Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 23:11   #2311
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A gdzie to można kupić??


U nas chyba tylko w estyl sa te kosmetyki dostepne, ewentualnie w zagranicznych sklepach
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:19   #2312
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja nie narzekam na nowe wloski, zeby nie zaczely wypadac, ale moglyby byc nieco mniej niesforne Na wypadanie wlosow polecaja olejki ajurwedyjskie - amle, sese, heenare itd

Apropo blotka syberyjskiego, ktore chwalilas, to czy masz porownanie z blotkiem z Morza Martwego?
Amle i sese przerobiłam
Nie mam niestety porównania, nie uzywałam błota z mm (miałam je tylko wmydle, ale to nie to samo)

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27439994]Ja mam jakoś opory przed octem, ale jest bardzo dobry dla włosów, bo przez swój kwaśny odczyn pomaga zamykać łuski włosa, a włosy z zamkniętymi łuskami są zdrowsze, nie łamią się i są błyszczące. Kurcze, chyba sama się zmuszę do tego zabiegu...[/QUOTE]
No ja właśnie tak sie zmusiałam parę razy i sie wzięłam i zniechęciłam... dużo z tym zamieszania, ja włosy rano myje, przed pracą, więc każda minuta ważna, a te płukanki trochę go zajmują
Ale uważam, że wart, bo włosy były fajne bardzo. A doznania zapachowe....bezcenne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ojej, no dziękuję Ci bardzo, ale ja jestem kompletnie teraz splukana, poza tym zamierzam trzymać się swojego postanowienia, że do końca lata niczego już nie kupię, co mi sie akurat nie skończy
Ale kusisz Okrutnico, nie daruję Ci tego Niby taka, mila, uczynna i pomocna, ale ja już dobrze znam ten ton i widzę te cyber maślane oczka, żeby mnie znowu namówić na zakupy. Akyż Diablica
Człowiek z sercem na dłoni i co z tego ma? Groźby!!! I wyzwiska!!:hahaha :
Cyber maślane oczy??? Korah, jak słowo daje, skąd Ty takie teksty bierzesz..... dobrze, że makijaz juz zmyłam, to przynajmniej tym razem sie nie rozmazałam rycząc.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:24   #2313
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No niestety, nie widziałam magicznego segrgatora
Ale dobrze, że jesteś, bo mamy do pogadania kochana
Ty wiesz co ja dzisiaj przez ciebie odwaliłam za numer? Dzwonie do sephory, grzecznie sie witam i mówię do pani, ze "chciałam ja prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu w magicznym segregatorze"......
Długa chwila milczenia dała mi do myslenia i wyjasniłam o co mi chodzi, ale caameroon Ty wiesz jak trudno sie rozmawia zanosząc sie od smiechu???

Dzięki dziewczyny okropnie mnie cieszą te zdobycze mineral flowers
Wizazanki wykupiły - dzisiaj dokupiłam krem na noc dla mieszanej (ostatnie 2 były!) i żel do mycia twarzy (reszta jest "wczorajsza"). Dzisiaj dla mieszanej już nic nie było z kremów na dzień (a wczoraj były chyba ze 4 na dzień jeszcze) i chyba tylko ze 2 sztuki dla suchej (te zielone).

Tak, tak, nad sklepem zaczne się powaznie zastanawiać...Dowcipnisie Wy
Melduje się
anula, popłakałam się przez Ciebie! Już sobie to wyobrażam: dzień dobry, chciałam prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu firmy Mineral Flowers w państwa magicznym segregatorze..." I teraz już wszyscy będą wiedzieć o magicznym segregatorze a przynajmniej wszyscy pracownicy tej Sephory

Ciężko się rozmawia, ciężko.. ale dałaś radę, dzielna Dziewczyna

Jeśli się jednak zdecydujesz na otwarcie sklepu, będę Twoją pierwszą klientką

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A gdzie to można kupić??



Kupiłam na allegro bo cena była najniższa. Opisze wrażenia
Tutaj można kupić kosmetyki tej formy: http://estyl.pl/kosmetyki-organiczne...do-wlosow.html Są dość drogie ale podobno rewelacyjne.

Na tym allegro to chyba jest wszystko Czekam na relację
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:27   #2314
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak to się miesza? Tak na oko czy masz jakiś przepis? Masła się podgrzewa żeby je stopić i wymieszać z olejem? Ja to w mieszaniu niestety jestem zielona. Nawet glinki takiej w proszku nie umiem przygotować żeby miała zadowalająca konsystencje i dlatego kupuje w tubce ale te masła z olejem to chętnie bym wypróbowała


Moje hity to:
Żel do mycia twarzy z Lavera z melisy i malwy
Szampon Yes to carrots,(czaje sie jeszcze na Yes to cucumber)
Szampon Alterra nabłyszcający
OdzywkaFaith in nature aloesowa (tylko jak już kiedyś wspominałam stosuje ją bez spłukiwania w ilości kropelkowej na mokre włosy)
Emulsja nawilżająca Dr. Hauschka
Puder jedwaby Dr.Hauschka
Mascara czarna Dr.Hauschka

Masla należy stopić na parze lub w kąpieli wodnej. wrzucić kawalki masel do miseczki np szklanej i tą miseczke do garnka z gorącą wodą wlożyć, topić powoli, nawet godzinę, co chwila wymieniając wodę na gorącą lub podgrzewając, uważać żeby nie przegrzać. Temp topnienia nie powinna przekraczać 45*C, czyli woda może byc gorąca, ale nie wrząca. Można w mikrofali, ale ja nie posiadam i też nie wiem jak to jest z tym w praktyce. Po dokladnym stopieniu należy wymieszać mieszankę dokladnie i po ostudzeniu dodać plynne oleje. Proporcje sama ustalasz, trzeba wyczuć konsystencje, warto robić male porcje, nie mieszać wszystkiego na raz, żeby można bylo potem poprawić, dodać czy odjać jakiś skladnik następnym razem. Kiedy maslo jest już zimne, ale jeszcze nie zastyglo, mozna dodac 4-5 kropli olejku eterycznego, np pomarańczowego, potem przelac zawartosć do sloiczka np po kremie, zamknać i wsadzić do lodówki na 24h.
Z mojego doświadczenia polecam robić mieszanki na bazie shea, najlepiej nawilża, na drugim miejscu dodać kokos lub kakaowe. Jeśli jednak chcesz, aby to bylo plynne, to jako bazę zastosuj plynny olej, np, slonecznikowy, macadamia czy oliwę. Pamiętaj, że niektóre oleje i masla nierafinowane strasznie śmierdzą, więc czasem warto kupić mniej wartościowy skladnik rafinowany, niż sie męczyc z zapachem nierafinowanego (shea, oliwa, avocado, laurowy przynajmniej dla mnie okropnie śmierdzą, lepiej kupić rafinowane)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:35   #2315
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzięki Dziewczyny za kciukasy, istnieje szansa, że się do niedzieli wyrobię
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To chodzi o tą w proszku?
Jeśli tak to się z Anulą czaimy na nią.Tyle tylko,że ona jest strsznie malutka,bo ma 40g-a inne też fajne w tej cenie mają aż 300-380g to nie wiem czy brać takie maleństwo.
Mnie też się ta maseczka podoba, ale tak jak Was cena mnie trochę ostudziła
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dokładnie! Baby są sprytniejsze. Teraz urabiam go żeby pozwolił sobie wmasować w skórę głowy oliwę z oliwek z cytryną, bo pomaga podobno na łupież ale na razie protestuje. Co ja bym dała żeby ktoś mi wmasowywał odzywki i inne dziadostwa we włosy, toż to sama przyjemność
A nie mogłabyś do mnie przyjechać mi powmasowywac?
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
Sicilia zdaje się miała jakieś próbki JMO i była zachwycona.. no ale te ceny
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No niestety, nie widziałam magicznego segrgatora
Ale dobrze, że jesteś, bo mamy do pogadania kochana
Ty wiesz co ja dzisiaj przez ciebie odwaliłam za numer? Dzwonie do sephory, grzecznie sie witam i mówię do pani, ze "chciałam ja prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu w magicznym segregatorze"......

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Moje hity to:
Żel do mycia twarzy z Lavera z melisy i malwy
Szampon Yes to carrots,(czaje sie jeszcze na Yes to cucumber)
Szampon Alterra nabłyszcający
OdzywkaFaith in nature aloesowa (tylko jak już kiedyś wspominałam stosuje ją bez spłukiwania w ilości kropelkowej na mokre włosy)
Emulsja nawilżająca Dr. Hauschka
Puder jedwaby Dr.Hauschka
Mascara czarna Dr.Hauschka
Czeka na mnie ten szampon w szafce jeszccze nieotwarty, ale mówisz dobry jest? Przyłączam się do Paranoi, napisz coś więcej

Dziewczyny od zamówienia z Natuderm Botanics, napiszcie jak wrażenia z kosmetyków?
Ja stosuję ten krem oczyszczający od paru dni i w sumie póki co się sprawdza, choć ta konsystencja trochę dziwna, glutowata, gliceryna zaraz na drugim chyba miejscu w składzie, ale daje radę
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:39   #2316
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Sicilia zdaje się miała jakieś próbki JMO i była zachwycona.. no ale te ceny


Wiedzialam, ze jak napisze o tych kosmetykach na tym watku, to w koncu cos bede musiala kupic, bo nie wytrzymam kuszenia. Potrzebowalam wsparcia i zachety, wiec teraz tylko czekam na Sicilie,a potem klikam
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:57   #2317
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27440109]A ja się czaję na te Jesy wszystkie.
Opowiedz coś o tym szamponie.
[/QUOTE]

Wielka butelka więc i cena tak nie boli (chociaż jak sprawdzałam to na stronie podane 8.99 euro czyli gdzieś 35 zł a nie 65 jak w Sephorze )
Pieni się dobrze więc wydajny
Zapach wg mnie śliczny
Mam wrażenie że z przetestowanych eko szamponów włosy są po nim najlepiej umyte
Czasem potrafi tak splątać włosy że bez odzywki się nie obejdzie ale zazwyczaj mogę odzywki nie wcierać
Ja jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tutaj można kupić kosmetyki tej formy: http://estyl.pl/kosmetyki-organiczne...do-wlosow.html Są dość drogie ale podobno rewelacyjne.

Na tym allegro to chyba jest wszystko Czekam na relację
Ojojoj drogie. Chyba nie powinnam przesadzać. Nie zaglądam tam więcej

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A nie mogłabyś do mnie przyjechać mi powmasowywac?
Z przyjemnością a Ty poprawisz i przeredagujesz moja prace inżynierska OK?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 00:08   #2318
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Melduje się
anula, popłakałam się przez Ciebie! Już sobie to wyobrażam: dzień dobry, chciałam prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu firmy Mineral Flowers w państwa magicznym segregatorze..." I teraz już wszyscy będą wiedzieć o magicznym segregatorze a przynajmniej wszyscy pracownicy tej Sephory

Ciężko się rozmawia, ciężko.. ale dałaś radę, dzielna Dziewczyna

Jeśli się jednak zdecydujesz na otwarcie sklepu, będę Twoją pierwszą klientką
Hahahahaaa....
Już dawno nie miałam takiej cegły z twarzy jak dzisiaj wchodząc do sephory po odłożone dla mnie kosmetyki, po mej zajefajnej rozmowie z ekspedientką....Bo oczywiście to własnie ta pani, z która rozmawiałam dawała mi kosmetyki i nabijała je na kasę...Nie ma to jak zrobic z siebie debila
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:30   #2319
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Wielka butelka więc i cena tak nie boli (chociaż jak sprawdzałam to na stronie podane 8.99 euro czyli gdzieś 35 zł a nie 65 jak w Sephorze )
Pieni się dobrze więc wydajny
Zapach wg mnie śliczny
Mam wrażenie że z przetestowanych eko szamponów włosy są po nim najlepiej umyte
Czasem potrafi tak splątać włosy że bez odzywki się nie obejdzie ale zazwyczaj mogę odzywki nie wcierać
Ja jestem zachwycona

Dzięki.
W Sephorze 65zł? W ogóle kogoś stać na taki szampon?
Z feelunique.com możesz sobie sprowadzić z darmową przesyłką.

Ja zawsze po szamponie nakładam odżywkę do spłukiwania (moje ulubione to dr. organic Manuka Honey i Faith in Nature z jojoba), zatem plątanie włosów wybaczam wszystkim szamponom.

Wrzucam go zatem na listę must have.


edit: na feelunique jest za 10.25 e - gdzie go widziałaś za 8.99e?

edit2: dziewczyny z włoskiego forum zakwestionowały go ze względu na propanediol http://forum.saicosatispalmi.org/viewtopic.php?t=9585&high light=carrots
, który znowu przez EWG uznawany jest za nieszkodliwy http://www.ewg.org/skindeep/ingredie...3/PROPANEDIOL/ (a człowiek nie ma wiedzy i musi się posiłkować opiniami innych).

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-06-11 o 00:41
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 00:44   #2320
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
Ja dostałam ostatnio próbkę odżywki tej firmy, niestety i na szczęście. Niestety, bo w przyszłym miesiącu będę kompletnie spłukana przez inwestycję we włosy. Na szczęście, bo sama nigdy bym nie odkryła tej firmy, przez te ceny nie zwracałam na nią uwagi. To pierwsza odżywka, która w moim przypadku okazała się cudem ( mam cieniutkie, puszące się włosy), a po niej nawet wilgotne powietrze nie było straszne moim włosom i absolutne zero obciążenia! Doznania podczas aplikacji bezcenne! Efekt był tak zauważalny, że nawet mama zaproponowała, że mnie dosponsoruje w tej sprawie i przy okazji jeszcze coś zamówimy - udało mi się ją przekonać do natury;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 05:22   #2321
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja dostałam ostatnio próbkę odżywki tej firmy, niestety i na szczęście. Niestety, bo w przyszłym miesiącu będę kompletnie spłukana przez inwestycję we włosy. Na szczęście, bo sama nigdy bym nie odkryła tej firmy, przez te ceny nie zwracałam na nią uwagi. To pierwsza odżywka, która w moim przypadku okazała się cudem ( mam cieniutkie, puszące się włosy), a po niej nawet wilgotne powietrze nie było straszne moim włosom i absolutne zero obciążenia! Doznania podczas aplikacji bezcenne! Efekt był tak zauważalny, że nawet mama zaproponowała, że mnie dosponsoruje w tej sprawie i przy okazji jeszcze coś zamówimy - udało mi się ją przekonać do natury;-)
A jaka to konkretnie odżywka?

Oczywiście mi musiało wpaść w oko coś najdroższego

Dziewczyny;ja jeszcze w sprawie Biolandera: nie chcę moją historią nikogo zniechęcać! Mam nadzieję,że może do właścicieli dotrze jakoś niezadowolenie klientów,i wszystko w końcu obróci się na dobre
W spr. Biochemii i innych sklepów: mam taki patent,że zawsze staram się dobrać do zamówienia jeszcze inne osoby (z mojego miasta,inaczej to nie miałoby sensu i żadna oszczędność) Zachęcam!!! Warszawianki do wspólnych zamówień (dodatkowy walor integracyjny
Od razu jeszcze przy okazji oferuję,że w razie czego do sklepów warszawskich mogę osobiście podjechać i osobiście udać się na pocztę z zamówionym produktem [COLOR="Silver"](wiele sklepów ma zawyżone koszty wysyłki
Przetestowałam na lakierach do paznokci
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 06:27   #2322
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny może Was zainteresuje, dostałam newslettera od kosmetyków natury, że w ten weekend jak się kupi za co najmniej 120 zł to jest rabat 10% i kula do kąpieli gratisowo.
Założę się, że kula będzie ze Starej Mydlarni, a to żadna naturalna pielęgnacja. W ogóle nie wiem czemu oni ze SM mają produkty.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:42   #2323
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ja dostałam ostatnio próbkę odżywki tej firmy, niestety i na szczęście. Niestety, bo w przyszłym miesiącu będę kompletnie spłukana przez inwestycję we włosy. Na szczęście, bo sama nigdy bym nie odkryła tej firmy, przez te ceny nie zwracałam na nią uwagi. To pierwsza odżywka, która w moim przypadku okazała się cudem ( mam cieniutkie, puszące się włosy), a po niej nawet wilgotne powietrze nie było straszne moim włosom i absolutne zero obciążenia! Doznania podczas aplikacji bezcenne! Efekt był tak zauważalny, że nawet mama zaproponowała, że mnie dosponsoruje w tej sprawie i przy okazji jeszcze coś zamówimy - udało mi się ją przekonać do natury;-)
No i mas, wiedzialalam, ze tak bedzie A ktora odzywke masz na mysli? ta z hibiskusem i miodkiem?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:52   #2324
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny ja próbowałam tej z lawendą i avocado. Przyznam, że to co wam wpadło w oko mnie też kusi szczególnie to cacko na objętość Ale jak będę kupować, to najpierw to co wypróbowałam - bo mam pewność, że w moim przypadku będzie super. Najchętniej kupiłabym całą serię, ale ta odżywka i tak pochłonie połowę mojego miesięcznego budżetu na kosmetyki;-)

Ciekawi mnie jeszcze czy produkty do twarzy są tak świetne jak te do włosów.

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-06-11 o 08:54
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:55   #2325
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny może Was zainteresuje, dostałam newslettera od kosmetyków natury, że w ten weekend jak się kupi za co najmniej 120 zł to jest rabat 10% i kula do kąpieli gratisowo.
kurde ja to mam pecha dopiero co złożyma wczoraj u nich zamówienie a tu taka promocja... ale chyba jeszcze cos domówie moze uda się polaczyc w jedno zamówienie rabat na całośc jak myślicie?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś naturalnej, dobrej odżywki/maski do włosów. Temat jest trochę długi, więc nie chciało mi się całego czytać ^^ Możecie mi coś polecić?

moze taką w rozpylaczu nawilżającą z Logony? nie wiem jakie masz włosy
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:08   #2326
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja próbowałam tej z lawendą i avocado. Przyznam, że to co wam wpadło w oko mnie też kusi szczególnie to cacko na objętość Ale jak będę kupować, to najpierw to co wypróbowałam - bo mam pewność, że w moim przypadku będzie super. Najchętniej kupiłabym całą serię, ale ta odżywka i tak pochłonie połowę mojego miesięcznego budżetu na kosmetyki;-)

Ciekawi mnie jeszcze czy produkty do twarzy są tak świetne jak te do włosów.
A pachnie lawenda? Kocham lawende I jakie masz wloski?
Ja na poczatek zastanawiam sie nad zakupem odzywki i czegosc do twarzy. Jesli chodzi o odzywke, to zastanawiam sie ktora wybrac, jest ich kilka, a moje wlosy niestety bardzo suche na dlugosci, ale skalp latwo przeciazyc. Do twarzy kusza mnie sera
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:09   #2327
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

W Matique pojawiła się marka Marilou Bio Dodatkowo, jeśli do niedzieli kupimy ich 2 produkty, trzeci wybierzemy sobie gratis Ktoś chętny ?
A ja dopiero dzisiaj odkryłam te znakomite wieści na swojej poczcie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wow! Ale newsa zarzuciłaś
z marilou polecam peeling, jak ktos lubi takie codzienne i delikatniejsze.
Pelling będzie mój
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Tak o tą chodzi. Wcześniej nie zwróciłam uwagi że jest taka mała, chyba troszkę ostudziłaś mój zapał, ale to dobrze!



No wiesz,ale skoro ona taka fajna
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochane Jesli chodzi o oleje, to stosowalam monoi i jojoba, ale jakos nie daja rady, moze rzeczywiscie skusze sie na jakas mieszanke z ziolkami. A te domowe sposoby tez ciekawe, na pewno wyprobuje. Wlasnie czytam sobie o tej nafcie. I chyba zakupie ta plukanke przy nastepnym zamowieniu na mazidlach. Ostatnio dlugo na nia czekalam, w koncu zlozylam zamowienie i pojawila sie kilka dni pozniej
W ogole odkad rzucilam prostownice i sie nie farbuje, to wyrasta mi mnostwo baby hair i pieja mi do gory na wszystkie strony A ja tak lubie miec na glowie porzadek
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
Ja po porodzie straciłam mnóstwo włosów,leciały strasznie-choć jak macałam kitkę to ciągle była taka sama.I w końcu cała linia czoła zrobiła się w baby hair-wyglądałam jak debilka,która sama sobię obcięła grzywkę przy czubku głowyale teraz już jest ok,włosy rosną jak szalone.A na nafte uważaj,nie wolno jej trzymać na włosach dłużej niż 10 min.bo wysuszy mocno włosy.Pilnuj tych 10 min,a warto wypróbować ją,bo działa cuda.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



anakazar jak się u Ciebie sprawuje dabur vatika? On jest do ciemnych włosów? Czy coś pomyliłam?
Próbowałam już różnych-swojego czasu dzielnie dawałam zarabiać helfy.pl i tylko tak się pokochałam z vatikąOstatnio za często ją stosowałam i miałam efekt odwortny,bo włosy były nie tak ładne jak zawsze.Zrobiłam miesięczną przerwę,nałożyłam ją w czwartek i cud,miód i orzeszki:love :Ja mam hopla na punkcie swoich włosów,ciągle robię jakieś domowe maski,nakładam oleje i są skromnie mówiąc bardzo ładne
Nie wiem czy ona tylko do ciemnych
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

No niestety, nie widziałam magicznego segrgatora
Ale dobrze, że jesteś, bo mamy do pogadania kochana
Ty wiesz co ja dzisiaj przez ciebie odwaliłam za numer? Dzwonie do sephory, grzecznie sie witam i mówię do pani, ze "chciałam ja prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu w magicznym segregatorze"......
Długa chwila milczenia dała mi do myslenia i wyjasniłam o co mi chodzi, ale caameroon Ty wiesz jak trudno sie rozmawia zanosząc sie od smiechu???


Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Moje hity to:
Żel do mycia twarzy z Lavera z melisy i malwy
Szampon Yes to carrots,(czaje sie jeszcze na Yes to cucumber)
Szampon Alterra nabłyszcający
OdzywkaFaith in nature aloesowa (tylko jak już kiedyś wspominałam stosuje ją bez spłukiwania w ilości kropelkowej na mokre włosy)
Emulsja nawilżająca Dr. Hauschka
Puder jedwaby Dr.Hauschka
Mascara czarna Dr.Hauschka
Tak mnie Hauschka korci,że muszę coś od niego mieć-tylko poczekam,aż będę miała mniej kosmetyków
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:21   #2328
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
A pachnie lawenda? Kocham lawende I jakie masz wloski?
Ja na poczatek zastanawiam sie nad zakupem odzywki i czegosc do twarzy. Jesli chodzi o odzywke, to zastanawiam sie ktora wybrac, jest ich kilka, a moje wlosy niestety bardzo suche na dlugosci, ale skalp latwo przeciazyc. Do twarzy kusza mnie sera
Lawenda pachnie taką lawendą że hej! Też kocham lawendę i ta lawenda absolutnie zniewala, choć nie wydaje mi się żeby zapach utrzymywał się na włosach - co mi nie pszeszkadza, bo kocham też perfumy;-)

Włosy mam najbrzydsze z możliwych, mega cieniutkie, z tendencją do kręcenia (po tej odżywce bardziej się kręcą), puszące się z byle powodu. Dodatkowo są suche z natury, przez co wiecznie wyglądają na zniszczone, choć odkąd nie farbuję, nie prostuję i nie suszę jest dużo lepiej (już fryzjerzy nie mówią: ojej ale ma pani zniszczone włosy) i nawet jak idę podciąć końce, to mówią że końce są ok. Ogólnie włosy to mój najsłabszy punkt. Po tej odżywce włosów jest jakby więcej, to pierwsza odżywka, która mi ich nie obciążyła, a jednocześnie podkreśliła loki.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:51   #2329
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witamy więc w Klubie Różowych Ciap
TZ zaglądał mi przez ramię i przeczytał Twoją wypowiedź o kolorze różu - padło więc typowo męskie pytanie: a to róż nie jest różowy???



do moich zbiorów dołączyło mleczko do ciała Alterry i jestem
zachwycona może nie ma idealnej konsystencji i trochę
topornie się wciera, ale i tak jest cudowne, skóra jest miękka,
gładka i nawilżona
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 10:11   #2330
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tak kusicie tymi odżywkami John Masters Organic. Niedobre baby Z chęcią bym przetestowała coś na zwiększenie objętości. Nie ma możliwości dostać od nich próbki?

Czy ktoś wie gdzie jest mój olej z kocanki Wczoraj się nim smarowałam a dzisiaj przepadł jak kamień w wodę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:17   #2331
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Tak kusicie tymi odżywkami John Masters Organic. Niedobre baby Z chęcią bym przetestowała coś na zwiększenie objętości. Nie ma możliwości dostać od nich próbki?

Czy ktoś wie gdzie jest mój olej z kocanki Wczoraj się nim smarowałam a dzisiaj przepadł jak kamień w wodę
A ja się chyba przejadę do tego estyle wprawdzie to kawałek ode mnie,ale jeszcze przez parę dni będę w Wawie... Obmacam wszystko na miejscu,na pewno nie wyjdę z pustymi rękami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:19   #2332
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zależy jakie masz wlosy, ja mam dlugie i gęste i ostatnio odkrylam odżywkę z granatem Alterra, do kupienia tylko w rossmannie. Dla mnie jest idealna.
Cytat:
Napisane przez madziunia_ Pokaż wiadomość
moze taką w rozpylaczu nawilżającą z Logony? nie wiem jakie masz włosy

Suche, puszące się, bardzo gęste, do ramion, prostowane prostownicą : D Chciałabym je trochę nawilżyć i dodać blasku.

Poszukam tych odżywek : ) Próbuję trochę ogarnąć ten temat, bo bardzo mnie interesują naturalne kosmetyki. No i w czwartek komers, trzeba się za siebie zabrać -.-
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:19   #2333
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja się chyba przejadę do tego estyle wprawdzie to kawałek ode mnie,ale jeszcze przez parę dni będę w Wawie... Obmacam wszystko na miejscu,na pewno nie wyjdę z pustymi rękami
To koniecznie zdaj relacje
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:28   #2334
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niektóre minerały lubią być spryskane wodą termalną a potem delikatnie przystemplować wacikiem i efekt pudrowy całkiem zniknie
Ważny też jest krem na który kładziesz minerały.Ja czasem jestem obklejona(łeeeee)jak krem się dobrze nie wchłonieno i primer jest ważny
a jaką termalkę polecacie?
EDM ma primery ?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pędzle trzeba myc codziennie? dziewczyny, litości, ja taki leń jestem... No jakbym wiedziała, że tyle roboty będe miała przez minerały to bym się za nie brała
raz w tygodniu
Babydream jest świetny do mycia pędzli.

vea7
super zbiór

Naturderm jest jeszcze dostepny w Naturze..?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:44   #2335
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27440642]Dzięki.
W Sephorze 65zł? W ogóle kogoś stać na taki szampon?
Z feelunique.com możesz sobie sprowadzić z darmową przesyłką.

Ja zawsze po szamponie nakładam odżywkę do spłukiwania (moje ulubione to dr. organic Manuka Honey i Faith in Nature z jojoba), zatem plątanie włosów wybaczam wszystkim szamponom.
Wrzucam go zatem na listę must have.


edit: na feelunique jest za 10.25 e - gdzie go widziałaś za 8.99e?

edit2: dziewczyny z włoskiego forum zakwestionowały go ze względu na propanediol http://forum.saicosatispalmi.org/viewtopic.php?t=9585&high light=carrots
, który znowu przez EWG uznawany jest za nieszkodliwy http://www.ewg.org/skindeep/ingredie...3/PROPANEDIOL/ (a człowiek nie ma wiedzy i musi się posiłkować opiniami innych).
[/QUOTE]
ja właśnie od jakiegoś czasu jestem na nia napalona strasznie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Tak kusicie tymi odżywkami John Masters Organic. Niedobre baby Z chęcią bym przetestowała coś na zwiększenie objętości. Nie ma możliwości dostać od nich próbki?

Czy ktoś wie gdzie jest mój olej z kocanki Wczoraj się nim smarowałam a dzisiaj przepadł jak kamień w wodę
Ale minarobiłyście smaka
to był Twój olej???? OOps......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:46   #2336
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Matko!!!
Patrzę w lustro i nie jestem w stanie wpasować swojej w paszczy w którąś z tych formatek
Mam po prostu głupi ryj!

A na potrzeby używania różu uznam, ze mam twarz owalną, idealna , która nie potrzebuje korygowania, bo i tak nie potrafiłabym jej kształtu skorygować!!
ja tak samo... mozemy przyjąć, że mamy 'typ mieszany'


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wiem, wiem, czytałam, że też nie podpasowała Moje na szczęście to też miniaturka - w ogóle pomysł z mini produktami jest wg. mnie bardzo trafiony Można sobie spokojnie popróbować, a ani fortuny się nie wydaje, ani potem nie zostaje z dużym opkakowaniem czegoś niefajnego.
też miałam miniaturkę tej Alterry z aloesem i używałam
do wieczornego mycia twarzy ze szmatką bambusową.
nie wspominam tego źle, ale teraz zamówiłam do oczyszczania
Aubrey O.

na swoją listę zakupów dodaję puder perłowy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:55   #2337
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja się chyba przejadę do tego estyle wprawdzie to kawałek ode mnie,ale jeszcze przez parę dni będę w Wawie... Obmacam wszystko na miejscu,na pewno nie wyjdę z pustymi rękami
O jak będziesz w ich sklepie to zdaj relacje czy ceny nie są wyższe od tych na stronie
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:58   #2338
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny od zamówienia z Natuderm Botanics, napiszcie jak wrażenia z kosmetyków?
Ja stosuję ten krem oczyszczający od paru dni i w sumie póki co się sprawdza, choć ta konsystencja trochę dziwna, glutowata, gliceryna zaraz na drugim chyba miejscu w składzie, ale daje radę
Mnie chyba zaczął zapychać ten krem... a szkoda bo bardzo go lubię. Także uważaj i obserwuj buźkę

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a jaką termalkę polecacie?
EDM ma primery ?


raz w tygodniu
Babydream jest świetny do mycia pędzli.

vea7
super zbiór

Naturderm jest jeszcze dostepny w Naturze..?
Też myję pędzle, (a raczej pędzel, bo odkąd mam flat top to użwaym go do primera, pudru i bronzera) raz w tygodniu szmponem BD świetnie się sprawdza.
A NB już nie ma... bardzo szybko się rozeszły te kosmetyki w Naturach...

Kochane, pomóżcie zdecydować co lepiej kupić: ARGILES DU SOLEIL Maseczka z Błota Syberyjskiego czy N&B Maska z ekstraktem Neem?

Anula, a jak córcia i rozstępy? Są już jakieś efekty?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:04   #2339
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mnie chyba zaczął zapychać ten krem... a szkoda bo bardzo go lubię. Także uważaj i obserwuj buźkę



Też myję pędzle, (a raczej pędzel, bo odkąd mam flat top to użwaym go do primera, pudru i bronzera) raz w tygodniu szmponem BD świetnie się sprawdza.
A NB już nie ma... bardzo szybko się rozeszły te kosmetyki w Naturach...
używasz brązera mineralnego?
ja mam zwykły, z Sensique, ale lubię efekt który daje
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:07   #2340
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie zdecydować co lepiej kupić: ARGILES DU SOLEIL Maseczka z Błota Syberyjskiego czy N&B Maska z ekstraktem Neem?

Anula, a jak córcia i rozstępy? Są już jakieś efekty?
Ja mam z błotem syberyjskim i jestem zadowolona, niestety z neem nie uzywałam.

Dzięki za pamięć Młoda smaruje sie na noc olejem z róży a na dzień lotionem na rozstępy BD. Powiem tak - nowych nie przybywa na całe szczęście, co do tych co juz były, to trzeba pewnie jeszcze poczekać na działanie, ale napewno nie wygladają gorzej!! Jestem bardzo dobrej myśli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.