Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-15, 23:45   #601
nie_ma_mnie
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 15
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

http://www.zrobsobiekrem.pl/?264,ole...ite-organiczny
ja mam ten, ale po wypróbowaniu na brwi i rzęsy miałam je obsuszone
nie_ma_mnie jest offline  
Stary 2011-04-16, 07:28   #602
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

No i na BU jest ze świeżego miąższu. Ale ta cena.... Ale ten zapach...
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-04-16, 08:44   #603
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarz gdzie kupiłaś żel do mycia twarzy Dr Scheller? U mnie nie ma ani w Naturze ani w SP
U mnie Dr Scheller jest i w SP i w Naturze. Akurat żelu do mycia twarzy w SP nie było kiedy kupowałam, ale w Naturze był. Wiem, że w internecie go można dostać, kosztuje tyle samo, co w sklepie tylko, że dochodzą nam koszta przesyłki jeszcze.

Dziewczyny byłam wczoraj w SP i Naturze i co. Avene nie dostałam, a po tych drugich kosmetykach były puste półki. Za to w Naturze widziałam nowość (przynajmniej tak było napisane) kosmetyków Ave. Nie była to ani ta zwykła Ave ani ta certyfikowana. Była to jakaś Bio. Spotkała się któraś z was z nią?
Oprócz tego zaszłam do Tesco w Magnolii i jestem zła, bo kupiłam masę rzeczy do jedzenie i to jeszcze wszystko co jest najbardziej złe. I widziałam z Hippa nowy szampon, taki z konikiem. Ma w sobie jakiś składnik, co pomaga rozczesywać łatwiej włosy (słodka butelka), a skład z tego, co widziałam praktycznie taki sam jak tego normalnego Hippa. Do tego obok był płyn do mycia w takiej dużej, litrowej butli, co wyglądał jak płyn do płukania tkanin (tak mi się butelka skojarzyła).

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-16 o 08:48
SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-04-16, 09:01   #604
beeets
Zakorzenienie

Ja jestem po testach kremów Logona róża i Lavera z różą.
Kremy cudo Ten zapach
Wiem, że te kremy nie do końca dla mnie, bo do cery ze zmarszczkami, a ja jeszcze ich nie mam, ale można sobie od czasu taką kurację zrobić
Chyba pójdę z torbami, bo chcę te kremy, zresztą jak większość z naturalnych produktów. To mam kolejny nałóg

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-04-16, 10:52   #605
201607111629
Konto usunięte

dzięki Sekretny w takim razie muszę lepiej poszukać
201607111629 jest offline  
Stary 2011-04-16, 11:47   #606
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
U mnie Dr Scheller jest i w SP i w Naturze. Akurat żelu do mycia twarzy w SP nie było kiedy kupowałam, ale w Naturze był. Wiem, że w internecie go można dostać, kosztuje tyle samo, co w sklepie tylko, że dochodzą nam koszta przesyłki jeszcze.

Dziewczyny byłam wczoraj w SP i Naturze i co. Avene nie dostałam, a po tych drugich kosmetykach były puste półki. Za to w Naturze widziałam nowość (przynajmniej tak było napisane) kosmetyków Ave. Nie była to ani ta zwykła Ave ani ta certyfikowana. Była to jakaś Bio. Spotkała się któraś z was z nią?
Oprócz tego zaszłam do Tesco w Magnolii i jestem zła, bo kupiłam masę rzeczy do jedzenie i to jeszcze wszystko co jest najbardziej złe. I widziałam z Hippa nowy szampon, taki z konikiem. Ma w sobie jakiś składnik, co pomaga rozczesywać łatwiej włosy (słodka butelka), a skład z tego, co widziałam praktycznie taki sam jak tego normalnego Hippa. Do tego obok był płyn do mycia w takiej dużej, litrowej butli, co wyglądał jak płyn do płukania tkanin (tak mi się butelka skojarzyła).
mialam ten szampon, u mnie sie nie sprawdzila, bardzo malo wydajny i dosc szybko mi sie skonczyl.nie zauważyłam zeby jakos mi sie wlosy po nim super rozczesywaly. kupilam teraz dla dzieci inny szampon i po nim juz lepiej i wydajnosc lepsza. tak wiec ja z wlasnego doswiadcznia srednio polecam.

wklejam moj nowy krem. i sklad tych chusteczek dla dzieci.co o nim myslicie? moze to tez mnie zapycha?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0940.jpg (57,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0942.jpg (36,4 KB, 20 załadowań)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2011-04-16, 11:50   #607
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

i jeszcze szampon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szampon.jpg (46,3 KB, 38 załadowań)

albo stylizacji rzęs

Laura 28.09.2012

axxxa jest offline  
Stary 2011-04-16, 11:58   #608
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez cały wątek i... jestem zachwycona! Jejku, ja to wszystko chce mieć Zbankrutuje z Wami:P Po weekendzie wrzucę swoje skromne zbiory naturalki Dziewczyny, a powiedzcie, w Superpharm są jakieś naturalne perełki? W Lublinie nie ma SP, a będę w tygodniu w innym mieście no i grzech nie zajrzeć i nie kupić np. lip smackersów
Sicilia - świetna robota z tym wątkiem
w Superpharm warto kupić: Lip Smackersy, ale jest tylko jedna linia eco, więc bądź czujna + kosmetyki Sanoflore + kosmetyki Dr Scheller . Nic mi więcej nie przychodzi do głowy

Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:00
kotwilka jest offline  
Stary 2011-04-16, 11:59   #609
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
mialam ten szampon, u mnie sie nie sprawdzila, bardzo malo wydajny i dosc szybko mi sie skonczyl.nie zauważyłam zeby jakos mi sie wlosy po nim super rozczesywaly. kupilam teraz dla dzieci inny szampon i po nim juz lepiej i wydajnosc lepsza. tak wiec ja z wlasnego doswiadcznia srednio polecam.

wklejam moj nowy krem. i sklad tych chusteczek dla dzieci.co o nim myslicie? moze to tez mnie zapycha?

Polyacrylate i Carbomer. Na koncu skladu też konserwanty niezaciekawe.Nic specjalnego, sklad przecietny, jednak do naturalnych go zaliczyc nie można. A podasz sklad tego szamponu? Obawiam się, że też nie spelnia odpowiednich norm. Natomiast Alverde jest godną zaufania marką, choć ten kremik chyba nie ma dobrych opinii w KWC. Jak on się spisuje?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:01
Korah jest offline  
Stary 2011-04-16, 12:03   #610
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

A nie Ava? Jest linia BIO Rokitnik, ale supernaturalne nie są, oglądałam składy:
http://ava-laboratorium.pl/seria_nor.../rokitnik.html
Naprawe ekologiczną to oni mają tylko jedną linię z ECOCERT i nazywa się Premium Eco Linea i Body - ale ja jej nigdzie do tej pory nie widziałam
Czy ktoś z Was ją ma? Tonik i balsam do ciałą mnie kuszą

Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:06
kotwilka jest offline  
Stary 2011-04-16, 12:39   #611
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
w Superpharm warto kupić: Lip Smackersy, ale jest tylko jedna linia eco, więc bądź czujna + kosmetyki Sanoflore + kosmetyki Dr Scheller . Nic mi więcej nie przychodzi do głowy
A nie ma tych nowych produktów eco z AA i Avy?
Dziękuję

jp91 jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:10   #612
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A nie ma tych nowych produktów eco z AA i Avy?
Dziękuję
a nie widziałam, ale możesz popatrzeć

kotwilka jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:58   #613
krolowa zurawin
Zadomowienie

hej dziewczynki ja dzisiaj skusiłam się na 2 dobre rzeczy z natuderm krem myjący do twarzy i odżywkę pszenica&morela z alterry
ogólnie sporo u mnie z natudermu kosmetyków zostało... ciekawił mnie olejek do twarzy na 1. miejscu był olej jojoba,na drugim słonecznikowy (wiecie o czym mówię i czy to dobrze jest?)
a i mała prośba do Korah zerknij proszę na skład tego cuda do mycia z natudermu: aqua,glycerin,silica,coco glucoside,xantan gum,carrageenan,citric acid,parfum(fragrance),so dium benzoate,potassium sorbate,hammamelis virginiana extract,ginko biloba leaf extract . a i jest napisane że perfum z naturalnych olejków.
Sekretny jak coś masz upatrzonego i bardzo chcesz to mogę Ci kupić,bo u mnie jeszcze sporo rzeczy a jutro niedziela handlowa :P
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2011-04-16, 14:28   #614
seige
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Krem na odparzenia (przepraszam za błąd ortograficzny, zauważyłam dopiero jak zaczęłyście mnie cytować) jest jedyny w swoim rodzaju Według mnie wszystkie inne środki nie umywają się do niego. Próbowałam sudokrem, ziaję , alpikę i co tam jeszcze jest w aptekach i nic nie poradziło sobie tak dobrze z pupą mojego dziecka jak właśnie ten krem (no może mąka ziemniaczana + nagietek ale przy tej mieszance było strasznie dużo bałaganu). Czasami jak przydarzy mi się jakaś niespodzianka na twarzy to podkradam go mojemu maleństwu. Dostać go można w internecie lub w Warszawie w sklepie Pieluszkarnia.
Co do oleju Parachute, to nie wiem . Prawdopodobnie można. Jak go już otworzę to spróbuję użyć go jako balsamu i zdam wtedy relację.
W Pieluszkarni znalazłam ten krem w cenie 34,90 http://www.pieluszkarnia.pl/product-...Koniczyna.html
a na Baby Club można go dostać za 19,90 http://www.babyclub.pl/product-pol-7...Koniczyna.html
Zapytałam się ich jaka jest objętość, bo trochę zadziwiająca byłaby aż taka różnica w cenie.

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline  
Stary 2011-04-16, 15:29   #615
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie

Cytat:
A nie Ava? Jest linia BIO Rokitnik, ale supernaturalne nie są, oglądałam składy:
http://ava-laboratorium.pl/seria_nor.../rokitnik.html
Naprawe ekologiczną to oni mają tylko jedną linię z ECOCERT i nazywa się Premium Eco Linea i Body - ale ja jej nigdzie do tej pory nie widziałam
Czy ktoś z Was ją ma? Tonik i balsam do ciałą mnie kuszą
Dołączam do wątku, który śledzę od początku.

Ja miałam tonik ekologiczny Avy i krem pod oczy z tej samej serii. Milusie Oczywiście moje prawie 40-letnie okolice podoczne nie jest tak łatwo zadowolić, ale kremik nawilżał nieźle. W prasowanie zmarszczek nie wierzę
Stary 2011-04-16, 16:06   #616
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
W Pieluszkarni znalazłam ten krem w cenie 34,90 http://www.pieluszkarnia.pl/product-...Koniczyna.html
a na Baby Club można go dostać za 19,90 http://www.babyclub.pl/product-pol-7...Koniczyna.html
Zapytałam się ich jaka jest objętość, bo trochę zadziwiająca byłaby aż taka różnica w cenie.
Są dwie pojemności tego kremu. 113 g i 43 g. 34,90 kosztuje ten większy. Mniejszy (nie mają go teraz na stanie) kosztuje 17,50. W babyclub nie ma podanej pojemności ale przypuszczam, że to jest ta mniejsza.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-04-16, 17:09   #617
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polyacrylate i Carbomer. Na koncu skladu też konserwanty niezaciekawe.Nic specjalnego, sklad przecietny, jednak do naturalnych go zaliczyc nie można. A podasz sklad tego szamponu? Obawiam się, że też nie spelnia odpowiednich norm. Natomiast Alverde jest godną zaufania marką, choć ten kremik chyba nie ma dobrych opinii w KWC. Jak on się spisuje?
co do kremu to mam go od wczoraj tak wiec za wiele nie moge o nim powiedziec. nie jest to jakis spektakularny mat ale mi zalezy zeby mnie nie zapchalo i nawilzalo. i pod tym wzgledem bede go testowala. a nawet nie wiedzialam ze jest on na KWC i kupilam w "ciemno". zobaczymy.

wklejam sklad szamponu. i nowe zakupy. ach no nie moglam przejsc obojetnie kolo tych chusteczek i sie okazuje ze dobrze bo te penaten nie takie super jak myslalm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0943.jpg (62,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sklad szampon.jpg (66,1 KB, 26 załadowań)

albo stylizacji rzęs

Laura 28.09.2012

axxxa jest offline  
Stary 2011-04-16, 22:01   #618
ridja devojka
Zakorzenienie

Kupiłam dziś maseczkę Natuderm botanics (http://www.natuderm-botanics.pl/3.2.2.oliwa.html#) W promocji (czy też wyprzedaży) kosztowała 5,5! Wzięłam ją mimo, że nie planowałam zakupu maseczki nawilżającej Zdziwiło mnie, że nie ma jej w KWC Czy któraś z was jej używała?
Użyłam ją dziś 1 raz i mam teraz dość czerwoną buzię, ale zastanawiam się, czy to od zimna (wcześniej dość długo siedziałam czekając na autobus) czy też od maseczki? Przy nakładaniu nic mnie nie szczypało, przyjemnie pachniała i była delikatna.
Stary 2011-04-16, 22:12   #619
ckin2u
Zakorzenienie

Korah ja chyba oceniala i mowila ze ma dobry sklad

ja tez ja mam, kosztowala 5,50 zl w promocji, ale jeszcze nie uzywalam, hm mam nadzieje, ze to przez zimno a nie przez maseczke, ja chce ja uzyc po parowce
ckin2u jest offline  
Stary 2011-04-16, 22:14   #620
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś maseczkę Natuderm botanics (http://www.natuderm-botanics.pl/3.2.2.oliwa.html#) W promocji (czy też wyprzedaży) kosztowała 5,5! Wzięłam ją mimo, że nie planowałam zakupu maseczki nawilżającej Zdziwiło mnie, że nie ma jej w KWC Czy któraś z was jej używała?
Użyłam ją dziś 1 raz i mam teraz dość czerwoną buzię, ale zastanawiam się, czy to od zimna (wcześniej dość długo siedziałam czekając na autobus) czy też od maseczki? Przy nakładaniu nic mnie nie szczypało, przyjemnie pachniała i była delikatna.

ckin2u też ją kupila chyba przedwczoraj i ktoś jeszcze, bo ta firma ponoć będzie zmieniać opakowania i wyprzedaja ostatnie serie w tych opakowaniach
Korah jest offline  
Stary 2011-04-16, 22:45   #621
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ckin2u też ją kupila chyba przedwczoraj i ktoś jeszcze, bo ta firma ponoć będzie zmieniać opakowania i wyprzedaja ostatnie serie w tych opakowaniach
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah ja chyba oceniala i mowila ze ma dobry sklad

ja tez ja mam, kosztowala 5,50 zl w promocji, ale jeszcze nie uzywalam, hm mam nadzieje, ze to przez zimno a nie przez maseczke, ja chce ja uzyc po parowce
No właśnie widzę, że jest szał i wszyscy się rzucili na te kosmetyki Też mam nadzieję, że to zimno, tym bardziej, że maseczka mnie nie podrażniła, mam wrażliwą skórę ale skład nie wskazywałby, żeby coś w nim miało podrażnić Nie wiem tylko jak często ją stosować, na opakowaniu nie jest napisane. Myślę, że 2, 3 razy w tygodniu będzie ok.
Stary 2011-04-16, 23:08   #622
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
No właśnie widzę, że jest szał i wszyscy się rzucili na te kosmetyki Też mam nadzieję, że to zimno, tym bardziej, że maseczka mnie nie podrażniła, mam wrażliwą skórę ale skład nie wskazywałby, żeby coś w nim miało podrażnić Nie wiem tylko jak często ją stosować, na opakowaniu nie jest napisane. Myślę, że 2, 3 razy w tygodniu będzie ok.
nie chwaląc się, jam zapodała, że taka promocja jest
Póki co używam tego kremu z gingko i oliwą do rąk i jest bardzo bardzo fajny, lekki ale ładnie odżywia.

Dwa razy użyłam natomiast tego płynu do demakijażu z brzoskwinią z Alterry i jestem rozdarta: bo z jednej strony świetnie zmywa makijaż, rewelacja po prostu, ale jednak szczypie w oczy, chyba przez ten alkohol wysoko w składzie

kotwilka jest offline  
Stary 2011-04-17, 10:34   #623
ranka
Kici kici miau miau

kupilam wczoraj Lip Smackera - waniliowego - pachnie jak cukierek toffi

aha no i teraz patrze - jest napisane tak:gluten free,paraben free,dye free.
100% natural. to chyba ten dobry lip?

aha no i dr Scheller - u mnie przecenone sa kremy Ostowy do twarzy.. na 24 zl
ranka jest offline  
Stary 2011-04-17, 10:47   #624
cloche
Zakorzenienie

witam na watku, dolaczam
tez mam to cos do demakijazu oczu od alterry. mialam wczesniej cos podobnego z alverde i juz w sumie sporo temu podobnych kosmetykow naturalnych. dotychczas wszystko szczypalo, jak wpadlo do oka dlatego probuje tym tak maziac oczy, zeby do oka nic nie wpadlo. latwe to nie jest, ale sie da
cloche jest offline  
Stary 2011-04-17, 10:56   #625
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Ja kupiłam kremik przeciwzmarszczkowy dla rodzicielki, bo nie potrafię jej przekonać do naturalnych olejów. Mamcia zadowolona.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-04-17, 11:07   #626
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

aha no i dr Scheller - u mnie przecenone sa kremy Ostowy do twarzy.. na 24 zl
Sama muszę dorwać tego lip smackera,bo ja tylko używam bezbarwnych pomadek-tyle tylko,że kocham sie w nivea

Ja nigdy w superpharm nie widziałam dr.schellera,ale to pewnie dlatego,że nie znana mi to firma byłateraz to muszę tam wyszperac tą firmę i sanoflore

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-04-17, 12:01   #627
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sama muszę dorwać tego lip smackera,bo ja tylko używam bezbarwnych pomadek-tyle tylko,że kocham sie w nivea
Też muszę go dorwać, narobiłyście mi ochoty To tylko w Superpharm?
Stary 2011-04-17, 12:35   #628
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

Mówią, że dobry - ale nigdzie w necie nie znalazłam składu - czy mogłabyś wrzucić ?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
witam na watku, dolaczam
tez mam to cos do demakijazu oczu od alterry. mialam wczesniej cos podobnego z alverde i juz w sumie sporo temu podobnych kosmetykow naturalnych. dotychczas wszystko szczypalo, jak wpadlo do oka dlatego probuje tym tak maziac oczy, zeby do oka nic nie wpadlo. latwe to nie jest, ale sie da
Hej Muszę jakąś technikę zmywania oczu w takim razie opracować

Cytat:
Też muszę go dorwać, narobiłyście mi ochoty To tylko w Superpharm?
tak i w niektórych sklepach internetowych też.

kotwilka jest offline  
Stary 2011-04-17, 13:18   #629
cloche
Zakorzenienie

a teraz ja sie pochwale... w sumie myslalam, ze nie mam czym, a tu sie okazuje, ze cala kupe tego mam...

na zdjeciu pierwszym:
- zel do wlosow alverde
- puder jedwabny dr. hauschka
- krem tonujacy z brzoskwinia alterra
- soft fluid alterra
- olej kokosowy logona
- puder w kompakcie alterra
- krem-fluid do twarzy luvos
- czysty olejek jojoba
- naturalne mydla aleppo: z dodatkiem glinki i z sola z morza martwego
- hipp: zel do mycia, oliwka i szampon
- yves rocher: tonik na noc, serum rewitalizujace i krem pod oczy
- bübchen olejek do masazu dla ciezarnych (nie jestem w ciazy, ale lubie ten olejek i juz )

na zdjeciu drugim:
- hipp krem "wundschutz"
- alterra seria fioletowa, cos w stylu pierwsze zmarszczki to bedzie : krem do mycia twarzy, tonik i krem pod oczy
- alterra z brzoskwinia do demakijazu oczu
- alterra jakis tam olejek, tzn mieszanka
- diaderma olejek marchewkowy
- garnier krem nawilzajacy do cery normalnej/mieszanej bio aktiv (z eco cert, wiec zakladam, ze tu pasuje)
- babydream: miniaturki kremu cynkowego i kremu do twarzy
- jakas tam glinka, nie wiem jak sie ja tlumaczy, w niemczech nazywaja ja heilerde (ziemia lecznicza )

bez zdjecia, bo krem zostawilam w pracy: nivea pure&natural krem do rak

poza tym mialam juz cala mase szamponow i odzywek naturalnych: logona, alterra, alverde i pare innych, nieznanych tu firm, troche pielegnacji do twarzy alverde i dr. hauschka i pewnie duzo innych rzeczy, tylko sobie nie moge przypomniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00055.jpg (82,5 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00056.jpg (82,4 KB, 149 załadowań)
cloche jest offline  
Stary 2011-04-17, 13:27   #630
mentha
Zadomowienie

Cytat:
Mówią, że dobry - ale nigdzie w necie nie znalazłam składu - czy mogłabyś wrzucić ?
Spójrz tutaj.

PAO 24 M.

Używam tych z wanilią i gujawą. Nie otworzyłam jeszcze z jagodami acai.
Są miękkie, tłuste i nabłyszczają usta (efekt błyszczyku albo obślinionych ust, jak kto woli...). Aromaty wanilii i kwaskowych owoców mieszają się z wonią innych surowców; nie są, na szczęście, bardzo intensywne.
Właściwości pielęgnacyjne dla niektórych mogą być wystarczające. Ja mam problem z pierzchnięciem ust i ta pomadka wydaje mi się bardzo przeciętna. Papierowe naklejki już się zniszczyły i wyglądają niechlujnie. Wykręcany sztyft z malutką zatyczką są dla mnie niezbyt wygodne, wolę inne opakowania.
mentha jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości