siebie... Masakra! Nienawidze zakupów.
To nieźle schudłaś po ciąży... A co jadłaś żeby przytyć? Po prostu wszystkiego więcej czy miałaś specjalną dietę?

jp91 jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:16   #3907
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Dziewczyny jaką odżywkę byście mi poleciły? Obecnie mam drugie opakowanie Alterry. Jedno opakowanie starcza mi na 1,5 miesiąca (najbardziej wydajna odżywka jaką miałam, a mam włosy coraz dłuższe, więc tym bardziej sobie to cenię), więc ogólnie wyjdzie 3 miesiące. Chciałabym użyć czegoś innego jak skończy mi się to opakowanie, bo boję się, że włosy się przejedzą tą odżywką. To musi być lekka odżywka, ponieważ moje włosy przetłuszczają się, więc nie mogę sobie pozwolić na obciążenie.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:19
SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:22   #3908
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:

Mam zawsze problem ze spodniami. Noszę rozmiar 32-34. W połowie sklepów w ogóle nie ma tego rozmiaru, a w drugiej połowie są jakoś głupio szyte, że w nogach są dobre a w pasie mogę wsadzić jeszcze pół siebie... Masakra! Nienawidze zakupów.
To nieźle schudłaś po ciąży... A co jadłaś żeby przytyć? Po prostu wszystkiego więcej czy miałaś specjalną dietę?
Dziewczyny, my tu na jedzeniu oszczedzamy! Anula - pokus czyms troszke, bo nam Dziewczyny uciekna na forum spozywcze

S.J.Lec

Stary 2011-07-06, 10:25   #3909
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, my tu na jedzeniu oszczedzamy! Anula - pokus czyms troszke, bo nam Dziewczyny uciekna na forum spozywcze
Uciec? od Was? A w życiu!
My nie możemy oszczędzać na jedzeniu

jp91 jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:28   #3910
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Boże ile ja bym dała aby ważyć swoje dawne 48 kilogramów, obecnie ważę 65 kilogramów, gdzie w ciągu roku przytyłam aż 10. Ostatnio nie umiem opętać się od jedzenia, robiłam nawet badania czy coś we mnie nie siedzi, krew, mocz i takie tam i nic. Nie mogę już na siebie patrzeć. Nigdy tyle nie ważyłam (najwięcej 61-61,5), a że mam tylko 157 cm wzrostu to wygląda to tragicznie.

Treningi

Czas edycji: 2011-07-06 o 10:30
Stary 2011-07-06, 10:32   #3911
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:

Dostalam maila, ze moje zamowienie z kosmetykow natury wyslane

S.J.Lec

Stary 2011-07-06, 10:36   #3912
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Boże ile ja bym dała aby ważyć swoje dawne 48 kilogramów, obecnie ważę 65 kilogramów, gdzie w ciągu roku przytyłam aż 10. Ostatnio nie umiem opętać się od jedzenia, robiłam nawet badania czy coś we mnie nie siedzi, krew, mocz i takie tam i nic. Nie mogę już na siebie patrzeć. Nigdy tyle nie ważyłam (najwięcej 61-61,5), a że mam tylko 157 cm wzrostu to wygląda to tragicznie.
na pewno nie tak tragicznie staraj się jeść zdrowo, ćwiczyć i w końcu wrócisz do dawnej wagi. Trzymam mocno kciuki

Cytat:

Dostalam maila, ze moje zamowienie z kosmetykow natury wyslane
Oj długo to trwa... Na prawdę musieli być zawaleni zamówieniami.
Dziewczyny, szukam jakiegoś dobrego, zdrowego dla włosów produktu do prostowania. Używacie czegoś?

jp91 jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:37   #3913
asiek14
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak bardzo masz poważny problem z trądzikiem, ale z mojego doświadczenia wynika, że wysuszanie nadmierne skóry przy tego typu problemach wcale nie pomaga.
U mnie do mycia twarzy i ciała (dekolt i plecy) sprawdza się Logona Lavaerde krem do mycia twarzy z ziemią wulkaniczną i olejkiem patchouli - nie wysusza skóry, dobrze oczyszcza i przyspiesza znikanie wszelkich niespodzianek. A do demakijażu polecam olejek myjący z BU.
Na odblokowanie porów (nie tylko tych na twarzy) generalnie najlepiej działają w moim przypadku peelingi. Jak masz ropne krostki to lepsze są te delikatne bez granulek - enzymatyczne lub jakieś specyfiki z kwasami (np. serum migdałowe z BU, tonik z AHA/BHA ). Do ciała polecam peeling solny z olejem i olejkiem z drzewka herbacianego.
Dlatego rozglądam się za jakimś nawilżeniem wspomagającym tę dermatologiczną kurację. Podobno olejki są dobre, ale olejek przy trądziku? I ni jak nie wiem jak to ugryźć.
Na twarzy zmian nie jest dużo, ale zawsze jakieś są plus mnóstwo podskórnych grudek. Jak kwasy, to trzeba do nich filtry, prawda? I tu znowu wychodzi moje pytanie o chociaż w miarę przyzwoity filtr drogeryjny...
Cytat:
Looknij sobie na moje KWC tam znajdziesz przy okazji recenzje innych rzeczy.
Popatrzę, dziękuję
asiek14 jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:58   #3914
Mariposa3
Raczkowanie

Cześć
Dziewczyny, dziękuję Wam za reakcję i rady, jesteście wspaniałe Ale nie będę się jednak wykłócać z tym sklepem. Próbowałabym pewnie, ale już zaczęłam nieśmiało testowanie i nawet nie miałabym jak zwrócić. Wolę odpuścić. Wyciągnęłam wnioski na przyszłość i nigdy już tam niczego nie kupię, nie ma mowy. A następnym razem będę ostrożniejsza i dokładnie sprawdzę sklep, w którym będę składać zamówienie. Ale jestem wściekła na tę sytuację... No ale już trudno.
Zaraz zobaczę jak się sprawuje ta niewłaściwa odżywka.
Poza tym aż boję się niektórych rzeczy używać, bo nie jestem pewna czy nie były otwierane. W ogóle nie miały zabezpieczenia. A mydło to już w ogóle tylko włożone do kartonika od mydła. Tak powinno być? Żadnej folii, nic?
Mariposa3 jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:59   #3915
asiek14
Zakorzenienie

Dziewczyny, ponawiam pytanie. Czym chronić twarz przed słońcem? I w perspektywie cale ciało jak pogoda przestanie być taka jesienna?

Wiem, że im wyższy faktor tym lepiej plus wtedy dochodzi cały filtrowy rytuał, ale jest szansa znaleźć coś co nie zrobi mi dziury w kieszeni (budżet prawie że studencki ma swoje ograniczenia niestety) i będzie miało w miarę dobry skład?
asiek14 jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:07   #3916
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać jak to Shine On się sprawdzi, bo z JMO chyba to mnie najbardziej kusi
Dostałam paczkę z Shine On! Dziś pierwsze testy, bo dziś dzień mycia włosów i może już coś skrobnę.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-07-06 o 12:13
natkaa jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:29   #3917
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
widzisz jaki mądry człowiek? Sam Ci maskę zrobi hahaha
Dzięki

Ja nosiłam przed ciążą w czasie ciąży i noszę teraz rozmiar 26.U mnie od pasa w góre jest strasznie szczupło.
Ja ogólnie jestem strasznym łasuchem i bardzo dużo jemJem więcej niż mój tż.Gdyby mi ktoś zabrał jedzenie to zabrałby mi największą przyjemnośc.Nic nie zrobiłam,jadłam cały czas tak samo i po czasie zaczęło mi kg przybywać.Ale 50kg i koniec,wskazówka się zatrzymuję na tej liczbie i ani drgnie wyżej.A i dodam jeszcze,że nic mnie nie zrżera od środka-badania robiłam.Taki już mój urok.Przez mnie jedzenie dosłownie przelatuje.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z Shine On! Dziś pierwsze testy, bo dziś dzień mycia włosów i może już coś skrobnę.
SuperCieszę się razem z Tobą.

Dziewczyny a mnie kręci z JMO olejek do włosów-coś wiecie na jego temat?próbowała któraś z was?

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-06 o 12:31
anakazar jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:38   #3918
natkaa
Zadomowienie

Dziewczyny, a czym farbujecie włosy, też przeszłyście na naturę? Mnie kusi henna w płynie Sipa, ale nie wiem czy warto. Recenzji mało, nie wiem czy kolor długo trzyma. Do tej pory malowałam Richesse Diacolor, Sanotint mnie zawiódł, i tak liczę na cud ;-)
Stary 2011-07-06, 12:38   #3919
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Po pierwsze po tym twoim poście spadłam z krzesła na podłogę, a podnosząc się uderzył głową w biurko. Ty Anula jesteś takim poprawiaczem humoru, że aż szok! Chociaż nie przeczę, że wolałabym mniej razy obrywać w mogą głowę.
Ja bym chciała aby on jeszcze książki czytał i interesował się czymś innym niż piłka nożna i piwsko. Tak w ogóle najlepiej aby był abstynentem albo pił tylko od święta i aby spontaniczny był, ooo tak! Musi być spontaniczny i musi mi kupić auto z przyczepą, bo zawsze o takim czymś marzyłam i nadal marzę, to takie hamerykańskie.
no Tobie w kwestii doprowadzania do łez ze śmiechu też nic nie brakuje! Mniej razy obrywac w głowę - dobre
Cytat:
Anula, ze słodyczy nigdy w życiu nie zrezygnuje. Staram się trochę ograniczać, bo po czekoladzie i czipsach wyskakuja mi pryszcze Wam też?
A facet o którym piszecie jest mój Kupuje kosmetyki, naturalne też zaczął - sprezentował mi piękny zestaw z kolorówki na urodziny Za mało tych okazji do świętowania w roku!!! Tylko nie jeździ na motorze i brakuje mu jeszcze sporo do 30:P
Wow!!! Tylko pozazdrościć

Cytat:

Ja jestem słodyczożercą i jem je codziennie.Tż wytresowany już i wie,że do domu trzeba wrócić już z czymś co lubię.Mam szafkę wielką na dwie półki pełną słodyczy,którą trzeba co tydzień od nowa zapełniać.Lidlowskie słodycze uwielbiam,a szczególnie te ich wafeleczki ala knopersPryszcze mi nie wyskakują i jestem chuda jak patyk.Waże 49-50 kgTak,więc obżeram się bez wyrzutów sumienia i to moja życiowa przyjemność
Cytat:

Jasne.......
Tylko ja tu mam wielka dupę.....

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
zazdroszczę!
Cytat:
Popieram!

Gratuluje TZ!

Jakby tak dobrze policzył, to faktycznie słowik tańszy niz te wszystkie maski
To kiedy idziesz do zoologicznego? Jak nie po słowika to może chociaz troche słowiczej kupy Ci sprzedadzą????
Stary 2011-07-06, 12:51   #3920
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne.......
Tylko ja tu mam wielka dupę.....
Nie, nie tylko
Kolega, który mnie dłuższy czas nie widział z jak najlepszymi intencjami ucieszył się na mój widok "ooo... gratuluję! W ciąży jesteś"
Tia... spożywczej...

Cytat:

Jakby tak dobrze policzył, to faktycznie słowik tańszy niz te wszystkie maski
To kiedy idziesz do zoologicznego? Jak nie po słowika to może chociaz troche słowiczej kupy Ci sprzedadzą????
Jakby co to u mnie sporo lata luzem i śpiewa nocami Tylko z łapaniem mógłby być problem, bo po pierwsze, one strasznie szybkie są, a po drugie, z tego co wiem pod ścisłą ochroną. No, chyba, że by się gdzie pod gniazdem zaczaić i czekać

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:57   #3921
Mariposa3
Raczkowanie

Biała_czekolada- Właśnie, zapomniałam skomentować To o słowiku świetne
A jeśli mowa o figurze, to ja jestem bardzo szczupła, bo mam świetną przemianę materii Dzięki wspaniałym genom Ale i tak od pewnego czasu odżywiam się bardzo zdrowo, dla własnej przyjemności

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-06 o 13:00
Mariposa3 jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:58   #3922
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
W kwestii kuszenia
O ile puder perłowy średnio sprawdza się jako primer to dam sobie głowe uciąć, że ma działanie lecznicze!!! Moja cera wyglada zdecydowanie lepiej od czasujak go uzywam (pomijając ostatnie szkody wyrządzone przez tuli z glinka multani) . Nakładam go nawet na noc- czasem na krem, czasem na sucha twarz. I mówię Wam - naprawdę mi pomaga nie można tylko przesadzic z ilością, bo mam wrażenie , że jak ciut za dużo rzuciłam to miał ochote mnie zapchać. Ale uzywam go nawet jak się nie maluję, żeby mi podreperował cerę.

Z informacji od matique - wprowadzili urtekram do oferty! Ja sie bardzo cieszę, bo szampony według mnie maja fajne. Miałam z glinka rhassoul - świetny był!! Aloesowy tez był ok, ale bardziej do suchych włosów, niz do moich, Niemniej jednak efekt był ok. Dla dzieci tez maja szampny. Urtekram mają tez pasty do zebów , ale nie wiem czy dobre.
I przypominam, że od jakiegoś czasu matique ma tez JMO.
A biolander ma wprowadzić organiczną farbe do włosów K pour Karite - podobno jakaś nowość i zarąbista sprawa, ale nie znam szczegółów.

W Ekodrogerii kosmetyki do opalania lavery i eco cosmetics o 20% taniej. mają tez jakieś ekologiczne środki odstraszające owady i dezynfekujące ręce (zakładka kosmetyki lecznicze)
sklep.zdrowe-kosmetyki ma jakąś nową oferte kolorówki logony.

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Dziewczyny, dziękuję Wam za reakcję i rady, jesteście wspaniałe Ale nie będę się jednak wykłócać z tym sklepem. Próbowałabym pewnie, ale już zaczęłam nieśmiało testowanie i nawet nie miałabym jak zwrócić. Wolę odpuścić. Wyciągnęłam wnioski na przyszłość i nigdy już tam niczego nie kupię, nie ma mowy. A następnym razem będę ostrożniejsza i dokładnie sprawdzę sklep, w którym będę składać zamówienie. Ale jestem wściekła na tę sytuację... No ale już trudno.
Zaraz zobaczę jak się sprawuje ta niewłaściwa odżywka.
Poza tym aż boję się niektórych rzeczy używać, bo nie jestem pewna czy nie były otwierane. W ogóle nie miały zabezpieczenia. A mydło to już w ogóle tylko włożone do kartonika od mydła. Tak powinno być? Żadnej folii, nic?
A które tak było?
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym farbujecie włosy, też przeszłyście na naturę? Mnie kusi henna w płynie Sipa, ale nie wiem czy warto. Recenzji mało, nie wiem czy kolor długo trzyma. Do tej pory malowałam Richesse Diacolor, Sanotint mnie zawiódł, i tak liczę na cud ;-)
Ja farbuję na kasztanowy brąż, z ewentualnym lekkim odcieniem czerwonej miedzi mieszanka henny, indygo i amli. Chociaż juz danwo tego nie robiłam, bo leniwa jestem....
Tylko prosze nie pytaj o proporcję, bo robię to na oko.
Stary 2011-07-06, 13:00   #3923
Ishani
Zadomowienie

Witam, jestem nowa w tym wątku ^^ Przejrzałam już z 10 stron, ale trudno się połapać w tych nazwach, mogłybyście podać nazwy sklepów które podstawowo powinnam znać?
A tak poza tym to poszukuję naturalnego szamponu i dezodorantu. Stosuje któraś może szampony w kostkach organique? Czy są ok?
A dezodorant mam alterry, ale nie mogę znieść jego zapachu, gdzie da radę znaleźć jakiś inny bez armii paskudnych składników?
Ishani jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:02   #3924
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko
Kolega, który mnie dłuższy czas nie widział z jak najlepszymi intencjami ucieszył się na mój widok "ooo... gratuluję! W ciąży jesteś"
Tia... spożywczej...

Jakby co to u mnie sporo lata luzem i śpiewa nocami Tylko z łapaniem mógłby być problem, bo po pierwsze, one strasznie szybkie są, a po drugie, z tego co wiem pod ścisłą ochroną. No, chyba, że by się gdzie pod gniazdem zaczaić i czekać
Ciąża spożywcza
ja to nawet za słodyczami nie przepadam - chipsiki, fryteczki to moja zguba...

To zaczaimy sie pod gniazdem z paszczami w górę (zamkniętymi!!!)- to wtedy od razu to całe dobro spadnie na właściwe miejsce
Stary 2011-07-06, 13:02   #3925
natkaa
Zadomowienie

Nie pytam, bo nie mam siły się w to bawić Uwielbiam rytuały na ciało, maseczki na włosy, ale malować włosy wolę delikatnie, ale szybko
Stary 2011-07-06, 13:12   #3926
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
no Tobie w kwestii doprowadzania do łez ze śmiechu też nic nie brakuje! Mniej razy obrywac w głowę - dobre
Hahaha.
I nie tylko ty masz wielki tyłek, ja też.! Żeby tylko tyłek...
I super, że wprowadzili Urtekram, bo już dawno chciałam ich szampon zamówić!

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa w tym wątku ^^ Przejrzałam już z 10 stron, ale trudno się połapać w tych nazwach, mogłybyście podać nazwy sklepów które podstawowo powinnam znać?
A tak poza tym to poszukuję naturalnego szamponu i dezodorantu. Stosuje któraś może szampony w kostkach organique? Czy są ok?
A dezodorant mam alterry, ale nie mogę znieść jego zapachu, gdzie da radę znaleźć jakiś inny bez armii paskudnych składników?
A może Crystal? Również jest w Rossmannach, ale we Wrocławiu to ciężko go dostać. Jak już znalazłam to nie miałam kasy przy sobie, a jak tam wróciłam to ten Rossmann do remontu akurat dali.

A w kwestii kuszenia to ja znalazłam wczoraj żel po prysznic (może też służyć za szampon) 750 ml za 22 złote, aż myślałam, że źle spojrzałam, bo nigdy naturalnego za taką cenę z takimi ml nie widziałam. Nie ma nigdzie informacji, że się kończy data ważności czy coś.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
To zaczaimy sie pod gniazdem z paszczami w górę (zamkniętymi!!!)- to wtedy od razu to całe dobro spadnie na właściwe miejsce

Treningi

Czas edycji: 2011-07-06 o 13:12
Stary 2011-07-06, 13:21   #3927
Mariposa3
Raczkowanie

Cytat:
W kwestii kuszenia
O ile puder perłowy średnio sprawdza się jako primer to dam sobie głowe uciąć, że ma działanie lecznicze!!! Moja cera wyglada zdecydowanie lepiej od czasujak go uzywam (pomijając ostatnie szkody wyrządzone przez tuli z glinka multani) .

A które tak było?
A co Ci się stało po mydle Tuli?
A co do tego mydła to chodzi o Aleppo.

Z tym gniazdem świetne... Anulka, tak mnie potrafisz rozbawić

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-06 o 13:22
Mariposa3 jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:26   #3928
hola ola
Zakorzenienie

uprzejmie informuje ze przyszedł mój olej wspanmiały z biolander
hola ola jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:27   #3929
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Ciąża spożywcza
ja to nawet za słodyczami nie przepadam - chipsiki, fryteczki to moja zguba...
Ha widzisz, a u mnie wszystko przez małżeństwo

Dopóki z rodzicami mieszkałam, gotowała mama, a że jest wiecznie zabieganym lekarzem, to jedliśmy szybko, lekko i generalnie zdrowo.
Kiedy wyszłam za Męża i poszłam na swoje musiałam zacząć gotować sama... Żeby za łatwo nie było, to ambicja moja wygórowana w łepek mi strzeliła i na tapecie są makarony przeróżne (w tył idą aż miło), duuużo ryby (łosoś przez męża ukochany też ładnie się odkłada, sery, wino i oliwki (za które ja z kolei dam się pokroić), zupy wszelakie i domowe ciasto (najszybciej się nauczyłam). Zdrowo jest, ale niestety też kalorycznie...

Efekty: co najmniej 4 kg nadwagi, zagubiony emocjonalnie Mąż (bo z jednej strony cały szczęśliwy, ze mu takie dobre rzeczy gotuję, a z drugiej, mniej szczęśliwy, bo żony jakby więcej a do tego, marudzi, ze nie ma się w co ubrać...
... aha, okazuje się, że gotowanie ma też wpływ na urodę - odkryłam, że olej orzechowy (używany głównie do sałatek) świetnie się sprawdza jako oliwka do ciała

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:35   #3930
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
A biolander ma wprowadzić organiczną farbe do włosów K pour Karite - podobno jakaś nowość i zarąbista sprawa, ale nie znam szczegółów.
No i wpadłam Anula! Żeś mnie zaszczepiła! A tutaj filmik o tej farbie, znaleziony przed chwilą na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=jI7j8xVc8ps

Czekam z niecierpliwością, bo efekty bardzo mi się podobają.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
uprzejmie informuje ze przyszedł mój olej wspanmiały z biolander
Ola, czekam niecierpliwie na Twoją opinię, bo olej mnie bardzo zaciekawił. A może któraś z Was testowała też szampon z oślim mlekiem?

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości