Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-14, 15:10   #2701
kotwilka
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kotwilka pękła,pękłaa ze mnie się śmiałaś
A mów no szybciutko przez co złamałaś się?

Caameroon hello jak Ci ze świadomością,że zostałaś samiuteńka na placu boju?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciiii. Nic jej nie powiemy Pokazuj!!
Aparat się zepsuł, to tylko napisze: kupiłam miniaturkę żelu pod prysznic Alterra i chusteczki o demakijażu też Alterra, Sekretny je niedawno pokazywała
Zapłaciłam niecałe 7 zotych, to tyle co nic, do odwyku się nie liczy
Cytat:
A drogo bierzesz za godzinę ?
Dopiero wtedy pokażesz?
Bądź człowiek, pokaz teraz, na zachętę
Ja widziałam kilka firm na biolanderze - całkiem ich tam sporo i fajnie wyglądają, ale kurcze w ciemno sie nie zdecyduję, bo mam problemy z zapachami - po wielu mnie łep na....wala

Tak, pomogłyście powiedziałabym skutecznie, bo juz kupiłam na allegro
Wzięlam zestaw sunshade, bo ecotools byla jedna sztuka i nie taki jak potrzebuję. Jeszcze raz dzięki!
I wzięłam jednak kilka próbek podkładów, bo muszemieszać dwa kolory a nie chcę teraz wydawać 2x38zł na dwa podkłady.... Wzięłam sobie 6 próbek za niecałe 20zł, wymieszam i na jakiś czas starczy akurat będzie czas na podjęcie ostatecznej decyzji.
Ecotools opłaca się kupować tylko na iherb.com i to najlepiej z kodem zniżkowym (na bogach niektóre dziewczyny podają).
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna,że biała glinka mnie pali po kwasach wcześniej identycznie mnie paliła inna glinka,ale zaeksperymentowałam i po odstawieniu kwasów już nie piekła. Wtedy używałam Diacnealu chyba.
Teraz tylko toniki z BU,ale tylko na twarz i twarz mnie pali a dekolt już wcale Za to dekolt po glince Może wstawić fotkę ?

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Ja Allegro nie ufam, wolę sklepy internetowe : ) Znalazłam tutaj do kupienia: http://wizazysci.sklep.pl/index.php?cPath=18, ale niestety nie ma ich w komplecie. Być może zamówię osobno...
to jest ta sama firma na allegro i na tej stronie, a na allegro mają taniej, takze z powodzeniem możesz zamawiać, uczciwi są

kotwilka jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:18   #2702
akaidoku
Raczkowanie

Dzięki annula, kotwilka, pewnie skorzystam z tego sklepu na allegro : D Przydadzą się dobre pędzle.
A miękkie chociaż są ? c:
akaidoku jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:19   #2703
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dzięki annula, kotwilka, pewnie skorzystam z tego sklepu na allegro : D Przydadzą się dobre pędzle.
A miękkie chociaż są ? c:
Bardzo miękkie
Klolcia jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:21   #2704
akaidoku
Raczkowanie

To kupuję. Tylko trochę pomydlę mamie oczy
akaidoku jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:26   #2705
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Bo ja sobie kupiłam dwie malutkie rzeczy, ale się wstydzę pokazać, bo mnie Caameroon wyrzuci z klubu odwykowego
Aaaa nie!! Kotwilko, tylko nie Ty! Nie opuszczaj mnie Ja nie chce zostać sama

Cytat:
Kotwilka pękła,pękłaa ze mnie się śmiałaś
A mów no szybciutko przez co złamałaś się?

Caameroon hello jak Ci ze świadomością,że zostałaś samiuteńka na placu boju?
Jest mi z tym bardzo źle Czuje, że przez Was i ja niedługo odstąpię od odwyku No Kotwilko, to pokazuj co tam nakupowałaś Grzesznico jedna

Cytat:
Ciiii. Nic jej nie powiemy Pokazuj!!
Cameron już wie.. Przed Cameron nic się nie ukryje

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Przyszla do mnie paczka z BU

wlasnie sobie umylam buzie, i posmarowalam zel + olejek tamanu, dziwnie mi
Słyszałam o tym olejku dobre rzeczy.. też mi chodzi po głowie.. powiesz jak się sprawuje ?

Cytat:
Uprzejmie donoszę, że na allegro ponownie sie pojawiły próbki podkładów lumiere
Anula dzięki, to ja lecę wybierać kolor.. ale to tylko próbki więc się nie liczy, mój odwyk dalej trwa Tylko jak to było z tymi odcieniami nie wpadającymi w róż, hmm.. zazdroszczę Ci Anula, że trafiłaś już na swoje odcienie

Cytat:
Napisane przez paranoja Pokaż wiadomość
W czasie sesji zawsze miałam wszystko ładnie poprane, poprasowane, pokój wysprzątany, nawet okna trzeba było umyć i lodówkę i to akurat tak jakoś w czasie sesji. Jakbym miała ogródek, to pewnie wtedy brałabym się za pielenie, a jak pole, to pewnie orałabym od rana do nocy.
Jakbym czytała o sobie Jak już wszystkie rzeczy zrobiłam, te konieczne i zupełnie nadprogramowe to brałam się za nauke.. teraz mi trochę minęło

Cytat:
No ale oprócz tych, co pokazałaś maja jeszcze kilka innych firm mnie pociągaja honore des pres

dzięki, ja tez mam z edm i pixie.
ale skoro dziewczyny każą mi je prać, to martwie się jak to bedzie szło.... muszę mieć na zapas, bo ciężko się za to pranie przybrać
wzięłam komplet 3 szt mineral sunshade (chyba te co caameroon ma) kabuki mały, duży i flacik
Tak, tak ja też niedawno nabyłam ten zestaw Sprzedawca na all jak dla mnie rewelacyjny A mały kabuki jest naaaprawdę mały

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Aparat się zepsuł, to tylko napisze: kupiłam miniaturkę żelu pod prysznic Alterra i chusteczki o demakijażu też Alterra, Sekretny je niedawno pokazywała
Zapłaciłam niecałe 7 zotych, to tyle co nic, do odwyku się nie liczy
Aa jak 7 złotych, to przymkniemy oko Klub zatem jest jak najbardziej nadal 2-osobowy

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:31   #2706
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Aaaa nie!! Kotwilko, tylko nie Ty! Nie opuszczaj mnie Ja nie chce zostać sama

Cameron już wie.. Przed Cameron nic się nie ukryje

Anula dzięki, to ja lecę wybierać kolor.. ale to tylko próbki więc się nie liczy, mój odwyk dalej trwa Tylko jak to było z tymi odcieniami nie wpadającymi w róż, hmm.. zazdroszczę Ci Anula, że trafiłaś już na swoje odcienie

Ja do Ciebie dołączę.......

uuuu... wielki brat patrzy

Kolory bez różu to golden (dla mnie w sam raz - mieszam light golden z light medium golden), warm (zależy jaka formuła, niektóre ok, musisz przetestować), beige najmniej mi pasowały, Kotwilka polecała neutral.
Generalnie proponuje kupić w odcieniach light i medium light - bo chyba mamy podobne w ciemności ryjki
Stary 2011-06-14, 15:33   #2707
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Właśnie kończę różano-mleczny,a na lato wzięłam PHA
A ten migdał z bu to mam wrażenie,że w ogóle nic nie działa
Rozumiem że mówisz o serum 10%. Migdał potrzebuje troche wyższych stężeń do złuszczania, poniżej dziesięciu to chyba tylko nawilżania i utrzymywania cery w dobrym stanie możesz sie spodziewać, poza tym w tym serum jest dużo składników pielęgnujaych które osłabiają działanie kwasu, lepiej robić najprostsze toniki
Cytat:
Napisane przez mhm0808
Wybierz się do Quality w Blue Dziewczyny się znają na zapachach i potrafią coś dobrać - i tak jak na str. Missali podają,próbka po 7 zeta;nie wiem,jak teraz,ale jakiś czas temu,jak kupowałam, sprzedawali pakiety po 5 zapachów za 35 pln i te próbki takie całkiem całkiem są
Byłam tam ostatni raz w styczniu i pani mi powiedziała że skończyli ze sprzedawaniem pakietów, bo ludzie przychodzili i brali ciągle te same zapachy (pewnie któreś z tych droższych), wiec tylko próbki przy zakupach (dają dużo) i kupowanie przez neta wchodzi w gre. Myśle że nadal panie mogą dać za darmo do trzech małych próbek jak sie poprosi

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline  
Stary 2011-06-14, 15:43   #2708
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Ja do Ciebie dołączę.......

uuuu... wielki brat patrzy

Kolory bez różu to golden (dla mnie w sam raz - mieszam light golden z light medium golden), warm (zależy jaka formuła, niektóre ok, musisz przetestować), beige najmniej mi pasowały, Kotwilka polecała neutral.
Generalnie proponuje kupić w odcieniach light i medium light - bo chyba mamy podobne w ciemności ryjki
Ciebie nie mogę przyjąć bo byś mi cały klub zdemoralizowała kuszeniem

Raczej: wielka siostra patrzy, wielka siostra czuwa

Dziękuje Ci Kochana, że mi jeszcze raz wszystko streściłaś Twoja pomoc jest nieoceniona Podkład Lavery spisywał się nam tak samo więc możliwe, że kolorystycznie buźki mamy podobne Uff, zawsze to już jakaś wskazówka Będę się rozglądała za tymi odcieniami, jeszcze raz dzięki

caameroon jest offline  
Stary 2011-06-14, 17:47   #2709
Soph
Organizatorka

Cytat:

P.S. Czy któraś z Was korzysta może z netu (wizazu) w telefonie
mi się zdarzyło, ale nie jest to zbyt wygodne

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2011-06-14, 18:59   #2710
anula_ga
Zakorzenienie

Dziwczyny, stosowała któraś korund?
Służy do mikrodermabrazji.
Stary 2011-06-14, 19:14   #2711
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:

Pogadałam sobie dzisiaj z Panią od mydełek Tuli-ekspresowo odpowiada na pytania,miło bardzo i aż chcę się z babeczką pisać.No to jest obsługa!
Już się doczekać nie mogę ich twardych balsamów.
Też miałam okazję wymieniać mejle (okazało się, że przy składaniu zamówienia podałam adres akademika, w którym lada chwila mieszkać nie będę ). Szybko i miło odpisała, że nie ma sprawy ze zmianą adresu wysyłki. Podobnie przyjemny kontakt mejlowy jest z kolorowka.pl, od razu zakupy stają się przyjemniejsze
Stary 2011-06-14, 19:34   #2712
anula_ga
Zakorzenienie

Skoro chwalimy kontakty to i ja coś dorzucę
Wczoraj zamawiałam próbki johnmasters organic na ich polskiej stronie. Wysłałam zamówienie, zrobiłam przelew, a potem okazało się, że bardzo bym chciała jeszcze 4 próbki do tego zamówienia dołożyć. Wysłałam zapytanie, czy można. I dzisiaj z rana Pani mnie poinformowała, że oczywiście, że z dołożeniem próbek nie ma żadnego problemu i że to zrobią, a że wpłata do zamówienia została juz zaksięgowana to oni juz dzisiaj próbki wyslą, tylko proszą mnie o zrobienie dopłaty.
Niby nic, a cieszy
Stary 2011-06-14, 19:50   #2713
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Skoro chwalimy kontakty to i ja coś dorzucę
Wczoraj zamawiałam próbki johnmasters organic na ich polskiej stronie. Wysłałam zamówienie, zrobiłam przelew, a potem okazało się, że bardzo bym chciała jeszcze 4 próbki do tego zamówienia dołożyć. Wysłałam zapytanie, czy można. I dzisiaj z rana Pani mnie poinformowała, że oczywiście, że z dołożeniem próbek nie ma żadnego problemu i że to zrobią, a że wpłata do zamówienia została juz zaksięgowana to oni juz dzisiaj próbki wyslą, tylko proszą mnie o zrobienie dopłaty.
Niby nic, a cieszy
Rzeczywiście bardzo fajnie się zachowali a to ważne A co sobie u nich zamówiłaś ?

Anula na ile wystarcza Ci taka jedna próbka Lumiere?

caameroon jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:05   #2714
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Rzeczywiście bardzo fajnie się zachowali a to ważne A co sobie u nich zamówiłaś ?

Anula na ile wystarcza Ci taka jedna próbka Lumiere?
Zamówiłam próbko kosmetyków do włosów (wszystkie szampony oprócz tego do suchych i wszystkie odżywki), żelu złuszczającego, erum z zielona herbata, serum z wit.c, krem z morelą i krem z japońska mandarynką

Próbka lumiere na ile starcza? Powiem Ci jak juz którąś skończę
Używa sie mikroskopije ilości, więc myslę, że jedna starcza na kilkanaście razy conajmniej. Takie mam wrażenie, ale kurcze trudne pytanie mi zadałaś, bo ja muszę mieszać dwa kolory i to w różnych proporcjach.....Ale według mnie na kilkanaście razy napewno.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

A w jaką formułę celujesz?
Ja już sobie dzisiaj zamówiłam próbki - chciałam wziąć normalne opakowanie. ale musiałabym wziąć dwa, więc na razie wzięłam 6 próbek i je wymieszam i zakładam, że taka ilość mi na dłuuuugo starczy. Może jestem zbytnia optymistka, ale co tam - nadzieja nic nie kosztuje
Stary 2011-06-14, 20:20   #2715
Sicilia
Zadomowienie

kotwilka wspomniałaś o iherb... Czy miałaś problemy z przesyłką, tak jak dziewczyny pisały na wątku o tym sklepie? Bo ceny są wyjątkowo kuszące, tylko boję się zagubionej paczki, bo to istna rosyjska ruletka z tymi przesyłkami do Polski...

Skusiłyście mnie tymi próbkami John Masters i mam ochotę wykupić od razu pół sklepu. Najchętniej to bym poszła do firmowego salonu fryzjerskiego, tylko jakoś daleko ode mnie do NYC

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:22   #2716
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Anula, pisałaś (chyba) wczoraj o jakieś tam koleżance, co lubi używać tylko kosmetyków z górnej półki. Zaproponuj jej ten sklep. Ceny iście zaporowe: http://www.organicum.pl/

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:31   #2717
niczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
kotwilka wspomniałaś o iherb... Czy miałaś problemy z przesyłką, tak jak dziewczyny pisały na wątku o tym sklepie? Bo ceny są wyjątkowo kuszące, tylko boję się zagubionej paczki, bo to istna rosyjska ruletka z tymi przesyłkami do Polski...
Ja co prawda Kotwilką nie jestem, ale z iherb zamawiałam już, choć tylko jeden raz. Problem jedynie był w tym, że paczka szła dużo ponad miesiąc i już byłam pewna, że zaginęła. Ale mam jakieś obawy z zamawianiem ponownie.
niczka jest offline  
Stary 2011-06-14, 20:32   #2718
anula_ga
Zakorzenienie

Sicilia no ja właśnie wykupiłam prawie cały sklep.... na szczęście brałam w próbkach

Sekretny - niezły asortyment ale ceny mogłyby miec przecinek o jedno miejsce bliżej
Stary 2011-06-14, 21:02   #2719
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Zamówiłam próbko kosmetyków do włosów (wszystkie szampony oprócz tego do suchych i wszystkie odżywki), żelu złuszczającego, erum z zielona herbata, serum z wit.c, krem z morelą i krem z japońska mandarynką

Próbka lumiere na ile starcza? Powiem Ci jak juz którąś skończę
Używa sie mikroskopije ilości, więc myslę, że jedna starcza na kilkanaście razy conajmniej. Takie mam wrażenie, ale kurcze trudne pytanie mi zadałaś, bo ja muszę mieszać dwa kolory i to w różnych proporcjach.....Ale według mnie na kilkanaście razy napewno.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

A w jaką formułę celujesz?
Ja już sobie dzisiaj zamówiłam próbki - chciałam wziąć normalne opakowanie. ale musiałabym wziąć dwa, więc na razie wzięłam 6 próbek i je wymieszam i zakładam, że taka ilość mi na dłuuuugo starczy. Może jestem zbytnia optymistka, ale co tam - nadzieja nic nie kosztuje
Ah, to ja już się nie mogę doczekać aż do Ciebie dojdą te próbki i opowiesz nam o swoich pierwszych wrażeniach, a co dopiero Ty

A zamawiałaś może formułę VV? Bo dzisiaj ktoś ją kupił w ilości 6 Może to Ty Tak się właśnie zastanawiałam na ile razy wystarczy jednak próbka bo właśnie je zamówiłam i łącznie mnie troche kosztowały Ale jak mówisz, że wystarczy na kilkanaście razy to byłoby fajnie, zobaczymy Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zamówiłam formułę FF (mam nadzieję, że nie będzie dawała efektu maski), VV (w razie gdyby FF była za ciężka) i 1 na próbę Cashmere.. Mam nadzieje, że coś z tego mi podpasuję, od teraz żyje nadzieją

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:04
caameroon jest offline  
Stary 2011-06-14, 21:51   #2720
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

P rzeczytałam caaały Wasz dzień i uśmiałam się jak zwykle.
Do tych nieszczęśliwych na odwyku to i ja dołączę, niestety
A teraz to tylko film i spać, ganiałam przez cały dzień za rocznymi urwiskami - pierwszy dzień w pracy - bosko było! No i uświadomiłam Panią o składach kosmetyków i chyba uda mi się ją przekonać do naturalnych Tym bardziej, że kupuje produkty typu Emolium, które tanie nie są a śmieciowe tak... Mam nadzieję, że zaciągnę ją do rossa po babydream!

jp91 jest offline  
Stary 2011-06-14, 22:02   #2721
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Dziwczyny, stosowała któraś korund?
Służy do mikrodermabrazji.
Korund jest cudowny! Ale nie polecam go stosować na wrażliwą skórę, bardzo silny zdzierak, ale ja go lubię. Stosuję circa jeden raz na dwa tygodnie.

Ech, nie mam siły i czasu Was czytać. Powrócę do Was w lipcu. Za mną czternaście zaliczeń i jeszcze osiem egzaminów, trzymajcie proszę kciuki. Tęsknię za obecnością tutaj.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-14 o 22:06
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-06-14, 22:23   #2722
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ech, nie mam siły i czasu Was czytać. Powrócę do Was w lipcu. Za mną czternaście zaliczeń i jeszcze osiem egzaminów, trzymajcie proszę kciuki. Tęsknię za obecnością tutaj.
o ludzie! a co Ty studiujesz? Powodzenia

jp91 jest offline  
Stary 2011-06-14, 22:53   #2723
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:

Aa jak 7 złotych, to przymkniemy oko Klub zatem jest jak najbardziej nadal 2-osobowy
Ooo wybaczasz mi? Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zamawiałam... też czytałam na wizażu że problemy z wysyłką bywają
Cytat:
Korund jest cudowny! Ale nie polecam go stosować na wrażliwą skórę, bardzo silny zdzierak, ale ja go lubię. Stosuję circa jeden raz na dwa tygodnie.

Trzymamy kciuki!
Na ten korund też mam ochotę

kotwilka jest offline  
Stary 2011-06-14, 23:25   #2724
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A teraz to tylko film i spać, ganiałam przez cały dzień za rocznymi urwiskami - pierwszy dzień w pracy - bosko było! No i uświadomiłam Panią o składach kosmetyków i chyba uda mi się ją przekonać do naturalnych Tym bardziej, że kupuje produkty typu Emolium, które tanie nie są a śmieciowe tak... Mam nadzieję, że zaciągnę ją do rossa po babydream!
Zapraszamy Cię serdecznie do naszego klubu odwykowego

super, że uświadamiasz kogoś o składach kosmetyków i przeciągasz na naszą stronę Na pewno będzie Ci za to wdzięczna

Cytat:

Łoo rany To się nazywa seesja Podziwiam i trzymam baaardzo mocno kciuki! Szybciutko wszystko pozaliczaj i wracaj do nas! Już tęsknimy

Cytat:
Ooo wybaczasz mi? Dziękuję
Wybaczam! Pewnie, że wybaczam Taki mały grzeszek to nie grzeszek Zresztą kotwilka ja też coś kupiłam, próbeczki Lumiere ale są malutkie więc tak jakby się nie liczą, prawda

caameroon jest offline  
Stary 2011-06-15, 00:48   #2725
violka42
Raczkowanie

Cytat:
o ludzie! a co Ty studiujesz? Powodzenia
i ja życzę powodzenia w egzaminach, trzymaj się cieplutko
Stary 2011-06-15, 07:27   #2726
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wczoraj też nawracałamale miałam o nieco trudniej,bo to był faceti usłyszałam tekst podobny to tego co trąbi mój tż"że przecież od czegoś trzeba umrzeć,to co mi zależy więcej tej chemii czy nie"Porażka.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-06-15, 08:12   #2727
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ah, to ja już się nie mogę doczekać aż do Ciebie dojdą te próbki i opowiesz nam o swoich pierwszych wrażeniach, a co dopiero Ty

A zamawiałaś może formułę VV? Bo dzisiaj ktoś ją kupił w ilości 6 Może to Ty Tak się właśnie zastanawiałam na ile razy wystarczy jednak próbka bo właśnie je zamówiłam i łącznie mnie troche kosztowały Ale jak mówisz, że wystarczy na kilkanaście razy to byłoby fajnie, zobaczymy Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zamówiłam formułę FF (mam nadzieję, że nie będzie dawała efektu maski), VV (w razie gdyby FF była za ciężka) i 1 na próbę Cashmere.. Mam nadzieje, że coś z tego mi podpasuję, od teraz żyje nadzieją
Tak! To byłam ja Normalnie jesteś lepsza niz Rutkowski
Ja nie brałam wogóle formuły FF, bo własnie sie bałam, że sobie ni eporadzę z jej nakładaniem, ale pewnie Ty jesteś sprytniejsza, więc bardzo jestem ciekawa jak Ci pójdzie
Cytat:
Rocznymi ?
Ja bym zeszła po pół godziny....
Cytat:

Właśnie się przymierzam do zakupu korundu - skoro mówisz, że fajny to musze spróbować!
My też za Tobą tęsknimy , nadrobimy jak wszystko pozdajesz.

Cytat:
Ja wczoraj też nawracałamale miałam o nieco trudniej,bo to był faceti usłyszałam tekst podobny to tego co trąbi mój tż"że przecież od czegoś trzeba umrzeć,to co mi zależy więcej tej chemii czy nie"Porażka.
Mojemu TŻ raz się, niby w żartach, wyrwało, to co Ty usłyszałaś, że na coś umrzec trzeba i że najwyżej to chemia go zabije To mu powiedziałam, że jak jeszcze raz z takim tekstem wyskoczy to ja mu ułatwię "przejście" bez uzycia chemii

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Wiecie, od 3 dni stosuję olejek z róży na noc.
Tak mi sie już wczesniej wydawało, że on fajny, ale teraz nabrałam pewności - widać działanie zabliźniające i regenerujące uszkodzenia po nocy przemywam tylko twarz hydrolatem i skóra jest tak fajnie nawilżona i odżywiona, że nie nakładam kremu.
Stary 2011-06-15, 08:19   #2728
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Wiecie, od 3 dni stosuję olejek z róży na noc.
Tak mi sie już wczesniej wydawało, że on fajny, ale teraz nabrałam pewności - widać działanie zabliźniające i regenerujące uszkodzenia po nocy przemywam tylko twarz hydrolatem i skóra jest tak fajnie nawilżona i odżywiona, że nie nakładam kremu.
Przez Ciebie Żyrafo kupiłam ten olejek i cały mój plan odnośnie oszczędzania poszedł do lasu. Mam nadzieję, że u mnie będzie też tak fajnie działał bo inaczej przyjadę z reklamacją do Ciebie
Oczywiście nie poprzestałam na olejku. Kupiłam nowe mydła w tuli (te małe) oraz mydła i twardy balsam z lawendowej farmy. Zamieszczę zdjęcia jak przyjdą
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-06-15, 08:38   #2729
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Przez Ciebie Żyrafo kupiłam ten olejek i cały mój plan odnośnie oszczędzania poszedł do lasu. Mam nadzieję, że u mnie będzie też tak fajnie działał bo inaczej przyjadę z reklamacją do Ciebie
Oczywiście nie poprzestałam na olejku. Kupiłam nowe mydła w tuli (te małe) oraz mydła i twardy balsam z lawendowej farmy. Zamieszczę zdjęcia jak przyjdą
A jak po olejku wypiękniejsz to co dostanę? gdzie go kupiłaś?
A jakie mydełka będziesz miała? Ja mam jeszcze kilka z tuli i 2 z lawendowej farmy- kończą mi się te pod prysznicem więc wkrótce, już całkiem niedługo, wyłoże następne!
Stary 2011-06-15, 08:43   #2730
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
A jak po olejku wypiękniejsz to co dostanę? gdzie go kupiłaś?
A jakie mydełka będziesz miała? Ja mam jeszcze kilka z tuli i 2 z lawendowej farmy- kończą mi się te pod prysznicem więc wkrótce, już całkiem niedługo, wyłoże następne!
Olejek kupiłam w bardzo przez wszystkim lubianym sklepie Biolander. Na usprawiedliwienie mam tylko to, że miałam tam zniżkę więc z niej skorzystałam.
Z Tuli wzięłam: kokosowe, marchewka, węglowe, czekoladowe, kawowy peeling a z LF: Balsam Herbaciany, Cytrynowy Zmierzch, Cytrusowy Sorbet, Jogurtowe
A jak wypięknieje () to i tak przyjadę.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, naturalne kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości