Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-04, 19:54   #1891
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No nie wiem dlaczego nie dołączyłam, miałam jakieś zaćmienie umysłu. Trzeba się jakoś kontaktować z nimi odnośnie tego co jeszcze jest, czy gdzieś można zobaczyć dostępną ofertę?

Aha, chciałam jeszcze zapytać dziewczyn, które mają większy dostęp i doświadzczenie z Alverde. Siedzę w necie i oglądam ich kosmetyki, bo chcę sobie coś zamówić przez osobę która pojedzie do Niemiec, i nie wiem - czy oni mają jakieś produkty do mycia twarzy? Nic takiego nie widzę. Jakiś micel, mleczko, cokolwiek?
Dzisiaj patrzyłam na allegro właśnie na Alverde i jest tam np. pianka do mycia twarzy, proszę: http://allegro.pl/alverde-pianka-do-...639216860.html

A na niemieckiej stronie masz inne rzeczy (dałam ci już na podstronę z kosmetykami do twarzy): http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/s...gungundpflege/

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-04 o 19:55
SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-06-04, 20:27   #1892
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
W kontekście Twojego podpuszczania mnie do robienia kolejnych zakupów celem pozbycia sie bólu głowy, to te "okrutnice podstępne" jak ulał do Ciebie, droga Korah, pasują
Ale może to i dobry pomysl? Może faktycznie głowa przestanie boleć? Ale wtedy chyba TŻ zacznie...
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahaha oj nie opuszczaj nas damy rade, idziemy na odwyk i będziemy tylko dopisywać produkty do listy zakupów
Anula, a jak główka boli to trzeba się całować - endorfiny skoczą
Tak latwo stąd nie odejdę, nawet silą

Cytat:
Aha, chciałam jeszcze zapytać dziewczyn, które mają większy dostęp i doświadzczenie z Alverde. Siedzę w necie i oglądam ich kosmetyki, bo chcę sobie coś zamówić przez osobę która pojedzie do Niemiec, i nie wiem - czy oni mają jakieś produkty do mycia twarzy? Nic takiego nie widzę. Jakiś micel, mleczko, cokolwiek?

Alverde maj następujące produkty: krem oczyszczajacy z glinką, żel z algami i dwufazowy plyn do demakijażu. Przynajmniej byly dostępne jeszcze 2 miesiace temu.
Korah jest offline  
Stary 2011-06-04, 20:34   #1893
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Korah, a kto by Ci pozwolił odejść???
My bez Ciebie jak te dzieci we mgle!!
Tyś naszym GURU
Stary 2011-06-04, 20:36   #1894
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Już sobie wyobraziłam jak się nogami zapierasz.

Tak w ogóle sobie dzisiaj pomyślałam, że my to byśmy końca świata nawet nie zauważyły i jeszcze ktoś by nas szturchał a my: nie teraz, bo ja zakupy przez internet robię, promocja jest!

Treningi

Stary 2011-06-04, 20:56   #1895
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Tak w ogóle sobie dzisiaj pomyślałam, że my to byśmy końca świata nawet nie zauważyły i jeszcze ktoś by nas szturchał a my: nie teraz, bo ja zakupy przez internet robię, promocja jest!
Stary 2011-06-04, 20:59   #1896
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Kupiłam żel do mycia twarzy oczyszczający z dr Scheller, w moim superpahrmie jest wyprzedaż wszystkich produktów. Czyżby je wycofywali?

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-06-04, 21:34   #1897
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Kupiłam żel do mycia twarzy oczyszczający z dr Scheller, w moim superpahrmie jest wyprzedaż wszystkich produktów. Czyżby je wycofywali?
duża ta wyprzedaż?
Tak jakbym za mało wszystkiego miała....
Stary 2011-06-04, 22:01   #1898
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wczoraj byłam w SP i u mnie wszystko było w normalnej cenie, więc raczej nie wycofują.
Tak w ogóle teraz chyba częściej będę do SP zachodzić, bo wreszcie zrobili remont w tym SP w rynku i nie muszę jeździć na dosłownie drugi koniec miasta.

Treningi

Stary 2011-06-04, 22:10   #1899
anula_ga
Zakorzenienie

Wiesz Sekretny, mam strasznie dobre wspomnienia z Wrocławiem....
szczególnie ze Spiżem super było!
Ile razy spojrze, żeś Ty wrocławianka, to mi sie przypomina DJ Dino i dyskoteka (to chyba była Jazda)
Stary 2011-06-04, 22:16   #1900
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz Sekretny, mam strasznie dobre wspomnienia z Wrocławiem....
szczególnie ze Spiżem super było!
Ile razy spojrze, żeś Ty wrocławianka, to mi sie przypomina DJ Dino i dyskoteka (to chyba była Jazda)
DJ Dino? To mój pies jest DJem i ja nic nie wiem?

Treningi

Stary 2011-06-04, 22:20   #1901
anula_ga
Zakorzenienie

DJ Dino to pies? No chyba na baby nieźle dawał czadu na tej dyskotece!
Stary 2011-06-04, 22:20   #1902
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:

A na niemieckiej stronie masz inne rzeczy (dałam ci już na podstronę z kosmetykami do twarzy): http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/s...gungundpflege/
O, o to mi chyba chodziło. Dziękuję!
Chociaż nie widzę tam miceli ani mleczek, ale pooglądam dokładnie. Ja muszę każde słowo na tej stronie tłumaczyć, dla mnie niemiecki to kosmos, równie dobrze mogłoby to być po chińsku
Stary 2011-06-04, 22:23   #1903
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
O, o to mi chyba chodziło. Dziękuję!
Chociaż nie widzę tam miceli ani mleczek, ale pooglądam dokładnie. Ja muszę każde słowo na tej stronie tłumaczyć, dla mnie niemiecki to kosmos, równie dobrze mogłoby to być po chińsku
Proszę.
Waschgel to będzie właśnie żel do mycia. Tak samo z końcówką emulsion.
A mleczek szukaj z wyrazem milch od mleka, a tonik to tonik.

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-04 o 22:32
Stary 2011-06-04, 22:26   #1904
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

hahahaha a żebyś wiedziała!

Cytat:
Tyś naszym GURU
o tak! Ja bym nic a nic nie wiedziała o składach i naturalnych kosmetykach gdyby nie Ona

Cytat:
Zuch Dziewczynka!

jp91 jest offline  
Stary 2011-06-04, 23:36   #1905
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
duża ta wyprzedaż?
Tak jakbym za mało wszystkiego miała....
Tak, wszystkie produkty są przecenione. Żel nabyłam za 15 zł

Cytat:
Ja muszę każde słowo na tej stronie tłumaczyć, dla mnie niemiecki to kosmos, równie dobrze mogłoby to być po chińsku
Zapraszam do mnie na korepetycje, mnie niemiecki w duszy gra.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-06-04, 23:39   #1906
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, wszystkie produkty są przecenione. Żel nabyłam za 15 zł

Zapraszam do mnie na korepetycje, mnie niemiecki w duszy gra.
W Superpharmie? 15zł?
Niestety niemieckiego nie lubię Ale jakoś sobie poradziłam z tą stroną. Tzn. wciąż się nie zdecydowałam. Obraziłam się, nie mają miceli.
Stary 2011-06-05, 09:26   #1907
francuzzka
BAN stały

Cytat:
żartujesz... nie zamawiaj tam więcej... Sami się pomylili i jeszcze łaskę robią, że to wyślą... Super dbają o klienta, nie ma co.

no to dbaja o klienta nie ma co, odstraszają zamiast zacheci, ja mam taki uraz do sklepu natura24 i już i nich nie kupuję, mimo że mają fjane kosmetyki
francuzzka jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:01   #1908
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no to dbaja o klienta nie ma co, odstraszają zamiast zacheci, ja mam taki uraz do sklepu natura24 i już i nich nie kupuję, mimo że mają fjane kosmetyki
a co się stało? Zamawiałam tam sól himalajską i wszystko było ok. Szkoda, że próbek nie dali, ale jak sól kosztowała tylko 4 zł to nie dziwię się.

jp91 jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:22   #1909
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
a co się stało? Zamawiałam tam sól himalajską i wszystko było ok. Szkoda, że próbek nie dali, ale jak sól kosztowała tylko 4 zł to nie dziwię się.
Ja tez kupowalam u nich ta sol, przed zakupami przeczytalam regulamin i niestety budzi on watpliwosci. Jest tam informacja, ze jak zrezygnujesz z zamowienia, musisz poniesc koszt 35 zl za nadanie i przygotowanie przesylki. Tymczasem zgodnie z prawem, jesli, zwracamy towar zakupiony przez internet, sprzedajacy musi oddac rowniez za przesylke, kupujacy ponosi jedynie koszt odeslania towaru. Jakby tego bylo malo, grożą, ze jesli sie tej kwoty nie zaplaci, to sprawe przekazuja do Kancelarii Prawnej, a wtedy Klient dodatkowo ponosi oplate 100 zl w zwiazku z kosztami windykacji Dla mnie to jest smieszne, nie maja do tego prawa.

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:29   #1910
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie

Dziewczyny, ależ Wy macie tempo... Nie było mnie jakieś 20 godzin, a tu powstały nowe strony...

Sekretny, ja używam wody Iwostinu od kilku lat i nigdy nie narzekałam na atomizer. Owszem, bywają one różne, mam wrażenie, że firma trochę z nimi eksperymentuje, ale mnie nawet silny strumień zamiast mgiełki nie przeszkadza, bo ja się wodą budzę rano, kiedy jestem półprzytomna. Dlatego często nawet nie zauważam, co i jak

Korah, savon noir Alepii z glinką i eukaliptusem mam od kilku tygodni i bardzo sobie chwalę. To już moje trzecie pudełko czarnego mydła, ale poprzednie były bez dodatków. W tym glinka działa trochę jak peeling, co jest fajne, natomiast mydło z tymi dodatkami trudniej rozprowadzić niż zwykłe.

Anula, skrobi używam zamiast pudru. Wiem, że mi się przeterminowała, ale nie mam zamiaru się tym przejmować i chcę zużyć do końca to, co zostało. W końcu to nie mazidło dwufazowe, żeby miało się zepsuć. Zresztą odkąd sama Limaria, właścicielka Mazideł, przyznała mi się, że wielu rzeczy używa jeszcze miesiąc po terminie ważności, wyluzowałam
Swoją drogą jestem bardzo ciekawa tego filtra z Argile Provence, będę wdzięczna za relację, jak dojdzie

Co do talku, to jest on niewątpliwie naturalnym minerałem. Owszem, były jakieś badania dotyczące kancerogenności, ale przeprowadzano je na osobach, które przyjmowały talk doustnie i przed dłuższy czas. Kiedyś się tym interesowałam i doszłam do wniosku, że w niewielkim dawkach (stosuję go tylko w razie niespodzianek) i na skórę jest on OK. Mnie nie zapycha - to jak zawsze jest sprawa indywidualna.
Stary 2011-06-05, 10:38   #1911
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja tez kupowalam u nich ta sol, przed zakupami przeczytalam regulamin i niestety budzi on watpliwosci. Jest tam informacja, ze jak zrezygnujesz z zamowienia, musisz poniesc koszt 35 zl za nadanie i przygotowanie przesylki. Tymczasem zgodnie z prawem, jesli, zwracamy towar zakupiony przez internet, sprzedajacy musi oddac rowniez za przesylke, kupujacy ponosi jedynie koszt odeslania towaru. Jakby tego bylo malo, grożą, ze jesli sie tej kwoty nie zaplaci, to sprawe przekazuja do Kancelarii Prawnej, a wtedy Klient dodatkowo ponosi oplate 100 zl w zwiazku z kosztami windykacji Dla mnie to jest smieszne, nie maja do tego prawa.
Nie znam się na prawie, ale rzeczywiście dość nieciekawie to wygląda. Trzeba uważać. Dobrze, że przeczytałaś regulamin Ja raczej tego nie robię.

jp91 jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:41   #1912
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
Nie znam się na prawie, ale rzeczywiście dość nieciekawie to wygląda. Trzeba uważać. Dobrze, że przeczytałaś regulamin Ja raczej tego nie robię.
Ja staram sie czytac, bo sklepy czasem umieszczaja naprawde dziwne rzeczy w regulaminach. Kupilam, bo nie mialam zamiaru zwracac, ale wiekszych zakupow na pewno tam nie zrobie. Takie rzeczy sprawiaja, ze trace zaufanie do sklepu i wole nie ryzykowac

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:25   #1913
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Korah, savon noir Alepii z glinką i eukaliptusem mam od kilku tygodni i bardzo sobie chwalę. To już moje trzecie pudełko czarnego mydła, ale poprzednie były bez dodatków. W tym glinka działa trochę jak peeling, co jest fajne, natomiast mydło z tymi dodatkami trudniej rozprowadzić niż zwykłe.

Co do talku, to jest on niewątpliwie naturalnym minerałem. Owszem, były jakieś badania dotyczące kancerogenności, ale przeprowadzano je na osobach, które przyjmowały talk doustnie i przed dłuższy czas. Kiedyś się tym interesowałam i doszłam do wniosku, że w niewielkim dawkach (stosuję go tylko w razie niespodzianek) i na skórę jest on OK. Mnie nie zapycha - to jak zawsze jest sprawa indywidualna.
Ja mam to czyste mydlo z oliwek bez dodatków, śmierdzi mi strasznie, skoro piszesz, że to z dodatkami trudno się rozprowadza, to zastanawiam się, jak ja bym byla w stanie je rozprowadzić, bo to moje to taka wstrętna maź, same ceregiele z nim odchodzą, choć niewątpliwie fajnie dziala na skórę.

Dziewczyny, ja kupowalam w natura24 przez allegro i też bylam sceptycznie do nich nastawiona, przede wszystkim po tym, w jakim tonie odpowiadają na negatywne/neutralne komentarze i po wpisie na stronie 'o mnie'. Strasznie dziwnie to wszystko brzmi. Tak jakby z góry zakladali, ze będą jakieś problemy z kupujacymi, czego oni sobie absolutnie nie życzą. Nie lubię takiego tonu.

Co do talku, to także slyszalam o jego kancerogenności. Wydaje mi się jednak, że jeśli jest gdzieś dalej w skladzie, to można na niego przymknąć oko. Unikam tylko pudrów, gdzie jest on na pierwszym-trzecim miejscu w skladzie, zwlaszcza sypkich.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Tyś naszym GURU
Dzięki Anula, ale chyba mnie przeceniasz, z resztą Wy też jesteście kopalnią wiedzy dla mnie

Cytat:

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-05 o 11:08
Korah jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:28   #1914
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Lepiej tam nie zaglądaj....
No i maszjesteście wstręne,okrutne i niech mnie teraz któraś do siebie na utrzymanie bierzealbo lepiej dam się zamknąć w pokoju bez klamki i za karę będą mi nakładać krem loreala
Zakochałam się w sklepie matiguetyle rzeczy z niego chcę!!!

Straszną mam charpkę na fluid tonujący madara-ma ktoś doświadczenie z nim:Anula?
i jeszcze mają dr.schellera.
Teraz to ja mogę sobię mówić"zgin ,przepadnij"
Cytat:
To ja lecę po Starego!!!!
wprawdzie on teraz trawnik kosi, ale trawa nie zając, a kobiecie trza ulżyć w cierpieniu
tylko nie wiem jak to sie skonczy.... bo mój TŻ twierdzi, ze najlepszym lekarstwem na ból głowy (na wszystkie inne dolegliwości zresztą też) jest seks..... A! najwyżej trawę skosi za tydzień
Słowa wyjętne z ust z mojego tż

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:37   #1915
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja nie kupowałam u nich i napewno nie zamierzam w takim razie.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Anula, skrobi używam zamiast pudru. Wiem, że mi się przeterminowała, ale nie mam zamiaru się tym przejmować i chcę zużyć do końca to, co zostało. W końcu to nie mazidło dwufazowe, żeby miało się zepsuć. Zresztą odkąd sama Limaria, właścicielka Mazideł, przyznała mi się, że wielu rzeczy używa jeszcze miesiąc po terminie ważności, wyluzowałam
Swoją drogą jestem bardzo ciekawa tego filtra z Argile Provence, będę wdzięczna za relację, jak dojdzie

Bardzo dziękuję oczywiscie dam znac co i jak z tym filtrem - tez umieram z ciekawości
Cytat:

Dziewczyny, ja kupowalam w natura24 przez allegro i też bylam sceptycznie do nich nastawiona, przede wszystkim po tym, w jakim tonie odpowiadają na negatywne/neutralne komentarze i po wpisie na stronie 'o mnie'. Strasznie dziwnie to wszystko brzmi. Tak jakby z góry zakladali, ze będą jakieś problemy z kupujacymi, czego oni sobie absolutnie nie życzą. Nie lubię takiego tonu.

Co do talku, to także slyszalam o jego kancerogenności. Wydaje mi się jednak, że jeśli jest gdzieś dalej w skladzie, to można na niego przymknąć oko. Unikam tylko pudrów, gdzie jest on na pierwszym-trzecim miejscu w skladzie, zwlaszcza sypkich.
Oj, tak komentarze na allegro to kopalnia wiedzy o sprzedających!! Ja wiele razy rezygnowałam z zakupów u konkrtnego sprzedawcy na rzecz droższego po przeczytaniu komentarzy i odpowiedzi na nie i tak teraz się zastanawiam, czy przypadkiem nie czytałam własnie też tego co Ty Korah...
dziekuję Ci bardzo - bede unikac jak ognia kosmetyków z talkiem w czołówce

Ale wiecie co, sprawdziłam skład na swoim podkładzie revlona - na KWC na pierwszym miejscu jest talk i własnie dlatego troche sie do niego zniechęciłam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...on-spf-10.html
ale na moim podkładzie na pierwszym jest mica (dalszy skład raczej ten sam silica, nylon-12, polymethyl...)
To może ten mój podkład wcale ie jest taki be???
Stary 2011-06-05, 11:37   #1916
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-06-05, 11:51   #1917
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No i maszjesteście wstręne,okrutne i niech mnie teraz któraś do siebie na utrzymanie bierzealbo lepiej dam się zamknąć w pokoju bez klamki i za karę będą mi nakładać krem loreala
Zakochałam się w sklepie matiguetyle rzeczy z niego chcę!!!

Straszną mam charpkę na fluid tonujący madara-ma ktoś doświadczenie z nim:Anula?
i jeszcze mają dr.schellera.
Teraz to ja mogę sobię mówić"zgin ,przepadnij"

Słowa wyjętne z ust z mojego tż
Taaa... oni wszyscy (te TŻ-ty) z jednej gliny ulepieni
Fluidu madary mam próbkę w kolorze sun flower, ten ciemniejszy, i był trochę za ciemny. Ale on nic nie kryje (przynajmniej według mnie), daje tylko lekki kolorek na twarzy, jak to krem tonujący... napewno to nie jest podkład. Wchłania sie ładnie, jest taki mokry. Ja zawsze szukam czegoś odrobine chociaz matującego, ale on nie matuje.
Jeśli nie spieszy Ci sie mocno z tym fluidem to przy pierwszych zakupach poproś o próbkę - próbka ma 5 ml, więc pare razy uzyjesz.
A widziałaś, że maja tam lekki krem na dzień dla cery mieszanej AMB? Wiesz, ten co ostatnio francuzzka chwaliła...
Ja mam tam przechowalnie zapchana na maksa!! Aż sie boje do nich zaglądać...

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Dzięki Anula, ale chyba mnie przeceniasz, z resztą Wy też jesteście kopalnią wiedzy dla mnie
Korah! Ciebie sie nie da przecenić - przecenia się niechodliwe towary zalegające na półkach, a to nie jest Twoja kategoria
My dla Ciebie to kopalnia wiedzy.... na temat porażek i gaf kosmetycznych (mam na mysli siebie oczywiście!)!
Stary 2011-06-05, 13:32   #1918
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Taaa... oni wszyscy (te TŻ-ty) z jednej gliny ulepieni
Fluidu madary mam próbkę w kolorze sun flower, ten ciemniejszy, i był trochę za ciemny. Ale on nic nie kryje (przynajmniej według mnie), daje tylko lekki kolorek na twarzy, jak to krem tonujący... napewno to nie jest podkład. Wchłania sie ładnie, jest taki mokry. Ja zawsze szukam czegoś odrobine chociaz matującego, ale on nie matuje.
Jeśli nie spieszy Ci sie mocno z tym fluidem to przy pierwszych zakupach poproś o próbkę - próbka ma 5 ml, więc pare razy uzyjesz.
A widziałaś, że maja tam lekki krem na dzień dla cery mieszanej AMB? Wiesz, ten co ostatnio francuzzka chwaliła...
Ja mam tam przechowalnie zapchana na maksa!! Aż sie boje do nich zaglądać...

!)!
Łe to ostudziłaś mój zapał...na trochęBo taki opis ma ten fluid obiecującypoproszę o próbkę musowo

A z tych przetestowanych podkładów według Ciebie,który fajnie ujednolica cerę?

Ja też już wspieram przechowalnię

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

aaa i znalazłam fajną maseczkę,zaraz wrzucę skład na zbiorczy i jeśli okaże się godna to będzie moja

anakazar jest offline  
Stary 2011-06-05, 13:40   #1919
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Łe to ostudziłaś mój zapał...na trochęBo taki opis ma ten fluid obiecującypoproszę o próbkę musowo

A z tych przetestowanych podkładów według Ciebie,który fajnie ujednolica cerę?

Ja też już wspieram przechowalnię

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

aaa i znalazłam fajną maseczkę,zaraz wrzucę skład na zbiorczy i jeśli okaże się godna to będzie moja
Najlepszy to lumiere, póki co
No nie wiem, czy którys był lepszy niż lavera (pomijając nieodpowiedni dla mnie kolor)... benecos niezły, ale potwornie toporny w nakładaniu (chociaż jeśli juz to chyba na ten bys się zdecydowała, najwyżej można z kremem mieszać) logona niestety zwałkowała mi sie na kremie, więc nie wiem czy byłaby fajna tak do konca. AMB jest zdecydowanie za ciemny (honey) więc nie próbowałam na razie.
Właścicielka Matique chwaliła tez podkład tej nowej firmy kuomaye, czy jakoś tak, ale niestety ta firma nie ma próbek podkładów - pisała mi jednak, że to chyba najbardziej kryjący podkład w ich ofercie.

A która maska Cię zainteresowała? Bo ja się czaje na balm balm...
Stary 2011-06-05, 14:18   #1920
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Najlepszy to lumiere, póki co
No nie wiem, czy którys był lepszy niż lavera (pomijając nieodpowiedni dla mnie kolor)... benecos niezły, ale potwornie toporny w nakładaniu (chociaż jeśli juz to chyba na ten bys się zdecydowała, najwyżej można z kremem mieszać) logona niestety zwałkowała mi sie na kremie, więc nie wiem czy byłaby fajna tak do konca. AMB jest zdecydowanie za ciemny (honey) więc nie próbowałam na razie.
Właścicielka Matique chwaliła tez podkład tej nowej firmy kuomaye, czy jakoś tak, ale niestety ta firma nie ma próbek podkładów - pisała mi jednak, że to chyba najbardziej kryjący podkład w ich ofercie.

A która maska Cię zainteresowała? Bo ja się czaje na balm balm...
Widziałam je i fajnie wyglądają.Szkoda,że próbek nie mają

Anula czyżby ta sama nas zainteresowała?
http://www.matique.pl/pl/balm-balm-o...skusa_483.html

anakazar jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości