Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-06, 08:52   #931
vea7
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, mam pytanie do używających Naturdem Botanics:

Zanabyłam sobie krem do rąk Ginkgo+Rokitnik i... i ma bardzo dziwną konsystencję - jak baaardzo rzadkie mleczko do ciała. No nie da się normalnie przechylić opakowania, bo się wylewa
I strasznie śmierdzi... ja wiem, że kosmetyki i zioła pachną różnie, ale to cholerstwo... no śmierdzi, no....

I teraz pytanie, czy u Was też tak jest, czy mnie się trafił jaki trefny egzemplarz?

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline  
Stary 2011-05-06, 08:57   #932
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Zanabyłam sobie krem do rąk Ginkgo+Rokitnik i... i ma bardzo dziwną konsystencję - jak baaardzo rzadkie mleczko do ciała. No nie da się normalnie przechylić opakowania, bo się wylewa
I strasznie śmierdzi... ja wiem, że kosmetyki i zioła pachną różnie, ale to cholerstwo... no śmierdzi, no....

I teraz pytanie, czy u Was też tak jest, czy mnie się trafił jaki trefny egzemplarz?
Trafił Ci się trefny egzemplarz. Mój krem jest gęsty, kremowy i bardzo ładnie pachnie (delikatnie, trochę jak guma balonowa)
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-05-06, 10:17   #933
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:

To samo mam z mleczkiem oczyszczającym-smród przeterminowanego kosmetyku.
Nie wiem,ale ja już sobie opinie wyrobiłam.No,chyba,że niewłaściwe przechowywanie na półkach sklepowych zrobiło swoje.Ale moim zdaniem te kosmetyki nie są warte uwagi. Toniki z alkoholem,w kremach na samym początku gliceryna-mojej skórze to nie służy.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-05-06, 10:30   #934
vea7
Zakorzenienie

Hmm... na datę ważności popatrzyłam, ale może rzeczywiście źle był przechowywany Zapach niestety od gumy balonowe baaaardzo odbiega i niestety mega trwały jest
Nie śmierdzi przeterminowanym kosmetykiem, ale takim gorzkim, ostrym ziołowym czymś... generalnie zapachy ziołowe bardzo lubię, ale ten jest nie do wytrzymania

Fakt, że szybko i ładnie się wchłania i łapki po nim nawilżone, ale chyba wolę swoją Ziaję... chociaż nie naturalna, ale efekt taki sam, no i pachnie

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Stary 2011-05-06, 10:55   #935
mooonalizaaa
Przyczajenie

To ja też się przyłączę Ja zakupiłam ostatnio antyoksydacyjny krem na dzień i żel do mycia twarzy z rokitnikiem i gotu colą z takiej nowej (chyba) firmy Vivetia. Kremik i żel fajny pomarańczowy od rokitnika (piszą że nie używają barwników), no i bez parabenów i składników modyfikowanych genetycznie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vivetia krem i zel z rokitnikiem.jpg (103,4 KB, 58 załadowań)
mooonalizaaa jest offline  
Stary 2011-05-06, 11:04   #936
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Mam dwa produkty z tej firmy:
-tonik Ginko &Oczar-paskuda straszna,sam alkohol,wysusza skórę na wiór.
-mleczko oczyszczające Ginko&Oczar -jeszcze gorszy niewypał niż tonik,wstrętna maź,nie da się tego niczym zmyć z twarzy,śmierdzi brzydko,mam wrażenie,że jest przeterminowany,choć data ważności,to niby 2013 rok.
Jednym słowem-nie mam ochoty już kupować tych kosmetyków.Nie polecam.
Nie dziwie się,że nikt tego nie kupuje i producent wycofuje się z Natur.
Jak Ty odczytałaś tę datę ważności? Bo u mnie jest tylko jakis kod, ale nie wiem, jak go rozszyfrować

kotwilka jest offline  
Stary 2011-05-06, 12:13   #937
RougeAddict
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ladny zbiorek, tylko dwie uwagi mocznik i korund sa w 100% syntetyczne jako produkty kosmetyczne, bo w przyrodzie oczywiście występuja
O przepraszam, mój błąd. Dopiero się uczę takich rzeczy, bo z biologią i chemią miałam ostatnio styczność w liceum 9 lat temu, ale nadrabiam zaległości
RougeAddict jest offline  
Stary 2011-05-06, 13:38   #938
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Z góry wszystkich przepraszam za offtop, ale staram się tylko odpowiedzieć na zadane mi pytanie.

Hej, nie będę ukrywać, że jem mięso (nie mogę z niego zrezygnować z względów zdrowotnych, jeśli jesteś bliżej zainteresowana, to mogę wyjaśnić na prywatnym). Czy gdybym mogłaz tego zrezygnować to dalej jadłabym mięso to nie wiem, trudno mi się postawić w takiej sytuacji. Natomiast moje niestosowanie kosmetyków nietestowanych na zwierzętach pociągnęło za sobą po jakimś czasie bardzej ekologiczne zakupy (zwłaszcza przy chemii gospodarczej) i większą świadomość co do polityki wielkich koncernów, której zdecydowanie nie chcę i staram się nie popierać. Co do jajek to zdecydowanie staram się kupować jajka free range, a także wybieram zawsze herbaty i kawy nie tylko niesponsorujące testów na zwierzętach, ale i fair trade (pochodzące ze sprawiedliwego handlu). Niestety czasami problemem jest domowy budżet. Tu jednak przyznaję, że nigdy nie byłam jakimś specjalnym aktywistą tylko na rzecz zwierząt ani nic takiego, po prostu przeczytałam tonę artykułów na ten temat i zdałam sobie sprawę, że testy w kosmetyce potrafią być niesamowicie bestialskie, a są niepotrzebne, zastępowalne metodami alternatywnymi i nierzadko nawet nieprzydatne (inna budowa tkanek itd). Kupowanie produktów ogromnych koncernów jest dla mnie popieraniem ich polityki, więc staram się tego nie robić. Takie wielkie koncerny przede wszystkim mają pieniądze na inwestowanie w metody alternatywne, więc ich testy na zwierzętach są podyktowane czystą chęcią zysku.

Natomiast na naszym wątku udzielają się dziewczyny nieaktywistki, które po prostu nie kupują kosmetyków testowanych na zwierzętach i chyba nie pociąga to dla nich żadnych innych decyzji w życiu dotyczących wegetarianizmu czy ekologii.
OK, dzięki za odpowiedź. Nie ma sensu rozwijać dyskusji na ten temat, tym bardziej na tym wątku.

Przepraszam za off topic. Jak przyjdą moje przesyłki z aktualizacją kosmetyków, to wkleję swoje zbiory.

edit: Pochwalę się tylko, że przed chwilą przyszła do mnie przesyłka od Liz Earle z Hot Cloth Cleanser, z tymi szmatkami muślinowymi. Ktoś tu stosuje?

Edytowane przez paranoja
Czas edycji: 2011-05-06 o 14:35
paranoja jest offline  
Stary 2011-05-06, 14:27   #939
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RougeAddict Pokaż wiadomość
O przepraszam, mój błąd. Dopiero się uczę takich rzeczy, bo z biologią i chemią miałam ostatnio styczność w liceum 9 lat temu, ale nadrabiam zaległości
Nie ma co przepraszać, to często dziewczyny wklejają zdjęcia jakichś produktów (np. z BU, ZKS itp.) które mają więcej wspólnego z biochemią niż naturą

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:01   #940
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Jeśli chodzi o Natuderm to mam mleczko i krem oczyszczający i mleczko niezbyt udane, nie podoba mi się to, że skóra jest taka oblepiona - wolę micele, ale pachnie ładnie, nie podrażnia, nie szczypie w oczy - super. Krem oczyszczający jest świetny! Moja Mama używa kremu na dzien i na noc z rokitnikiem i jest bardzo zadowolona. Kremy ładnie pachną, pięknie nawilżają i rozjaśniają. Mama ma cerę naczynkową, dojrzałą i jej służą jak najbardziej.
I mam pytanie o Biovax - czy jest to kosmetyk, który spełnia wymagania tego wątku?

jp91 jest offline  
Stary 2011-05-06, 15:58   #941
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość

3. Lavera - Szampon Repair Mleczko Różane do włosów przesuszonych i zniszczonych ---> mój pierwszy organiczny szampon i od razu strzał w 10! Doskonale się pieni, świetnie oczyszcza włosy, wspaniale pachnie i co najważniejsze dla mnie - wcale nie plącze włosów, jest dla nich tak gładki jakby zawierał silikon. Coś fantastycznego po prostu. Oczywiście, jak to Lavera, jest dość drogi, ale na pewno jeszcze do niego powrócę. Acha, wydajność to w moim przypadku 2 miesiące używania co drugi, trzeci dzień.
Cały czas przebijam się przez wasze posty (które są skarbnicą wiedzy i inspiracji), jestem na stronie 16 (mały update) i zainteresował mnie wpis o tym szamponie. Zaczęłam grzebać w internecie, żeby się dowiedzieć, skąd pochodzi w tym szamponie taka wspaniała piana i dlaczego nie plącze włosów (co w zasadzie przy szamponach bez silikonów jest anomalią), no i się dowiedziałam.
Szampon ten zawiera dwustearynian glikolu, który znany jest także jako glikol etylenowy [wzór C2H4(OH)2], który z kolei stosuje się do produkcji... silikonów. Niestety.

Proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę.
Stary 2011-05-06, 16:26   #942
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jak Ty odczytałaś tę datę ważności? Bo u mnie jest tylko jakis kod, ale nie wiem, jak go rozszyfrować

U mnie jest przyklejona zwykła metka i jest wydrukowana na niej data przed którą należy użyć kosmetyk. Taka jak do cen się używa.
Teraz sobie pomyślałam,że to zasługa osób ze sklepu,po prostu chyba sobie tak napisali(jak im wygodnie było).
Mleczko śmierdzi jakby było zepsute.Chyba przejdę się z tym do Natury,już mam w nosie te kilkanaście zł,ale jak można sprzedawać taki bubel?!

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-05-06 o 16:27
marryme21 jest offline  
Stary 2011-05-06, 16:48   #943
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
U mnie jest przyklejona zwykła metka i jest wydrukowana na niej data przed którą należy użyć kosmetyk. Taka jak do cen się używa.
Teraz sobie pomyślałam,że to zasługa osób ze sklepu,po prostu chyba sobie tak napisali(jak im wygodnie było).
Mleczko śmierdzi jakby było zepsute.Chyba przejdę się z tym do Natury,już mam w nosie te kilkanaście zł,ale jak można sprzedawać taki bubel?!
a widzisz, u mnie żadnej takiej metki nie ma.. Jakbyś tam szła, to zapytaj na jakiej podstawie oni tę datę stworzyli

kotwilka jest offline  
Stary 2011-05-07, 13:32   #944
paranoja
Zakorzenienie

Postanowiłam wkleić moją pielęgnację na dzień dzisiejszy.

pierwsze zdjęcie:
- nagietkowy lotion do ciała (stosuję go także na twarz)
- miodowa odżywka do włosów (absolutnie mój Top Ten - polecam każdemu, kto chce odżywić i nawilżyć swoje włosy)
- hot cloth cleanser (mój Top Ten jeśli chodzi o permanentne oczyszczanie twarzy, do stosowania ze ściereczką muślinową)
- odżywka do włosów z olejkiem z drzewa herbacianego (używam do depilacji, ze względu na tonizujący wyciąg tea tree idealna)
- olej kokosowy (używam do modelowania fal, nawilżania twarzy i ciała, czasami jako maski na włosy)

zdjęcie drugie:
- lawendowy żel do ciała i włosów
- nagietkowy szampon do włosów i ciała
- rumianek (używam do tonizowania)
- pokrzywa (używam do tonizowania)
- balsam do ust
- cytrynowy żel do skórek (ale ze względu na bogaty skład używam do ust, suchych miejsc na twarzy etc.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,7 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,4 KB, 135 załadowań)
Stary 2011-05-07, 13:54   #945
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paranoja Pokaż wiadomość

pierwsze zdjęcie:
- miodowa odżywka do włosów (absolutnie mój Top Ten - polecam każdemu, kto chce odżywić i nawilżyć swoje włosy)
- hot cloth cleanser (mój Top Ten jeśli chodzi o permanentne oczyszczanie twarzy, do stosowania ze ściereczką muślinową)
- odżywka do włosów z olejkiem z drzewa herbacianego (używam do depilacji, ze względu na tonizujący wyciąg tea tree idealna)
- olej kokosowy (używam do modelowania fal, nawilżania twarzy i ciała, czasami jako maski na włosy)

zdjęcie drugie:
- balsam do ust
- cytrynowy żel do skórek (ale ze względu na bogaty skład używam do ust, suchych miejsc na twarzy etc.)
Zaintrygowałaś mnie tą odżywką - można wiedzieć gdzie kupiłaś i za ile?

kotwilka jest offline  
Stary 2011-05-07, 13:57   #946
hey
Wtajemniczenie

Cytat:

pierwsze zdjęcie:

zdjęcie drugie:
- balsam do ust
Mozesz coś wiecej napisać o odżywce Tea Tree z Dr Organic, gdzie kupujesz kosmetyki tej firmy?

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline  
Stary 2011-05-07, 14:01   #947
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Zaintrygowałaś mnie tą odżywką - można wiedzieć gdzie kupiłaś i za ile?
http://www.hollandandbarrett.com/pag...&cid=150&sid=0

Ma bardzo intensywny zapach miodu, jest boska po prostu.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mozesz coś wiecej napisać o odżywce Tea Tree z Dr Organic, gdzie kupujesz kosmetyki tej firmy?
Dr. organic jest dostępny na tej stronie http://www.hollandandbarrett.com
Odżywka jest bardzo lekka, ale ma efekt, za którym ja nie przepadam - lekko chłodzi, dlatego używam jej raczej do depilacji.
Stary 2011-05-07, 22:10   #948
paranoja
Zakorzenienie

Wygrałam na Ebayu dwa szampony Alverde (winogrona i awokado).

http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT
Stary 2011-05-07, 22:47   #949
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:

pierwsze zdjęcie:

zdjęcie drugie:
- balsam do ust

Czy mogę ci wszytko ukraść?
Jak się sprawuje żel do ciała? Wydajny?

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-05-07, 23:23   #950
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Czy mogę ci wszytko ukraść?
Jak się sprawuje żel do ciała? Wydajny?
Ten lawendowy? Ja bardzo zużywam kosmetyki myjące, zatem nie jestem dobrym przykładem do szacowania ich wydajności. Ale taka butelka to dla mnie średnio na 3 tygodnie (prysznic, mycie twarzy w ciągu dnia, czasami włosy też nim machnę).

Jutro idę kupić ten z serii z miodem manuka, bo normalnie kocham ten zapach.
Stary 2011-05-08, 18:57   #951
paranoja
Zakorzenienie

Więc poszłam dzisiaj po jedzenie organiczne i kosmetyki dr. organic i kupiłam kilka fajnych rzeczy:
- żel do ciała i włosów z granatem
- żel do ciała i włosów z miodem manuka
- olejek migdałowy
- pilling do twarzy z miodem manuka
- chusteczki nawilżane z olejkiem herbacianym
- aloesowy krem do twarzy.

Napaliłam się jeszcze na kilka rzeczy (lawendowa kulka do ciała, kremy do rąk i stóp, pilling do ciała etc.), ale nie kupiłam ich, bo mi ręce opadły, jak zobaczyłam, że w kosmetykach tej marki użyte jest Sodium Benzoate.
Niby dopuszczone w kosmetykach naturalnych (w tej ilości), ale ja chciałam to całkowicie wykluczyć. Stosujecie kosmetyki z
Sodium Benzoate?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,6 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez paranoja
Czas edycji: 2011-05-08 o 18:58
paranoja jest offline  
Stary 2011-05-08, 19:00   #952
paranoja
Zakorzenienie

Krem do twarzy ma ważność przez 6 miesięcy od otwarcia, zatem tego Sodium Benzoate jest w nim niewiele, no ale jednak. Odechciało mi się wszystkiego.
Stary 2011-05-08, 20:47   #953
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Więc poszłam dzisiaj po jedzenie organiczne i kosmetyki dr. organic i kupiłam kilka fajnych rzeczy:
- żel do ciała i włosów z granatem
- żel do ciała i włosów z miodem manuka
- olejek migdałowy
- pilling do twarzy z miodem manuka
- chusteczki nawilżane z olejkiem herbacianym
- aloesowy krem do twarzy.
Napaliłam się jeszcze na kilka rzeczy (lawendowa kulka do ciała, kremy do rąk i stóp, pilling do ciała etc.), ale nie kupiłam ich, bo mi ręce opadły, jak zobaczyłam, że w kosmetykach tej marki użyte jest Sodium Benzoate. Niby dopuszczone w kosmetykach naturalnych (w tej ilości), ale ja chciałam to całkowicie wykluczyć. Stosujecie kosmetyki z
Sodium Benzoate?
Świetne te Twoje ostatnie zakupy! Zazdroszczę, że u nas nie można tak sobie pójść do drogerii i zgarnąć z półki dr. organic albo np. alverde...
Co do sodium benzoate, to drastycznie unikam go w produktach spożywczych. Nie postrzegam go jako bardzo szkodliwego w kosmetykach. Nie wykazano, że jest drażniący dla skóry, więc póki go nie jem, to jest ok A jeszcze przy tym pięknym zestawie dr organic to w ogóle bym się nim nie przejmowała tyko delektowała zapachem manuka

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2011-05-08, 22:37   #954
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Świetne te Twoje ostatnie zakupy! Zazdroszczę, że u nas nie można tak sobie pójść do drogerii i zgarnąć z półki dr. organic albo np. alverde...
Co do sodium benzoate, to drastycznie unikam go w produktach spożywczych. Nie postrzegam go jako bardzo szkodliwego w kosmetykach. Nie wykazano, że jest drażniący dla skóry, więc póki go nie jem, to jest ok A jeszcze przy tym pięknym zestawie dr organic to w ogóle bym się nim nie przejmowała tyko delektowała zapachem manuka
Hmmm...
A ciekawe czy w ogóle są dostępne kosmetyki bez sodium benzoate? Kupne chyba raczej nie...
Przecież dr. organic jest dostępny w sieci, przesyłka wynosi ok. 30zł
Stary 2011-05-08, 23:18   #955
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmmm...
A ciekawe czy w ogóle są dostępne kosmetyki bez sodium benzoate? Kupne chyba raczej nie...
Przecież dr. organic jest dostępny w sieci, przesyłka wynosi ok. 30zł
Są dostępne, np. konserwowane parabenami Albo innymi konserwantami czy alkoholem denat.
Akurat sodium benzoate się nie boję, bardziej bym się bała kosmetyków bez żadnych konserwantów, które się szybko psują

kotwilka jest offline  
Stary 2011-05-08, 23:26   #956
paranoja
Zakorzenienie

Cytat:
Są dostępne, np. konserwowane parabenami Albo innymi konserwantami czy alkoholem denat.
Akurat sodium benzoate się nie boję, bardziej bym się bała kosmetyków bez żadnych konserwantów, które się szybko psują
Macie z Sicilią rację zdecydowanie.

edit: Pewnie zrobię z siebie totalną idiotkę teraz, ale nie mogę znaleźć na feelunique.com okienka rejestracji. Jest tylko opcja zalogowania się na już istniejące konto. Pomóżcie.

Edytowane przez paranoja
Czas edycji: 2011-05-09 o 01:57
paranoja jest offline  
Stary 2011-05-09, 09:15   #957
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
a widzisz, u mnie żadnej takiej metki nie ma.. Jakbyś tam szła, to zapytaj na jakiej podstawie oni tę datę stworzyli
Kotwilka, na moim kremie jest naklejona taka srebrna naklejka z tłumaczeniem po polsku napisów - czyli że krem do rąk Naturderm, że z nagietkiem, itp. oraz informacją, że data ważności "30 miesięcy od daty produkcji zawartej na opakowaniu".
Na zgrzewie tubki mam cyferki 090707 czyli data produkcji 07.07.2009, a ważność by wychodziła do 07.11.2011.

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Stary 2011-05-09, 09:48   #958
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Hmm... na datę ważności popatrzyłam
A ja na kremach tej firmy nie mam daty ważnościjest zakodowana tak mi Pani w Naturze powiedziała a ze się spieszyłam to nie drążyłam tematu

Popatrzyłam na tubkę i mam:
847047- to jaka to datato nie może być data

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-05-09 o 09:52
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-05-09, 10:47   #959
vea7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja na kremach tej firmy nie mam daty ważnościjest zakodowana tak mi Pani w Naturze powiedziała a ze się spieszyłam to nie drążyłam tematu

Wiesz co, ja nie pytałam, bo miałam napisane na tej srebrnej naklejce... no i mój "kod" do daty jest podobny To już teraz sama nie wiem, jak to z nimi jest...
Może by do producenta napisać z prośbą o rozkodowanie albo podanie daty ważności?

WYMIENIĘ

vea7 jest offline  
Stary 2011-05-09, 10:55   #960
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Macie z Sicilią rację zdecydowanie.

edit: Pewnie zrobię z siebie totalną idiotkę teraz, ale nie mogę znaleźć na feelunique.com okienka rejestracji. Jest tylko opcja zalogowania się na już istniejące konto. Pomóżcie.
Musisz coś wrzucić do koszyka i potem naciskach "shopping bag" "checkout" i jest przycisk "New? Register here"
Też mi zeszło chwilę, żeby to znaleźć
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

o u mnie tak samo

kotwilka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości