Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-07, 10:03   #4021
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Właśnie poznałam ostatnio dziewczynę która schudała na Dukanie ale przerawała tą oststanią fazę i bardzo utyła a teraz nie jest w stanie nawet 1 kg zrzucić!
Bo niestety ta dieta, o ile dietą to można nazwać trwa do końca życia, jakaś paranoja!

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-07-07, 10:15   #4022
Pusia84
Rozeznanie

Tylko się ze mnie nie śmiejsce ale ja jestem zachwycona tą pastą do zębów L'angelica, myślałam (głupia), że pasta bez fluoru będzie jakaś inna a moim zdaniem, efekt po umyciu zębów tą bez fluoru lepszy niż z fluorem już nie wrócę do pasty z fluorem
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-07-07, 10:43   #4023
Ishani
Zadomowienie

Dziewczyny co to dokładnie za olej z róży, nad którym się tak zachwycacie? ;> Gdzie go można kupić i do jakiej cery jest najlepszy?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2011-07-07 o 10:54
Ishani jest offline  
Stary 2011-07-07, 10:49   #4024
lulaluna
Rozeznanie

Dziewczyny po jakim czasie zauważyłyście efekty po tym oleju z róży Alepii? Jak często go używacie? Ja jakoś tak efektów nie widzę:-(...tak neutralnie jakoś:-(
lulaluna jest offline  
Stary 2011-07-07, 10:56   #4025
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie zauważyłyście efekty po tym oleju z róży Alepii? Jak często go używacie? Ja jakoś tak efektów nie widzę:-(...tak neutralnie jakoś:-(
Mam z mazideł ten sam olej i widziałam już po tygodniu smarowania rano i wiecozrem. A Ty jak długo stosujesz? I jak często?

jp91 jest offline  
Stary 2011-07-07, 11:05   #4026
lulaluna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mam z mazideł ten sam olej i widziałam już po tygodniu smarowania rano i wiecozrem. A Ty jak długo stosujesz? I jak często?
Ja od trzech dni, a właściwie nocy, bo na dzień używam innego, który niedługo się skończy. I mi się dłużyI na rozstępy używam 2 razy dziennie ale w tej sprawie to na cuda nie liczę po kilku smarowniach.
Używacie go solo czy z kremem?
lulaluna jest offline  
Stary 2011-07-07, 11:25   #4027
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

zgadzam się, szkoda, że wcześniej nie odkryłyśmy tego oleju. Tak własnie patrze na moją dłoń i zadrapanie, które zafundowała mi moja kotka i strasznie szybko się zabliźniło dlatego zaczęłam się zastanawiać czemu bo na drugiej ręce zadrapanie (już nie kotkowe) goiło się długo i uświadomiłam sobie, że tą wewnętrzną stroną dłoni maziałam się olejem z róży i stąd cud
Cammeron skuszona Twoim opisem zamówiłm olej z róży na bliznę

i moi rodzice maja 2 suczki sznaucerki - miniature i olbrzyma i powiem - mini to Bułka i olbrzym to Falbana. o ile Falusia to mops, leniwiec i totalny spokój to Bunia zadziora i nerwus i łasuch okropny

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Co do poruszanego wcześniej tematu niespodzianek, to mi wyskoczyły dwie na twarzy Mówicie, że olejek herbaciany by pomógł? Tylko skąd ja go wytrzasnę?
ja robie papke z glniki zielonej i jak mnie cięgnie to psikam termalką i pięknie gule i inne paskudy goi i nie ma sladóa żadnych

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Będę miała krem AE i oleje z róży nananananananananana
ja tez i jeszcze serum AE i maske oczyszczająca Mariolu

dziekuej An
hola ola jest offline  
Stary 2011-07-07, 11:33   #4028
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to dokładnie za olej z róży, nad którym się tak zachwycacie? ;> Gdzie go można kupić i do jakiej cery jest najlepszy?

NA BU można sobie poczytać do czego służy. Jest do każdej cery.

Trafiłam na informację o wielkiej wyprzedaży. Znacie ten sklep? Ja osobiście nie.
http://ulicaekologiczna.pl/zdrowie/wielka-letnia-wyprzedaz-na-organiko-pl/

(dla mnie ceny nadal wysokie )

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-07 o 12:05
Stary 2011-07-07, 12:11   #4029
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
jp91- prawdziwy drapieżnik a olejku nie mam... a przeglądałam kosmetyki na helfy i takie kuszące, ale pomyślałam, że przecież dopiero co zrobiłam zakupy i jeśli zamówię więcej to pewnie nie zdążę zużyć. A tu co? Olejek herbaciany, który akurat jest na helfy... to już czuję jakim zamówieniem to się skończy... bo 'tak przy okazji'... to prawdziwy nałóg. Ciekawe czy mają tam szczotki naturalne. O, kupiłabym jeszcze pastę naturalną... i olejek kokosowy na włosy może by się przydał.
Anakazar- jejku, to córcia malutka super...
Pusia- zapomniałam napisać, przepraszam! Świetny zbiór
Anula- a też mam suszarkę z jonizatorem, ale tak jak T'ai odstawiłam w trosce o włosy.
Ja w trosce o włosy zamieniłam zwykłą suszarka na ta z jonizacją - moim włosom musi wystarczyć
Cytat:
Spoko.Ja zapas mam-2 nieotwarte butle micela AA eco w szafeczceJa mi się skończą to kupię Argile

Ja chyba mam u nas na wątku najmłodszą córcie
To znaczy, że ja mam najstarszą??
Przyznać sie - która ma córę powyżej 16 lat?
I zeby było jasne, to moje dziecko jest stare a nie ja!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Mikstura na naczynka na nogi. Kilka postów wyżej pisałam jak ją robię. Z maceratem trzeba ostrożnie. Ja na razie trafiam i nie mam pomarańczu.

A jak przy dwulatku trzeba się nabiegać ...

Moja Lucyna znosi nam krety, jaszczurki i myszy do domu. Prawie codziennie coś nowego.
I stąd to urozmaicenie w kuchni, tak? Codziennie cos innego...
Zarcik taki.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tam miało być napisane, że mam mydełko z tuli czekoladowa owsianka czemu napisałam czekoladowa glinka to nie wiem.
Dziewczyny jeszcze tysiąc postów i będziemy świętować nowy wątek. A minęło raptem 3 miesiące.

A co do dzieci to opowiem Wam, co ja wywinęłam mojej mamie kiedy miałam coś koło dwóch lat, dokładnie nie wiem, ale ponad rok. Moja mama wstała rano jak ojciec wybierał się do pracy aby odmrozić lodówkę. Poszła potem jeszcze spać, ja w tym czasie obudziłam się i...
Kiedy mama wstała koło 9:00 to mnie nie było w łóżku. Mama poszła do kuchni - nic. W drugim pokoju - nic. W trzecim pokoju - nic. W nyży - nic. Okna zamknięte, drzwi zamknięte. Nie dosięgałam nawet do klamki, więc nie mogłam wyjść. Mama mnie woła, a ja nic. Dziecko zapadło się pod ziemię. Mama cała w panice, bo jak to możliwe, że mnie nie ma?!
I nagle BUM, upadł słoiczek z musztardą. I co się okazało? Ze siedziałam w tej rozmrożonej lodówce (przymknęłam nawet lekko drzwiczki) i zajadałam się musztardą z keczupem. Prawdopodobnie byłam tak umazana, że mamie od razu stres odszedł i zaczęła się śmiać.
Takie to numery wywijałam.

Fajnie sie pośmiac po latach... a jakbys się zamknęła???? Aż strach pomysleć!
Cytat:
Właśnie poznałam ostatnio dziewczynę która schudała na Dukanie ale przerawała tą oststanią fazę i bardzo utyła a teraz nie jest w stanie nawet 1 kg zrzucić!
Cytat:
Bo niestety ta dieta, o ile dietą to można nazwać trwa do końca życia, jakaś paranoja!
Ale ja myslę, że skoro ktoś decyduje sie na diete dukana to po pierwsze powinien sie do niej stosowac do końca i nie przerywać a po drugie ma przecież świadomość, że do tzw. końca życia jakieś utrudnienia sie z tym wiążą.
Nie do końca zgadzam sie tez z tym, że dieta jest szkodliwa. Ja myslę, że prawidłowo stosowana nie ma szansy zaszkodzić - oczywiście wykluczeniu podlegaja pewne grupy żywności, ale nie na tak długi czas, żeby organizm w znaczący sposób mógł ich brak odczuć.
Ja oczywiście nie mówię o ludziach, którzy rzucili sie na diete dukana jak szczerbaty na suchary i stosowali ja przez pół roku nie znając podstawowych zasad, nie czytając książki, po czym przerwali dięte nie doprowadzając jej do końca boim sie znudziło.
A przyznam szczerze, że głównie takie osoby moga mieć problemy w wyniku stosowania diety dukana - po prostu stosowali ja niezgodnie z zasadami. Ale czy wtedy można zrzucic wine na dietę? Chyba nie.
Inna sprawa, że dla jakiejś części osób ta dieta po prostu jest szkodliwa z założenia, bo maja problemy zdrowotne wykluczające jej stosowanie. Ale takie osoby znajda sie w przypadku każdej diety.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-07 o 12:12
anula_ga jest offline  
Stary 2011-07-07, 12:18   #4030
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I stąd to urozmaicenie w kuchni, tak? Codziennie cos innego...
Zarcik taki.
No wiesz, na czymś trzeba oszczędzać. Na kosmetykach nie da rady jak ma się subskrypcję tego wątku, więc trzeba korzystać z dobroci Lucyny
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-07-07, 12:51   #4031
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
No wiesz, na czymś trzeba oszczędzać. Na kosmetykach nie da rady jak ma się subskrypcję tego wątku, więc trzeba korzystać z dobroci Lucyny
co racja to racja..... a taka dziczyzna - dobra rzecz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Opycham sie arbuzem i myslę sobie jakie życie jest piękne jak są arbuzy
uwielbiam arbuzy!
Stary 2011-07-07, 12:55   #4032
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

dziekuej An

Będziemy we 3 się zachwycały kremem AE
Cytat:
To znaczy, że ja mam najstarszą??
Przyznać sie - która ma córę powyżej 16 lat?
I zeby było jasne, to moje dziecko jest stare a nie ja!

.

Cytat:

O matko ja bym padła przy tych zdobyczach Lucyny.Ja strasznie się boję takich paskud.Pamiętam w zeszłym roku po płytkach zasuwała mi jaszczurka malusieńka-mało na zawał nie zeszłam,wyć zaczęłam i krzyczeć z przerażenia.Zadzwoniłam po tż,że w tej chwili do domu pędził,a był 60 km od chatyPrzyjechał. ..jak zobaczył tą jaszczurkę i wspomniał moje wycie do słuchawki to do tej pory się ze mnie śmieje.Głupek

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:03   #4033
hola ola
Zakorzenienie

polećcie proszę emulsje/spray z filtrem dla dzieciaczka

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2011-07-07 o 13:15 Powód: literówka
hola ola jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:04   #4034
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
uwielbiam arbuzy!
Ja też,ja też,ja też

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:06   #4035
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też,ja też,ja też
wiesz co dobre
Stary 2011-07-07, 13:14   #4036
Pusia84
Rozeznanie

Cytat:
Ja też,ja też,ja też
ja też objadam się w pracy
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:27   #4037
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co dobre
Cytat:
ja też objadam się w pracy
Tylko najgorsze jest to jak się arbuz mało słodki i soczysty trafiA pestki z niego uwielbiam

anakazar jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:32   #4038
Pusia84
Rozeznanie

A propos arbuza to kiedyś słyszałm że nim też trzeba uważać bo często go przywożą do Polski z terenów czarnobyla czy innych zanieczyszczonych a on chłonie chemikalia jak gąbka! co oczywiście nie zmienia tego że go uwielbiqam i wcinam
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-07-07, 13:36   #4039
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Ja natomiast kiedyś w liceum z klasą obliczałam ile jest arbuza w arbuzie i już dokładnie nie pamiętam, ale wychodziło, że tylko 35 czy 40% to arbuz, a reszta to ta skorupa. Jak się go kupuje to się jakoś tak tego nie widzi.

Treningi

Stary 2011-07-07, 14:21   #4040
anula_ga
Zakorzenienie

I tak arbuz jest pycha
Oj, jak taki gumiasty i bez smaku to jest strasznie przykro - a mi się własnie udało taki dobre dorwac w jednym sklepie - to od razu nastepnego dnia dokupiłam jeszcze 2
Stary 2011-07-07, 14:26   #4041
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
I tak arbuz jest pycha
Oj, jak taki gumiasty i bez smaku to jest strasznie przykro - a mi się własnie udało taki dobre dorwac w jednym sklepie - to od razu nastepnego dnia dokupiłam jeszcze 2
Oj przestańcie już z tymi arbuzami Nie nadążam śliny ścierać spod biurka.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-07-07, 14:36   #4042
Pusia84
Rozeznanie

Dziewczyny nie wydaje Wam się że należałoby połączyć ten wątek z wątkiem kosemtyki naturalne? tutaj jakoś nam się tak fantastycznie rozmawia o wszytskim nie tylko o naszych zdobyczach
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-07-07, 14:38   #4043
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny nie wydaje Wam się że należałoby połączyć ten wątek z wątkiem kosemtyki naturalne? tutaj jakoś nam się tak fantastycznie rozmawia o wszytskim nie tylko o naszych zdobyczach
Też parę razy o tym myślałam
Stary 2011-07-07, 14:43   #4044
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę przyznać, że to nawet dobry pomysł, bo ja czasami nie wiem czy coś napisać tutaj czy tam, bo tam coraz rzadziej zaglądacie.

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-07 o 14:50
Stary 2011-07-07, 14:47   #4045
Pusia84
Rozeznanie

No bo tutaj jest doborowe towarzystwo i ja choć nowicjusz uwielbiam tu przesiadywać
Pusia84 jest offline  
Stary 2011-07-07, 16:52   #4046
kotwilka
Wtajemniczenie

To ja może żeby nas moderator nie okrzyczał, napiszę coś w temacie
Dziś umyłam włosy próbkami kompletu Pat&Rub do włosów przetłuszczających się. Szampon mi się bardzo spodobał: rzadki, ale nawet się pieni, przyjemny ziołowy zapach, dobrze oczyszcza. Za to odżywka jakaś taka kiepska. Konsystencja jakaś z grudkami, bardzo niewydajna, aż dwie próbki nałożyłam a i tak mi na włosy nie starczyło (mam prawie do zapięcia stanika). Trudno mi było rozczesać włosy.
Inna sprawa, że ja mam skalp przetłuszczający się a włosy bardzo suche. Zresztą ta odżywka do cienkich z Pat&Rub mi się bardziej podobała.
Także szampon raczej polecam, a odzywka chyba tylko dla mniej wymagających

kotwilka jest offline  
Stary 2011-07-07, 17:26   #4047
asiek14
Zakorzenienie

Ojej, ile naprodukowałyście
Mówicie, że olej z róży dobry na blizny i przebarwienia? Może udałoby się coś zrobić z moimi potrądzikowymi... Na ile starcza Wam taka 15ml buteleczka? I czy trzeba go stosować w połączeniu z tymi hydrolatami i innymi specyfikami, na które na stronie BU namawiają?
asiek14 jest offline  
Stary 2011-07-07, 17:49   #4048
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
To ja może żeby nas moderator nie okrzyczał, napiszę coś w temacie
Dziś umyłam włosy próbkami kompletu Pat&Rub do włosów przetłuszczających się. Szampon mi się bardzo spodobał: rzadki, ale nawet się pieni, przyjemny ziołowy zapach, dobrze oczyszcza. Za to odżywka jakaś taka kiepska. Konsystencja jakaś z grudkami, bardzo niewydajna, aż dwie próbki nałożyłam a i tak mi na włosy nie starczyło (mam prawie do zapięcia stanika). Trudno mi było rozczesać włosy.
Inna sprawa, że ja mam skalp przetłuszczający się a włosy bardzo suche. Zresztą ta odżywka do cienkich z Pat&Rub mi się bardziej podobała.
Także szampon raczej polecam, a odzywka chyba tylko dla mniej wymagających
A ja mam zupełnie inne odczuciaA też mam przetłuszczający się skalp,włosy raczej suche i do zapięcia stanika-prawie!Szampon do przetłuszczających się i regenerujący nie potrafią mi dobrze wymyć głowyA odżywki oceniam dobrze.Maska jest świetna.Jednak strasznie trzeba dużo odżywki nałożyć na włosy.Nie wydaje bardzo-w przeciwieństwie do JMO,bo i wystarczy troszkę i cały włosy pływają w odżywce.

anakazar jest offline  
Stary 2011-07-07, 19:18   #4049
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Ja mam węglowe z Tuli i LF. Według mnie w działaniu i użyciu są bardzo podobne. Różnic nie zauważyłam.
Super bo ja właśnie mam próbkę mydełka węglowego z LF a Wy zawsze chwaliłyście tuli i się martwiłam

Cytat:
To ja też się skuszę na micel z Argile

Będę miała krem AE i oleje z róży nananananananananana
Skusiłam?

Ja nie chce nic mówić ale zaczynam Wam zazdrościć tych kremików z AE Aa olejów gratuluje!!

Cytat:
A co do dzieci to opowiem Wam, co ja wywinęłam mojej mamie kiedy miałam coś koło dwóch lat, dokładnie nie wiem, ale ponad rok. Moja mama wstała rano jak ojciec wybierał się do pracy aby odmrozić lodówkę. Poszła potem jeszcze spać, ja w tym czasie obudziłam się i...
Kiedy mama wstała koło 9:00 to mnie nie było w łóżku. Mama poszła do kuchni - nic. W drugim pokoju - nic. W trzecim pokoju - nic. W nyży - nic. Okna zamknięte, drzwi zamknięte. Nie dosięgałam nawet do klamki, więc nie mogłam wyjść. Mama mnie woła, a ja nic. Dziecko zapadło się pod ziemię. Mama cała w panice, bo jak to możliwe, że mnie nie ma?!
I nagle BUM, upadł słoiczek z musztardą. I co się okazało? Ze siedziałam w tej rozmrożonej lodówce (przymknęłam nawet lekko drzwiczki) i zajadałam się musztardą z keczupem. Prawdopodobnie byłam tak umazana, że mamie od razu stres odszedł i zaczęła się śmiać.
Takie to numery wywijałam.
rewelacyjne!

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I działa na naczynka? Dobry na naczynka jest macerat z kasztanowca i te kremy z Natuderm Botanics z rokitnikiem. Mamie pięknie poschodziły naczynka. Olej z róży piżmowej też jak najbardziej sprawdza się. Miałam kilka naczynek wokół nosa i odkąd stosuję ten olej to znikają.

hahaha to Lucynka bardzo Was kocha
Gdzieś czytałam, że jak koty znoszą "prezenty" to trzeba im podziękować i jak nie patrzą wyrzucić... Bo mogą się obrazić. A to jest przecież w podzięce, więc trzeba docenić gest futrzaka
Oo, dzięki, nie wiedziałam, że olej z róży jest też dobry na naczynka, jak się ciesze.. no naprawdę olej cud

Tak, tak ja też to słyszałam.. niestety ja po upolowaniu przez moją kotkę paru biednych ptaszków kupiłam jej najbardziej oczoj**ną, odblaskową obróżkę z najgłośniejszym dzwoneczkiem jaki był w sklepie I już nie łapie

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja efekty działania oleju z róży na blizenki zauważyłam po tygodniu stosowania 2 razy dziennie (no czasami zdarzało się i raz dziennie) choć leciutkie zmiany były widoczne już po paru dniach. A jego działanie zabliźniające na zadrapania widzę z dnia na dzień.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cammeron skuszona Twoim opisem zamówiłm olej z róży na bliznę

i moi rodzice maja 2 suczki sznaucerki - miniature i olbrzyma i powiem - mini to Bułka i olbrzym to Falbana. o ile Falusia to mops, leniwiec i totalny spokój to Bunia zadziora i nerwus i łasuch okropny

Nie będziesz żałowała, zobaczysz olej jest świetny

Te sznałcery miniaturki to mają charakterki.. Dlaczego tylko mi trafił sie taki straszny niejadek?

Aa i Ty też je zamówiłaś? Zaczynam mieć ochote na AE

Cytat:
Nie do końca zgadzam sie tez z tym, że dieta jest szkodliwa. Ja myslę, że prawidłowo stosowana nie ma szansy zaszkodzić - oczywiście wykluczeniu podlegaja pewne grupy żywności, ale nie na tak długi czas, żeby organizm w znaczący sposób mógł ich brak odczuć.
Ja oczywiście nie mówię o ludziach, którzy rzucili sie na diete dukana jak szczerbaty na suchary i stosowali ja przez pół roku nie znając podstawowych zasad, nie czytając książki, po czym przerwali dięte nie doprowadzając jej do końca boim sie znudziło.
A przyznam szczerze, że głównie takie osoby moga mieć problemy w wyniku stosowania diety dukana - po prostu stosowali ja niezgodnie z zasadami. Ale czy wtedy można zrzucic wine na dietę? Chyba nie.
Inna sprawa, że dla jakiejś części osób ta dieta po prostu jest szkodliwa z założenia, bo maja problemy zdrowotne wykluczające jej stosowanie. Ale takie osoby znajda sie w przypadku każdej diety.
Moja pani Profesor ma znajomą, która pracuję w szpitalu i podobno teraz jest plaga osób z chorymi nerkami, właśnie w związku z dietą dukana. Przy tej diecie trzeba pić bardzo duże ilości wody bo inaczej nerki nie są wstanie poradzić sobie z taką ilością mocznika. Po za tym ona bardzo obciąża wszystkie narządy w organizmie bo białko jest ogólnie ciężko strawne i organizm musi się bardziej "namęczyć" żeby się z nim uporać. Jak to powiedziała pani doktor mojej mamie, szkodliwe efekty tej diety mogą wyjść nawet po roku. Znam lepsze i zdrowsze diety

Cytat:
uwielbiam arbuzy!
Arbuz

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Ojej, ile naprodukowałyście
Mówicie, że olej z róży dobry na blizny i przebarwienia? Może udałoby się coś zrobić z moimi potrądzikowymi... Na ile starcza Wam taka 15ml buteleczka? I czy trzeba go stosować w połączeniu z tymi hydrolatami i innymi specyfikami, na które na stronie BU namawiają?
Jest bardzo dobry Myśle, że powinnaś spróbować, ja widzę efekty. Stosuję sam olejek.

Aaa i byłam dzisiaj na malutkich zakupach, kupiłam dezodorant cristal essence w kulce. Widziałam jeszcze wersje w kamieniu (take duże, szklane opakowanie, kosztował niecałe 24 zł, widziałyście go może?) i żel do mycia twarzy MF w wersji żółtej Byłam też w sklepie L'Occitane, są przeceny nawet 50% na pewne kosmetyki, kupiłam zaledwie kostke musującą do kąpieli i dostałam próbeczki szamponu i odżywki regenerującej Zdjęcia wrzucę później bo mi ktoś podwędził aparat.

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-07 o 19:29
caameroon jest offline  
Stary 2011-07-07, 19:24   #4050
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Te sznałcery miniaturki to mają charakterki.. Dlaczego tylko mi trafił sie taki straszny niejadek?
Aa i Ty też je zamówiłaś? Zaczynam mieć ochote na AE
mój tato pbiera ogorka, duza zjada obierki a mala srodek i takie przyklady mozna mnozyc, a najbardfziej obu smakuja smakołyki mojej córki, wsytaczy ze odejdzie od stolika a ma swój mały i zostawi cokolwiek do jedzenia to wiadomo ze suni zwedza i placz MAMO!!!! one znowu mi zjadly

w ramach sądy ile maja nasze dzieci to moja skończyła pięc lat

a AE kupilam i juz mam relizowane zamowienie
hola ola jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości